Детальніше

Гіно-тардиферон драже №30

Обліковий номер: 329511

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Euromedex (Франция)

Виробник: Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2976/01/01

Назва російською: Гино-тардиферон таблетки, п/о, прол./д. №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Заліза сульфат*+фолієва кислота

Форма выпуску: Драже

Дiюча речовина : Фолиевая кислота

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

Інструкція гіно-тардиферон (gyno-tardyferon) драже

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини гіно-тардиферон: 1 таблетка містить заліза сульфату сухого 247,25 мг, що еквівалентно 80 мг заліза (ІІ), кислоти фолієвої 0,35 мг

допоміжні речовини гіно-тардиферон: мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип В), амонійно-метакрилатного сополімеру дисперсія (тип А), тальк, триетилцитрат, гліцерол дибегенат, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171) сепіфільм LP010 (гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, кислота стеаринова).

Лікарська форма

Таблетки гіно-тардиферон, вкриті оболонкою, пролонгованої дії.

Основні фізико-хімічні властивості:

круглі таблетки гіно-тардиферон, вкриті оболонкою, блідо-рожевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антианемічні засоби&nbsp Препарати заліза. Препарати, що містять залізо (заліза сульфат) у комбінації з фолієвою кислотою. Код АТХ B03A D03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Фармакодинамічні властивості заліза

Залізо є важливою мінеральною речовиною, що відіграє ключову фізіологічну роль і необхідна для багатьох функцій, таких як транспортування кисню, виробництво АТФ, синтез ДНК і транспортування електронів.

Механізм дії

Як центральний атом гему залізо є складовою гемоглобіну і також є необхідним для еритропоезу.

Фармакодинамічний ефект

Залізо відрізняється від інших мінералів, оскільки баланс заліза в організмі людини регулюється тільки абсорбцією, тому що немає фізіологічного механізму для його екскреції. Поглинання гіно-тардиферону здійснюється транспортером іонів двовалентного металу (DMT1) у дванадцятипалій кишці та проксимальному відділі тонкої кишки.

Поглинаюча здатність у пацієнтів з анемією може бути у багато разів більшою, ніж у здорових суб'єктів, внаслідок чого поверхня поглинання значно розширюється дистально. Процес поглинання гіно-тардиферон чутливий до різних дієтичних факторів та інших чинників, які можуть перешкоджати цьому процесу, що призводить до недостатнього поглинання і, як наслідок, до дефіциту заліза.

Клінічна ефективність і безпека

Клінічні дослідження показали, що гематологічна відповідь (модифікація Hb) та відновлення і збереження запасів заліза (нормалізація або збереження феритину) були забезпечені шляхом перорального застосування гіно-тардиферону у комбінації з фолієвою кислотою.

Склад Гіно-Тардиферону дозволяє застосовувати його в умовах зміни абсорбції в організмі при анемії або для профілактики дефіциту заліза і фолієвої кислоти під час вагітності.

Фармакодинамічні властивості фолієвої кислоти

Механізм дії

Фолат діє як кофермент при перенесенні атомів вуглецю в біосинтезі пуринових нуклеотидів і дезокситимідилової кислоти, необхідних для синтезу ДНК і РНК. Загалом, клітини нервової системи, гладкі м'язи і еритроцити швидко ростуть і розмножуються, тому потребують достатньої кількості фолатів.

Фармакодинамічний ефект

Організм людини не може синтезувати фолієву кислоту і тому обов'язково повинен отримувати її з їжі. Фолієва кислота має істотно більшу біодоступність, ніж природні фолати, і швидко всмоктується через кишечник.

Клінічна ефективність і безпека

Клінічні дослідження показали, що гематологічна відповідь (модифікація Hb) та відновлення концентрації фолієвої кислоти були забезпечені шляхом перорального застосування гіно-тардиферону у комбінації з фолієвою кислотою.

Склад Гіно-Тардиферону дозволяє застосовувати його в умовах зміни абсорбції в організмі при анемії або для профілактики дефіциту заліза і фолієвої кислоти під час вагітності.

Фармакокінетика.

Фармакокінетичні властивості заліза

Абсорбція

Абсорбція&nbsp гіно-тардиферон є активним процесом, який в основному відбувається у дванадцятипалій кишці і проксимальному відділі тонкої кишки. Комбінація гіно-тардиферону і допоміжних речовин забезпечує поступове і безперервне вивільнення заліза. Абсорбція&nbsp гіно-тардиферон збільшується, коли запаси заліза зменшуються і зменшується при їх збільшенні.

Супутній прийом з гіно-тардиферон певних харчових продуктів або одночасне введення з конкретними препаратами може перешкоджати абсорбції заліза (див. розділи &laquo Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій&raquo та &laquo Особливості застосування&raquo ).

Розподіл

В організмі запаси заліза розташовані переважно у кістковому мозку (еритробласти), еритроцитах, печінці та селезінці. Залізо транспортується трансферином через кров переважно у кістковий мозок, де воно вбудовується у гемоглобін.

Метаболізм

Залізо є іоном металу, що не метаболізується печінкою.

Виведення&nbsp гіно-тардиферон

Не існує активного механізму виведення заліза.

Середня екскреція заліза у здорових пацієнтів оцінюється в 0,8-1 мг/добу.

Основними шляхами виведення заліза є шлунково-кишковий тракт (десквамація ентероцитів, деградація гема після екстравазації еритроцитів), урогенітальний тракт і шкіра. Надлишок заліза, що перетравлюється, в основному виводиться з фекаліями.

Фармакокінетичні властивості фолієвої кислоти

Абсорбція&nbsp гіно-тардиферон&nbsp

Фолієва кислота швидко абсорбується у шлунково-кишковому тракті, переважно у проксимальному відділі тонкої кишки.

Розподіл&nbsp гіно-тардиферон

Фолати розподілені по всьому тілу. Основним місцем зберігання фолатів є печінка. Також вони активно концентруються у спинномозковій рідині. Фолати виділяються у грудне молоко.

Метаболізм

Фолати перетворюються у метаболічну активну форму 5-метилтетрагідрофолат (5-МТГФ) у плазмі та печінці. Метаболіти фолатів беруть участь в ентерогепатичній циркуляції.

Виведення

Метаболіти фолатів виводяться з сечею, а надлишок фолатів виводиться із сечею у незміненому вигляді.

Доклінічні дані з безпеки

Доклінічні дані на залізо та фолієву кислоту, отримані в результаті звичайних досліджень з фармакологічної безпеки, токсичності багаторазових доз, генотоксичності, канцерогенності, а також досліджень репродуктивної функції та розвитку, не виявили будь-якої особливої небезпеки для людини при застосуванні у рекомендованих дозах гіно-тардиферон.

Показання

Профілактика та лікування фолатодефіцитних та залізодефіцитних анемій у тому числі у жінок у період вагітності, коли не може бути забезпечене адекватне надходження в організм заліза та фолієвої кислоти разом з їжею.

Протипоказання

Гіперчутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента лікарського засобу гіно-тардиферон. Надмірний вміст заліза в організмі (гемосидероз, гемохроматоз), анемії, не зумовлені дефіцитом заліза (наприклад мегалобластна анемія, спричинена недостатністю вітамінів В9 або В12 (перніціозна анемія), гемолітична анемія, апластична анемія, сидероахрестична анемія, залізорефрактерна анемія, анемія при свинцевому отруєнні, таласемія) стеноз стравоходу та/або інші обструктивні захворювання травного тракту, дивертикул кишечнику, кишкова непрохідність регулярні гемотрансфузії, одночасне застосування парентеральних форм заліза, злоякісні новоутворення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Деякі лікарські засоби не можуть застосовуватися одночасно.

Залізо

Комбінації, що не рекомендуються з&nbsp гіно-тардиферон

- Солі заліза (для парентерального введення)

Можлива ліпотимія або шок, внаслідок швидкого вивільнення заліза з його комплексної форми, і насичення трансферину.

Комбінації, що потребують особливих запобіжних заходів з&nbsp гіно-тардиферон

- Бісфосфонати

Зниження всмоктування бісфосфонатів у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються.

Не приймати солі заліза одночасно з бісфосфонатами (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Цикліни (для перорального застосування): тетрацикліни та похідні тетрациклінів

Зниження всмоктування циклінів та заліза у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються.

Не приймати солі заліза одночасно з циклінами (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Фторхінолони

Зниження всмоктування фторхінолонів у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються.

Не приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з фторхінолонами (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Метилдопа, леводопа, карбідопа

Зниження всмоктування похідних допи у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються.

Не приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з похідними допи (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Пеніциламін

Зниження всмоктування пеніциламіну у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються. Підвищується ризик токсичності D-пеніциламіну при припиненні лікування заліза сульфатом.

Не приймати солі заліза одночасно з пеніциламіном (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Гормони щитовидної залози/ тироксин

Зниження всмоктування гормонів щитовидної залози/ тироксину у шлунково-кишковому тракті внаслідок утворення комплексів, що погано всмоктуються, призводить до гіпотироксинемії.

Не приймати гормони щитовидної залози одночасно з залізом (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Антациди: препарати, що містять кальцій, алюміній та магній (магнію трисилікат) Зниження всмоктування солей заліза у шлунково-кишковому тракті.

Необхідно забезпечити інтервал між прийомами між гіно-тардиферон більше 2 годин.

- Холестирамін

Зниження всмоктування&nbsp гіно-тардиферону у шлунково-кишковому тракті.

Не приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з холестираміном (їх слід приймати, наприклад, за 1&ndash 2 години до або через 4 години після прийому холестираміну).

- Кальцій, цинк

Зниження всмоктування&nbsp гіно-тардиферон у шлунково-кишковому тракті кальцієм та цинком.

Зниження всмоктування цинку у шлунково-кишковому тракті солями заліза.

Не приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з цинком та кальцієм (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

- Одночасний прийом заліза з саліцилатами або НПЗЗ може посилювати подразнювальну дію заліза на слизову оболонку ШКТ. Якщо є необхідність приймати обидва лікарські засоби, тоді необхідно забезпечити інтервал не менше 2 годин.

- Солі заліза зменшують абсорбцію сполук золота.

- Інші форми взаємодії

Фітинова кислота (цільнозернові злаки), поліфеноли (чай, кава, червоне вино), кальцій (молоко, молочні продукти) і деякі білки (яйця) значно сповільнюють всмоктування заліза.

Не приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з цими харчовими продуктами (необхідно забезпечити інтервал більше 2 годин).

У зв'язку з наявністю фолієвої кислоти є комбінації, що потребують особливих запобіжних заходів

- Протисудомні препарати (наприклад фенобарбітал, фенітоїн, фосфінтоїн, примідон) можуть спричинити дефіцит фолієвої кислоти. Прийом фолієвої кислоти разом з протисудомними препаратами може знизити їх концентрацію у плазмі та ефективність щодо запобігання судом. Необхідно проводити клінічний моніторинг, контроль концентрації у плазмі і разі необхідності &ndash коригування дози протисудомних препаратів під час прийому фолієвої кислоти та після її відміни.

- Антагоністи фолієвої кислоти (наприклад метотрексат або сульфасалазин) можуть знизити рівень фолату у сироватці.

- При застосуванні з фторурацилом великі дози препарату гіно-тардиферон можуть спричинити сильну діарею.

- Хлорамфенікол не застосовують пацієнтам з дефіцитом фолієвої кислоти, оскільки він може зменшувати реакцію на лікування Гіно-Тардифероном.

Цитостатики, сульфонаміди, протиепілептичні засоби і барбітурати впливають на абсорбцію фолієвої кислоти.

Особливості застосування

Слід враховувати, що залізодефіцитні анемії, асоційовані з запальними синдромами, не піддаються лікуванню препаратами заліза.

Лікування&nbsp гіно-тардиферон має поєднуватися з лікуванням причини анемії, де це можливо.

При випадковому потраплянні гіно-тардиферон у дихальні шляхи (якщо ви поперхнулися) таблеток, що містять сульфат заліза, може виникати некроз слизової оболонки бронхів, що може призвести до кашлю, відхаркування крові, бронхіального стенозу та/або легеневої інфекції (навіть якщо це було за кілька днів або місяців до появи симптомів). Пацієнтів літнього віку і пацієнтів з труднощами ковтання можна лікувати тільки після ретельної оцінки ризику потрапляння у дихальні шляхи пацієнта таблеток, що містять сульфат заліза. Необхідно враховувати альтернативні лікарські форми. При випадковому потраплянні таблеток у дихальні шляхи (якщо ви поперхнулися) необхідно звернутися до лікаря (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ).

Згідно з опублікованими даними, було зафіксовано випадки шлунково-кишкового меланозу у пацієнтів літнього віку з хронічними захворюваннями нирок, цукровим діабетом та/або гіпертензією, які отримували декілька препаратів при цих захворюваннях та лікувалися препаратами заліза від пов&rsquo язаної з ними анемії (див. розділ &laquo Побічні реакції&raquo ).

Таблетки гіно-тардиферон не слід смоктати, жувати або тримати у роті. Їх необхідно ковтати цілими, запиваючи водою, у зв&rsquo язку з ризиком утворення виразок у роті та зміни кольору зубів.

З обережністю застосовувати гіно-тардиферон пацієнтам з такими захворюваннями: лейкоз, хронічні захворювання печінки та нирок, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювання кишечнику (ентерит, виразковий коліт, хвороба Крона). У хворих на ревматоїдний артрит можливе загострення. Для запобігання запору препарат гіно-тардиферон слід запивати великою кількістю рідини.

Приблизно кожні 4 тижні слід визначати такі параметри для оцінки ступеня дефіциту заліза, реакції на проведення лікування та необхідності продовження поповнення організму залізом: гемоглобін, кількість еритроцитів, середній об&rsquo єм еритроцитів, середній вміст гемоглобіну в еритроцитах, кількість ретикулоцитів, залізо сироватки крові, трансферин. Визначення феритину у сироватці крові дає змогу оцінити накопичене залізо показник феритину у сироватці крові &lt 15 мкг/л означає відсутність запасів заліза в організмі.

При тривалому застосуванні гіно-тардиферон необхідний контроль рівня вітаміну В12.

Не слід вживати велику кількість чаю, кави, червоного вина, тому що це може зменшити абсорбцію заліза в організмі.

Не рекомендується приймати&nbsp гіно-тардиферон одночасно з цільнозерновими злаками (висівками, бобовими, олійними зернами), деякими білками (яйцями) або харчовими продуктами чи напоями, що містять кальцій (сир, молоко тощо).

Інтервал між прийомом солей заліза і цих продуктів повинен бути не менше 2 годин.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Залізо

Вагітність.

Велика кількість даних щодо застосування гіно-тардиферон вагітними вказує на відсутність вроджених вад розвитку при терапевтичному використанні солей заліза (II). Дослідження на тваринах не вказують на репродуктивну токсичність.

Гіно-Тардиферон можна застосовувати під час вагітності, якщо це необхідно.

Період годування.

Солі заліза виділяються у грудне молоко, але при прийомі в терапевтичних дозах не очікується жодного впливу на новонароджених/немовлят.

Гіно-Тардиферон можна застосовувати під час годування груддю, якщо це необхідно.

Фертильність.

Дослідження на тваринах&nbsp не показали жодного впливу гіно-тардиферон на фертильність.

При застосуванні гіно-тардиферон у терапевтичних дозах не очікується впливу на фертильність у людей.

Фолієва кислота

Вагітність.

Контрольовані випробування гіно-тардиферон щодо застосування під час вагітності відсутні. Проте існує велика кількість опублікованих даних (більше 1000), оскільки це широко застосовувана медична терапія. Ці дані не вказують на тератогенний, фетальний/неонатальний токсичний ефект. Крім того, дослідження на тваринах не вказують на репродуктивну токсичність.

Гіно-Тардиферон можна застосовувати під час вагітності, якщо це необхідно.

Період годування.

Фолієва кислота виділяється у грудне молоко. Не було виявлено жодного впливу фолієвої кислоти на новонароджених/немовлят під час годування груддю.

Гіно-Тардиферон можна застосовувати під час годування груддю, якщо це необхідно.

Фертильність.

Дослідження на тваринах не показали жодного впливу гіно-тардиферон на репродуктивну функцію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Гіно-Тардиферон не впливає на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Гіно-Тардиферон призначений для перорального застосування дорослим і дітям віком від 12 років.

Таблетки гіно-тардиферон не слід смоктати, жувати або тримати у роті. Їх необхідно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю води. Таблетки бажано приймати до або під час їжі залежно від шлунково-кишкової переносимості (за винятком певних харчових продуктів, що зазначені у розділі &laquo Особливості застосування&raquo ).

Рекомендовані дози лікарського засобу

- Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: 1 таблетка&nbsp гіно-тардиферон на добу (вранці).

- Лікування залізодефіцитної анемії:

- дорослим при легкій залізодефіцитній анемії &ndash 1 таблетка&nbsp гіно-тардиферон на добу (вранці)

- дорослим при тяжкій залізодефіцитній анемії &ndash 1 таблетка&nbsp гіно-тардиферон двічі на добу (вранці та ввечері)

- дітям віком від 12 років &ndash 1 таблетка&nbsp гіно-тардиферон на добу (вранці).

Тривалість лікування

- Профілактика дефіциту заліза та фолієвої кислоти під час вагітності: протягом останніх двох триместрів вагітності (або з 4-го місяця).

- Лікування залізодефіцитної анемії: лікування повинно бути достатнім для корекції анемії і відновлення запасів заліза. Лікування може тривати від 3 до 6 місяців і може бути продовжено після консультації з лікарем.

Контроль ефективності корисний лише через 3 місяці від початку лікування і має включати перевірку показників корекції анемії (Hb, MCV) і відновлення запасів заліза (феритин сироватки, рецептор трансферину сироватки і коефіцієнт насичення трансферину).

Діти

Лікарський засіб гіно-тардиферон можна застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування

Повідомлялося про випадки передозування солями заліза, особливо у дітей, через випадковий прийом дуже великих доз. Ризик інтоксикації залізом починається з дози елементарного заліза 20 мг/кг і зростає з 60 мг/кг маси тіла.

Отруєння залізом розвивається у 5 послідовних симптоматичних стадіях:

- стадія травлення (включає ознаки подразнення шлунково-кишкового тракту або некрозу його слизової оболонки, що супроводжується у більшості випадків болем у животі, нудотою, блюванням, діареєю), стадія спокою, шок і метаболічний ацидоз з подальшою печінковою та нирковою недостатністю, стадія гепатотоксичності та стадія кишкової непрохідності.

Діагноз ґрунтується насамперед на клінічних симптомах і підтверджується високим рівнем заліза у сироватці крові, а також можливе рентгенологічне дослідження органів черевної порожнини (якщо приймали таблетки заліза).

Лікування необхідно розпочати якомога швидше:

&bull Симптоматичне лікування: необхідно провести ретельний моніторинг пацієнта. Стан шоку, дегідратація і кислотно-лужні порушення лікуються відповідно до звичайної практики в спеціалізованих підрозділах (підтримка дихання, волемії, гідроелектролітного балансу і діурезу пацієнта).

&bull Знезараження шлунково-кишкового тракту: для підтвердження присутності таблеток заліза у шлунково-кишковому тракті (шлунок або тонка кишка) може бути проведена абдомінальна рентгенографія. При застосуванні великої кількості таблеток заліза (вживання заліза більше 20 мг/кг маси тіла або якщо воно симптоматичне) і тільки якщо з моменту прийому минуло менше 1 години, можна видалити частину спожитого заліза шляхом шлунково-кишкової дезактивації у лікарні:

  • необхідно викликати блювання, якщо пацієнт знаходиться при свідомості
  • також можна застосувати проносне з макроголом або кишкове зрошення (наприклад, розчин поліетиленгліколю для промивання можна вводити зі швидкістю 15&ndash 40 мл/кг/год протягом 4&ndash 8 годин). Застосовують, якщо рівень заліза у сироватці продовжує зростати, незважаючи на ефективне блювання.

Потрібно провести рентгенографію органів черевної порожнини після промивання, щоб знайти інші таблетки заліза або їх фрагменти.

Застереження: шлунково-кишкове знезараження не слід регулярно використовувати при лікуванні отруєнь залізом.

&bull Лікування шляхом хелатування заліза: рекомендується використовувати хелатуючий агент, якщо отруєння є серйозним. Первинним є застосування внутрішньовенного дефероксаміну. Для отримання більш детальної інформації дивись інструкцію для медичного застосування дефероксаміну.

Димеркапрол протипоказаний у разі отруєння залізом.

Примітка: кількість фолієвої кислоти, що міститься у лікарському засобі, не призводить до ризику передозування фолієвою кислотою.

Побічні реакції

Залежно від частоти побічні реакції розподілені на такі категорії: дуже поширені (&ge 1/10), поширені (&ge 1/100, &lt 1/10), непоширені (&ge 1/1000, &lt 1/100), рідко поширені (&ge 1/10000, &lt 1/1000), поодинокі (&lt 1/10000), з невідомою частотою (наявні дані не дозволяють оцінити частоту цих реакцій).

З боку імунної системи

З невідомою частотою: гіперчутливість, анафілактична реакція.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння

Непоширені: набряк гортані.

З невідомою частотою: легеневий некроз2, легенева гранульома2, бронхіальний стеноз2, виразки глотки2.

З боку шлунково-кишкового тракту

Поширені: запор, діарея, здуття живота, абдомінальний біль, зміна кольору калу, нудота.

Непоширені: аномальні кишкові випорожнення, диспепсія, блювання, гастрит.

З невідомою частотою: дисхромія зубів1, виразки у ротовій порожнині1, шлунково-кишковий меланоз, ураження стравоходу2, виразки стравоходу2.

З боку шкіри і підшкірних тканин

Непоширені: свербіж, еритематозне висипання.

З невідомою частотою: ангіоневротичний набряк, кропив&rsquo янка, алергічний дерматит.

1 Дисхромія зубів і виразки у ротовій порожнині можливі у разі некоректного застосування, якщо таблетки розжовували, смоктали або тримали у роті.

2 У пацієнтів, особливо літнього віку та з порушеннями ковтання, можливі ураження стравоходу (виразки стравоходу), виразки горла, бронхіальні гранульоми та/або некроз бронхів, що може призвести до бронхіального стенозу при випадковому потраплянні у дихальні шляхи таблеток, що містять сульфат заліза (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Інші особливі групи населення.

Згідно з опублікованими даними, було зафіксовано випадки шлунково-кишкового меланозу у пацієнтів літнього віку з хронічними захворюваннями нирок, цукровим діабетом та/або гіпертензією, що отримували декілька препаратів при цих захворюваннях та лікувалися препаратами заліза від пов&rsquo язаної з ними анемії (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції на лікарський засіб гіно-тардиферон є важливими. Це дає змогу продовжувати контроль за співвідношенням користь/ризик лікарського засобу. Медичних працівників просять повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати гіно-тардиферон в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток гіно-тардиферон у блістері по 3 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гіно-тардиферон драже №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гіно-тардиферон драже №30

Обліковий номер : 329511

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Euromedex (Франция)

Виробник : Pierre Fabre Medicament Production (Франция) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2976/01/01

Назва російською : Гино-тардиферон таблетки, п/о, прол./д. №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Заліза сульфат*+фолієва кислота

Форма выпуску : Драже

Дiюча речовина : Фолиевая кислота

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО