Детальніше

Ламікон 0,25 г таблетки №14

Обліковий номер: 332920

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2714/01/01

Назва російською: Ламикон таблетки по 0,25 г №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Тербінафін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Тербинафин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛамікоН&reg

(LamIcoN)

Склад:

діюча речовина: terbinafine

1 таблетка містить

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний натрію крохмальгліколят (тип А) гідроксипропілметилцелюлоза магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або майже білого або з жовтуватим відтінком кольору круглої форми з плоскою поверхнею фаскою та рискою.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові препарати для системного застосування.

Код АТХ D01B A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Тербінафін є аліламіном який має широкий спектр протигрибкової дії щодо інфекцій шкіри волосся і нігтів спричинених такими дерматофітами як Trichophyton (наприклад (наприклад Microsporum canis) Epidermophyton floccosum і дріжджові гриби роду Candida (наприклад Candida albicans) та Pityrosporum. У низьких концентраціях тербінафін проявляє фунгіцидну дію відносно дерматофітів пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність відносно дріжджових грибів залежно від їхнього виду може бути фунгіцидною або фунгістатичною.

Тербінафін специфічно сприяє ранньому етапу біосинтезу стеринів у клітині гриба. Це призводить до дефіциту ергостеролу і до внутрішньоклітинного накопичення сквалену що спричиняє загибель клітини гриба. Дія тербінафіну здійснюється шляхом інгібування ферменту скваленепоксидази у клітинній мембрані гриба. Цей фермент не належить до системи цитохрому Р450.

При застосуванні внутрішньо препарат накопичується у шкірі в концентраціях що забезпечують фунгіцидну дію препарату.

Фармакокінетика.

Змін у фармакокінетиці препарату залежно від віку пацієнта не спостерігається але швидкість виведення препарату з організму може бути знижена у пацієнтів з порушенням функцій нирок або печінки що призводить до підвищення рівнів тербінафіну в крові.

Біодоступність тербінафіну не залежить від прийому їжі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Грибкові інфекції шкіри і нігтів спричинені Trichophyton (наприклад ) Microsporum canis та Epidermophyton floccosum.

1. Стригучий лишай (трихофітія гладкої шкіри трихофітія промежини і дерматофітія стоп) коли локалізація ураження вираженість або поширеність інфекції зумовлюють доцільність пероральної терапії.

2. Оніхомікоз.

Протипоказання.

Гіперчутливість до тербінафіну або до будь-яких допоміжних речовин препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Вплив інших лікарських засобів на тербінафін.

потрібно коригувати відповідним чином.

Лікарські засоби що можуть збільшити вплив або плазмові концентрації тербінафіну.

Циметидин знижував кліренс тербінафіну на 30 %.

Флуконазол збільшував показники Cmax

Лікарські засоби що можуть знизити вплив або плазмові концентрації тербінафіну.

Рифампіцин збільшував кліренс тербінафіну на 100 %.

Вплив тербінафіну на інші лікарські засоби.

Результати досліджень проведених in vitro за участю здорових добровольців показують що тербінафін має незначний потенціал для пригнічення або посилення кліренсу препаратів які метаболізуються за участю системи цитохрому Р450 (наприклад терфенадину тріазоламу толбутаміну або пероральних контрацептивів) за винятком тих препаратів що метаболізуються за участю CYP2D6.

Тербінафін не впливає на кліренс антипірину або дигоксину.

Були зареєстровані деякі випадки порушення менструального циклу (міжменструальна кровотеча і нерегулярний менструальний цикл) у пацієнток які приймали тербінафін одночасно з пероральними контрацептивами хоча частота цих порушень залишається у межах частоти побічних реакцій у пацієнтів які застосовують тільки пероральні контрацептиви.

Лікарські засоби вплив або плазмові концентрації яких може підвищити тербінафін:

тербінафін зменшував кліренс кофеїну який вводився внутрішньовенно на 21 %.

У ході досліджень in vitro та in vivo

Тербінафін зменшував кліренс дезипраміну на 82 %.

У ході досліджень за участю здорових добровольців у яких процеси метаболізму декстрометорфану (протикашльового препарату і маркерного субстрату CYP2D6) проходили швидко тербінафін збільшував коефіцієнт метаболічної взаємодії декстрометорфану/декстрорфану в сечі у середньому в 16-97 разів. Таким чином застосування тербінафіну може призводити до зміни статусу швидких метаболізаторів CYP2D6 на статус повільних метаболізаторів.

Лікарські засоби вплив або плазмові концентрації яких може знизити тербінафін:

тербінафін збільшував кліренс циклоспорину на 15 %.

Особливості застосування.

Функція печінки.

Ламікон у таблетках не рекомендується застосовувати пацієнтам із хронічним або активним захворюванням печінки. Перед призначенням Ламікону в таблетках необхідно оцінити всі вже існуючі захворювання печінки.

Гепатотоксичність може зустрічатись у пацієнтів із попереднім захворюванням печінки та без нього тому рекомендується періодичний моніторинг функції печінки (через 4-6 тижнів лікування). Застосування препарату Ламікон

Пацієнтів які приймають Ламікон слід попередити про те що потрібно негайно повідомити лікаря про будь-які ознаки або симптоми що вказують на порушення функцій печінки такі як свербіж непояснена постійна нудота зниження апетиту анорексія жовтяниця блювання підвищена стомлюваність правосторонні болі у верхній ділянці живота темний колір сечі або знебарвлені випорожнення. Пацієнтам з цими симптомами слід припинити застосування тербінафіну перорально а функцію печінки пацієнта потрібно негайно оцінити.

Порушення смаку.

При застосуванні препарату повідомлялося про порушення смаку та втрату смаку. Це може призвести до погіршення апетиту втрати маси тіла занепокоєння та депресивних симптомів. Якщо виникають симптоми порушення смаку прийом препарату необхідно припинити.

Порушення нюху.

Також повідомлялося про порушення та втрату нюху. Ці порушення можуть зникати після припинення терапії але також можуть бути подовженими (більше 1 року) або постійними. Якщо спостерігається порушення нюху застосування препарату слід припинити.

Депресивні симптоми.

Упродовж лікування препаратом можуть виникнути депресивні симптоми що може потребувати лікування.

Дерматологічні ефекти.

Дуже рідко повідомлялося про появу серйозних реакцій з боку шкіри (наприклад синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз) у пацієнтів які отримували тербінафін у таблетках. У разі виникнення прогресуючих висипань на шкірі лікування Ламіконом у таблетках потрібно припинити.

Ламікон слід застосовувати з обережністю пацієнтам із псоріазом оскільки надходили повідомлення про дуже рідкісні випадки загострення псоріазу.

Гематологічні ефекти.

Дуже рідко повідомлялося про патологічні зміни з боку крові (нейтропенія агранулоцитоз тромбоцитопенія панцитопенія) у пацієнтів які отримували тербінафін у таблетках. Необхідно оцінити причину виникнення будь-якої патологічної зміни з боку крові у пацієнтів і розглянути питання щодо можливої зміни режиму лікування у тому числі припинення лікування препаратом Ламікон у таблетках.

Дослідження фармакокінетики разової дози препарату у пацієнтів із захворюваннями печінки показали що кліренс тербінафіну може бути скорочений приблизно на 50 %.

Ниркова функція.

Застосування тербінафіну в таблетках пацієнтам із порушенням функції нирок (кліренс креатиніну менше 50 мл/хв або рівень креатиніну в сироватці крові більше 300 мкмоль/л) не було вивчено належним чином і тому не рекомендується.

Інше.

Ламікон слід застосовувати з обережністю пацієнтам із червоним вовчаком оскільки надходили повідомлення про дуже рідкісні випадки загострення червоного вовчака при застосуванні тербінафіну.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Проведені на тваринах дослідження щодо токсичного впливу тербінафіну на плід та фертильність не виявили небажаних явищ.

Клінічний досвід застосування тербінафіну вагітним жінкам дуже обмежений тому Ламікон не слід застосовувати в період вагітності окрім випадків коли клінічний стан жінки вимагає лікування пероральним тербінафіном та очікувана користь для матері переважає будь-який потенційний ризик для плода.

Тербінафін проникає у грудне молоко і тому жінки які годують груддю не повинні отримувати лікування Ламіконом.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для перорального застосування.

Дорослим призначати по 1 таблетці 250 мг 1 раз на добу.

Тривалість лікування залежить від характеру і тяжкості перебігу захворювання.

Інфекції шкіри.

Рекомендована тривалість лікування:

Повне зникнення симптомів інфекції може настати лише через декілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.

Інфекції волосистої частини голови.

Грибкове ураження волосистої частини голови спостерігається переважно у дітей.

Оніхомікоз.

Повне зникнення симптомів інфекції може настати лише через декілька тижнів після виявлення відсутності збудників за допомогою лабораторного контролю.

Особливі популяції.

Пацієнти з порушенням функцій печінки.

Ламікон у таблетках не рекомендується застосовувати пацієнтам із хронічним або активним захворюванням печінки.

Пацієнти з порушенням функцій нирок.

Застосування Ламікону в таблетках пацієнтам із порушенням функцій нирок не було належним чином вивчено і тому не рекомендується цій групі хворих.

Діти.

Дані щодо безпеки перорального застосування тербінафіну дітям отримані під час дослідження постмаркетингового застосування показали що профіль небажаних явищ у дітей подібний до такого у дорослих. Доказів появи будь-яких нових незвичних або серйозніших реакцій ніж ті які були відзначені серед дорослих пацієнтів немає. На даний час дані щодо застосування препарату дітям обмежені тому його застосування не рекомендується цій віковій категорії пацієнтів.

Пацієнти літнього віку.

Доказів того що для пацієнтів літнього віку потрібно змінювати дозу препарату або що у них відмічаються побічні реакції які відрізняються від таких у пацієнтів молодшого віку немає. У цій віковій групі при застосуванні препарату слід взяти до уваги можливість порушення функцій печінки або нирок.

Діти.

Дані щодо застосування тербінафіну дітям обмежені тому його застосування не рекомендується цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування.

Відомо про декілька випадків передозування (прийом внутрішньо до 5 г тербінафіну). При цьому відмічалися: головний біль нудота біль в епігастрії і запаморочення. Лікування яке рекомендується у разі передозування включає виведення препарату в першу чергу за допомогою активованого вугілля та у разі необхідності застосування симптоматичної підтримуючої терапії.

Побічні реакції.

Ламікон добре переноситься. Побічні дії зазвичай слабко і помірно виражені і мають скороминущий характер.

З боку системи крові та лімфатичної системи: нейтропенія агранулоцитоз тромбоцитопенія анемія панцитопенія.

З боку імунної системи: анафілактоїдні реакції (у тому числі набряк Квінке) шкірний та системний червоний вовчак анафілактичні реакції реакції подібні до симптомів сироваткової хвороби алергічні реакції включаючи анафілаксію.

З боку метаболізму та харчування: зниження апетиту.

З боку психіки: тривожність та депресивні симптоми вторинні до розладів смаку.

З боку нервової системи: головний біль порушення відчуття смаку у тому числі втрата смаку що зазвичай відновлюється через кілька тижнів після припинення прийому препарату повідомлялося про тривале порушення смаку що іноді призводить до зниження споживання їжі та значної втрати маси тіла запаморочення парестезія гіпестезія аносмія включаючи постійну аносмію гіпосмія.

З боку органів зору: затуманення зору зниження гостроти зору.

З боку органів слуху та рівноваги: вертіго туговухість порушення слуху шум у вухах.

З боку судин: васкуліт.

З боку шлунково-кишкового тракту: шлунково-кишкові симптоми (відчуття переповнення шлунка диспепсія нудота біль у ділянці живота діарея) панкреатит.

З боку гепатобіліарної системи: випадки серйозних порушень функцій печінки у тому числі печінкова недостатність підвищення рівня печінкових ферментів холестаз жовтяниця гепатит. Якщо розвивається порушення функцій печінки лікування Ламіконом необхідно припинити. Також надходили повідомлення про тяжку печінкову недостатність (деякі випадки з летальним наслідком або випадки що потребували пересадки печінки).

З боку шкіри та підшкірної клітковини необхідно припинити якщо на шкірі спостерігаються висипання прогресуючого характеру.

З боку опорно-рухової системи

Загальні розлади: нездужання втомлюваність грипоподібні захворювання лихоманка.

Дослідження: підвищення рівня креатинфосфокінази крові зміни протромбінового часу (подовження скорочення) у пацієнтів які одночасно приймали варфарин.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність. Невідома.

Упаковка. По 7 таблеток у блістері. По 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 04080 м. Київ вул. Фрунзе 74.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ламікон 0,25 г таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ламікон 0,25 г таблетки №14

Обліковий номер : 332920

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2714/01/01

Назва російською : Ламикон таблетки по 0,25 г №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Тербінафін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Тербинафин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО