Детальніше

Квадроцеф порошок для приготування розчину 1 г №1

Обліковий номер: 425732

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11759/01/01

Назва російською: Квадроцеф® порошок для р-ра д/ин. по 1,0 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Цефепім

Форма выпуску: Порошок , флакон

Дiюча речовина : Цефепим

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КВАДРОЦЕФ&reg

(QUADROCEF)

Склад:

діюча речовина: сefepime

1 флакон містить цефепіму (у вигляді цефепіму гідрохлориду моногідрату) 1 0 г

допоміжна речовина: L-аргінін.

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група. Бета-лактамні антибіотики. Код АТС J01D Е01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослі.

Інфекції спричинені чутливою до препарату мікрофлорою:

Емпірична терапія хворих із нейтропенічною гарячкою.

Профілактика післяопераційних ускладнень в інтраабдомінальній хірургії.

Діти.

Протипоказання.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням препарату слід зробити шкірну пробу на переносимість.

Однак дозування і шлях уведення варіюють залежно від чутливості мікроорганізмів-збудників ступеня тяжкості інфекції а також функціонального стану нирок хворого. Рекомендації стосовно дозування препарату Квадроцеф для дорослих наведені в таблиці 1.

Таблиця 1.

Дозування препарату Квадроцеф для дорослих

Інфекції сечових шляхів легкої та середньої тяжкості

кожні 12 годин

Інші інфекції легкої та середньої тяжкості

кожні 12 годин

Тяжкі інфекції

2 г внутрішньовенно

кожні 12 годин

Дуже тяжкі та загрозливі для життя інфекції

2 г внутрішньовенно

кожні 8 годин

Для профілактики розвитку інфекцій при проведенні хірургічних втручань.

За 60 хв до початку хірургічної операції дорослим вводять 2 г препарату внутрішньовенно протягом 30 хв. Після закінчення вводять додатково 500 мг метронідазолу внутрішньовенно. Розчини метронідазолу не слід вводити одночасно з препаратом Квадроцеф. Систему для інфузії перед введенням метронідазолу слід промити.

Під час тривалих (понад 12 годин) хірургічних операцій через 12 годин після першої дози рекомендується повторне введення тієї ж дози препарату Квадроцеф з наступним введенням метронідазолу.

Хворим із порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) дозу препарату Квадроцеф необхідно відкоригувати.

Таблиця 2.

Рекомендовані дози цефепіму для дорослих

Кліренс креатиніну (мл/хв)

Рекомендовані дози

2 г кожні

8 годин

2 г кожні

12 годин

1 г кожні

12 годин

500 мг кожні 12 годин

30-50

Коригування дози відповідно до кліренсу креатиніну

2 г кожні 12 годин

2 г кожні

24 години

1 г кожні

24 години

500 мг кожні

24 години

11-29

2 г кожні 24 години

1 г кожні

24 години

500 мг кожні 24 години

500 мг кожні

24 години

10

1 г кожні 24 години

500 мг кожні 24 години

250 мг кожні 24 години

250 мг кожні

24 години

Гемодіаліз

500 мг кожні 24 години

500 мг кожні 24 години

500 мг кожні

24 години

Якщо відома тільки концентрація креатиніну в сироватці крові тоді кліренс креатиніну можна визначати за наведеною нижче формулою:

Чоловіки:

(140 - вік)

кліренс креатиніну (мл/хв) = ---------------------------------------------------

креатинін сироватки (мг/дл)

Жінки:

кліренс креатиніну (мл/хв) = вищенаведене значення 0 85.

При гемодіалізі за 3 години виділяється з організму приблизно 68 % від дози препарату. Після завершення кожного сеансу діалізу необхідно вводити повторну дозу що дорівнює початковій дозі. При безперервному амбулаторному перитонеальному діалізі препарат можна застосовувати у початковій нормальній рекомендованій дозі 1 г залежно від тяжкості інфекції з інтервалом між дозами 48 годин.

Дітям при порушеній функції нирок рекомендується зменшення дози або збільшення інтервалу між введеннями.

Розрахунок показників кліренсу креатиніну у дітей:

зріст (см)

кліренс креатиніну (мл/хв/1 73 м2) = ---------------------------------

або

зріст (см)

кліренс креатиніну (мл/хв/1 73 м2

Діти віком від 1 до 2 місяців. Квадроцеф призначають тільки за життєвими показаннями у дозі 30 мг/кг маси тіла кожні 12 або 8 годин залежно від тяжкості інфекції.

Діти віком від 2 місяців.- кожні 8 годин). Звичайна тривалість лікування становить 7-10 днів тяжкі інфекції можуть вимагати більш тривалого лікування. Стан дітей з масою тіла до 40 кг які отримують лікування Квадроцефом необхідно постійно контролювати.

Дітям з масою тіла 40 кг і більше Квадроцеф призначають як дорослим.

Введення препарату. Квадроцефgluteus maximus).

Внутрішньовенне введення. Внутрішньовенний шлях уведення кращий для хворих із тяжкими або загрозливими для життя інфекціями.

При внутрішньовенному способі введення Квадроцеф

Квадроцеф

Таблиця 3.

Концентрації цефепіму після розведення

Приблизна концентрація цефепіму (мг/мл)

Внутрішньовенне введення:

1 г/флакон

10

11 4

90

1 г/флакон

3

4 4

230

Як і інші лікарські засоби що застосовуються парентерально приготовлені розчини препарату перед введенням необхідно перевіряти на відсутність механічних включень.

Для ідентифікації мікроорганізму-збудника (збудників) і визначення чутливості до цефепіму слід зробити відповідні мікробіологічні дослідження. Однак Квадроцеф може застосовуватися у формі монотерапії ще до ідентифікації мікроорганізму-збудника оскільки препарат має широкий спектр антибактеріальної дії щодо грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. У хворих із ризиком змішаної аеробно/анаеробної (включаючи Bacteroides fragilis) інфекції до ідентифікації збудника можна розпочинати лікування препаратом Квадроцеф у комбінації з препаратом що впливає на анаероби.

Побічні реакції.

Гіперчутливість:

з боку шкіри та підшкірної клітковини: еритема

з боку травного тракту: нудота блювання кандидоз ротової порожнини діарея коліт (у тому числі псевдомембранозний) біль у животі запор

з боку системи крові та лімфатичної системи: транзиторна лейкопенія нейтропенія агранулоцитоз та тромбоцитопенія

з боку центральної нервової системи: головний біль енцефалопатія (втрата свідомості галюцинації ступор кома) епілептоформні напади запаморочення парестезія міоклонія

з боку сечовидільної системи: ниркова недостатність

з боку репродуктивної системи: генітальний свербіж вагініт кандидоз

інші: гарячка розлади дихання вазодилатація.

Локальні реакції у місці введення препарату: при внутрішньовенному

Лабораторні показники: збільшення рівня аланінамінотрансферази аспартатамінотрансферази лужної фосфатази загального білірубіну анемія еозинофілія збільшення протромбінового часу або парціального тромбопластинового часу (ПТТ) і позитивний результат тесту Кумбса без гемолізу. Тимчасове збільшення азоту сечовини крові та/або креатиніну сироватки і транзиторна тромбоцитопенія транзиторна лейкопенія і нейтропенія.

Передозування.

Симптоми:

Лікування. Слід припинити введення препарату провести симптоматичну терапію. Застосування гемодіалізу прискорює видалення цефепіму з організму перитонеальний діаліз малоефективний. Тяжкі алергійні реакції негайного типу потребують застосування адреналіну та інших форм інтенсивної терапії.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Адекватних і добре контрольованих досліджень у вагітних жінок не проводилося тому Квадроцеф у період вагітності можна призначати тільки тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Цефепім потрапляє у грудне молоко в дуже невеликій кількості тому під час лікування Квадроцефом годування груддю слід припинити.

Діти. Застосовують дітям старше 1 місяця.

Особливості застосування. У пацієнтів з високим ризиком тяжких інфекцій (наприклад у пацієнтів які мали в анамнезі трансплантацію кісткового мозку при зниженій його активності що відбувається на тлі злоякісної гемолітичної патології з тяжкою прогресуючою нейтропенією) монотерапія може бути недостатньою тому показана комплексна антимікробна терапія.

Необхідно точно визначити чи відзначалися раніше у хворого реакції гіперчутливості негайного типу на цефепім або на інші бета-лактамні антибіотики. Антибіотики слід призначати з обережністю всім хворим із будь-якими формами алергії особливо на лікарські препарати. При появі алергічної реакції застосування препарату необхідно припинити. Серйозні реакції гіперчутливості негайного типу можуть вимагати застосування адреналіну та інших форм терапії.

При застосуванні практично всіх антибіотиків широкого спектра дії повідомлялося про випадки псевдомембранозного коліту. Тому важливо враховувати можливість розвитку цієї патології у випадку виникнення діареї під час лікування препаратом Квадроцеф. Легкі форми коліту можуть минати після прийому препарату помірні або тяжкі стани можуть потребувати спеціального лікування.

Як і у випадку з іншими антибіотиками застосування препарату Квадроцеф може призводити до колонізації нечутливою мікрофлорою. При розвитку суперінфекцій під час лікування необхідно вжити відповідні заходи.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не вивчалася.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Застосовуючи високі дози аміноглікозидів одночасно з препаратом Квадроцеф слід уважно стежити за функцією нирок через потенційну нефротоксичність та ототоксичність аміноглікозидних антибіотиків. Нефротоксичність відзначалася після одночасного застосування інших цефалоспоринів з діуретиками такими як фуросемід.

Квадроцеф

Щоб уникнути можливої лікарської взаємодії з іншими препаратами розчини препарату Квадроцеф (як і більшості інших бета-лактамних антибіотиків) не вводять одночасно з розчинами метронідазолу ванкоміцину гентаміцину тобраміцину сульфату і нетилміцину сульфату. У разі призначення препарату Квадроцеф із зазначеними препаратами вводять кожен антибіотик окремо.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Цефепім активний щодо таких мікроорганізмів:

грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus та Staphylococcus epidermidis (включаючи їх штами що продукують бета-лактамазу) інші штами стафілококів включаючи S. hominis S. saprophyticus Streptococcus pyogenes (стрептококи групи А) Streptococcus agalactiae (стрептококи групи В) Streptococcus pneumoniae (включаючи штами із середньою стійкістю до пеніциліну - МПК від 0 1 до 1 мкг/мл) інші бета-гемолітичні стрептококи (групи C G F) S. bovis (група D) стрептококи групи Viridans (більшість штамів ентерококів наприклад Enterecoccus faecalis і стафілококи резистентні до метициліну резистентні до більшості цефалоспоринових антибіотиків включаючи цефепім)

грамнегативні аероби: Pseudomonas spp. включаючи P. aeruginosa P. putida P. stutzeri Escherichia coli Klebsiella spp. включаючи K. pneumoniae K. oxytoca K. ozaenae Enterobacter spp. включаючи E. cloacae E. aerogenes E. sakazakii Proteus spp. включаючи P. mirabilis P. vulgaris Acinetobacter calcoaceticus (subsp. anitratus lwoffi) Aeromonas hydrophila Capnocytophaga spp. Citrobacter spp. включаючи (включаючи штами що продукують бета-лактамазу) H. parainfluenzae Hafnia alvei Legionella spp. Morganella morganii Moraxella catarrhalis (Branhamella catarrhalis) (включаючи штами що продукують бета-лактамазу) Neisseria gonorrhoeae N. meningitidis Pantoea agglomerans (відомий як Enterobacter agglomerans) Providencia spp. (включаючи P. rettgeri P. stuartii) Salmonella spp. Serratia (включаючи S. marcescens S. liquefaciens) Shigella spp. Yersinia enterocolitica (Цефепім неактивний щодо багатьох штамів )

анаероби: Bacteroides spp. включаючи B. melaninogenicus та інші мікроорганізми ротової порожнини що належать до Bacteroides Clostridium perfringens Fusobacterium spp. Mobiluncus spp. Peptostreptococcus spp. Veillonella spp.

Цефепім неактивний щодо Bacteroides fragilis і Clostridium difficile.

Фармакокінетика.

Таблиця 4.

Доза цефепіму

0 5 години

1 година

2 години

4 години

8 годин

12 годин

1 г в/в

78 7

44 5

24 3

10 5

2 4

0 6

1 г в/м

14 8

25 9

26 3

16 0

4 5

1 4

У сечі жовчі перитонеальній рідині слизовому секреті бронхів мокротинні простаті апендиксі та жовчному міхурі також досягаються терапевтичні концентрації цефепіму.

У середньому період напіввиведення цефепіму з організму становить близько 2 годин.

-

У хворих старше 65 років з нормальною функцією нирок не потрібне коригування дози препарату Квадроцеф незважаючи на меншу величину ниркового кліренсу порівняно з молодими хворими.

У пацієнтів з нирковою недостатністю можливе збільшення періоду напіввиведення з організму. У середньому період напіввиведення у хворих із тяжкими порушеннями функції нирок які потребують лікування шляхом діалізу становить 13 годин при гемодіалізі і 19 годин - при перитонеальному діалізі.

Фармакокінетика цефепіму у хворих із порушеною функцією печінки або муковісцидозом не змінюється. Коригування дози для таких хворих не потрібне.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або блідо-жовтого кольору.

Несумісність.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 1 г у флаконі 1 флакон у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження. Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Квадроцеф порошок для приготування розчину 1 г №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Квадроцеф порошок для приготування розчину 1 г №1

Обліковий номер : 425732

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11759/01/01

Назва російською : Квадроцеф® порошок для р-ра д/ин. по 1,0 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Цефепім

Форма выпуску : Порошок , флакон

Дiюча речовина : Цефепим

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО