Детальніше

Ворміл 200 мг/5 мл суспензія 10 мл

Обліковий номер: 330837

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник: Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6434/01/01

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску: Суспензия

Опис

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВОРМІЛ

(VORMIL)

Склад:

дiюча речовина: альбендазол

5 мл суспензії містять 200 мг альбендазолу

допоміжні речовини:

Лiкарська форма. Суспензія оральна.

Фармакотерапевтична група. Засоби які застосовуються при нематодозах.

Клінічні характеристики.

Показання.

Кишкові форми гельмінтозів та шкірний синдром Larva Migrans (короткострокове лікування малими дозами): ентеробіоз анкілостомоз та некатороз гіменолепідоз теніоз стронгілоїдоз аскаридоз трихоцефальоз клонорхоз опісторхоз шкірний синдром Larva Migrans лямбліоз у дітей.

Системні гельмінтні інфекції (тривале лікування високими дозами):

- після операції якщо передопераційне лікування було коротким якщо спостерігається розповсюдженість гельмінтів або під час операції були знайдені живі форми

- після проведення черезшкірного дренажу цист з діагностичною або терапевтичною метою

альвеолярний ехінококоз (спричинений Echinococcus multiocularis):

- при неоперабельному захворюванні зокрема у випадках місцевих або віддалених метастазів

нейроцистицеркоз (спричинений личинками Taenia solium):

- за наявності одиничних або множинних цист або при гранулематозному ураженні мозку

капіляроз (спричинений Capillaria philippinensis) гнатостомоз (спричинений Gnathostoma spinigerum та спорідненими видами) трихінельоз (спричинений Trichinella spiralis та

T.pseudospiralis) токсокароз (спричинений Toxocara canis та спорідненими видами).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до альбендазолу інших похідних бензилідазолів до інших компонентів препарату. Захворювання сітківки ока. Період тривалістю в один менструальний цикл перед запланованою вагітністю.

Спосіб застосування та дози.

Дозу встановлюють індивідуально.

Дітям від 1 до 2-х років при ентеробіозі анкілостомозі некаторозі аскаридозі трихінельозі препарат призначають по 5 мл суспензії (200 мг) 1 раз на добу одноразово.

Дорослим та дітям старше 2-х років при ентеробіозі анкілостомозі некаторозі аскаридозі трихінельозі препарат застосовують внутрішньо по 10 мл суспензії (400 мг) 1 раз на добу одноразово.

При встановленому діагнозі стронгілоїдозу теніозу та гіменолепідозу препарат застосовують дорослим та дітям старше 2-х років по 10 мл суспензії (400 мг) один раз на добу протягом 3 діб. При гіменолепідозі курс рекомендується повторний курс лікування в інтервалі з 10-го по 21-й день після попереднього курсу.

При опісторхозі і клонорхозі дорослим та дітям старше 2-х років препарат призначають по 10 мл суспензії (400 мг) 2 рази на добу протягом 3 діб. Вказана схема є ефективною також при змішаній інвазії Opisthorhis viverrini та Clonorchis sinensis.

При лямбліозі дітям віком від 2 до 12 років препарат застосовують по 10 мл суспензії

(400 мг) один раз на добу протягом 5 діб.

При шкірному синдромі Larva Migrans препарат застосовувати дорослим та дітям старше 2-х років по 10 мл суспензії протягом 1-3 діб.

Системні гельмінтні інфекції (тривале лікування високими дозами).

Препарат приймають разом з їжею.

Дітям віком до 6 років призначення препарату у високих дозах не рекомендується. Режим дозування встановлюється індивідуально залежно від віку маси тіла а також ступеня тяжкості інфекції.

Інфекція

Тривалість прийому

28 днів. 28-денний цикл може призначатися повторно (загалом 3 рази) після перерви у 14 днів.

До 3-х 28-денних циклів при лікуванні печінкових легеневих та перитонеальних цист. За наявності цист іншої локалізації (в кістках або мозку) може знадобитись триваліше лікування.

Перед операцією рекомендується два 28-денних цикли якщо операцію слід виконати раніше ніж будуть завершені ці цикли лікування продовжується якомога довше до початку операції.

Після операції

Альвеолярний

ехінококоз

28 днів. Другий 28-денний курс повторюють після двотижневої перерви у прийманні препарату. Лікування може бути подовжене протягом кількох місяців або років.

Нейроцистицеркоз*

Рацемозні цисти

Звичайний курс лікування становить 28 днів може тривати довше. Тривалість лікування визначається клінічною та радіологічною відповіддю на лікування.

400 мг 1 раз на добу протягом 10 днів

Зазвичай потрібен один курс лікування але можуть знадобитись наступні курси якщо результати паразитологічного обстеження залишаться позитивними

400 мг 1 раз на добу протягом 10-20 днів (див. вище).

Трихінельоз токсокароз

400 мг 2 рази на добу протягом 5 -10 днів (див. вище).

** При лікуванні пацієнтів хворих на нейроцистицеркоз слід призначити відповідну кортикостероїдну та протисудомну терапію. Пероральні та внутрішньовенні кортикостероїди рекомендуються для попередження випадків церебральної гіпертензії протягом першого тижня лікування.

Хворі літнього віку

Досвід застосування препарату для лікування осіб літнього віку обмежений. Корекція дози не потрібна однак альбендазол з обережністю слід застосовувати для лікування пацієнтів літнього віку з порушенням функції печінки.

Ниркова недостатність

Оскільки альбендазол виводиться нирками у дуже незначній кількості корекція дози для лікування цієї категорії хворих не потрібна однак при наявності ознак ниркової недостатності таким хворим слід знаходитись під ретельним наглядом.

Печінкова недостатність

Оскільки альбендазол активно метаболізується у печінці до фармакологічно активного метаболіту порушення функції печінки може мати суттєвий вплив на його фармакокінетику. Тому пацієнти зі зміненими показниками функції печінки (підвищення рівня трансаміназ) на початок застосування альбендазолу мають бути ретельно обстежені у разі суттєвого підвищення рівня трансаміназ або падіння показників крові до клінічно значущого рівня лікування слід припинити.

Побічні реакції.

З боку травного тракту та печінки: стоматит сухість у роті печія нудота блювання біль у животі метеоризм діарея запор транзиторне підвищення активності печінкових ферментів жовтяниця гепатит гепатоцелюлярні порушення.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску тахікардія.
безсоння або сонливість головний біль запаморочення сплутаність свідомості дезорієнтація галюцинації судоми зниження гостроти зору.

З боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія нейтропенія тромбоцитопенія анемія включаючи апластичну анемію агранулоцитоз панцитопенія. Пацієнти з захворюванням печінки включаючи печінковий ехінококоз більш схильні до пригнічення кісткового мозку.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: шкірні висипання гіперемія поліморфна еритема синдром Стівенса-Джонсона зворотна алопеція дерматит набряк.

порушення функції нирок гостра ниркова недостатність протеїнурія.

Алергічні реакції:

Загальні розлади: біль у кістках горлі пропасниця слабкість.

Пацієнти із захворюваннями печінки включаючи печінковий ехінококоз більш схильні до пригнічення кісткового мозку.

Передозування.

Симптоми: нудота блювання діарея тахікардія сонливість порушення зору зорові галюцинації порушення мовлення запаморочення втрата свідомості збільшення печінки підвищення рівня трансаміназ жовтяниця респіраторний дистрес коричнево-червоне або оранжеве забарвлення шкіри сечі поту слини сліз та фекалій пропорційно до застосованої дози препарату.

Лікування: проводять промивання шлунка та застосовують симптоматичну і підтримуючу терапію.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказаний у період вагітності або годування груддю. Під час застосування препарату необхідно припинити годування груддю.

Діти. Препарат протипоказаний для лікування дітей віком до 1 року.

Особливості застосування.

Короткострокове лікування кишкових інфекцій та шкірного синдрому Larva Migrans.

Щоб запобігти прийому Вормілу протягом ранніх термінів вагітності жінок репродуктивного віку слід лікувати у перший тиждень після менструації або після негативного тесту на вагітність. Протягом терапії необхідна надійна контрацепція.

Довготривале лікування системних гельмінтних інфекцій.

Альбендазол може спричиняти пригнічення кісткового мозку тому слід проводити аналізи крові пацієнта як на початку лікування так і кожні 2 тижні протягом 28-денного циклу. Пацієнти з захворюванням печінки включаючи печінковий ехінококоз більш схильні до пригнічення кісткового мозку результатом чого є виникнення панцитопенії апластичної анемії агранулоцитозу та лейкемії що зумовлює необхідність ретельного контролю показників крові. У разі виникнення значного падіння показників крові лікування слід припинити.

Щоб запобігти застосуванню Вормілу жінкам протягом ранніх термінів вагітності а також жінкам репродуктивного віку слід:

- попередити про необхідність застосування ефективних засобів контрацепції під час

Здатнiсть впливати на швидкість реакцiϊ при керуваннi автотранспортом або роботі з iншими механiзмами.

Враховуючи наявність такої побічної реакції як запаморочення рекомендовано на період застосування альбендазолу утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодiя з iншими лiкарськими засобами та iншi види взаємодій.

При одночасному застосуванні з циметидином празиквантелом та дексаметазоном можливе підвищення рівня метаболітів альбендазолу у плазмі крові що відповідає за системну активність препарату що у свою чергу може спричинити його передозування.

Ритонавір фенітоїн карбамазепін та фенобарбітал можуть зменшувати плазмову концентрацію активного метаболіту альбендазолу. Клінічна значущість цього невідома але може спричинити зменшення ефективності особливо для лікування системних гельмінтних інфекцій. Ефективність лікування пацієнтів слід контролювати можуть знадобитись альтернативні дозові режими або терапія.

При одночасному застосуванні альбендазолу з теофіліном слід контролювати рівень теофіліну в крові.

Системна дія збільшується якщо препарат приймати під час їди.

Фармакологічні властивості.

Ascaris lumbricoides Trichuris trichiura Enterobius vermicularis Ancylostoma duodenale Necator americanus Strongyloides stercoralis Cutaneus Larva MigransHymenolepsis nana Taenia solium Taenia saginata Opisthorchis viverrini Clonorchis sinensis Giardia lamblia (intestinalis або duodenalis).

Альбендазол виявляє активність щодо тканинних паразитів включаючи цистний та альвеолярний ехінококози що спричиняються інвазією Echinococcosus granulosus та Echinococcosus multilocularis відповідно. Альбендазол є ефективним засобом для лікування нейроцистицеркозу спричиненого личинковою інвазією Taenia solium капіляріозу спричиненого Capillaria philippinensis та гнатостомозу спричиненого інвазією Gnathostoma spinigerum.

Фармакокінетика. Після внутрішнього застосування препарат слабо всмоктується (до 5 %) з травного тракту. Одночасне застосування жирної їжі приблизно у 5 разів збільшує всмоктування препарату.

8 5 годин. Сульфат албендазолу та інші метаболіти виводяться переважно з жовчю і тільки невелика їх частина виводиться із сечею. Після тривалого застосування препарату у великих дозах його виведення із цист триває кілька тижнів.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: суспензія рожевого кольору у скляних флаконах.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберiгання.

Упаковка. По 10 мл препарату у флаконі. По 1 флакону в картонній коробці разом з інструкцією до медичного застосування.

Категорiя вiдпуску. За рецептом.

Виробник. Мадрас Фармасьютікалс Індія.

Місцезнаходження. 137-B Олд Махабаліпурам Роад Карапакам Ченнай 600 096 Індія.

Виробник. Гракуре Фармасьютікалс ЛТД Індія.

E-1105 Промислова зона ділянка III Бхіваді Раджастан район Алвар 301019 Індія.

Заявник. Мілі Хелскере Лімітед Велика Британія.

Місцезнаходження.

Фаірфакс Хаус 15 Фалвуд Плейс Лондон WC1V 6AY.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ворміл 200 мг/5 мл суспензія 10 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ворміл 200 мг/5 мл суспензія 10 мл

Обліковий номер : 330837

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Mili Healthcare (Великобритания)

Виробник : Mili Healthcare (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6434/01/01

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску : Суспензия

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО