Детальніше

Варфарин 2.5 мг таблетки №100

Обліковий номер: 346254

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5747/01/01

Назва російською: Варфарин-фс таблетки по 2,5 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Варфарин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Варфарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

ВАРФАРИН-ФС

(WARFARIN-PS)

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Антитромботичні засоби. Антагоністи вітаміну K.

Клінічні характеристики.

Показання.

Профілактика та лікування тромбозів глибоких вен і емболії легеневої артерії. Вторинна профілактика інфаркту міокарда і профілактика тромбоемболічних ускладнень (інсульт або системна емболія) після інфаркту міокарда. Профілактика тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з фібриляцією передсердя ураженнями серцевих клапанів або з протезованими клапанами серця.

Профілактика швидкоминучих ішемічних атак та інсульту.

Протипоказання.

Стан при якому терапію не можна проводити достатньо безпечно (наприклад психози деменція алкоголізм).

Спосіб застосування та дози.

Оптимальна доза препарату встановлюється індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням стану системи згортання крові. Для стандартизації результатів визначення протромбінового часу рекомендується використовувати міжнародний нормалізований індекс (International Normalized Ratio INR) що враховує вплив використовуваного тромбопластину на величину протромбінового часу.

Цільовий рівень INR для пероральної антикоагулянтної терапії:

Профілактика тромбоемболічних ускладнень у пацієнтів з протезованими клапанами серця: INR 2 5-3 5.

Інші показання: INR 2 0-3 0.

Дорослі:

День

INR

Доза Варфарину-ФС (мг/добу)

10 (5 0)

10 (5 0)

10 (5 0)

від 2 0 до 2 4

5 0

від 2 5 до 2 9

3 0

від 3 0 до 3 4

2 5

від 3 5 до 4 0

1 5

пропустити один день прийому

10 0

7 5

5 0

4 5

3 0

7

тижнева доза Варфарину-ФС:

підвищується на 20 %

підвищується на 10 %

доза зберігається

знижується на 10 %

продовжувати лікування дозою зменшеною на 20 %.

Тривалість курсу лікування визначається індивідуально (від 6-ти тижнів до застосування протягом усього життя). У разі виникнення толерантності до дії Варфарину-ФС дози останнього допускається підвищувати у 2-10 разів. Абсолютно необхідним є суворе дотримання рекомендацій лікаря щодо застосування препарату та ретельний лабораторний контроль за показниками згортання крові. Вимірювання INR проводиться щодня поки не буде досягнутий стабільний цільовий рівень який зазвичай встановлюється на 5-6-й день лікування. Потім вимірювання INR проводять щотижня досягаючи 4-тижневого інтервалу. У разі великих відхилень у рівні INR або у пацієнтів із захворюваннями печінки або захворюваннями що впливають на всмоктування вітаміну K інтервали вимірювань можуть бути менше 4 тижнів. Призначення нових або відміна лікарських препаратів що раніше приймалися вимагає проведення додаткових вимірювань INR. При тривалій терапії коригування проводиться до тижневої дози варфарину відповідно до наведеної вище таблиці. Якщо доза вимагає корекції то наступне вимірювання INR слід проводити через 1 або 2 тижні після корекції. Після цього вимірювання тривають до досягнення 4-тижневих інтервалів.

У разі потреби швидкого антитромботичного ефекту рекомендується розпочинати лікування з введення гепарину. Потім введення гепарину продовжують з одночасним прийомом варфарину протягом 5-7 днів поки INR не зберігатиметься на цільовому рівні упродовж як мінімум двох днів.

Терапія антикоагулянтами у дітей проводиться під наглядом педіатра. Дози підбираються відповідно до наведеної нижче таблиці.

День 1-й

Якщо базове значення INR від 1 0 до 1 3 то початкова доза становить 0 2 мг/кг маси тіла

0 1 мг/кг маси тіла при порушенні функції печінки

Дні з 2-го по 4-й

якщо значення INR:

Підтримуюча доза:

повторити початкову дозу

50 % від початкової дози

50 % від початкової дози

25 % від початкової дози

якщо значення INR:

Заходи (тижнева доза)

підвищити дозу на 20 %

9

підвищити дозу на 10 %

без змін

знизити дозу на 10 %

на 20 % меншою від попередньої

Планові операції: перед- при- та післяопераційна антикоагулянтна терапія проводиться так як зазначено нижче.

Визначити INR за тиждень до призначеної операції.

Припинити прийом варфарину за 1-5 днів до операції. У разі високого ризику тромбозу пацієнтові для профілактики підшкірно вводять низькомолекулярний гепарин. Тривалість паузи у прийомі варфарину залежить від INR. Прийом варфарину припиняють:

-за 5 днів до операції якщо INR

-за 3 дні до операції якщо INR

-за 2 дні до операції якщо INR

Визначити INRINR

Взяти до уваги необхідність інфузії нефракціонованого гепарину або профілактичного введення низькомолекулярного гепарину у день операції.

Продовжити підшкірне введення низькомолекулярного гепарину протягом 5-7 днів після операції з супутнім відновленням прийому варфарину.

Продовжити прийом варфарину зі звичайної підтримуючої дози того ж дня увечері після невеликих операцій і в день коли пацієнт починає отримувати ентеральне харчування після великих операцій.

Побічні реакції.

Інші побічні реакції які можуть виникати при лікуванні варфарином.

З боку системи кровотворення та лімфатичної системи: геморагія анемія еозинофілія.

З боку дихальної системи: кальцифікація трахеї.

З боку системи травлення: нудота блювання мелена діарея біль у ділянці живота оборотне підвищення активності печінкових ферментів жовтяниця холестатичний гепатит.

З боку сечостатевої системи: гематурія пріапізм нефрит уролітіаз тубулярний некроз.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку судинної системи: васкуліт.

Загальні порушення: алергічні реакції (зазвичай висипання).

Рідкісними ускладненнями при терапії варфарином є:

Синдром пурпурових пальців. Це характерно для пацієнтів-чоловіків з атеросклеротичними захворюваннями. Припускають що варфарин спричиняє геморагії атероматозних бляшок які призводять до мікроемболії. Зустрічаються симетричні пурпурні ураження шкіри пальців і підошов стоп і такі ураження супроводжуються пекучим болем. Прийом варфарину слід припинити і ураження шкіри зазвичай поступово зникають.

Передозування.

Симптоми: кровоточивість кровотечі.

Лікування: У випадках поступового передозування при незначних кровотечах необхідно знизити дозу препарату або припинити лікування на короткий термін до досягнення цільового рівня INR. При гострому передозуванні не рекомендується спорожнення шлунка через небезпеку кровотечі для запобігання всмоктуванню доцільно призначити активоване вугілля.

При терапії передозування вживають таких заходів:

При відсутності клінічно значущої кровотечі

Рівень INR

Рекомендації

Пропустити наступну дозу варфарину і відновити терапію нижчою дозою при досягненні цільового рівня INR.

Пропустити 1-2 дози варфарину і відновити терапію нижчою дозою при досягненні цільового рівня INR або пропустити 1 дозу варфарину і призначити вітамін K 2 5 мг перорально.

Припинити прийом варфарину призначити вітамін K від 3 до 5 мг перорально.

Показана швидка відміна (наприклад перед операцією)

Рівень INR

Рекомендації

Припинити прийом варфарину і призначити вітамін K від 2 до 4 мг перорально. Приблизно за 24 години перед операцією можна дати додаткову дозу від 1 до 2 мг перорально.

Показана дуже швидка відміна

Рівень INR

Рекомендації

Сильна кровотеча або сильне передозування

Призначити вітамін K у дозі 10 мг шляхом повільної внутрішньовенної інфузії. Також залежно від терміновості ситуації показані свіжозаморожена плазма або концентрат протромбінового комплексу. У разі необхідності можна повторити введення вітаміну K кожні 12 год.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Варфарин проникає у грудне молоко у незначній кількості та практично не впливає на згортання крові у дитини тому препарат можна застосовувати у період годування груддю.

Діти.

Рішення про призначення препарату дітям приймає педіатр під наглядом якого і проводиться лікування.

Особливості застосування.

INR нещодавно перенесені шлунково-кишкова кровотеча ішемічний інсульт бактеріальний ендокардит пептична виразка шлунка цереброваскулярні захворювання серйозні хвороби серця анемія травма ниркова недостатність супутній прийом інших лікарських засобів (наприклад нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП)). Усім пацієнтам які приймають варфарин слід регулярно вимірювати INR що є надзвичайно важливим. Пацієнти з підвищеним ризиком виникнення кровотеч потребують частішого вимірювання INR ретельнішого підбору дози для досягнення бажаного INR і коротшої тривалості терапії. Якщо INR високий знижують дозу або припиняють терапію варфарином. Іноді необхідна реверсна терапія антикоагулянтами. INR необхідно вимірювати протягом 2-3 днів щоб упевнитись у його зниженні. Інші антитромбоцитарні лікарські засоби слід застосовувати з особливою обережністю через підвищений ризик виникнення кровотечі.

Пацієнтів необхідно попереджати про заходи щодо мінімізації ризику виникнення кровотечі а також негайно повідомляти лікаря про появу і симптоми кровотечі. Виникнення кровотечі може свідчити про передозування варфарином. Неочікувану кровотечу при прийомі терапевтичних доз необхідно дослідити і INR слід контролювати.

Антикоагулянтна терапія

Перед хірургічними операціями якщо існує ризик серйозної кровотечі прийом варфарину необхідно припинити за 3 дні до операції. При необхідності продовження антикоагулянтної терапії наприклад при тромбоемболії що загрожує життю INR

У пацієнтів зі спадковою недостатністю антитромботичного протеїну С на початку терапії варфарином існує ризик розвитку некрозу шкіри. У таких пацієнтів терапію необхідно розпочинати без навантажувальної дози варфарину навіть якщо пацієнту вводять гепарин. Пацієнтам зі спадковою недостатністю антитромботичного протеїну S також рекомендується розпочинати терапію варфарином повільно.

У період лікування необхідно утримуватись від вживання етанолу (ризик розвитку гіпопротромбінемії і кровотеч).

Необхідно також упевнитись у здатності пацієнта дотримуватись суворих правил при прийомі препарату.

Гіпертиреоз гарячка і декомпенсована серцева недостатність можуть підсилювати ефект варфарину. При гіпотиреозі ефект варфарину може бути знижений. У пацієнтів з помірною печінковою недостатністю ефект варфарину посилюється. У разі ниркової недостатності або нефротичного синдрому підвищується рівень вільної фракції варфарину у плазмі крові яка залежно від супутніх захворювань може призводити до посилення або до зниження ефекту варфарину. У всіх цих випадках слід здійснювати моніторинг клінічного стану пацієнта і рівня INR.

При лікуванні необхідно враховувати і генний поліморфізм VKORC1 і CYP2C9 що може впливати на індивідуальну чутливість пацієнтів до варфарину. Резистентність до варфарину зустрічається дуже рідко. Якщо прийом варфарину недостатньо ефективний необхідно встановити інші причини цього (наприклад взаємодія з іншими лікарськими засобами продуктами харчування лабораторні помилки).

Такі фактори як втрата маси тіла гостре захворювання припинення паління можуть посилювати ефект варфарину і потребувати зміни дози варфарину у бік зменшення. Призвести до зменшення ефекту варфарину та потребувати збільшення дози можуть: збільшення маси тіла діарея блювання.

Під час терапії варфарином рівень споживання вітаміну K з їжею має залишатися незмінним.

Необхідно взяти до уваги супутній прийом медикаментів для уникнення небажаних взаємодій. Багато лікарських засобів і продуктів харчування взаємодіють з варфарином і впливають на протромбіновий час. Прийом будь-яких лікарських засобів включаючи ОТС-препарати є підставою для посилення контролю за рівнем INR. Слід попередити пацієнтів про необхідність інформувати лікаря перед початком прийому будь-яких лікарських засобів у т.ч. рослинних лікарських засобів і вітамінних препаратів.

Препарат містить лактозу тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції застосування Варфарину-ФС протипоказано.

Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом та роботу з механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Варфарин взаємодіє з багатьма лікарськими засобами.

Фібринолітики такі як стрептокіназа та альтеплаза протипоказані пацієнтам які приймають варфарин.

Необхідно уникати супутнього застосування варфарину або застосовувати з обережністю під ретельним клінічним та лабораторним контролем з інгібіторами тромбіну нефракціонованими гепаринами та їх похідними гепарином з низькою молекулярною масою фондапарином ривароксабаном антагоністами рецепторів глікопротеїну ІІb/ІІІа простацикліном інгібіторами зворотного захоплення серотоніну.

Всмоктування та ентерогепатична циркуляція варфарину можуть змінюватися під впливом деяких лікарських препаратів наприклад холестираміну. Можлива як індукція (протиепілептичні або протитуберкульозні препарати) так і інгібування (аміодарон або метронідазол) ефекту варфарину. У деяких випадках припинення індукції або інгібування печінкових ферментів може також змінити баланс терапії варфарином. Деякі лікарські препарати можуть витіснити варфарин зі сполук з білками плазми крові що підвищує вільну фракцію і як наслідок метаболізм і виведення варфарину посилюються призводячи до зниження ефекту (окрім пацієнтів із захворюваннями печінки). Фармакодинамічна взаємодія спостерігається при одночасному прийомі з препаратами що впливають на тромбоцити (ацетилсаліцилова кислота клопідогрель тиклопідин дипіридамол і більшість НПЗП). Первинний і вторинний гемостаз може викликати у пацієнта схильність до сильних кровотеч. Пеніциліни у великих дозах чинять такий самий ефект. При сумісному застосуванні з антитромботичними чи гемостатичними засобами останні можуть посилити фармакологічний ефект варфарину що підвищує ризик виникнення кровотеч.

Анаболічні стероїди азапропазон еритроміцин і деякі цефалоспорини безпосередньо знижують рівень вітаміну K-залежного синтезу факторів згортання і підсилюють ефект варфарину. Прийом вітаміну K з їжею зменшує ефект варфарину. Зменшення абсорбції вітаміну K зумовлене наприклад діареєю може потенціювати дію варфарину. Пацієнти які отримують неадекватну кількість харчових продуктів з вмістом вітаміну K залежні від вітаміну K2 що виробляється кишковою мікрофлорою. У таких пацієнтів більшість антибіотиків можуть знизити здатність кишкової мікрофлори виробляти вітамін K2

У разі потреби тимчасового знеболення пацієнтам які отримують варфарин рекомендується призначати парацетамол або опіати.

Варфарин може підсилювати дію пероральних гіпоглікемічних засобів що є похідними сульфонілсечовини.

Дію варфарину підсилюють метолазон метотрексат метронідазол мефенамова кислота міконазол норетандролон оксифенбутазон омепразол парацетамол прогуаніл пропафенон пропранолол протигрипозна вакцина рокситроміцин рофекоксиб симвастатин суліндак сульфаніламіди сульфінпіразон тамоксифен тегафур тетрацикліни тієнилова кислота тиклопідин тироксин токоферол толметин трамадол трастузумаб троглітазон фенофібрат фенілбутазон флувоксамін флуконазол флувастатин флутамід фторурацил хінідин хінін хінолони хлоралгідрат хлорамфенікол цефалоспорини целекоксиб циклофосфамід циметидин НПЗП (такі як ібупрофен кетопрофен напроксен диклофенак індометацин і піроксикам).

Дію Варфарину-ФС може посилювати етанол.

Ефективність варфарину знижують: глутетимід аміноглутетимід азатіоприн барбітурати дизопірамід вітамін С гризеофульвін карбамазепін колестирамін меркаптопурин месалазин мітотан невірапін пероральні контрацептиви примідон рифампіцин спіронолактон тразодон фітоменадіон хлордіазепоксид хлорталідон циклоспорин.

Лікування травами може також посилювати ефект варфарину (наприклад гінкго часник папайя) або зменшувати його (наприклад женьшень звіробій). Тому препарати рослинного походження що містять звіробій не рекомендується приймати одночасно з варфарином. Ефект може продовжуватися протягом 2-х тижнів після припинення прийому препаратів рослинного походження.

Слід уникати одночасного застосування з соком із журавлини та іншими продуктами що містять журавлину оскільки вони значно посилюють ефект варфарину.

Продукти та рослини багаті на вітамін K (наприклад зелені овочі) послаблюють дію варфарину.

Даний перелік взаємодії варфарину може бути неповним. Для більшої безпеки пацієнти повинні інформувати лікаря перед початком прийому будь-яких лікарських засобів у т.ч. рослинних лікарських засобів і вітамінних препаратів.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Варфарин 2.5 мг таблетки №100

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Варфарин 2.5 мг таблетки №100

Обліковий номер : 346254

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5747/01/01

Назва російською : Варфарин-фс таблетки по 2,5 мг №100 (10х10)

Мiжнародна назва : Варфарин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Варфарин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО