Детальніше

Гепацеф Комбі 2 г порошок для приготування розчину №1

Обліковий номер: 425119

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10752/01/01

Назва російською: Гепацеф комби порошок для р-ра д/ин. по 2 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Сульбактам+цефоперазон

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Цефоперазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

Гепацеф Комбі (GEPACEF COMBY) інструкція по застосуванню

Склад

діючі речовини: cefoperazone sulbactam 1 флакон містить стерильної суміші цефоперазону натрієвої солі та сульбактаму натрієвої солі (1:1) у перерахуванні на цефоперазон &ndash 1 0 г та сульбактам &ndash 1 0 г.

Лікарська форма

Порошок для розчину для ін&rsquo єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

порошок білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Бета-лактамні антибіотики. Цефалоспорини третього покоління. Код ATХ J01D D62.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

До складу препарату входять цефоперазон (цефалоспориновий антибіотик III покоління) та сульбактам (необоротний інгібітор більшості основних &beta -лактамаз які продукуються пеніцилін-резистентними мікроорганізмами). Антибактеріальним компонентом препарату є цефоперазон який діє на чутливі мікроорганізми у стадії активного розмноження шляхом пригнічення біосинтезу мукопептиду клітинної мембрани. Сульбактам не має реальної антибактеріальної активності окрім дії проти Neisseriaceae і Acinetobacter. Проте біохімічні дослідження на безклітинних бактерійних системах проявили здатність сульбактаму до необоротного пригнічення найважливіших &beta -лактамаз які продукуються пеніцилін-резистентними мікроорганізмами. Потенціал сульбактаму відносно запобігання деструкції пеніцилінів і цефалоспоринів резистентними мікроорганізмами підтверджений у дослідженнях на штамах резистентних мікроорганізмів у яких сульбактам продемонстрував виражений синергізм із пеніцилінами і цефалоспоринами. Оскільки сульбактам також зв&rsquo язується із деякими пеніцилінозв&rsquo язуючими білками чутливі мікроорганізми стають чутливішими до дії сульбактаму/цефоперазону ніж до дії одного цефоперазону.

Комбінація сульбактаму і цефоперазону активна до всіх мікроорганізмів чутливих до цефоперазону. Крім того при застосуванні вказаної комбінації спостерігається синергізм дії її компонентів відносно таких мікроорганізмів: Haemophilus influenzae Bacteroides spp. Acinetobacter calcoaceticus Enterobacter aerogens Escherichia coli Proteus mirabilis Klebsiella pneumoniae Morganella morganii Citrobacter freundii Enterobacter cloacae Citrobacter diversus.

Сульбактам/цефоперазон in vitro активний відносно широкого спектра клінічно значущих мікроорганізмів.

Грампозитивні мікроорганізми: Staphylococcus aureus (штами що продукують або не продукують пеніциліназу) Staphylococcus epidermidis Streptococcus pneumoniae (переважно Diplococcus pneumoniae) Streptococcus pyogenes (&beta -гемолітичний стрептокок групи А) Streptococcus agalactiae (&beta -гемолітичний стрептокок групи В) більшість інших видів &beta -гемолітичних стрептококів більшість штамів Streptococcus faecalis (ентерококи).

Грамнегативні мікроорганізми: Escherichia coli Klebsiella spp. Enterobacter spp. Citrobacter spp. Haemophilus influenzae Proteus mirabilis Proteus vulgaris Morganella morganii (переважно Proteus morganii) Providencia rettgeri (переважно Proteus rettgeri) Providencia spp. Serratia spp. (включаючи S. marcescens) Salmonella spp.і Shigella spp. Pseudomonas aeruginosa і деякі види Pseudomonas Acinetobacter calcoaceticus Neisseria gonorrhoeae Neisseria meningitidis Bordetella pertussis Yersinia enterocolitica.

Анаеробні мікроорганізми: грамнегативні бацили (включаючи Bacteroides fragilis інші види Bacteroides і Fusobacterium spp.) грампозитивні і грамнегативні коки (включаючи Peptococcus spp. Peptostreptococcus spp. і Veillonella spp.) грампозитивні бацили (включаючи Clostridium spp. Eubacterium spp. і Lactobacillus spp.).

Для препарату встановлені такі діапазони ефективних концентрацій (МПК мкг/мл за концентрацією цефоперазону): чутливі &ndash менше 16 проміжні &ndash 17-36 резистентні &ndash більше 64.

Фармакокінетика. При введенні препарату приблизно 84 % сульбактаму і 25 % цефоперазону виводиться нирками. Більша частина цефоперазону виводиться із жовчю. Після введення сульбактаму/цефоперазону середній період напіввиведення сульбактаму складає 1 годину а цефоперазону &ndash 1 7 години. Концентрації у плазмі крові пропорційні введеній дозі. Ці дані відповідають фармакокінетичним параметрам компонентів при їх роздільному вживанні.

Середні значення максимальних концентрацій сульбактаму і цефоперазону після введення 2 г препарату (1 г сульбактаму 1 г цефоперазону) внутрішньовенно упродовж 5 хвилин становлять 130 2 і 236 8 мкг/мл відповідно. Це свідчить про більший об&rsquo єм розподілу сульбактаму (V&alpha = 18 0-27 6 л) порівняно з розподілом цефоперазону (V&alpha = 10 2-11 3 л). Обидва компоненти препарату інтенсивно розподіляються у тканинах і рідинах організму включаючи жовч жовчний міхур шкіру апендикс маткові труби яєчники матку. У дітей значення періоду напіввиведення сульбактаму становить від 0 91 до 1 42 години цефоперазону &ndash від 1 44 до 1 88 години. Дані про фармакокінетичну взаємодію між сульбактамом і цефоперазоном при їх одночасному застосуванні у формі комбінації відсутні.

Після багатократного введення не виявлено жодних істотних змін у фармакокінетиці компонентів сульбактаму/цефоперазону і будь-якій їх кумуляції при вживанні через кожних 8-12 годин. Цефоперазон у значній мірі виділяється із жовчю. Період напіввиведення цефоперазону з сироватки крові збільшується а ступінь виділення із сечею зазвичай підвищується у пацієнтів із хворобами печінки і обструкцією жовчних шляхів. Навіть у випадках тяжкого порушення функцій печінки кількість препарату в жовчі досягає терапевтичної концентрації у той час як період напіввиведення препарату з плазми крові збільшується лише в 2-4 рази.

Показання

Лікування інфекцій спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

  • інфекції дихальних шляхів (верхніх і нижніх відділів)
  • інфекції сечовивідних шляхів (верхніх і нижніх відділів)
  • перитоніт холецистит холангіт та інші інфекції черевної порожнини
  • септицемія
  • менінгіт
  • інфекції шкіри та м&rsquo яких тканин
  • інфекції кісток та суглобів
  • запальні захворювання органів малого таза ендометрити гонорея та інші інфекції статевих органів.

Протипоказання

Застосування комбінованого препарату протипоказане пацієнтам із алергією на сульбактам пеніциліни чи цефалоспорини в анамнезі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Аміноглікозиди. Змішування препарату з аміноглікозидами в одному шприці призводить до взаємної інактивації якщо ці групи антибактеріальних агентів повинні бути застосовані одночасно то вводити їх потрібно в різні місця з інтервалом в 1 годину. Препарат підвищує ризик розвитку нефротоксичності аміноглікозидів фуросеміду.

Бактеріостатичні препарати (хлорамфенікол еритроміцин сульфаніламіди тетрацикліни) знижують активність препарату.

Пробенецид зменшує канальцеву секрецію сульбактаму результатом цього є збільшення їх плазматичної концентрації і періоду напіввиведення препаратів та підвищення ризику інтоксикації. Посилює ризик кровотечі при застосуванні разом із нестероїдними протизапальними препаратами.

Алкоголь. При вживанні алкоголю під час курсу лікування та впродовж 5 днів після лікування цефоперазоном відмічалися такі реакції як почервоніння обличчя пітливість головний біль тахікардія. Аналогічні реакції спостерігалися і при застосуванні інших цефалоспоринів. Пацієнтам слід бути обережними при вживанні алкогольних напоїв при застосуванні препарату. При використанні штучного харчування (перорального або парентального) розчини що містять етанол використовувати не слід.

Комбінована терапія. Зважаючи на широкий спектр антибактеріальної активності сульбактаму/цефоперазону більшість інфекцій можна адекватно лікувати цим антибіотиком як монотерапією. Однак за певних показань сульбактам/цефоперазон можна застосовувати разом з іншими антибіотиками. Якщо при цьому застосовувати аміноглікозиди необхідно контролювати функції нирок впродовж усього курсу терапії (також див. розділ &laquo Несумісність&raquo ).

Взаємодія з речовинами що використовуються при лабораторних аналізах. Хибно-позитивна реакція на глюкозу в сечі може бути виявлена при застосуванні розчину Бенедикта або Фелінга.

Особливості застосування

Гіперчутливість. Існують повідомлення про розвиток тяжких а інколи і летальних анафілактичних реакцій у пацієнтів які отримували терапію бета-лактамами або цефалоспоринами. Виникнення таких реакцій імовірніше в осіб з відомою гіперчутливістю до багатьох алергенів в анамнезі. У разі розвитку алергічних реакцій необхідно негайно відмінити препарат та призначити відповідне лікування. Тяжкі анафілактичні реакції потребують негайного застосування невідкладної терапії зокрема введення адреналіну. За показаннями можливо застосування оксигенотерапії внутрішньовенного введення кортикостероїдів забезпечення прохідності дихальних шляхів включаючи інтубацію.

Загальні перестороги. Як і при застосуванні інших антибіотиків лікування цефоперазоном у деяких пацієнтів може призводити до розвитку дефіциту вітаміну К. Механізм цього явища ймовірно пов&rsquo язаний із пригніченням кишкової мікрофлори що в нормі синтезує даний вітамін. Таким чином група ризику включає пацієнтів із обмеженим харчуванням порушенням всмоктування (наприклад при фіброзі жовчного міхура) та осіб що тривалий час перебувають на парентеральному (внутрішньовенному) харчуванні. У таких пацієнтів треба контролювати протромбіновий час. Аналогічний контроль слід здійснювати у пацієнтів що отримують терапію антикоагулянтами. У зазначених випадках слід призначати прийом екзогенного вітаміну К.

Як і при застосуванні інших антибіотиків тривале лікування препаратом може призвести до посиленого росту резистентної мікрофлори. У процесі лікування необхідно ретельно контролювати стан пацієнтів. Слід бути готовими до періодичних проявів порушень діяльності нирок печінки та кровотворної системи так само як і при застосуванні інших системних засобів. Це особливо стосується новонароджених зокрема недоношених а також інших немовлят.

Необхідно періодично перевіряти чи не виникли під час тривалого лікування прояви порушень функцій систем органів включаючи порушення функцій нирок печінки та кровотворної системи.

Про виникнення діареї пов&rsquo язаної з Clostridium difficile (CDAD) повідомлялося при застосуванні майже всіх антибактеріальних засобів включаючи сульбактам натрію/ цефоперазон натрію. Тяжкість проявів може коливатися від помірної діареї до летального коліту. Лікування антибактеріальними засобами пригнічує нормальну флору товстої кишки що призводить до посиленого росту С. difficile.

С. difficile продукує токсини А і В що мають значення у розвитку CDAD. Гіпертоксин який продукують штами С. difficile спричиняє зростання показників захворюваності та летальності оскільки ці мікроорганізми можуть бути рефрактерними до антимікробної терапії що може призводити до необхідності проведення колектомії. CDAD слід розглядати в усіх пацієнтів у яких після застосування антибіотиків виникла діарея. Необхідно ретельно зібрати анамнез хвороби оскільки про виникнення CDAD повідомлялося через 2 місяці після призначення антибактеріальних засобів.

При виникненні суперінфекції необхідно призначити відповідне лікування.

Цей лікарський засіб містить натрій: препарат може бути непридатний для застосування пацієнтам які перебувають на дієті з контролем вмісту натрію.

Застосування при порушеннях функцій нирок. У пацієнтів із порушеннями функцій нирок різного ступеня при застосуванні препарату загальний кліренс сульбактаму тісно корелює з визначеним кліренсом креатиніну. У пацієнтів із тяжкими порушеннями функцій нирок відмічається суттєве збільшення терміну напівжиття сульбактаму. Гемодіаліз суттєво впливає на термін напівжиття загальний кліренс та об&rsquo єм розподілу сульбактаму. Будь-яких змін у фармакокінетиці цефоперазону у хворих з нирковою недостатністю не виявлено.

Застосування при порушеннях функцій печінки. Цефоперазон значною мірою виділяється з жовчю. У пацієнтів із хворобами печінки та/або обструкцією жовчовивідних шляхів період напівжиття цефоперазону в плазмі крові звичайно подовжується а виділення із сечею збільшується. Навіть при тяжких порушеннях функції печінки в жовчі виявляються терапевтичні концентрації цефоперазону а період напівжиття у плазмі крові збільшується в 2-4 рази.

У випадках тяжкої обструкції жовчовивідних шляхів тяжких хвороб печінки або при наявності супутніх порушень функцій нирок може бути необхідною корекція дози.

Застосування у літньому та старечому віці. При застосуванні як сульбактаму так і цефоперазону спостерігалося подовження терміну напівжиття зниження загального кліренсу та збільшення об&rsquo єму розподілу порівняно з даними щодо добровольців молодого віку. Фармакокінетика сульбактаму прямо корелювала з рівнем функцій нирок а фармакокінетика цефоперазону добре корелювала з порушеннями функцій печінки.

Застосування для лікування дітей. Дослідження у педіатричній популяції не виявили будь-яких змін у фармакокінетиці компонентів препарату порівняно з дорослими особами не має суттєвих відмінностей.

Застосування для лікування немовлят. Препарат ефективно застосовують немовлятам. Однак всебічних досліджень застосування недоношеним немовлятам або новонародженим не проводилося. Тому перед початком лікування недоношених немовлят або новонароджених слід ретельно оцінити потенціальну користь та можливий ризик терапії. Цефоперазон не витискує білірубіну із місць зв&rsquo язування з білками плазми крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат проникає крізь плацентарний бар&rsquo єр. Лікування вагітних проводять лише тоді коли можлива користь для матері переважає потенційний ризик для плода.

У грудне молоко проникає тільки невелика частка введеної дози сульбактаму та цефоперазону. Хоча обидві складові препарату проникають у незначній кількості у грудне молоко препарат слід з обережністю призначати жінкам які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Вплив є малоймовірним.

Спосіб застосування та дози

Розчин препарату можна вводити внутрішньовенно та внутрішньом&rsquo язово.

Перед початком терапії необхідно виключити наявність у пацієнта підвищеної чутливості до Гепацефу комбі (зробити внутрішньошкірну пробу на переносимість антибіотика).

Дорослим застосовувати у середньодобовій дозі 2-4 г (введення кожні 12 годин). При тяжкому перебігу інфекцій дозу можна збільшити до 8 г на добу при співвідношенні діючих речовин 1:1 (тобто вміст цефоперазону 4 г). У пацієнтів які отримують сульбактам і цефоперазон у співвідношенні 1:1 може виникати потреба додаткового окремого введення цефоперазону. У цьому випадку його вводити кожні 12 годин рівними дозами. Рекомендована максимальна добова доза сульбактаму становить 4 г.

Застосування хворим із порушеною функцією нирок. Дозовий режим при застосуванні препарату для лікування пацієнтів із значним зниженням функцій нирок (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв) підлягає корекції з метою компенсації зниженого кліренсу сульбактаму. Пацієнтам із кліренсом креатиніну 15-30 мл/хв слід призначати сульбактам у максимальній дозі 1 г яка вводиться кожні 12 годин (максимальна добова доза 2 г сульбактаму) а пацієнтам із кліренсом креатиніну менше 15 мл/хв слід призначати сульбактам у максимальній дозі 500 мг яка вводиться кожні 12 годин (максимальна добова доза 1 г сульбактаму). При тяжких інфекціях може виникнути необхідність додаткового призначення цефоперазону.

Фармакокінетичний профіль сульбактаму суттєво порушується при застосуванні гемодіалізу. Термін напівжиття цефоперазону в плазмі крові при гемодіалізі дещо зменшується. Таким чином дозовий режим при застосуванні діалізу повинен підлягати корекції.

Комбінована терапія. Враховуючи широкий спектр антибактеріальної активності сульбактаму/цефоперазону більшість інфекцій ефективно лікуються монотерапією даним препаратом. Проте у деяких випадках сульбактам/цефоперазон можливо застосовувати в комбінації з іншими антибіотиками. У випадку одночасного застосування аміноглікозидів необхідно контролювати функції нирок та печінки упродовж усього курсу лікування.

Застосування хворим із порушеною функцією печінки. Корекція дози може бути необхідною у випадках тяжкої обструкційної жовтухи і тяжких захворювань печінки або коли ці обидві патології супроводжуються порушенням функції нирок. Пацієнтам із порушеннями функції печінки та супутніми порушеннями функції нирок необхідний контроль концентрації цефоперазону в плазмі крові і при потребі &ndash відповідна корекція дози. У випадках відсутності ретельного контролю за концентрацією препарату в плазмі крові доза цефоперазону не повинна перевищувати 2 г на добу.

Для дітей доза препарату становить 40-80 мг/кг на добу. Препарат слід вводити кожні 6-12 годин рівномірно розподіленими дозами.

У разі тяжких інфекцій ці дози можна підвищувати до 160 мг/кг на добу при співвідношенні сульбактаму і цефоперазону 1:1. Дозу слід вводити розподіляючи її на 2-4 рівні частини.

Лікування немовлят. Немовлятам 1-го тижня життя препарат слід вводити кожні 12 годин.

Максимальна добова доза сульбактаму у дітей не повинна перевищувати 80 мг/кг на добу (160 мг/кг/добу Гепацефу комбі). У випадку коли необхідна доза цефоперазону що перевищує 80 мг/кг/добу слід окремо додатково призначити цефоперазон.
Внутрішньовенне введення. Для краплинної інфузії вміст кожного флакона слід розчинити у відповідній кількості 5 % розчину декстрози у воді 0 9 % розчині натрію хлориду або стерильної води для ін'єкцій а потім перед застосуванням розвести до 20 мл аналогічним розчином після чого вводити краплинно впродовж 15-60 хвилин.

Загальна доза г
Еквівалентна доза сульбактам (г) + цефоперазон (г)
Об&rsquo єм розчинника мл
Максимальна кінцева концентрація мг/мл
1 0
0 5 + 0 5
3 4
125 + 125
2 0
1 0 + 1 0
6 7
125 +125

Препарат сумісний з водою для ін&rsquo єкцій 5 % розчином декстрози в 0 225 % розчині натрію хлориду і 5 % розчином декстрози в ізотонічному розчині натрію хлориду в концентраціях від 10 мг цефоперазону і 10 мг сульбактаму на 1 мл і до 125 мг цефоперазону і 125 мг сульбактаму на 1 мл.

Лактатний розчин Рінгера прийнятний для розведення при внутрішньовенній інфузії але не для первинного розведення. Для внутрішньовенної ін&rsquo єкції вміст флакона розводиться як описано вище і вводиться упродовж принаймні 3 хвилини. Для безпосередньої внутрішньовенної ін&rsquo єкції максимальна разова доза для дорослого становить 2 г а для дитини &ndash 50 мг/кг маси тіла.

Внутрішньом&rsquo язове введення. Лідокаїну гідрохлорид застосований для розведення при внутрішньом&rsquo язовому застосуванні але не для первинного розведення.

Спочатку вміст флакона розводять у 4 мл стерильної води для ін&rsquo єкцій а потім у цей розчин додають 1 мл 2 % розчину лідокаїну гідрохлориду. Вводити повільно та глибоко у великий сідничний м&rsquo яз або у передню поверхню стегна.
Рекомендовано враховувати інформацію з безпеки лідокаїну гідрохлориду у разі застосування його як розчинника.

Діти

Гепацеф комбі застосовується у дітей. Однак всебічних досліджень застосування препарату у недоношених немовлят або новонароджених не проводилося. Тому перед початком лікування недоношених немовлят або новонароджених слід ретельно оцінити потенційну користь та можливий ризик терапії.

Передозування

Передозування препарату може спричинювати прояви що являють собою посилені побічні ефекти. Слід брати до уваги що високі концентрації бета-лактамних антибіотиків у спинномозковій рідині можуть спричинювати неврологічні реакції зокрема судоми. Оскільки цефоперазон і сульбактам виділяються із системи циркуляції шляхом гемодіалізу ця процедура може посилювати елімінацію препарату з організму у випадку передозування у пацієнтів із порушенням функції нирок.

Побічні реакції

Зазвичай препарат добре переноситься. Більшість побічних ефектів слабкі або помірно виражені і не потребують відміни препарату.

При застосуванні виявлено нижченаведені побічні ефекти.

З боку травної системи. Найчастішими побічними ефектами препарату як і інших антибіотиків були прояви з боку травної системи включаючи діарею нудоту і блювання псевдомембранозний коліт суперінфекції гіперестезії слизової оболонки порожнини рота.

З боку шкіри та підшкірних тканин. Як і щодо всіх пеніцилінів і цефалоспоринів гіперчутливість може включати макулопапульозні висипання та кропив&rsquo янку еритему ексфоліативний дерматит токсичний епідермальний некроліз свербіж синдром Стівенса-Джонсона. Розвиток зазначених реакцій імовірніший у пацієнтів із наявністю алергії зокрема на пеніциліни в анамнезі.

З боку системи крові та лімфатичної системи. Зустрічалися випадки незначного зменшення кількості нейротрофілів. Як і випадку з іншими бета-лактамними антибіотиками при тривалому застосуванні можливий розвиток оборотної нейтропенії. У деяких осіб у ході лікування може виявитися позитивний прямий тест Кумбса. Може спостерігатися зниження рівня гемоглобіну або гематокриту випадки еозинофілії тромбоцитопенії і гіпопротромбінемії лейкопенії анемії.

З боку центральної нервової системи. Цефоперазон може суттєво знижувати запас концентрації альбуміну при лікуванні новонароджених із жовтяницею підвищує ризик розвитку білірубінової енцефалопатії.

З боку серцево-судинної системи. Гіпотензія васкуліт брадикардія/тахікардія кардіогенний шок зупинка серця.

З боку імунної системи. Реакції гіперчутливості анафілактоїдні та анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок).

Інші прояви. Головний біль медикаментозна гарячка озноб біль і зміни у місці ін&rsquo єкції посмикування м&rsquo язів неспокій.

З боку нирок та сечовидільної системи. Гематурія.

З боку гепатобіліарної системи: жовтяниця.

З боку дихальної системи. Нечасто: ларингоспазм бронхоспазм у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі та хронічними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів. Рідко: алергічний риніт диспное.

Зміни лабораторних показників. Відмічалося мінливе підвищення показників функціональних печінкових тестів АсАТ АлАТ рівня лужної фосфатази білірубіну подовження протромбінового часу псевдопозитивні результати при визначенні вмісту глюкози в сечі неферментативними методами.

Місцеві реакції. Препарат добре переноситься при внутрішньом&rsquo язовому введенні. Зрідка може відмічатися біль у місці ін&rsquo єкції. Як і у випадку з іншими цефалоспоринами і пеніцилінами при введенні препарату через внутрішньовенний катетер у деяких пацієнтів може розвинутися флебіт у місці інфузії.

Інфекції та інвазії: суперінфекції.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 &deg С в недоступному для дітей місці.

Несумісність

Гепацеф комбі та аміноглікозиди не слід безпосередньо змішувати оскільки між ними існує фізична несумісність. Якщо комбінована терапія препаратом та аміноглікозидами є необхідною слід застосовувати їх послідовну роздільну краплинну інфузію із застосуванням окремої вторинної внутрішньовенної трубкової системи при цьому первинна внутрішньовенна трубкова система повинна бути ретельно промита відповідним розчином у перерві між інфузіями зазначених препаратів. Також доцільно щоб впродовж доби інтервали між введеннями препарату та аміноглікозидів були по можливості якнайтривалішими.

Первинне розведення лактатним розчином Рінгера лактату не рекомендовано оскільки ця суміш є несумісною (див. розділ &laquo Спосіб застосування та дози&raquo ).

Первинне розведення 2 % розчином лідокаїну не рекомендовано оскільки ця суміш є несумісною (див. розділ &laquo Спосіб застосування та дози&raquo ).

Цефаперазон фізично несумісний з перфиназином прометазином.

Упаковка

По 2 0 г порошку у флаконах 1 або10 флаконів у пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гепацеф Комбі 2 г порошок для приготування розчину №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гепацеф Комбі 2 г порошок для приготування розчину №1

Обліковий номер : 425119

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10752/01/01

Назва російською : Гепацеф комби порошок для р-ра д/ин. по 2 г во флак. №1

Мiжнародна назва : Сульбактам+цефоперазон

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Цефоперазон

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО