Детальніше

Кавінтон форте 10 мг таблетки №90

Обліковий номер: 344425

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Gedeon Richter (Венгрия)

Виробник: Gedeon Richter (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4854/01/01

Назва російською: Кавинтон форте таблетки по 10 мг №90 (15х6)

Мiжнародна назва : Вінпоцетин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Винпоцетин

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

Інструкція Кавінтон форте (Cavinton forte) 10 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Кавінтон форте: вінпоцетин
1 таблетка містить 10 мг вінпоцетину

допоміжні речовини Кавінтон форте: магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний тальк лактози моногідрат крохмаль кукурудзяний.

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

Кавінтон форте - білі або майже білі плоскі, круглі таблетки з фаскою, діаметром близько 8,0 мм з написом &laquo 10 mg&raquo з одного боку і рискою з іншого.

Фармакотерапевтична група

Кавінтон форте - психостимулюючі та ноотропні засоби. Вінпоцетин. Код АТХ N06B X18.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кавінтон форте&nbsp являє собою з'єднання з комплексним механізмом дії, яке сприятливо впливає на метаболізм у головному мозку і покращує його кровопостачання, а також покращує реологічні властивості крові.

Кавінтон форте&nbsp проявляє нейропротективні ефекти: препарат послаблює шкідливу дію цитотоксичних реакцій, спричинених стимулюючими амінокислотами. Препарат інгібує потенціалзалежні Na+- та Ca2+-канали, а також рецептори NMDA і AMPA. Препарат посилює нейропротективний ефект аденозину.

Кавінтон форте&nbsp стимулює церебральний метаболізм: препарат збільшує захоплення глюкози та O2 і споживання цих речовин тканиною головного мозку. Препарат підвищує стійкість головного мозку до гіпоксії збільшує транспортування глюкози ‒ виняткового джерела енергії для головного мозку ‒ через гематоенцефалічний бар'єр зсуває метаболізм глюкози у бік енергетично більш сприятливого аеробного шляху вибірково інгібує Ca2+-кальмодулінзалежний фермент цГМФ-фосфодіестеразу (ФДЕ) підвищує рівень цАМФ і цГМФ у головному мозку. Препарат підвищує концентрацію АТФ і співвідношення АТФ/АМФ посилює обмін норадреналіну і серотоніну у головному мозку стимулює висхідну норадренергічну систему має антиоксидантну активність, у результаті дії всіх вищезазначених ефектів вінпоцетин чинить церебропротективну дію.

Кавінтон форте&nbsp покращує мікроциркуляцію у головному мозку: препарат інгібує агрегацію тромбоцитів, зменшує патологічно підвищену в'язкість крові, збільшує здатність еритроцитів до деформації та інгібує захоплення аденозину покращує транспортування O2 у тканинах шляхом зниження афінітету O2 до еритроцитів.

Кавінтон форте&nbsp селективно збільшує кровотік у головному мозку: препарат збільшує церебральну фракцію серцевого викиду знижує судинний опір у головному мозку, не впливаючи на параметри системної циркуляції (артеріальний тиск, серцевий викид, частоту пульсу, загальний периферичний опір) препарат не спричиняє &laquo ефекту обкрадання&raquo . Більше того, на тлі прийому препарату покращується надходження крові у пошкоджені (але ще не некротизовані) ділянки ішемії з низькою перфузією (&laquo зворотний ефект обкрадання&raquo ).

Фармакокінетика.

Всмоктування Кавінтон форте. Вінпоцетин швидко всмоктується, максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1 годину після перорального застосування. Основним місцем всмоктування вінпоцетину є проксимальні відділи травного тракту. З'єднання не зазнає метаболізму у момент проходження через кишкову стінку.

Розподіл Кавінтон форте. У ході досліджень з пероральним застосуванням препарату у щурів радіоактивно мічений вінпоцетин у найбільшій концентрації виявлявся у печінці і в травному тракті. Максимальні концентрації у тканинах можна було виявити через 2-4 години після застосування препарату. Концентрація радіоактивної мітки у головному мозку не перевищувала концентрації у крові.

У людини: зв'язування Кавінтон з білками крові становить 66 %. Абсолютна біодоступність вінпоцетину при пероральному прийомі становить 7 %. Обсяг розподілу становить 246,7 &plusmn 88,5 л, що означає виражене зв'язування речовини у тканинах. Значення кліренсу вінпоцетину (66,7 л/год) у плазмі крові перевищує його значення у печінці (50 л/год), що вказує на позапечінковий метаболізм з'єднання.

Виведення Кавінтон форте. При багаторазовому пероральному застосуванні&nbsp Кавінтон у дозі 5 мг і 10 мг вінпоцетин демонструє лінійну кінетику рівноважні концентрації у плазмі крові становлять 1,2 &plusmn 0,27 нг/мл і 2,1 &plusmn 0,33 нг/мл відповідно. Період напіввиведення у людини становить 4,83 &plusmn 1,29 години. У ході досліджень, проведених з використанням радіоактивно міченого з'єднання, було виявлено, що основний шлях виведення здійснюється через нирки і кишечник у співвідношенні 60:40 %. Найбільша кількість радіоактивної мітки у щурів і собак виявлялася у жовчі, але істотної ентерогепатичної циркуляції не відзначалося. Аповінкамінова кислота виділяється нирками шляхом простої клубочкової фільтрації, період напіввиведення цієї речовини змінюється залежно від дози і способу застосування вінпоцетину.

Метаболізм Кавінтон форте. Основним метаболітом&nbsp Кавінтон є аповінкамінова кислота (АВК), яка у людей утворюється у 25-30 %. Після перорального застосування площа під кривою (&laquo концентрація у плазмі-час&raquo ) АВК у 2 рази перевищує таку після внутрішньовенного введення препарату, що вказує на утворення АВК у процесі пресистемного метаболізму вінпоцетину. Іншими виявленими метаболітами є гідроксивінпоцетин, гідрокси-АВК, дигідрокси-АВК-гліцинат і їх кон'югати з глюкуронідами та/або сульфатами. У будь-якого з вивчених видів кількість вінпоцетину, яка виділилася у незміненому вигляді, становила лише кілька відсотків від прийнятої дози препарату.

Важливою і значущою властивістю вінпоцетину є відсутність необхідності спеціального підбору дози препарату для пацієнтів із захворюваннями печінки або нирок, зважаючи на метаболізм препарату і відсутність кумуляції (накопичення).

Зміна фармакокінетичних властивостей в особливих обставинах (наприклад у певному віці, при наявності супутніх захворювань). Оскільки вінпоцетин показаний для терапії пацієнтів переважно літнього віку, у яких спостерігаються зміни кінетики лікарських препаратів ‒ зниження всмоктування, інший розподіл і метаболізм, зниження виведення ‒ необхідно було провести дослідження з оцінки кінетики препарату саме у цій віковій групі, особливо при тривалому застосуванні. Результати таких досліджень продемонстрували, що кінетика вінпоцетину у пацієнтів літнього віку суттєво не відрізняється від кінетики вінпоцетину у молодих людей і, крім цього, відсутня кумуляція. При порушенні функції печінки або нирок можна застосовувати звичайні дози препарату, оскільки вінпоцетин не накопичується в організмі таких пацієнтів, що дає змогу тривалий час приймати препарат.

Показання

Неврологія. Для лікування різних форм цереброваскулярної патології: стани після перенесеного порушення мозкового кровообігу (інсульту), вертебробазилярної недостатності, судинної деменції, церебрального атеросклерозу, посттравматичної і гіпертонічної енцефалопатії. Сприяє зменшенню психічної і неврологічної симптоматики при цереброваскулярній патології.

Офтальмологія. Для лікування хронічної судинної патології судинної оболонки ока та сітківки. Оториноларингологія. Для лікування старечої туговухості перцептивного типу, хвороби Меньєра та шуму у вухах.

Протипоказання

Вагітність, період годування груддю.

Гіперчутливість до активної речовини Кавінтон форте або до будь-якої з допоміжних речовин.

Застосування&nbsp Кавінтон форте дітям протипоказано (через відсутність даних відповідних клінічних досліджень).

Взаємодія Кавінтон форте з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У ході клінічних досліджень при одночасному застосуванні&nbsp Кавінтон форте з бета-блокаторами, такими як клоранолол і піндолол, а також при одночасному застосуванні з клопамідом, глібенкламідом, дигоксином, аценокумаролом або гідрохлоротіазидом ніякої взаємодії між цими лікарськими препаратами виявлено не було. У поодиноких випадках деякий додатковий ефект спостерігався при одночасному застосуванні альфа-метилдопи і вінпоцетину, тому на тлі застосування цієї комбінації препаратів необхідно здійснювати регулярний контроль артеріального тиску.

Хоча дані клінічних досліджень не підтвердили взаємодії Кавінтон форте, рекомендується дотримуватися обережності у разі одночасного застосування вінпоцетину з лікарськими препаратами, що впливають на центральну нервову систему, а також у разі супутньої антиаритмічної та антикоагулянтної терапії.

Особливості застосування

У випадку підвищеного внутрішньочерепного тиску, при введенні антиаритмічних засобів, а також у разі аритмій і синдромі подовженого інтервалу QT, препарат може бути використаний після ретельного зважування користі та ризику терапії.

Рекомендується ЕКГ-контроль у разі наявності синдрому подовженого інтервалу QT або при одночасному прийомі лікарського препарату, що сприяє подовженню інтервалу QT.

У випадку непереносимості лактози необхідно враховувати, що препарат містить лактозу: кожна таблетка Кавінтону форте (10 мг) містить 83 мг лактози.

Репродуктивність. Кавінтон форте Не впливає на фертильність.

Тератогенної дії не виявлено.

Мутагенність.&nbsp Кавінтон форте не чинить мутагенної дії.

Канцерогенність.&nbsp Кавінтон форте не чинить канцерогенної дії.

Застосування Кавінтон форте у період вагітності або годування груддю

У період вагітності або годування груддю застосування&nbsp Кавінтон форте протипоказане.

Вагітність.&nbsp Кавінтон форте проникає крізь плаценту, але у плаценті та у крові плода виявляється у більш низьких концентраціях, ніж у крові матері. Тератогенного або ембріотоксичного ефекту відзначено не було. У ході досліджень на тваринах застосування великих доз вінпоцетину супроводжувалося у деяких випадках плацентарною кровотечею і викиднем, переважно у результаті посилення плацентарного кровотоку.

Годування груддю.&nbsp Кавінтон форте екскретується у грудне молоко. Під час досліджень із застосуванням міченого вінпоцетину радіоактивність грудного молока була у 10 разів вища, ніж у крові матері. Кількість, що виділяється з грудним молоком протягом 1 години, становить 0,25 % від застосованої дози препарату. Оскільки вінпоцетин виділяється з грудним молоком, а даних щодо впливу на організм новонародженого немає, застосування вінпоцетину у період годування груддю протипоказане.

Здатність Кавінтон форте впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Досліджень з вивчення впливу на здатність до керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами не проводилося, але слід враховувати імовірність виникнення під час застосування препарату сонливості, запаморочення та вертиго.

Спосіб застосування та дози

Звичайні дози Кавінтон форте становлять 5-10 мг 3 рази на добу (15-30 мг на добу). Таблетки необхідно приймати після їди.

Пацієнтам із захворюваннями нирок або печінки особливого підбору доз не потрібно.

Тривалість лікування Кавінтон форте визначає лікар індивідуально.

Діти

Застосування препарату Кавінтона форте дітям протипоказано.

Передозування

Випадків передозування Кавінтон форте відзначено не було. Тривале застосування вінпоцетину у добовій дозі 60 мг також безпечне. Навіть одноразовий прийом внутрішньо 360 мг вінпоцетину не спричиняв будь-якого клінічно значущого небажаного ефекту з боку серцево-судинної системи або інших ефектів.

Побічні реакції

Кавінтон форте є безпечним препаратом, що було підтверджено дослідженнями з оцінки безпеки, які включали дані про десятки тисяч пацієнтів і продемонстрували, що навіть ті небажані ефекти, які виникали найчастіше, не підпадали під категорію &laquo Часто виникають&gt 1/100)&raquo згідно з визначенням MedDRA, тобто побічні ефекти з найбільшою імовірністю виникнення, реєструвалися з частотою менше 1 %. З цієї причини у таблиці нижче відсутня категорія частоти &laquo Часто виникають&raquo .

Небажані реакції зазначені нижче з поділом за класами систем органів і з зазначенням частоти виникнення згідно термінології MedDRA:

Клас системи органів
(MedDRA 12.1)
Нечасто виникають
(&ge 1/1000 - &lt 1/100)
Рідко виникають
(&ge 1/10000 - &lt 1/1000)
Дуже рідко виникають
(&lt 1/10000)
З боку крові та лімфатичної системи
&nbsp
Лейкопенія Тромбоцитопенія
Анемія
Аглютинація еритроцитів
З боку імунної системи
&nbsp
&nbsp
Гіперчутливість
Порушення метаболізму та харчування
Гіперхолестеринемія
Зниження апетиту Анорексія
Цукровий діабет
&nbsp
Психічні розлади
&nbsp
Безсоння
Порушення сну
Неспокій
Ажитація
Ейфорія
Депресія
З боку нервової системи
Головний біль
Запаморочення
Дисгевзія
Ступор
Геміпарез
Сонливість
Амнезія
Тремор
Судоми
З боку органів зору
&nbsp
Набряк соска зорового нерва
Гіперемія кон'юнктиви
З боку органів слуху та лабіринту
Вертиго
Гіперакузія
Гіпоакузія
Шум у вухах
&nbsp
З боку серця
&nbsp
Ішемія/інфаркт міокарда Стенокардія напруження Брадикардія
Тахікардія
Екстрасистолія
Відчуття серцебиття
Аритмія
Фібриляція передсердь
&nbsp
З боку судинної системи
Артеріальна гіпотензія
Артеріальна гіпертензія
Припливи
Тромбофлебіт
Коливання артеріального тиску
З боку травного тракту
Дискомфорт у животі
Сухість у роті
Нудота
Біль у животі
Запор
Діарея
Диспепсія
Блювання
Дисфагія
Стоматит
З боку шкіри та підшкірної клітковини
&nbsp
Еритема
Гіпергідроз
Свербіж
Кропив'янка
Висипання
Дерматит
&nbsp
Загальні порушення
&nbsp
Астенія
Слабкість
Відчуття жару
Дискомфорт у грудній клітці
Гіпотермія
Результати лабораторних та інструменталь-них досліджень
Зниження артеріального тиску
Підвищення артеріального тиску
Підвищення рівня тригліцеридів у крові Депресія сегмента ST на електрокардіограмі Збільшення/зменшення кількості еозинофілів Зміна активності печінкових ферментів
Збільшення/зменшен-ня числа лейкоцитів Зменшення кількості еритроцитів Зменшення протромбінового часу
Збільшення маси тіла

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати Кавінтон форте при температурі не вище 30 &deg С, в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла.

Препарат зберігати у недоступному для дітей місці!

Упаковка

По 15 таблеток Кавінтон форте у блістері. 2 або 6 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Кавінтон форте 10 мг таблетки №90

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Кавінтон форте 10 мг таблетки №90

Обліковий номер : 344425

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Gedeon Richter (Венгрия)

Виробник : Gedeon Richter (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4854/01/01

Назва російською : Кавинтон форте таблетки по 10 мг №90 (15х6)

Мiжнародна назва : Вінпоцетин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Винпоцетин

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО