Детальніше

Інспра 25 мг таблетки №30

Обліковий номер: 346426

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3752/01/01

Назва російською: Инспра® таблетки, п/плен. обол., по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Еплеренон

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Эплеренон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ІНСПРА&reg

(INSPRA)

Склад:

діюча речовина: еплеренон

допоміжні речовини: лактоза моногідрат целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза гіпромелоза натрію лаурилсульфат тальк магнію стеарат Opadry жовтий YS-1-12524-А.

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії.

Фармакодинамічні ефекти. Було продемонстровано що еплеренон призводить до стійкого підвищення рівня реніну в плазмі крові та рівня альдостерону в сироватці крові що збігається з пригніченням шляху негативного зворотного впливу альдостерону на секрецію реніну. При цьому підвищення активності реніну в плазмі крові та рівнів альдостерону у крові не призводить до пригнічення дії еплеренону.

У ході досліджень з визначення діапазону доз при хронічній серцевій недостатності (класи ІІ-IV за класифікацією Нью-Йоркської кардіологічної асоціації (NYHA)) додавання еплеренону до стандартної схеми лікування призводило до очікуваного дозозалежного підвищення рівнів альдостерону. Подібним чином у ході кардіологічно-нефрологічного дослідження EPHESUS (дослідження ефективності та летальності при застосуванні еплеренону пацієнтам із гострим інфарктом міокарда ускладненою дисфункцією лівого шлуночка та серцевою недостатністю) лікування еплереноном призводило до значного підвищення рівнів альдостерону. Отримані результати підтверджують блокування рецепторів до мінералокортикоїдів у цій популяції.

У ході обстеження 147 здорових добровольців з метою виявлення змін на ЕКГ впродовж фармакокінетичних досліджень не було виявлено стійкого впливу еплеренону на частоту серцевих скорочень тривалість комплексу QRS або інтервалів PR та QT.

2


Діти. Застосування еплеренону дітям із серцевою недостатністю не досліджували.

Досліджень будь-якого (довготривалого) впливу на гормональний статус дітей не проводили.

Фармакокінетика.

Абсорбція.max

Розподіл.

Біотрансформація. Метаболізм еплеренону переважно здійснюється за рахунок ферменту CYP3A4. В плазмі крові людини не виявлено жодних активних метаболітів еплеренону.

Виведення.

Застосування у специфічних популяціях.

Вік стать та раса.maxmax

Діти.

Ниркова недостатність. Фармакокінетику еплеренону оцінювали у пацієнтів з різноманітними ступенями порушення ниркової функції та у пацієнтів які знаходилися на гемодіалізі. У пацієнтів із тяжкою формою ниркової недостатності AUC та Cmax

Печінкова недостатність. max

Серцева недостатність.max

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

- Гіперчутливість до еплеренону або до будь-якої з допоміжних речовин.

2).

- Одночасне застосування еплеренону у потрійній комбінації разом з інгібітором АПФ та блокатором рецепторів ангіотензину.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Фармакодинамічні взаємодії.

Калійзберігаючі сечогінні препарати та калієвмісні добавки.

Інгібітори АПФ блокатори рецепторів ангіотензину.

Літій.

Циклоспорин такролімус.

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). За рахунок безпосереднього впливу на клубочкову фільтрацію лікування НПЗП може призвести до гострої ниркової недостатності особливо у пацієнтів які входять у групу високого ризику (літній вік та/або зневоднення). Пацієнтам які отримують еплеренон та НПЗП до початку лікування слід забезпечити адекватний водний режим та контролювати їх функцію нирок.

Триметоприм. Одночасне призначення триметоприму та еплеренону підвищує ризик розвитку гіперкаліємії. Слід контролювати рівень калію в сироватці крові та показники функції нирок особливо у пацієнтів літнього віку та пацієнтів із порушенням функцій нирок.

Трициклічні антидепресанти нейролептики аміфостин баклофен. Одночасне застосування цих лікарських засобів та еплеренону потенційно може підсилювати гіпотензивну дію та підвищувати ризик розвитку ортостатичної гіпотензії.

Глюкокортикоїди тетракозактид. При одночасному призначенні цих лікарських засобів та еплеренону існує можливість послаблення гіпотензивної дії внаслідок затримки рідини та натрію.

Фармакокінетичні взаємодії.

Дослідження in vitro свідчать що еплеренон не є інгібітором ізоферментів CYP1A2 CYP2C19 CYP2C9 CYP2D6 або CYP3A4. Еплеренон не є субстратом або інгібітором
Р-глікопротеїну.

Дигоксин.

Варфарин. Клінічно важливих фармакокінетичних взаємодій з варфарином описано не було. Слід з обережністю призначати варфарин у дозах наближених до верхньої межі терапевтичного діапазону.

Субстрати CYP3A4.

Інгібітори CYP3A4.

- Потужні інгібітори CYP3A4:

- Слабкі та помірні інгібітори CYP3A4:

Індуктори CYP3A4.

Антациди. Виходячи з результатів клінічного фармакокінетичного дослідження при одночасному застосуванні еплеренону та антацидних препаратів не очікується виражених взаємодій.

Особливості застосування.

Гіперкаліємія.

Порушення функції нирок. У пацієнтів із порушеннями функції нирок (у тому числі з діабетичною мікроальбумінурією) слід регулярно контролювати рівень калію. Зниження функції нирок супроводжується підвищенням ризику гіперкаліємії. Хоча результати дослідження EPHESUS проведеного з участю пацієнтів з діабетом 2 типу та мікроальбумінурією обмежені у цій малій групі пацієнтів спостерігали підвищену частоту виникнення гіперкаліємії. Відповідно лікування таких пацієнтів слід проводити з обережністю. Еплеренон не видаляється за допомогою гемодіалізу.

Порушення функції печінки.

Індуктори CYP3A4:

Застосування літію циклоспорину такролімусу

Фертильність. Інформації щодо впливу на фертильність людини немає.

До складу препарату входить лактоза моногідрат тому його не слід призначати пацієнтам із рідкісними спадковими розладами (непереносимістю галактози вродженою недостатністю лактази Лаппа або синдромом порушення всмоктування глюкози та галактози).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Адекватних даних стосовно застосування еплеренону вагітним жінкам немає. Відомості отримані у ході досліджень на тваринах не вказують на безпосередній або опосередкований несприятливий вплив на перебіг вагітності розвиток ембріона та плода пологи та післяродовий розвиток. Призначати еплеренон вагітним жінкам слід з обережністю.

Годування груддю. Невідомо чи еплеренон проникає у грудне молоко людини після перорального застосування. Водночас дані доклінічних досліджень свідчать про наявність еплеренону та/або його метаболітів у молоці щурів та про нормальний розвиток потомства що зазнало впливу еплеренону у такий спосіб. Оскільки потенціал виникнення побічних ефектів у немовлят які перебувають на грудному вигодовуванні не досліджений слід вирішити припиняти годування груддю чи припиняти застосування препарату залежно від важливості препарату для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Досліджень впливу еплеренону на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами не проводили. Еплеренон не спричиняє сонливості або порушення когнітивних функцій але у ході керування автотранспортом або іншими механізмами слід брати до уваги можливість розвитку запаморочення у ході лікування препаратом.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі.

Пацієнти з серцевою недостатністю після перенесеного інфаркту міокарда.

Пацієнти з серцевою недостатністю II класу (хронічною) за класифікацією NYHA.

Рівень калію в сироватці крові слід визначати до початку лікування еплереноном у ході першого тижня лікування та через місяць після початку лікування або корекції дози. У разі необхідності слід періодично визначати рівень калію в сироватці крові пізніше впродовж лікування.

Після початку лікування дозу препарату слід коригувати з урахуванням концентрації калію в сироватці крові як вказано у таблиці нижче.

Корекція дози після початку лікування.

Концентрація калію

у сироватці крові (ммоль/л)

Дія

Корекція дози

Підвищення

5 0-5 4

Без змін

Дозу не змінюють

5 5-5 9

Зниження

6 0

Тимчасова відміна

-

Після тимчасової відміни еплеренону через підвищення рівня калію до

Пацієнти літнього віку.

Порушення функції нирок. Пацієнти з легким порушенням функції нирок не потребують корекції початкової дози. Рекомендовано проводити періодичний контроль рівня калію в сироватці крові та коригувати дозу препарату відповідно до таблиці вище.

Порушення функцій печінки.

Комбіноване застосування.

Діти.

Передозування.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Інспра 25 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Інспра 25 мг таблетки №30

Обліковий номер : 346426

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3752/01/01

Назва російською : Инспра® таблетки, п/плен. обол., по 25 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Еплеренон

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Эплеренон

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО