Детальніше

Гамалате В6 таблетки №20

Обліковий номер: 438512

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Ferrer International (Испания)

Назва російською: Гамалате в6 таблетки, п/о, №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Гамма-аміномасляна кислота*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Габом

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

Інструкція гамалете В6 (Gamalate B6)&nbsp таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини гамалете: 1 таблетка вкрита оболонкою, містить магнію глутамату гідроброміду (безводного) (МГГ) 75 мг &gamma -аміномасляної кислоти (ГАМК) 75 мг &gamma -аміно-&beta -оксимасляної кислоти (ГАБОМ) 37 мг вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 37 мг

допоміжні речовини гамалете: кремнію діоксид колоїдний безводний, повідон, натрію крохмальгліколят (тип А), магнію стеарат, тальк, крохмаль кукурудзяний оболонка: титану діоксид (Е 171), акація, магнію карбонат легкий, тальк, акрилатний сополімер, пропіленгліколь, цукровий сироп, індигокармін (Е 132), віск карнаубський.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

гамалете - таблетки, вкриті цукровою оболонкою, блакитного кольору.

Фармакотерапевтична група

Психостимулюючі та ноотропні засоби.

Код АТХ N06B X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Гамалате В6 містить комбінацію активних речовин: &gamma -аміномасляну кислоту, &gamma -аміно- &beta -оксимасляну кислоту, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), що є природними компонентами тканин головного мозку, та магнію глутамат гідробромід (МГГ). Препарат гамалете чинить нейрорегулюючу дію на процеси у головному мозку, спричиняє легкий седативний та церебротонічний ефект.

&gamma -аміномасляна кислота (ГАМК) утворюється у мозку за рахунок декарбоксилювання глутамінової кислоти. Ця реакція каталізується ферментом глутаміндекарбоксилазою (ГДК) та коензимом &ndash вітаміном В6. У результаті реакції утворюється &gamma -аміно-&beta -оксимасляна кислота (ГАБОМ). ГАБОМ чинить антиконвульсантну дію, що реалізується через холінергічний механізм та покращує пам'ять і здатність до навчання.

Крім того, ГАМК може знову перетворюватися у свій попередник (глутамінову кислоту) через механізм трансамінування, що каталізується ферментом ГАМК-ά-кетоглутарат- трансаміназою (ГАМК-Т), коензимом також виступає вітамін В6. Через цей механізм трансамінування ГАМК бере участь в оксигенації головного мозку.

ГАМК глутамінова кислота аспарагінова кислота , що утворює у мозку субстрат для циклу Кребса.

Таким чином, рівень ГАМК у центральній нервовій системі залежить від балансу ферментів глутаміндекарбоксилази та ГАМК-Т.

При порушенні роботи головного мозку виявляється дефіцит гальмування, який пов'язаний зі зменшенням рівня ГАМК &ndash основного гальмуючого нейромедіатора. Прийом Гамалате В6 забезпечує екзогенне надходження ГАМК у нервову систему, а високий рівень ГАМК, у свою чергу, забезпечує наступні ефекти:

  • виконує нейротрансміттерну функцію і пригнічує процеси збудження
  • бере участь у транспортуванні та використанні глюкози у мозку
  • бере участь у клітинному диханні та оксидативному фосфорилюванні
  • сприяє з&rsquo єднанню визначених амінокислот (лейцин, аланін, фенілаланін) у білки
  • бере участь у регуляції синтезу протеїнів у головному мозку.

МГГ у своїй структурі містить глутамінову кислоту та з&rsquo єднання магнію з бромом у формі хелату. Завдяки останньому МГГ діє як частковий (парціальний) агоніст L-глутамату і спричиняє зменшення стимуляції та м&rsquo який седативний ефект. Це відрізняє його від транквілізаторів (бензодіазепіни, барбітурати), які мають пряму інгібуючу дію, що пов&rsquo язана з високим рівнем побічних ефектів, які не властиві для МГГ. Проведені дослідження показали антиконвульсантну активність МГГ, позитивний ефект при розладах сну, нейровегетативних змінах та поведінкових розладах у дітей. Заспокійлива дія МГГ не пов&rsquo язана зі зменшенням уваги та концентрації.

Фармакокінетика.

Гамалате В6 містить у своєму складі чотири компоненти, три з яких є фізіологічними продуктами (ГАМК, ГАБОБ та вітамін В6). Класичні фармакокінетичні дослідження у цьому разі провести неможливо через складність кількісного визначення екзогенних та ендогенних компонентів. Така кількість компонентів препарату гамалете також унеможливлює проведення аналізу з використанням радіоактивно міченого продукту через велике радіологічне навантаження.

Показання

Дорослим гамалете як допоміжний засіб при функціональній астенії з проявами:

  • емоційної лабільності &nbsp
  • порушення концентрації уваги та пам&rsquo яті
  • депресії та астенії
  • низької здатності до адаптації.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату гамалете. &gamma -аміномасляна кислота: гостра ниркова недостатність піридоксину гідрохлорид: виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки у стадії загострення (у зв&rsquo язку із можливістю підвищення кислотності шлункового соку).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При сумісному застосуванні гамалете з препаратами бензодіазепінового ряду (транквілізатори, протисудомні засоби), а також із седативними засобами (барбітурати) спостерігається взаємне потенціювання ефекту. При комбінованому застосуванні гамалете з препаратами бензодіазепінового ряду кожну із лікарських речовин призначати у мінімальних або середніх ефективних дозах піридоксину гідрохлорид несумісний з препаратами, що містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилування леводопи і таким чином знижується її антипаркінсонічна дія.

Особливості застосування

Оскільки у складі допоміжних речовин препарату гамалете міститься цукровий сироп, що слід урахувати хворим на цукровий діабет. Препарат гамалете не слід призначати пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, глюкози або галактози, мальабсорбцією чи дефіцитом сахарази-ізомальтази.

Застосування у період вагітності або годування груддю

У період вагітності або годування груддю препарат гамалете застосовувати тільки під наглядом лікаря та з урахуванням співвідношення користь/ризик.

Вітамін В6 екскретується у грудне молоко. Високі концентрації вітаміну В6 можуть пригнічувати продукцію молока.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

В окремих випадках, деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність управляти транспортними засобами або працювати зі складними механіхмами.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати&nbsp гамалете дорослим внутрішньо по 2 таблетки 2&ndash 3 рази на добу.

Тривалість лікування гамалете залежить від стану пацієнта та перебігу захворювання і триває від 1 до 6 місяців (визначається лікарем індивідуально).

Діти

У педіатричній практиці застосовувати препарат гамалете у формі розчину для перорального застосування.

Передозування

Препарат гамалете має низьку токсичність, тому імовірність інтоксикації не передбачена.

Побічні реакції

При застосуванні у високих дозах можливі диспептичні розлади, що зникають при корекції дози. Не виключена поява алергічних реакцій.

З боку травного тракту. нудота, блювання піридоксину гідрохлорид: підвищення кислотності шлункового соку.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати гамалете в недоступному для дітей місці.

Зберігати гамалете при температурі не вище 30 &deg С.

Упаковка

По 10 таблеток гамалете, вкритих оболонкою у блістері. По 2 або 6 блістерів в упаковці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Гамалате В6 таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Гамалате В6 таблетки №20

Обліковий номер : 438512

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Ferrer International (Испания)

Назва російською : Гамалате в6 таблетки, п/о, №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Гамма-аміномасляна кислота*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Габом

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО