Детальніше

Коріол 25 мг таблетки №28

Обліковий номер: 330488

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

KRKA (Словения)

Виробник: KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4128/01/03

Назва російською: Кориол® таблетки по 25 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Карведилол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Карведилол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Коріол&reg

(Coryol)

Склад:

діюча речовина: карведилол

1 таблетка містить карведилолу 12 5 або 25 мг

допоміжні речовини: сахароза лактози моногідрат повідон K25 кремнію діоксид колоїдний безводний кросповідон магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 25 мг: круглі дещо двоопуклі білого кольору таблетки зі скошеними краями з насічкою з одного боку.

Фармакотерапевтична група. Блокатори a- і b-адренорецепторів.

Код АТХ C07A G02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

111-адренорецепторів він спричиняє периферичну вазодилатацію та знижує системний судинний опір. Завдяки цим ефектам зменшується навантаження на серцевий м' яз і попереджається розвиток стенокардії. У пацієнтів із серцевою недостатністю це призводить до збільшення фракції викиду з лівого шлуночка та зменшення симптомів хвороби. Схожі ефекти відзначалися у пацієнтів з дисфункцією лівого шлуночка. Карведилол не проявляє внутрішньої симпатоміметичної активності і він так само як і пропранолол має мембраностабілізуючі властивості. Активність реніну у плазмі крові зменшується а затримка рідини в організмі відбувається рідко. Вплив на артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень є найвираженішим через 1-2 години після введення.

Карведилол як правило не впливає на рівень ліпопротеїнів у сироватці крові.

Фармакокінетика.

У пацієнтів літнього віку спостерігається збільшення рівня карведилолу приблизно на 50 %.

У пацієнтів із цирозом печінки біодоступність карведилолу збільшується у 4 рази а максимальна концентрація у плазмі крові у 5 разів перевищує відповідні величини у здорових людей. У пацієнтів із порушеною функцію печінки біодоступність збільшується до 80 % через зменшений метаболічний розпад першого шляху. Оскільки карведилол виділяється переважно з калом у пацієнтів із порушенням функції нирок є маловірогідним суттєве накопичення препарату.

Наявність їжі у шлунку уповільнює швидкість абсорбції препарату але це не впливає на його біодоступність.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

-Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату

-

-атріовентрикулярна блокада ІІ та ІІІ ступеня (крім випадків коли встановлений постійний кардіостимулятор)

-супутнє внутрішньовенне введення верапамілу дилтіазему або інших антиаритмічних засобів (особливо антиаритмічних засобів класу І)

-

-виражена артеріальна гіпотензія (систолічний тиск нижче 85 мм рт. ст.)

-кардіогенний шок

-синдром слабкості синусового вузла (у тому числі синоатріальна блокада)

-некомпенсована серцева недостатність яка потребує внутрішньовенного введення позитивних ізотропних та/або сечогінних засобів

-легеневе серце легенева гіпертензія

-бронхіальна астма або обструктивні захворювання дихальних шляхів що супроводжуються бронхоспазмом

-феохромоцитоми (за винятком випадків коли вона належним чином контролюється при застосуванні альфа-блокаторів)

-стенокардія Принцметала

-виражені порушення функцій печінки

-супутнє застосування інгібіторів МАО (за винятком інгібіторів МАО-В)

-непереносимість галактози недостатність лактази Лаппа або глюкозо-галактозна мальабсорбція

-метаболічний ацидоз

-вагітність та лактація дитячий вік.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

потрібно підбирати з обережністю.

Фармакокінетичні взаємодії.

Дигоксин

Інсулін або пероральні гіпоглікемічні засоби:

Індуктори або інгібітори Р-глікопротеїну СYP2D6 CYP2D9.

Карведилол є інгібітором Р-глікопротеїну тому біодоступність лікарських засобів які транспортуються Р-глікопротеїном може підвищуватися при одночасному застосуванні із карведилолом.

Флуоксетин.

У дослідженнях пацієнтів із серцевою недостатністю одночасне застосування флуоксетину як потужного інгібітора СYP2D6 призводило до стереоселективного інгібування метаболізму карведилолу із підвищенням рівня R (+) енантіомеру AUC на 77 %.

Стимулятори та інгібітори метаболізму в печінці: рифампіцин знижує концентрації карведилолу у плазмі крові приблизно на 70 %. Циметидин збільшує AUC приблизно на 30 % але не спричиняє жодних змін Cmax. Підвищена увага може бути потрібна тим хто приймає стимулятори оксидаз змішаної функції наприклад рифампіцин оскільки рівні карведилолу у сироватці крові можуть бути знижені або інгібітори оксидаз змішаної функції наприклад циметидин оскільки рівні у сироватці крові можуть бути підвищеними. Однак на основі відносно малого впливу циметидину на рівні препарату карведилолу є мінімальною імовірність будь-якої клінічно важливої взаємодії.

Циклоспорин: спостерігалося помірне збільшення середніх мінімальних концентрацій циклоспорину після початку лікування карведилолом 21 пацієнта з трансплантацією нирки які страждають на хронічне васкулярне відторгнення. Приблизно у 30 % пацієнтів дозу циклоспорину слід було зменшити з метою підтримки концентрацій циклоспорину в терапевтичному діапазоні у той же час інші не потребували жодного коригування. У середньому у цих пацієнтів доза циклоспорину була знижена приблизно на 20 %. Через широку внутрішньоособисту варіабельність необхідності коригування дози рекомендується щоб концентрації циклоспорину ретельно контролювалися після початку терапії карведилолом і щоб при необхідності проводити коригування дози циклоспорину.

Антиаритмічні препарати.

Інші антигіпертензивні препарати.

1-рецепторів) або можуть призвести до артеріальної гіпотензії стосовно свого профілю побічних ефектів.

Фармакодинамічні взаємодії.

Клонідин:

Дигідропіридини.

При одночасному застосуванні дигідропіридинів та карведилолу слід забезпечити ретельний нагляд за пацієнтом оскільки повідомлялося про випадки розвитку серцевої недостатності та тяжкої артеріальної гіпотензії.

Нітрати.

Посилюють гіпотензивний ефект.

НПЗП естрогени та кортикостероїди.

Антигепертензивний ефект карведилолу послаблюється при супутньому застосуванні які затримують рідину та натрій в організмі.

При одночасному застосуванні існує ризик розвитку артеріальної гіпертензії та вираженої брадикардії.

Ерготамін.

При одночасному застосуванні посилюється вазоконстрикція.

Похідні ксантину.

Анестетики: слід бути дуже обережними під час анестезії через синергічні негативні інотропічні та гіпертензивні ефекти карведилолу та анестетиків.

Особливості застосування.

Артеріальна гіпотензія.

Препарат не рекомендується застосовувати пацієнтам зі зниженим артеріальним тиском.

Ортостатична гіпотензія.

Особливо на початку лікування Коріолом і при збільшенні дози може виникати ортостатична гіпотензія із запамороченням та вертиго іноді також з непритомністю. На найбільший ризик наражаються пацієнти із серцевою недостатністю пацієнти літнього віку а також пацієнти які приймають інші гіпотензивні засоби або діуретики. Ці ефекти можна попередити застосуванням низької початкової дози Коріолу ретельним збільшенням підтримуючої дози та прийомом препарату після їди. Пацієнтам потрібно розповісти про заходи для уникнення ортостатичної гіпотензії (обережність при вставанні при появі запаморочення пацієнт має сісти або лягти).

Якщо лікування було тимчасово припинено більше ніж на 2 тижні його поновлення слід проводити починаючи з найнижчої дози.

Хронічна серцева недостатність.

Карведилол слід з обережністю призначати хворим із хронічною серцевою недостатністю які приймають дигіталіс оскільки ця комбінація подовжує атріовентрикулярну провідність.

Оскільки карведилолу притаманний негативний дромотропний ефект його з обережністю слід призначати пацієнтам з блокадою серця першого ступеня.

Порушення функції нирок.

Цукровий діабет і гіпертиреоз.

Антиаритмічні засоби.

При одночасному застосуванні карведилолу з блокаторами кальцієвих каналів такими як верапаміл та дилтіазем або іншими антиаритмічними препаратами особливо аміодароном потрібно контролювати показники артеріального тиску та ЕКГ тому слід уникати їх одночасного внутрішньовенного застосування.

Тиреотоксикоз.

Загальна анестезія.

Порушення функції печінки.

Карведилол у дуже рідкісних випадках може спричинити погіршення функції печінки. При підозрі клінічного погіршення потрібно перевірити функцію печінки. У разі печінкової недостатності пацієнтові слід припинити приймати Коріол . Як правило після припинення лікування відбувається нормалізація функції печінки.

Хронічне обструктивне захворювання легенів.

можна призначати пацієнтам зі слабко вираженим захворюванням легенів при неефективності інших препаратів проте при цьому необхідно здійснювати ретельне спостереження. Важливо щоб ці пацієнти приймали найменшу ефективну дозу Коріолу. При появі ознак обструкції дихальних шляхів лікування Коріолом потрібно одразу припинити.

Захворювання периферичних судин і синдром Рейно.

Псоріаз.

З обережністю препарат призначати хворим на псоріаз оскільки це може посилити шкірні реакції.

Стенокардія Принцметала.

Феохромоцитома.

Реакції гіперчутливості.

Контактні лінзи: осіб які носять контактні лінзи слід попередити про можливість зменшення сльозовиділення.

Безпеку та ефективність Коріолу у пацієнтів віком до 18 років не вивчали тому Коріол не рекомендується застосовувати таким пацієнтам.

Важлива інформація щодо допоміжних речовин препарату

До складу препарату входить сахароза і лактоза. Цей препарат не слід приймати пацієнтам з наступними порушеннями: непереносимість фруктози дефіцит лактази галактоземія синдром порушення абсорбції глюкози-галактози або дефіцит сахарази-ізомальтази.

Пацієнтам не рекомендується протягом лікування вживати алкогольні напої тому що алкоголь може посилювати ефекти карведилолу.

Оскільки препарат містить сахарозу це слід врахувати хворим на цукровий діабет.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Для карведилолу отримано недостатньо клінічних даних щодо впливу у період вагітності. Результати експериментів на тваринах є недостатніми для оцінки впливу у період вагітності впливу на розвиток плода та впливу на дитину після народження. Потенційний ризик для людини залишається невідомим.

Коріол протипоказаний у період вагітності.

Оскільки існує можливість що карведилол проникає у грудне молоко на період лікування Коріолом слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

На початку лікування Коріолом хворі можуть відчувати запаморочення і підвищену втомлюваність що може свідчити про розвиток постуральної гіпотензії і втрати свідомості тому їм слід утримуватися від керування автотранспортом і роботи з потенційно небезпечними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для уповільнення абсорбції та попередження ортостатичних ефектів Коріол потрібно приймати після їди. Дозу підбирати індивідуально. Лікування потрібно розпочинати з низьких доз які поступово збільшують до досягнення оптимального клінічного ефекту. Після застосування першої дози і після кожного збільшення дози рекомендується вимірювати у пацієнта артеріальний тиск у положенні стоячи через 1 годину після застосування для виключення можливої артеріальної гіпотензії.

Лікування Коріолом

Якщо лікування переривалося більше ніж на 2 тижні його відновлення потрібно розпочинати з найнижчої дози.

Есенціальна гіпертензія

Початкова доза Коріолу

Максимальна доза Коріолу для лікування артеріальної гіпертензії становить 25 мг 2 рази на добу.

Рекомендована початкова доза Коріолу для лікування артеріальної гіпертензії у пацієнтів із серцевою недостатністю становить 3 125 мг* 2 рази на добу.

Хронічна стабільна стенокардія

Початкова доза Коріолу становить 12 5 мг 2 рази на добу після їди. Через 2 дні лікування дозу слід збільшити до 25 мг 2 рази на добу.

Максимальна доза Коріолу для лікування хронічної стенокардії становить 25 мг 2 рази на добу.

Рекомендована початкова доза Коріолу для лікування стенокардії у пацієнтів із серцевою недостатністю становить 3 125 мг* 2 рази на добу.

Хронічна серцева недостатність

Коріол можуть також приймати пацієнти які не переносять інгібітори АПФ. Пацієнту можна призначати Коріол тільки після урівноваження доз діуретика інгібітора АПФ та дигіталісу (якщо застосовано). Дозу підбирати індивідуально. Протягом перших 2-3 годин після початкового застосування або після збільшення дози необхідно провести ретельне медичне спостереження для перевірки переносимості препарату. Якщо у пацієнта відбудеться уповільнення частоти серцевих скорочень до величини менше 55 ударів на хвилину дозу Коріолу.

На початку лікування Коріолом або після збільшення дози може виникати транзиторне посилення серцевої недостатності. У такому разі необхідно збільшити дозу діуретика. Іноді необхідно тимчасово зменшити дозу Коріолу або навіть відмінити. Після стабілізації клінічного стану можна поновити лікування Коріолом або збільшити його дозу.

Початкова доза становить 3 125 мг* 2 рази на добу. Якщо пацієнт добре переносить цю дозу її можна поступово збільшувати (через кожні 2 тижні) до досягнення оптимальної дози. Наступні дози становлять 6 25 мг 2 рази на добу потім 12 5 мг 2 рази на добу і 25 мг 2 рази на добу. Пацієнтові слід приймати найвищу дозу яку він добре переносить. Максимальна рекомендована доза становить 25 мг 2 рази на добу. Для пацієнтів з масою тіла більше 85 кг дозу можна обережно збільшити до 50 мг 2 рази на добу.

Пацієнти літнього віку

Дозу змінювати не потрібно.

Пацієнти з печінковою недостатністю

Коріол не рекомендується застосовувати пацієнтам із сильно вираженою печінковою недостатністю.

Для пацієнтів із систолічним артеріальним тиском більше 100 мм рт. ст. особливі зміни дози не потрібні (див. також розділ ).

* При необхідності застосування дози 3 125 мг призначати інші препарати карведілолу у відповідних лікарській формі та дозуванні.

Діти.

Передозування.

а) покласти хворого на спину

г) симпатоміметики (добутамін ізопреналін орципреналін або адреналін) у різних дозах залежно від маси тіла і терапевтичної ефективності.

При неохідності введення препаратів з позитивною ізотропною дією призначати інгібітори фосфодіестерази. Якщо у клінічній картині передозування домінує артеріальна гіпотензія вводити норадреналін його призначати в умовах безперервного моніторингу показників кровообігу.

При резистентній до лікування брадикардії показане застосування штучного водія ритму.

Карведилол не можна вивести за допомогою діалізу.

У випадку серйозного передозування коли хворий знаходиться у стані кардіогенного шоку підтримуюче лікування слід проводити достатньо довго оскільки виведення або перерозподіл карведилолу може проходити повільніше ніж зазвичай.

Побічні реакції.

Частота побічних реакцій оцінюється таким чином:

дуже часто ( 10 %) часто (

Інфекції та інвазії:

З боку імунної системи:

З боку серцево-судинної системи:

З боку дихальної системи:

З боку системи травлення:

частонудота діарея абдомінальний біль

З боку шкіри:

З боку органів зору:

Метаболічні порушення: збільшення маси тіла гіперволемія затримка рідини.

З боку опорно-рухового апарату:

З боку сечостатевої системи:

З боку гепатобіліарної системи:

Лабораторні показники:

Інші побічні ефекти:

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Коріол 25 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Коріол 25 мг таблетки №28

Обліковий номер : 330488

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
KRKA (Словения)

Виробник : KRKA d.d. Novo Mesto (Словения) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4128/01/03

Назва російською : Кориол® таблетки по 25 мг №28 (7х4)

Мiжнародна назва : Карведилол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Карведилол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО