Детальніше

Ворміл 400 мг таблетки №3

Обліковий номер: 330838

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)

Назва російською: Вормил таблетки д/жев. по 400 мг №3 (3х1)

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Альбендазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки жувальні

Опис

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВОРМІЛ

Склад:

дiюча речовина: альбендазол

допоміжні речовини:

Лiкарська форма. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Засоби які застосовуються при нематодозах.

Клінічні характеристики.

Показання.

Кишкові форми гельмінтозів та шкірний синдром Larva Migrans (короткострокове лікування малими дозами): ентеробіоз анкілостомоз та некатороз гіменолепідоз теніоз стронгілоїдоз аскаридоз трихоцефальоз клонорхоз опісторхоз лямбліоз у дітей.

Системні гельмінтні інфекції (тривале лікування високими дозами):

альвеолярний ехінококоз (спричинений Echinococcus multiocularis):

нейроцистицеркоз (спричинений личинками Taenia solium):

капіляроз (спричинений Capillaria philippinensis) гнатостомоз (спричинений Gnathostoma spinigerum та спорідненими видами) трихінельоз (спричинений Trichinella spiralis та T.pseudospiralis) токсокароз (спричинений Toxocara canis та спорідненими видами).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до альбендазолу інших похідних бензилідазолів до інших компонентів препарату. Захворювання сітківки ока. Період тривалістю в один менструальний цикл перед запланованою вагітністю. Фенілкетонурія.

Спосіб застосування та дози.

Кишкові інфекції та шкірний синдром Larva Migrans.

Препарат приймають разом з їжею. Бажано застосовувати в одну й ту саму годину доби. Якщо не настає одужання через три тижні призначається другий курс лікування.

Таблетку можна розжувати або розкришити та прийняти з невеликою кількістю води.

Інфекція

Вік

Тривалість прийому

Ентеробіоз анкілостомоз некатороз аскаридоз трихоцефальоз

Дорослі та діти старше 2 років.

Для дітей віком від 1 до 2 років необхідно застосовувати у вигляді суспензії оральної.

400 мг 1 раз/добу (1 таблетка) одноразово.

Стронгілоїдоз теніоз гіменолепідоз

Дорослі та діти старше 2 років

10-го по 21-й день після

Клонорхоз опістархоз

Дорослі та діти старше 2 років

Шкірний синдром Larva Migrans

Дорослі та діти старше 2 років

400 мг 1 таблетка 1 раз на добу протягом 1-3 днів.

Тільки діти від 2 років до 12 років.

Системні гельмінтні інфекції (тривале лікування високими дозами).

Препарат приймається разом з їжею.

Дітям віком до 6 років призначення препарату у високих дозах не рекомендується. Режим дозування встановлюють індивідуально залежно від віку маси тіла а також ступеня тяжкості інфекції.

Інфекція

Тривалість прийому

Цистний ехінококоз

28 днів. 28-денний цикл може призначатися повторно (загалом 3 рази) після перерви у 14 днів.

Перед операцією рекомендується два 28-денних цикли. Якщо операцію слід виконати до завершення цих циклів лікування продовжують якомога довше до початку операції.

Після операції

Після черезшкірного дренажу цист

Якщо перед операцією був отриманий короткий (менше 14 днів) курс лікування або у разі проведення невідкладного оперативного втручання після операції проводять два цикли по 28 днів розділених 14-денною перервою у прийманні препарату.

Аналогічно якщо знайдені життєздатні цисти або виникло розповсюдження гельмінтів проводять два повних цикли лікування.

Альвеолярний

ехінококоз

Нейроцистицеркоз**

Звичайний курс лікування становить 28 днів.

400 мг 1 раз на добу протягом 10 днів.

400 мг 2 рази на добу протягом 5 -10 днів (див. вище).

Хворі літнього віку

Досвід застосування препарату для лікування осіб літнього віку обмежений. Корекція дози не потрібна однак альбендазол з обережністю слід застосовувати для лікування літніх пацієнтів з порушенням функції печінки.

Ниркова недостатність

Оскільки альбендазол виводиться нирками у дуже незначній кількості корекція дози для лікування цієї категорії хворих не потрібна однак за наявності ознак ниркової недостатності такі хворі повинні знаходитись під ретельним наглядом.

Печінкова недостатність

Оскільки альбендазол активно метаболізується в печінці до фармакологічно активного метаболіту порушення функції печінки може мати суттєвий вплив на його фармакокінетику. Тому пацієнти зі зміненими показниками функції печінки (підвищення рівня трансаміназ) на початок застосування альбендазолу повинні бути ретельно обстежені у разі суттєвого підвищення рівня трансаміназ або падіння показників крові до клінічно значущого рівня лікування слід припинити.

Побічні реакції.

З боку травного тракту та печінки: стоматит сухість у роті печія нудота блювання біль у животі метеоризм діарея запор.

Гепатобіліарні розлади: транзиторне підвищення активності печінкових ферментів жовтяниця гепатит гепатоцелюлярні порушення.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску тахікардія.
безсоння або сонливість головний біль запаморочення головокружіння сплутаність свідомості дезорієнтація галюцинації судоми зниження гостроти зору.

З боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія нейтропенія тромбоцитопенія анемія включаючи апластичну анемію агранулоцитоз панцитопенія. Пацієнти із захворюванням печінки включаючи печінковий ехінококоз більш схильні до пригнічення кісткового мозку.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання гіперемія

порушення функції нирок гостра ниркова недостатність протеїнурія.

Загальні розлади: біль в кістках горлі пропасниця слабкість.

Можливі реакції гіперчутливості включаючи анафілактичні/анафілактоїдні реакції.

Передозування.

Симптоми: нудота блювання діарея тахікардія сонливість порушення зору зорові галюцинації порушення мовлення запаморочення втрата свідомості збільшення печінки підвищення рівня трансаміназ жовтяниця респіраторний дистрес коричнево-червоне або оранжеве забарвлення шкіри сечі поту слини сліз та фекалій пропорційно до застосованої дози препарату.

Лікування: проводять промивання шлунка та застосовують симптоматичну і підтримуючу терапію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний для застосування у період вагітності або годування груддю або для лікування жінок які планують завагітніти.

Діти.

Препарат протипоказаний для лікування дітей віком до 2 років у даній лікарській формі.

Для дітей віком від 1 до 2 років при необхідності застосовують Ворміл у вигляді суспензії оральної.

Особливості застосування.

Короткострокове лікування кишкових інфекцій та шкірного синдрому Larva Migrans.

Щоб запобігти прийому Вормілу протягом ранніх термінів вагітності жінок репродуктивного віку слід лікувати у перший тиждень після менструації або після негативного тесту на вагітність. Протягом терапії необхідна надійна контрацепція.

Довготривале лікування системних гельмінтних інфекцій.

Альбендазол може спричиняти пригнічення кісткового мозку тому слід проводити аналізи крові пацієнта як на початку лікування так і кожні 2 тижні протягом 28-денного циклу. Пацієнти із захворюванням печінки включаючи печінковий ехінококоз більш схильні до пригнічення кісткового мозку результатом чого є виникнення панцитопенії апластичної анемії агранулоцитозу та лейкемії що зумовлює необхідність ретельного контролю показників крові. У разі виникнення значного падіння показників крові лікування слід припинити.

-

-попередити про необхідність застосування ефективних засобів контрацепції під час

лікування препаратом та протягом місяця після його відміни.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Враховуючи наявність такої побічної реакції як запаморочення рекомендовано на період застосування альбендазолу утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з циметидином празиквантелом та дексаметазоном можливе підвищення рівня метаболітів альбендазолу у плазмі крові що відповідає за системну активність препарату що у свою чергу може спричинити його передозування.

Ритонавір фенітоїн карбамазепін та фенобарбітал можуть зменшувати плазмову концентрацію активного метаболіту альбендазолу. Клінічна значимість цього невідома але може спричинити зменшення ефективності особливо для лікування системних гельмінтних інфекцій. Ефективність лікування пацієнтів слід контролювати можуть знадобитись альтернативні дозові режими або терапія.

При одночасному застосуванні албендазолу з теофіліном слід контролювати рівень теофіліну в крові.

Системна дія збільшується якщо препарат приймати під час їди.

Фармакологічні властивості.

Ascaris lumbricoides Trichuris trichiura Enterobius vermicularis Ancylostoma duodenale Necator americanus Strongyloides stercoralis Cutaneus Larva MigransHymenolepsis nana Taenia solium Taenia saginata Opisthorchis viverrini Clonorchis sinensis Giardia lamblia (intestinalis або duodenalis).

Альбендазол виявляє активність щодо тканинних паразитів включаючи цистний та альвеолярний ехінококози що спричиняються інвазією Echinococcosus granulosus та Echinococcosus multilocularis відповідно. Альбендазол є ефективним засобом для лікування нейроцистицеркозу спричиненого личинковою інвазією Taenia solium капіляріозу спричиненого Capillaria philippinensis та гнатостомозу спричиненого інвазією Gnathostoma spinigerum.

Фармакокінетика. Після внутрішнього застосування препарат слабо всмоктується (до 5%) з травного тракту. Одночасне застосування жирної їжі приблизно у 5 разів збільшує всмоктування препарату.

Період напіввиведення сульфату альбендазолу з плазми крові становить приблизно

8 5 годин. Сульфат албендазолу та інші метаболіти виводяться переважно з жовчю і тільки невелика їх частина виводиться із сечею. Після тривалого застосування препарату у великих дозах його виведення із цист триває кілька тижнів.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 1 або 3 таблетки у блістері по 1 блістеру в упаковці разом з інструкцією для медичного застосування.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник. Теміс Медикаре Лімітед Індія.

Місцезнаходження. Плот № 69-А G.I.D.C. Індустріал Естейт Вапі Гуджиарат Індія.

Виробник.

Місцезнаходження.

Виробник. Віндлас Хелскере Пвт. Лтд. Індія

Місцезнаходження.

для

Заявник. Мілі Хелскере Лімітед Велика Британія.

Місцезнаходження.

Фаірфакс Хаус 15 Фалвуд Плейс Лондон WC1V 6AY.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ворміл 400 мг таблетки №3

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ворміл 400 мг таблетки №3

Обліковий номер : 330838

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Mepro Pharmaceuticals (Индия) (м)

Назва російською : Вормил таблетки д/жев. по 400 мг №3 (3х1)

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Альбендазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки жувальні

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО