Детальніше

Золопент 40 мг таблетки №14

Обліковий номер: 358062

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Kusum Healthcare (Индия)

Виробник: Kusum Healthcare (Індия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9814/01/01

Назва російською: Золопент® таблетки, п/о, киш./раств. по 40 мг №14 (14х1)

Мiжнародна назва : Пантопразол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Пантопразол

Опис

Інструкція золопент (Zolopant) 40 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина золопент:&nbsp pantоprazole

1 таблетка містить пантопразолу натрію сесквігідрат еквівалентно пантопразолу 40 мг

допоміжні речовини золопент:&nbsp натрію карбонат безводний маніт (Е&nbsp 421) кросповідон гідроксипропілцелюлоза кальцію стеарат ойдрагіт L30D55 триетилцитрат натрію лаурилсульфат титану діоксид (Е&nbsp 171) заліза оксид жовтий (Е&nbsp 172) тальк Opadry&nbsp 03F58750 білий*.

* Opadry 03F58750 білий: гіпромелоза титану діоксид (Е 171) поліетиленгліколь тальк.

Лікарська форма

Таблетки вкриті оболонкою кишковорозчинні.

Основні фізико-хімічні властивості:

овальні двоопуклі таблетки вкриті оболонкою жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група

Препарати для лікування кислотозалежних захворювань. Інгібітори протонної помпи. Код АТX А02В С02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Пантопразол &ndash заміщений бензімідазол який інгібує секрецію соляної кислоти у шлунку шляхом специфічної блокади протонних насосів парієтальних клітин.

Золопент&nbsp трансформується в активну форму у кислотному середовищі у парієтальних клітинах де інгібує фермент H+-K+-АТФазу тобто блокує кінцевий етап продукування соляної кислоти у шлунку. Інгібування є дозозалежним та пригнічує як базальну так і стимульовану секрецію соляної кислоти. Терапевтичний ефект пантопразолу досягається у більшості пацієнтів протягом 2 тижнів лікування. Застосування пантопразолу як і у випадку з іншими інгібіторами протонного насоса та інгібіторами H2-рецепторів знижує кислотність у шлунку і таким чином збільшує секрецію гастрину пропорційно до зменшення кислотності. Збільшення секреції гастрину є оборотним. Оскільки&nbsp Золопент зв&rsquo язує фермент дистально по відношенню до клітинного рецептора він може інгібувати секрецію соляної кислоти незалежно від стимуляції іншими речовинами (ацетилхолін гістамін гастрин). Ефект при пероральному та внутрішньовенному застосуванні препарату золопент є однаковим.

При застосуванні Золопенту збільшуються рівень гастрину натщесерце. При короткотривалому застосуванні пантопрозолу рівні гастрину у більшості випадків не перевищують верхньої межі норми. При довготривалому лікуванні рівні гастрину у більшості випадків зростають вдвічі. Надмірне їхнє збільшення однак виникає лише у поодиноких випадках. Як наслідок у невеликій кількості випадків при довготривалому лікуванні спостерігається слабке або помірне збільшення кількості ентерохромафіноподібних (ECL) клітин у шлунку (подібно до аденоматоїдної гіперплазії). Тим не менше згідно з проведеними на даний момент дослідженнями утворення клітин-попередників нейроендокринних пухлин (атипова гіперплазія) або нейроендокринних пухлин шлунка які було виявлено в експериментах над тваринами у людей не спостерігалося.

Виходячи з результатів досліджень на тваринах не можна виключати вплив довготривалого (більше 1 року) лікування пантопразолом на ендокринні параметри щитовидної залози.

Фармакокінетика.

Всмоктування.&nbsp Золопент всмоктується швидко а максимальні концентрації у плазмі крові досягаються вже після однократного перорального прийому дози 40&nbsp мг. У середньому через 2 5&nbsp години після прийому досягається максимальна концентрація у сироватці крові на рівні близько 2&ndash 3&nbsp мкг/мл концентрація залишається на постійному рівні після багаторазового прийому. Фармакокінетичні властивості не змінюються після одноразового чи повторного прийому. У діапазоні доз від 10&nbsp до 80&nbsp мг фармакокінетика пантопразолу у плазмі залишається лінійною як при пероральному прийомі так і при внутрішньовенному введенні. Встановлено що абсолютна біодоступність таблеток становить близько 77%. Одночасний прийом їжі не впливає на AUC (площа під кривою &laquo концентрація-час&raquo ) або максимальну концентрацію у сироватці крові а відповідно і на біодоступність. При одночасному прийомі їжі збільшується лише варіативність латентного періоду.

Розподіл.&nbsp Зв&rsquo язування Золопенту з білками сироватки крові становить близько 98%. Об&rsquo єм розподілу &ndash близько 0 15&nbsp л/кг.

Біотрансформація.&nbsp Пантопразол метаболізується майже винятково у печінці. Основним метаболічним шляхом є деметилування за допомогою CYP2C19 з подальшою сульфатною кон&rsquo югацією інший метаболічний шлях &ndash окислення за допомогою CYP3A4.

Виведення.&nbsp Кінцевий період напіввиведення становить близько 1&nbsp години а кліренс &ndash 0 1&nbsp л/год/кг.

Було відзначено декілька випадків затримки виведення Золопенту у пацієнтів. Внаслідок специфічного зв&rsquo язування пантопразолу з протонними насосами парієтальних клітин період напіввиведення не корелює з набагато довшою тривалістю дії (інгібування секреції кислоти).

Основна частина метаболітів Золопенту виводяться із сечею (близько 80%) решта виводиться з калом. Основним метаболітом як у сироватці так і в сечі є десметилпантопразол кон&rsquo югований із сульфатом. Період напіввиведення основного метаболіту (близько 1 5&nbsp години) ненабагато перевищує період напіввиведення пантопразолу.

Особливі групи пацієнтів.

Повільні метаболізатори. Близько 3% європейців не мають активного ферменту CYP2C19 їх називають повільними метаболізаторами. В організмах таких осіб метаболізм Золопенту імовірно головним чином каталізується ферментом CYP3A4. Після прийому однієї дози 40&nbsp мг пантопразолу середня площа обмежена фармакокінетичною кривою &laquo концентрація у плазмі &ndash час&raquo була приблизно в 6 разів більшою у повільних метаболізаторів ніж у осіб які мають активний фермент CYP2C19 (швидкі метаболізатори). Середня пікова концентрація у плазмі крові зросла приблизно на 60%. Ці результати не впливають на дозування пантопразолу.

Порушення функції нирок. Рекомендацій щодо зниження дози при призначенні Золопенту пацієнтам з погіршеною функцією нирок (у тому числі пацієнтам на діалізі) немає. Як і в здорових людей період напіввиведення пантопразолу у них є коротким. Діалізуються лише дуже невеликі кількості пантопразолу. Попри те що в основного метаболіту помірно тривалий період напіввиведення (2&ndash 3&nbsp години) виведення все одно є швидким тому кумуляції не відбувається.

Порушення функції печінки. Хоча у пацієнтів із цирозом печінки (класи А та Б за Чайлдом П&rsquo ю) період напіввиведення зростає до 7&ndash 9&nbsp годин а AUC збільшується у 5&ndash 7 разів максимальна концентрація у сироватці крові збільшується лише незначним чином у 1 5 рази порівняно з такою у здорових добровольців.

Пацієнти літнього віку. Невелике збільшення AUC та Cmax&nbsp у добровольців похилого віку у порівнянні з більш молодшими волонтерами також не має клінічного значення.

Діти.&nbsp Після однократного прийому дози 20 або 40&nbsp мг Золопенту перорально AUC та Cmax&nbsp дітям віком від 5&nbsp до 16 років знаходилися в межах відповідних значень у дорослих. Після однократного внутрішньовенного введення пантопразолу у дозах 0 8 або 1 6&nbsp мг/кг дітям від 2 до 16 років не було відмічено значимого зв&rsquo язку між кліренсом Золопенту та віком або масою тіла. AUC та об&rsquo єм розподілу відповідали даним одержаним при дослідженнях на дорослих.

Показання

Дорослі та діти віком від 12 років.

-&nbsp &nbsp Рефлюкс-езофагіт.

Дорослі.

-&nbsp &nbsp Ерадикація&nbsp Helicobacter pylori (H. pylori)&nbsp у пацієнтів з&nbsp H. pylori-асоційованими виразками шлунка та дванадцятипалої кишки у комбінації з відповідними антибіотиками

-&nbsp &nbsp виразка дванадцятипалої кишки

-&nbsp &nbsp виразка шлунка

-&nbsp &nbsp Синдром Золлінгера-Еллісона та інші гіперсекреторні патологічні стани.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини похідних бензімідазолу та будь-якого компоненту препарату золопент.

Взаємодія Золопент з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дія Золопенту на абсорбцію інших лікарських препаратів.&nbsp Золопент може зменшувати всмоктування препаратів біодоступність яких залежить від рН шлункового соку (наприклад деяких протигрибкових препаратів таких як кетоконазол ітраконазол позаконазол або інших препаратів таких як ерлотиніб).

Препарати проти ВІЛ (атазанавір). Сумісне застосування інгібіторів протонної помпи з атазанавіром та іншими препаратами що застосовуються при лікуванні ВІЛ адсорбція яких залежить від рН може призводити до суттєвого зниження біодоступності останніх та впливати на їх ефективність. Тому сумісне застосування інгібіторів протонної помпи з атазанавіром не рекомендується.

Кумаринові антикоагулянти (фенпрокумон і варфарин).&nbsp Незважаючи на відсутність взаємодії при одночасному призначенні з фенпрокумоном і варфарином під час проведення клінічних досліджень були зареєстровані поодинокі випадки зміни МНІ (Міжнародний нормалізаційний індекс) у постмаркетинговому періоді. Таким чином пацієнтам які застосовують кумаринові антикоагулянти (наприклад фенпрокумон і варфарин) рекомендується здійснювати моніторинг протромбінового часу/МНІ після початку припинення або при нерегулярному прийомі Золопенту.

Метотрексат.&nbsp Повідомлялося що одночасне застосування високих доз метотрексату (наприклад 300 мг) та інгібіторів протонної помпи збільшує рівні метотрексату в крові у деяких пацієнтів. Пацієнтам які застосовують високі дози метотрексату наприклад хворим на рак або псоріаз рекомендується тимчасово припинити лікування Золопентом.

Інші взаємодії. Золопент значною мірою метаболізується у печінці через систему ферментів цитохрому Р450. Основний шлях метаболізму &ndash деметилювання за допомогою CYP2С19 та інших метаболічних шляхів у тому числі окиснення ферментом CYP3А4. Дослідження з лікарськими засобами які також метаболізуються за допомогою цих шляхів такими як карбамазепін діазепам глібенкламід ніфедипін фенпрокумон та оральними контрацептивами які містять левоноргестрел і етинілестрадіол не виявили клінічно значущих взаємодій.

Результати цілого ряду досліджень щодо можливих взаємодій вказують що&nbsp Золопент не впливає на метаболізм активних речовин що метаболізуються за допомогою CYP1A2 (наприклад кофеїн теофілін) CYP2С9 (наприклад піроксикам диклофенак напроксен) CYP2D6 (наприклад метопролол) CYP2Е1 (наприклад етанол) не впливає на р-глікопротеїн який забезпечує всмоктування дигоксину.

Не виявлено взаємодії з одночасно призначеними антацидами.

Були проведені дослідження щодо вивчення взаємодії Золопенту з одночасно призначеними деякими антибіотиками (кларитроміцин метронідазол амоксицилін). Клінічно значущих взаємодій між цими препаратами не виявлено.

Особливості застосування

Порушення функції печінки. Пацієнтам з тяжкими порушеннями функцій печінки необхідно регулярно контролювати рівень печінкових ферментів особливо під час довготривалого лікування. У разі підвищення рівня печінкових ферментів лікування препаратом золопент необхідно припинити.

Комбінована терапія.&nbsp Під час комбінованої терапії необхідно дотримуватись інструкцій щодо застосування відповідних лікарських засобів.

Наявні тривожні симптоми. За наявності тривожних симптомів (наприклад у разі суттєвої втрати маси тіла періодичного блювання дисфагії блювання із кров&rsquo ю анемії мелени) а також за підозри або наявності виразки шлунка потрібно виключити наявність злоякісного процесу оскільки лікування Золопентом може маскувати симптоми і відстрочувати встановлення діагнозу.

Якщо симптоми зберігаються при адекватному лікуванні необхідно провести додаткове обстеження.

Сумісне застосування з атазанавіром. Сумісне застосування атазанавіру з інгібіторами протонної помпи (ІПП) не рекомендується (див. розділ &laquo Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій&raquo ). Якщо комбінація ІПП з атазанавіром є необхідною слід проводити ретельний клінічний моніторинг (наприклад вимірювання вірусного навантаження) у поєднанні зі збільшенням дози атазанавіру до 400 мг із застосуванням 100 мг ритонавіру. Дозу пантопразолу 20 мг на добу не слід перевищувати (за необхідності призначення дози 20 мг застосовувати препарати пантопразолу у відповідному дозуванні).

Абсорбція вітаміну В12. У пацієнтів із синдромом Золлінгера-Еллісона та іншими гіперсекреторними патологічними станами що потребують тривалого лікування&nbsp Золопент як і всі препарати що блокують продукцію соляної кислоти може зменшувати всмоктування вітаміну В12&nbsp (ціанокобаламіну) у зв&rsquo язку з виникненням гіпо- та ахлоргідрії. Це слід враховувати у разі зниженої маси тіла у пацієнтів або наявності факторів ризику щодо зниження поглинання вітаміну В12&nbsp при довготривалому лікуванні або наявності відповідних клінічних симптомів.

Довготривале лікування. При довготривалому лікуванні особливо більше 1 року пацієнти повинні знаходитись під регулярним наглядом лікаря.

Інфекції шлунково-кишкового тракту спричинені бактеріями.&nbsp Золопент як і інші інгібітори протонної помпи може збільшувати кількість бактерій які зазвичай присутні у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту. Лікування препаратом золопент може незначною мірою підвищити ризик виникнення шлунково-кишкових інфекцій спричинених такими бактеріями як&nbsp Salmonella&nbsp і&nbsp Campylobacter&nbsp або&nbsp C. Difficile.

Гіпомагніємія. Спостерігались випадки тяжкої гіпомагніємії у пацієнтів які застосовували інгібітори протонної помпи такі як пантопрозол щонайменше протягом трьох місяців а у більшості випадків &ndash протягом року. Серйозні прояви гіпомагніємії такі як втома тетанія делірій судоми запаморочення та шлуночкова аритмія можуть початись непомітно і їх можна пропустити. У більшості випадків стан пацієнтів покращується після замісної терапії магнієм та припинення лікування інгібіторами протонної помпи. Пацієнтам які планують тривалу терапію або приймають інгібітори протонної помпи сумісно з дигоксином або препаратами що можуть спричинити гіпомагніємію (наприклад з діуретиками) рекомендується вимірювання рівня магнію перед початком лікування інгібіторами протонної помпи та періодично протягом терапії.

Переломи кісток.&nbsp Інгібітори протонної помпи особливо при застосуванні у великих дозах та протягом тривалого лікування (більше 1 року) можуть деякою мірою підвищувати ризик перелому стегна зап&rsquo ястка та хребта головним чином у пацієнтів літнього віку або за наявності інших існуючих факторів ризику. Спостережні дослідження свідчать що інгібітори протонної помпи можуть підвищувати загальний ризик переломів на 10&ndash 40%. Деякі з них можуть бути обумовлені іншими факторами ризику. Пацієнти з ризиком розвитку остеопорозу повинні отримувати лікування відповідно до діючих клінічних рекомендацій та адекватну кількість вітаміну D і кальцію.

Застосування Золопент у період вагітності або годування груддю

Вагітність.&nbsp Досвід застосування Золопенту вагітним жінкам є обмеженим. У ході досліджень репродуктивної функції на тваринах спостерігалася репродуктивна токсичність. Потенційний ризик для людини є невідомим. Препарат золопент не слід застосовувати при вагітності окрім випадків нагальної необхідності.

Годування груддю.&nbsp Є дані щодо екскреції пантопразолу з грудним молоком людини. Рішення про припинення годування груддю або припинення/утримання від лікування препаратом Золопент&reg &nbsp повинно прийматися з урахуванням користі від годування груддю для дитини і користі від лікування препаратом Золопент&reg &nbsp для жінки.

Здатність Золопент впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Необхідно брати до уваги можливий розвиток побічних реакцій таких як запаморочення та розлади зору. У таких випадках не слід керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Золопент&reg &nbsp таблетки вкриті оболонкою кишковорозчинні слід приймати за 1 годину до їди цілими не розжовувати та не подрібнювати запивати водою.

Рекомендоване дозування.

Дорослі та діти віком від 12 років.

Лікування рефлюкс-езофагіту.

Рекомендована доза становить 1 таблетку Золопент&reg &nbsp 40&nbsp мг на добу. В окремих випадках дозу можна подвоїти (2 таблетки препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг на добу) особливо за відсутності ефекту від застосування інших препаратів для лікування рефлюкс-езофагіту.

Для лікування рефлюкс-езофагіту як правило потрібно 4&nbsp тижні. Якщо цього недостатньо виліковування можна очікувати протягом наступних 4 тижнів.

Дорослі.

Ерадикація&nbsp H. рylori&nbsp у комбінації з двома антибіотиками.

У дорослих пацієнтів з виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки та з позитивним результатом на&nbsp H. pylori&nbsp необхідно досягти ерадикації мікроорганізму за допомогою комбінованої терапії. Слід зважати на локальні дані щодо бактеріальної резистентності та національні рекомендації щодо використання і призначення відповідних антибактеріальних засобів. Залежно від чутливості мікроорганізмів для ерадикації&nbsp Helicobacter pylori&nbsp у дорослих можуть бути призначені такі терапевтичні комбінації:

а) 1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг 2 рази на день

+ 1000 мг амоксициліну 2 рази на день

+ 500 мг кларитроміцину 2 рази на день

б) 1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг 2 рази на день

+ 400&ndash 500 мг метронідазолу (або 500 мг тинідазолу) 2 рази на день

+ 500 мг кларитроміцину 2 рази на день

в) 1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг 2 рази на день

+ 1000 мг амоксициліну 2 рази на день

+ 400&ndash 500 мг метронідазолу (або 500 мг тинідазолу) 2 рази на день.

При застосуванні комбінованої терапії для ерадикації&nbsp H.&nbsp pylori&nbsp другу таблеткупрепарату Золопент&reg &nbsp 40 мг слід приймати ввечері за 1 годину до їди. Термін лікування становить 7 днів і може бути продовжений ще на 7 днів із загальною тривалістю лікування не більше двох тижнів. Якщо для забезпечення загоєння виразки показане подальше лікування Золопентом слід розглянути рекомендації щодо дозування при виразках шлунка та дванадцятипалої кишки.

Якщо комбінована терапія не показана наприклад у пацієнтів з негативним результатом на&nbsp H.&nbsp рylori&nbsp для монотерапії препарат Золопент&reg &nbsp 40 мг застосовують у нижчезазначеному дозуванні.

Лікування виразки шлунка.

1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг на добу. В окремих випадках дозу можна подвоїти

(2 таблетки препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг на добу) особливо за відсутності ефекту від застосування інших препаратів.

Для лікування виразки шлунка як правило потрібно 4&nbsp тижні. Якщо цього недостатньо загоєння виразки можна очікувати протягом наступних 4 тижнів.

Лікування виразки дванадцятипалої кишки.

1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 40 мг на добу. В окремих випадках &nbsp дозу &nbsp можна&nbsp подвоїти

(2 таблетки препарату Золопент&reg &nbsp 40 мгна добу) особливо за відсутності ефекту від застосування інших препаратів.

Для лікування виразки дванадцятипалої кишки як правило потрібно 2&nbsp тижні. Якщо цього недостатньо загоєння виразки можна очікувати протягом наступних 2 тижнів.

Лікування синдрому Золлінгера-Еллісона та інших гіперсекреторних патологічних станів.

Для тривалого лікування синдрому Золінгера-Елісона та інших патологічних гіперсекреторних станів початкова добова доза становить 80 мг (2 таблетки препарату Золопент&reg &nbsp по 40 мг). За необхідності після цього дозу можна титрувати збільшуючи або зменшуючи залежно від показників кислотності шлункового соку. Дозу що перевищує 80 мг на добу необхідно розподілити на два прийоми. Можливе тимчасове збільшення дози понад 160 мг Золопенту але тривалість застосування повинна обмежуватися тільки періодом потрібним для адекватного контролю кислотності.

Тривалість лікування синдрому Золлінгера-Еллісона та інших патологічних станів не обмежена і залежить від клінічної необхідності.

Пацієнти з порушенням функції печінки.&nbsp Пацієнтам із тяжкими порушеннями функцій печінки не слід перевищувати добову дозу 20 мг (1 таблетка препарату Золопент&reg &nbsp 20 мг). Пацієнтам із порушеннями функції печінки середнього та тяжкого ступеня не слід застосовувати препарат Золопент&reg &nbsp для ерадикації&nbsp H. рyloriу комбінованій терапії оскільки на даний час немає даних про ефективність і безпеку такого застосування для цієї категорії пацієнтів.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Для пацієнтів із порушеною функцією нироккоригування дози не потрібне. Пацієнтам із порушеною функцією нирок не слід застосовувати препарат Золопент&reg &nbsp для ерадикації&nbsp H. рyloriу комбінованій терапії оскільки на даний час немає даних про ефективність і безпеку такого застосування для цієї категорії пацієнтів.

Пацієнти літнього віку&nbsp не потребують коригування дози.

Діти

Золопент&reg &nbsp 40 мг показаний дітям віком від 12 років для лікування рефлюкс-езофагіту. Препарат золопент не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років оскільки дані щодо безпеки і ефективності Золопенту для цієї вікової категорії є обмеженими.

Передозування

Симптоми передозування невідомі.

Дози до 240 мг при внутрішньовенному введенні протягом 2 хвилин добре переносилися. Оскільки Золопентекстенсивно зв&rsquo язується з білками він не належить до препаратів що можуть бути легко виведеними за допомогою діалізу.

У разі передозування з появою клінічних ознак інтоксикації застосовують симптоматичну та підтримуючу терапію. Рекомендацій щодо специфічної терапії немає.

Побічні реакції

З боку крові та лімфатичної системи: агранулоцитоз лейкопенія тромбоцитопенія панцитопенія.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи анафілактичні реакції анафілактичний шок).

Метаболізм та розлади обміну речовин:&nbsp гіперліпідемія і підвищення рівня ліпідів (тригліцериди холестирол) зміни маси тіла гіпонатріємія гіпомагніємія гіпокальціємія1&nbsp гіпокаліємія.

Психічні розлади:&nbsp розлади сну депресія (в тому числі загострення) дезорієнтація (в тому числі загострення) галюцинація сплутаність свідомості (особливо у пацієнтів зі схильністю до даних розладів а також загострення цих симптомів у випадку їх передіснування).

З боку нервової системи: головний біль запаморочення розлади смаку парестезія.

З боку органів зору: порушення зору/затуманення зору.

З боку травного тракту: діарея нудота блювання здуття живота запор сухість у роті абдомінальний біль і дискомфорт.

З боку гепатобіліарної системи: підвищення рівня печінкових ферментів (трансаміназ гама-глутамінтрансферази) підвищення рівня білірубіну ураження гепатоцитів жовтяниця гепатоцелюлярна недостатність.

З боку шкіри та підшкірних тканин:&nbsp шкірні висипання екзантема свербіж кропив&rsquo янка ангіоневротичний набряк синдром Стівенса-Джонсона синдром Лайєла мультиформна еритема фоточутливість.

З боку кістково-м&rsquo язової системи та сполучної тканини:&nbsp артралгія міалгія спазм м&rsquo язів2&nbsp переломи стегна зап&rsquo ястя хребта.

З боку нирок та сечовидільної системи:&nbsp інтерстиціальний нефрит (з можливим розвитком ниркової недостатності).

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: гінекомастія.

Загальні розлади: астенія втома нездужання підвищення температури тіла периферичні набряки.

1.&nbsp Гіпокальціємія одночасно з гіпомагніємією.

2.&nbsp Спазм мʼязівяк наслідок порушення балансу електролітів.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати золопент в оригінальній упаковці при температурі не вище 25&deg С.

Зберігати&nbsp золопент у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 14 таблеток золопент у блістері по 1 блістеру у картонній упаковці.

По 10 таблеток золопент у блістері по 3 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Золопент 40 мг таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Золопент 40 мг таблетки №14

Обліковий номер : 358062

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Kusum Healthcare (Индия)

Виробник : Kusum Healthcare (Індия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9814/01/01

Назва російською : Золопент® таблетки, п/о, киш./раств. по 40 мг №14 (14х1)

Мiжнародна назва : Пантопразол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Пантопразол

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО