Детальніше

Лазолван 30 мг таблетки №20

Обліковий номер: 327361

66.2 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3430/03/01

Назва російською: Лазолван® таблетки по 30 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Амброксол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амброксол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

Інструкція лазолван (Lasolvan) 30 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина лазолван:&nbsp ambroxol hydrochloride

1 таблетка містить амброксолу гідрохлориду 30 мг

допоміжні речовини лазолван:&nbsp лактоза моногідрат крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат.

Лікарська форма

лазолван таблетки.

Круглі білого або злегка жовтуватого кольору таблетки плоскі з обох боків зі скошеними краями з одного боку таблетки &ndash насічка та маркуванням &laquo 67С&raquo по обидва боки від насічки з&nbsp другого боку таблетки витиснено фірмовий знак.

Фармакотерапевтична група

Засоби що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТС R05C B06.

Доклінічно доведено що діюча речовина Лазолвану&nbsp таблетки&nbsp ‒&nbsp амброксолу гідрохлорид&nbsp ‒&nbsp збільшує секрецію залоз дихальних шляхів. Амброксол посилює виділення легеневого сурфактанта шляхом прямого впливу на пневмоцит тип ІІ у альвеолах та клітинах Клара у бронхіолах а також стимулює циліарну активність внаслідок чого полегшується виділення слизу та його виведення (мукоциліарний кліренс). Покращення мукоциліарного кліренсу було доведено під час клініко-фармакологічних досліджень.

Активація секреції рідини і збільшення мукоциліарного кліренсу полегшують виведення слизу та полегшують кашель.

Місцевий анестезуючий ефект амброксолу гідрохлориду спостерігали на моделі кролячого ока що може пояснюватися властивостями блокування натрієвих каналів. Дослідження&nbsp in vitro&nbsp показали що амброксолу гідрохлорид блокує нейронні натрієві канали зв&rsquo язування було оборотним і залежним від концентрації.

Амброксолу гідрохлорид продемонстрував протизапальний вплив&nbsp in vitro. У дослідженнях&nbsp in vitro&nbsp виявили що амброксолу гідрохлорид значно зменшує вивільнення цитокіну з крові та тканинне зв&rsquo язування мононуклеарних і поліморфнонуклеарних клітин.

У результаті клінічних випробувань із залученням пацієнтів з фарингітом доведено значне зменшення болю і почервоніння в горлі при застосуванні препарату.

Фармакологічні властивісті швидко полегшувати біль під час лікування захворювань верхніх відділів дихальних шляхів спостерігалисьу ході досліджень клінічної ефективності інгаляційних форм амброксолу.

Застосування амброксолу гідрохлориду підвищує концентрацію антибіотиків (амоксициліну цефуроксиму еритроміцину та доксицикліну) у бронхолегеневому секреті та у мокроті.

Фармакокінетика.

Абсорбція.&nbsp Абсорбція амброксолу гідрохлориду з пероральних форм непролонгованої дії швидка і повна з лінійною залежністю від дози у терапевтичному діапазоні. Максимальний рівень у плазмі крові досягається через 1-2 5 години при пероральному прийомі лікарських форм швидкого вивільнення і в середньому після 6 5 години при застосуванні форм повільного вивільнення.

Розподіл.&nbsp При пероральному прийомі розподіл амброксолу гідрохлориду з крові до тканин швидкий і виражений з найвищою концентрацією активної речовини у легенях. Очікуваний об&rsquo єм розподілу при пероральному прийомі становить 552 л. У плазмі крові у терапевтичному діапазоні доз приблизно 90% препарату лазолван зв&rsquo язується з білками.

Метаболізм та виведення.&nbsp Приблизно 30 % дози після перорального застосування виводиться шляхом пресистемного метаболізму. Амброксолу гідрохлорид метаболізується головним чином у печінці шляхом глюкуронізації і розщеплення до дибромантранілової кислоти (приблизно 10 % дози). Дослідження на мікросомах печінки людини показали що CYP3A4 відповідає за метаболізм амброксолу гідрохлориду до дибромантранілової кислоти.

Через 3 дні перорального прийому близько 6 % дози виводяться разом із сечею у незміненій формі приблизно 26 % дози&nbsp &ndash &nbsp у кон&rsquo югованій формі.

Період напіввиведення з плазми крові становить близько 10 годин. Загальний кліренс знаходиться у межах 660 мл/хв. Нирковий кліренс становить приблизно 83 % від загального.

Фармакокінетика у особливих груп хворих.&nbsp У пацієнтів із порушенням функції печінки виведення амброксолу гідрохлориду зменшене що зумовлює в 1 3-2 рази вищий рівень у плазмі крові. Оскільки терапевтичний діапазон амброксолу гідрохлориду достатньо широкий змінювати дозування не потрібно.

Вік та стать не мають клінічно значущого впливу на фармакокінетику амброксолу гідрохлориду тому будь-яка корекція дози не потрібна.

Показання

Секретолітична терапія при гострих і хронічних бронхо-пульмональних захворюваннях пов&rsquo язаних із порушеннями бронхіальної секреції та ослабленням просування слизу.

Протипоказання

Лазолван&nbsp не можна застосовувати пацієнтам з відомою гіперчутли-вістю до амброксолу гідрохлориду або до інших компонентів препарату лазолван.

Лазолван таблетки 30 мг не призначений для застосування дітям віком до 6 років у зв&rsquo язку з силою дії. Дітям віком до 6 років рекомендується для застосовування Лазолван сироп 15 мг/5 мл або ЛАзолван розчин для інгаляцій та орального застосування 15 мг/2 мл.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Усього кілька повідомлень надійшло про тя-жкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) пов&rsquo язані із застосуванням відхаркувальних засобів таких як амброксолу гідрохлорид. Здебільшого їх можна було пояснити тяжкістю перебігу основного захворювання у пацієнтів та одночасним застосуванням іншого препарату лазолван.

Також на початковій стадії синдрому Стівенса-Джонсона або синдрому Лайєлла у пацієнтів можуть бути неспецифічні подібні до ознак початку грипу симптоми такі як пропасниця ломота риніт кашель і біль у горлі. Помилково при таких неспецифічних подібних до ознак початку грипу симптомах можна застосувати симптоматичне лікування препаратами проти кашлю і застуди. Тому при появі нових уражень шкіри або слизових оболонок слід негайно звернутися за медичною допомогою та припинити лікування амброксолу гідрохлоридом.

Таблетки ЛАЗОЛВАН містять 684 мг лактози у максимально рекомендованій добовій дозі (120 мг).

Пацієнтам із рідкісними спадковими формами і непереносимістю галактози дефіцитом лактази Лаппа або порушенням всмоктування глюкози та галактози не слід приймати цей препарат лазолван.

Оскільки амброксол може посилювати секрецію слизу препарат&nbsp лазолван таблетки слід застосовувати з обережністю при порушенні бронхіальної моторики та посиленій секреції слизу (наприклад при такому рідкісному захворюванні як первинна циліарна дискінезія).

Пацієнтам із порушеною функцією нирок або тяжким ступенем печінкової недостатності слід приймати ЛАЗОЛВАН таблетки тільки після консультації з лікарем. При застосуванні амброксолу як і будь-якої діючої речовини яка метаболізується в печінці а потім виводиться нирками відбувається накопичення метаболітів які утворюються в печінці у пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю.

Застосування лазолван у період вагітності або годування груддю

Вагітність.&nbsp &nbsp Амброксолу гідрохлорид проникає через плацентарний бар&rsquo єр. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих шкідливих впливів на перебіг вагітності розвиток ембріона/плода пологи чи постнатальний розвиток.

У результаті клінічних досліджень застосування препарату лазолван після 28-го тижня вагітності не виявлено жодного шкідливого впливу на плід.

Однак потрібно дотримуватися звичних застережних заходів стосовно прийому ліків під час вагітності. Зокрема у І триместрі вагітності не рекомендується застосовувати ЛАЗОЛВАН таблетки.

Годування груддю.&nbsp Амброксолу гідрохлорид проникає у грудне молоко. ЛАЗОЛВАН таблетки не рекомендується застосовувати у період годування груддю.

Здатність лазолван впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Немає даних щодо впливу на швидкість реакції при керуванні транспортом або роботі з іншими механізмами. Відповідні дослідження не проводились.

Діти

Застосовують лазолван дітям віком від 6 років що не переносять сиропу або розчину для інгаляцій та перорального застосування.

Спосіб застосування та дози

Якщо не прописано інакше рекомендована доза для препарату&nbsp лазолван таблетки така:

  • діти&nbsp віком від 6 до 12 років:&nbsp як правило доза становить&nbsp 1/2&nbsp таблетки 2-3 рази на добу&nbsp (еквівалентно 30-45 мг амброксолу гідрохлориду/добу)
  • дорослі та діти віком від 12 років:&nbsp як правило доза становить 1 таблетку 3 рази на добу протягом перших 2-3 днів (еквівалентно 90 мг амброксолу гідрохлориду/добу). Лікування продовжувати застосуванням 1 таблетки 2 рази на добу (еквівалентно 60 мг амброксолу гідрохлориду/добу).

У разі необхідності терапевтичний ефект для дорослих та дітей віком від 12 років можна підсилити застосуванням 2 таблеток 2 рази на добу (еквівалентно 120 мг амброксолу гідрохлориду/добу).

Таблетки лазолван слід ковтати цілими з достатньою кількістю рідини (наприклад з водою чаєм або фруктовим соком) після прийому їжі.

Загалом немає обмежень щодо тривалості застосування але довготривалу терапію слід проводити під медичним наглядом.

Лазолван таблетки не слід застосовувати довше 4-5 днів без консультації з лікарем.

Передозування

На сьогодні немає повідомлень щодо випадків передозування лазолван у людей. Симптоми відомі з поодиноких повідомлень про передозування і/або випадки помилкового застосування ліків відповідають відомим побічним діям Лазолвану в рекомендованих дозах і потребують симптоматичного лікування.

Побічні реакції

Для оцінки&nbsp частоти побічних явищ було використано таку класифікацію:

дуже часто

&gt 10 %

часто

&gt 1 % і&nbsp &lt 10 %

нечасто

&gt 0 1 % і&nbsp &lt 1 %

рідко

&gt 0 01 % і&nbsp &lt 0 1 %

дуже рідко

&lt 0 01 %

невідомо

неможливо оцінити на основі наявних даних.


Загальні розлади:

нечасто &ndash реакції з боку слизових оболонок пропасниця.

З боку імунної системи шкіри та підшкірної клітковини:

рідко &ndash &nbsp шкірний висип кропив&rsquo янка

невідомо &ndash ангіоневротичний набряк свербіж&nbsp анафілактичні реакції включаючи анафілактичний шок інші алергічні реакції еритема тяжкі ураження шкіри: синдром Стівенса-Джонсона та токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку шлунково-кишкового тракту:

часто &ndash нудота

нечасто &ndash блювання диспепсія біль у животі сухість у роті діарея

дуже рідко &ndash запор слинотеча

невідомо &ndash сухість у горлі.

З боку дихальної системи:

дуже рідко &ndash ринорея

невідомо &ndash диспное (як реакція гіперчутливості).

З боку сечовидільної системи:дуже рідко &ndash дизурія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Одночасне засто-сування препарату Лазолван таблетки та засобів що пригнічують кашель може призвести до надмірного накопичення слизу внаслідок пригнічення кашльового рефлексу. Тому така комбінація можлива тільки після ретельної оцінки лікарем співвідношення очікуваної користі та можливого ризику від застосування.

Термін придатності.&nbsp 5 років. Не застосовувати препарат лазолван після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

&nbsp Зберігати лазолван при температурі не вище 30 &ordm С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

&nbsp По 10 таблеток лазолван у блістері по 2 або 5 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Лазолван 30 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Лазолван 30 мг таблетки №20

Обліковий номер : 327361

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3430/03/01

Назва російською : Лазолван® таблетки по 30 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Амброксол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амброксол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО