Детальніше

  • -30%
Комбігрип таблетки №80

Обліковий номер: 328797

279 грн.

398.57  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Synmedic (Индия)

Виробник: Synmedic (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2913/01/01

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

КОМБІГРИП&reg

(COMBIGRIP)

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить парацетамолу 500 мг кофеїну 30 мг фенілефрину гідрохлориду 10 мг хлорфеніраміну малеату 2 мг

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний целлюлоза мікрокристалічна кальцію гідрофосфат повідон магнію стеарат тальк натрію крохмальгліколят (тип А) жовтий захід (Е 110) натрію кроскармелоза.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол комбінації без психолептиків.

Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакологічний ефект зумовлений дією всіх компонентів препарату.

Парацетамол

Фенілефрину гідрохлорид діє як судинозвужувальний засіб зменшує набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух вираженість ексудативних проявів.

Хлорфеніраміну малеат має протиалергічну дію знімає сльозотечу та свербіж у носі.

Кофеїн здійснює стимулюючу дію на центральну нервову систему головним чином на кору головного мозку дихальний та судиноруховий центри підвищує розумову та фізичну працездатність зменшує сонливість відчуття втоми та послаблює дію засобів що пригнічує центральну нервову систему.

Фармакокінетика.

Парацетамол

Кофеїн і його водорозчинні солі швидко всмоктуються в кишечнику (в тому числі й товстому). Період напіввиведення із плазми крові становить близько 5-10 годин. Основна частина деметилюється і окислюється. Близько 10 % виділяється нирками у незміненому вигляді.

Фенілефрину гідрохлорид

Хлорфеніраміну малеат

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування симптомів грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (гіпертермія головний біль нежить кашель) у дорослих та дітей віком від 12 років.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Метоклопрамід і домперідон підвищує а холестирамін знижує швидкість всмоктування парацетамолу. При одночасному застосуванні з парацетамолом можуть спостерігатися наступні види взаємодій: може уповільнюватися виведення антибіотиків із організму тетрациклін збільшує ризик розвитку анемії та метгемоглобінемії спричиненої парацетамолом антациди та їжа зменшують абсорбцію парацетамолу. При одночасному довготривалому застосуванні посилюється антикоагулянтний ефект кумаринів (наприклад варфарину). Барбітурати зменшують жарознижувальну активність парацетамолу. Протисудомні препарати (фенітоїн барбітурати карбамазепін) що стимулюють мікросомальні ферменти печінки та ізоніазид можуть посилювати гепатотоксичність парацетамолу. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Застосування фенілефрину гідрохлориду з індометацином та бромокриптином може спричинити тяжку артеріальну гіпертензію з симпатоміметичними амінами дигоксином і серцевими глікозидами підвищує ризик аритмій та інфаркту міокарда.

Алкалоїди раувольфії зменшують терапевтичний ефект фенілефрину гідрохлориду

Хлорфеніраміну малеат посилює антихолінергічну дію атропіну спазмолітиків засобів що пригнічують центральну нервову систему (транквілізатори барбітурати) протипаркінсонічних препаратів.

Не застосовувати одночасно з алкоголем. Хлорфеніраміну малеат при одночасному застосуванні з алкоголем потенціюють дію один одного.

Одночасне застосування зі снодійними засобами барбітуратами заспокійливими засобами нейролептиками транквілізаторами анестетиками наркотичними анальгетиками алкоголем посилює дію хлорфеніраміну малеату.

Мапротилін (чотирициклічний антидепресант) та інші препарати антихолінергічної дії: може посилитись антихолінергічна дія цих препаратів або таких антигістамінних засобів як хлорфенірамін.

Кофеїн при одночасному застосуванні посилює ефект аналгетиків-антипіретиків (покращує біодоступність) похідних ксантину a--адреноміметиків психостимулювальних тиреотропних засобів ерготаміну (покращується всмоктування ерготаміну з травного тракту).

Циметидин гормональні контрацептиви ізоніазид посилюють дію кофеїну.

Кофеїн збільшує імовірність ураження печінки гепатотоксичними препаратами.

Кофеїн знижує ефект опіоїдних аналгетиків анксіолітиків снодійних та седативних засобів є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів що пригнічують центральну нервову систему конкурентним антагоністом препаратів аденозину АТФ знижує концентрацію літію у крові.

Ототоксичні та фотосенсибілізуючі препарати при одночасному застосуванні можуть підсилювати побічні ефекти.

Особливості застосування.

Не перевищувати рекомендовані дози.

Не застосовувати одночасно препарати які містять парацетамол та з іншими протизастудними засобами з седативними снодійними засобами. Ризик передозування підвищується при алкогольних захворюваннях печінки. Під час лікування слід виключити вживання алкоголю який посилює седативний ефект хлорфеніраміну малеату і гепатотоксичність парацетамолу.

Якщо симптоми захворювання не зникають або головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.

При застосуванні препарату слід уникати надмірного вживання кави міцного чаю інших тонізуючих напоїв та лікарських засобів що містять кофеїн. Це може спричинити проблеми зі сном тремор напруження дратівливість відчуття серцебиття.

3 обережністю застосовувати при компенсованій серцевій недостатності пацієнтам у яких існує ризик виникнення судомних нападів пацієнтам з хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів персистуючим або хронічним кашлем який виникає внаслідок куріння чи емфіземи легень коли кашель супроводжується надлишковою секрецією харкотиння пацієнтам з вродженим подовженим інтервалом QT або у випадках тривалого прийому препаратів що можуть продовжувати QT інтервал.

Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень вмісту в крові глюкози. Застосування препарату може зумовити позитивний аналітичний результат допінг-контролю.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитись з лікарем якщо ви застосовуєте варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект та пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки.

Фенілефрин може спричинити прискорення пульсу запаморочення або сильне серцебиття пацієнтів відповідно слід про це попередити.

У разі випадкового передозування хворому необхідно негайно звернутись до лікаря навіть якщо самопочуття не погіршилось.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

У період лікування слід уникати керування транспортними засобами роботи з механізмами та інших небезпечних видів діяльності.

Спосіб застосування та дози.

Діти. Препарат призначати дітям віком від 12 років.

Передозування.

При передозуванні парацетамолу

Вживання дорослим 10 г або більше парацетамолу та дитиною понад 150 мг парацетамолу на кг маси тіла може призвести до гепатоцелюлярного некрозу з розвитком енцефалопатії з порушенням свідомості печінкової коми та летального наслідку.

Симптоми передозування зумовлені дією фенілефрину та хлорфеніраміну малеату: головний біль гіпергідроз сонливість безсоння зміни поведінки неспокій дратівливість тремор судоми гіперрефлексія запаморочення нудота блювання тахікардія аритмії екстрасистолія.

При передозуванні хлорфеніраміну малеату стан може варіювати від пригніченого до збудженого (неспокій та судоми). Можуть спостерігатися атропіноподібні симптоми включаючи мідріаз фотофобію сухість шкіри та слизових оболонок підвищення температури тіла атонію кишечнику пригнічення центральної нервової системи супроводжується розладами дихання та порушеннями роботи серцево-судинної системи.

При передозуванні кофеїну відзначаються такі симптоми: зневоднення гіпертермія дзвін у вухах біль в епігастральній ділянці збільшення частоти діурезу екстрасистолія тахікардія прискорене дихання аритмія вплив на центральну нервову систему (запаморочення безсоння збудження дратівливість психомоторне збудження стан афекту тривожність тремор блювання судоми конвульсії ажитація занепокоєння делірій підвищена тактильна або больова чутливість).

Лікування передозування: у разі підозри на передозування пацієнта слід доставити у лікарню. Протягом 24 годин після прийому парацетамолу застосовують внутрішньовенне введення ацетилцистеїну максимальний ефект від застосування отримують протягом перших 8 годин після прийому. Протягом перших 8 годин після передозування може бути застосований метіонін перорально.

Побічні реакції.

З боку імунної системи:

З боку центральної нервової системи:

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.

З боку органів зору: порушення зору та акомодації мідріаз підвищення внутрішньоочного тиску сухість очей.

З боку шлунково-кишкового тракту: зниження апетиту нудота блювання сухість у роті гіперсалівація печія дискомфорт і біль в епігастрії загострення виразкової хвороби метеоризм діарея запор.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (при застосуванні високих доз) гепатотоксичність.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія у т.ч. гемолітична анемія синці чи кровотечі сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка болі у серці).

З боку нирок та сечовидільної системи:

З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія тахікардія або рефлекторна брадикардія аритмія задишка біль у серці.

Інші: загальна слабкість посилене потовиділення гіпоглікемія яка може прогресувати аж до гіпоглікемічної коми закладеність носа можливе хибне підвищення сечової кислоти в крові що визначається методом Bittner незначне підвищення 5-гідроксиіндолоцтової кислоти ванілілмигдалевої кислоти та катехоламінів у сечі.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 8 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої та плівки полівінілхлоридної по 1 блістеру у пачці з картону. По 10 пачок з картону у груповій пачці.

По 8 таблеток у блістері з фольги алюмінієвої. По 1 блістеру у пачці з картону. По 10 пачок з картону у груповій пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Оптімус Дженерікс Лімітед/Optimus Generics Limited.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Плот № Ес-8 Ес-9 Ес-13 та Ес-14 Ей Пі Ай Ай Сі Фарма Ес І Зет Грін Індастріал Парк Полепаллі (ВI) Єдчерла (ЕM) Махабубнагар ІH - 509 301 Індія/

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Комбігрип таблетки №80

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Комбігрип таблетки №80

Обліковий номер : 328797

398.57  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Synmedic (Индия)

Виробник : Synmedic (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2913/01/01

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО