Детальніше

Еротон 100 мг таблетки №1

Обліковий номер: 386610

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4652/01/02

Назва російською: Эротон таблетки по 100 мг №1

Мiжнародна назва : Сильденафіл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Силденафил

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕРОТОН&reg

(EROTON)

Склад:

sildenafil

1 таблетка містить силденафілу цитрату у дозах еквівалентних 50 мг або 100 мг силденафілу

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Засоби які застосовують при еректильній дисфункції. Силденафіл. Код АТХ G04В Е03.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Механізм дії. Силденафіл є пероральним препаратом що застосовують для лікування порушень ерекції у чоловіків. При статевому збудженні препарат відновлює знижену еректильну функцію шляхом посилення притоку крові до пеніса.

Фізіологічний механізм що зумовлює ерекцію включає вивільнення окису азоту (NO) у кавернозних тілах під час статевого збудження. Вивільнений оксид азоту активує фермент гуанілатциклазу що стимулює підвищення рівня циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) що у свою чергу спричиняє розслаблення гладкої мускулатури кавернозних тіл сприяючи притоку крові.

Силденафіл є потужним та селективним інгібітором цГМФ-специфічної фосфодіестерази 5 (ФДЕ5) у кавернозних тілах де ФДЕ5 відповідає за розпад цГМФ. Ефекти силденафілу на ерекцію мають периферичний характер. Силденафіл не чинить безпосередньої релаксуючої дії на ізольовані кавернозні тіла людини але потужно посилює розслаблюючу дію NO на дану тканину. При активації метаболічного шляху NO/цГМФ що відбувається при статевій стимуляції інгібування силденафілом ФДЕ5 призводить до підвищення рівня цГМФ у кавернозних тілах. Таким чином для того щоб силденафіл спричиняв потрібний фармакологічний ефект необхідне статеве збудження.

Фармакокінетика.

Абсорбція.max силденафілу після його перорального застосування підвищуються пропорційно до дози.

При застосуванні силденафілу під час прийому їжі ступінь абсорбції знижується із середнім подовженням Tmax до 60 хвилин і середнім зниженням Cmax

Розподіл.d

Біотрансформація.

Елімінація.

Фармакокінетика в особливих груп пацієнтів.

Пацієнти літнього віку.

Ниркова недостатність.maxmaxmax

Печінкова недостатність.max

Клінічні характеристики.

Показання.

Препарат рекомендується застосовувати чоловікам з еректильною дисфункцією яка визначається як нездатність досягти або підтримати ерекцію статевого члена необхідну для успішного статевого акту.

Для ефективної дії препарату необхідне статеве збудження.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до силденафілу або будь-якої з допоміжних речовин препарату одночасне застосування із донорами оксиду азоту (такими як амілнітрит) або нітратами у будь-якій формі протипоказане оскільки відомо що силденафіл має вплив на шляхи метаболізму оксиду азоту/циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ) та потенціює гіпотензивний ефект нітратів стани при яких статева активність є небажаною (тяжкі серцево-судинні розлади такі як нестабільна стенокардія або серцева недостатність тяжкого ступеня).

Прийом препарату протипоказаний пацієнтам які втратили зір на одному оці внаслідок неартеріальної передної ішемічної нейропатії зорового нерва незалежно від того пов' язана ця патологія із попереднім застосуванням інгібіторів ФДЕ5 чи ні.

Ефекти інших лікарських засобів на силденафіл.

Дослідження in vitro. Метаболізм силденафілу відбувається переважно з участю ізоформи 3А4 (головний шлях) та ізоформи 2С9 (другорядний шлях) цитохрому Р450 (CYP). Тому інгібітори цих ізоферментів можуть знижувати кліренс силденафілу а індуктори цих ізоферментів можуть підвищувати кліренс силденафілу.

Дослідження in vivo.


max

max

max Tmax

Грейпфрутовий сік є слабким інгібітором CYP3A4 у стінці кишечнику і може спричинити помірне підвищення рівнів силденафілу у плазмі крові.

Однократне застосування антацидів (магнію гідроксиду/алюмінію гідроксиду) не впливало на біодоступність силденафілу.

max

Нікорандил являє собою гібрид активатора кальцієвих каналів та нітрату. Нітратний компонент зумовлює можливість його серйозної взаємодії з силденафілом.

Ефекти силденафілу на інші лікарські засоби.

Дослідження in vitro. цитохрому Р450 (ІК50

Відсутні дані щодо взаємодії силденафілу та таких неспецифічних інгібіторів фосфодіестерази як теофілін та дипіридамол.

Дослідження in vivo.

стабілізація стану яких була досягнута при застосуванні доксазозинустабілізація стану яких була досягнута при застосуванні доксазозину іноді повідомлялося про розвиток симптоматичної ортостатичної гіпотензії. У цих повідомленнях йшлося про випадки запаморочення та стан перед непритомністю але без синкопе.

За величиною ці

max

Особливості застосування.

До початку терапії слід зібрати медичний анамнез пацієнта та провести фізикальне обстеження для діагностики еректильної дисфункції та визначення її можливих причин.

Фактори ризику серцево-судинних захворювань.

Пріапізм. Засоби для лікування еректильної дисфункції у тому числі і силденафіл слід призначати з обережністю пацієнтам з анатомічними деформаціями пеніса (такими як ангуляція кавернозний фіброз або хвороба Пейроні) або пацієнтам зі станами що сприяють розвитку пріапізму (такими як серпоподібноклітинна анемія множинна мієлома або лейкемія).

Після виходу силденафілу на ринок повідомлялося про випадки подовженої ерекції та пріапізму. Якщо ерекція триває довше ніж 4 годин пацієнтам слід негайно звернутися за медичною допомогою. У разі відсутності негайного лікування пріапізм може призвести до пошкодження тканин пеніса та до стійкої втрати потенції.

Одночасне застосування з іншими інгібіторами ФДЕ5 або іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції. Безпеку та ефективність одночасного застосування силденафілу з іншими інгібіторами ФДЕ5 або іншими препаратами для лікування гіпертензії легеневої артерії що містять силденафіл (наприклад Реваціо) чи з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції не вивчали. Тому застосування таких комбінацій не рекомендоване.

Вплив на зір.

Одночасне застосування з ритонавіром.

Вплив на кровотечі. Дослідження тромбоцитів людини продемонстрували що in vitro силденафіл потенціює антиагрегаційні ефекти натрію нітропрусиду. Немає жодної інформації щодо безпеки застосування силденафілу пацієнтам із порушеннями згортання крові або гострою пептичною виразкою. Таким чином застосування силденафілу пацієнтами цієї групи можливе лише після ретельної оцінки співвідношення користі та ризиків.

Втрата слуху.

Одночасне застосування із гіпотензивними препаратами. Препарат чинить системну судинорозширювальну дію та може у подальшому знижувати артеріальний тиск у пацієнтів які застосовують гіпотензивні лікарські засоби. У окремому дослідженні лікарської взаємодії одночасне застосування амлодипіну (5 мг або 10 мг) та силденафілу

Захворювання що передаються статевим шляхом. Застосування силденафілу не захищає від захворювань що передаються статевим шляхом. Слід розглянути можливість проінструктувати пацієнтів щодо необхідних запобіжних засобів для захисту від захворювань що передаються статевим шляхом включаючи вірус імунодефіциту людини.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не призначений для застосування жінкам.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовувати перорально.

Дорослі.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти із нирковою недостатністю. Пацієнтам із нирковою недостатністю легкого та помірного ступеня тяжкості (кліренс креатиніну 30-80 мл/хв) рекомендована доза препарату є такою ж як наведено вище у розділі

Пацієнти із печінковою недостатністю.

Пацієнти які застосовують інші лікарські засоби. Якщо пацієнти одночасно застосовують інгібітори CYP3A4 (див. розділ ) слід розглянути можливість застосування початкової дози 25 мг (за винятком ритонавіру застосування якого одночасно із силденафілом не рекомендується див. розділ ).

та ).

При призначенні силденафілу у дозі 25 мг застосовувати препарат у відповідному дозуванні або лікарській формі.

Діти. Препарат не показаний до застосування особам віком до 18 років.

Передозування.

Побічні реакції.

Найчастіше повідомлялося про такі побічні реакції як головний біль припливи диспепсія закладеність носа біль у спині запаморочення нудота припливи жару порушення зору ціанопсія та затуманення зору.

Інфекційні та інвазивні захворювання.

Нечасто: риніт.

З боку імунної системи.

Нечасто: гіперчутливість.

З боку нервової системи.

Дуже часто: головний біль.

Часто: запаморочення.

Нечасто: сонливість гіпестезія.

Рідко: інсульт транзиторна ішемічна атака судоми* рецидиви судом* синкопе.

З боку органів зору.

Часто: порушення сприйняття кольорів** розлади зору затуманення зору.

Нечасто:

Рідко:

З боку органів слуху та вестибулярного апарату.

Нечасто: вертиго дзвін у вухах.

Рідко: глухота.

З боку серця.

Нечасто: тахікардія посилене серцебиття.

Рідко: раптова серцева смерть* інфаркт міокарда шлуночкова аритмія* фібриляція передсердь нестабільна стенокардія.

З боку судин.

Часто: припливи крові до обличчя приливи жару.

Нечасто: артеріальна гіпертензія/гіпотензія.

З боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння.

Часто: закладеність носа.

Нечасто: носова кровотеча закладеність придаткових пазух носа.

Рідко: відчуття стиснення у горлі набряк слизової оболонки носа сухість у носі.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Часто: нудота диспепсія.

Нечасто: гастроезофагеальна рефлюксна хвороба блювання біль у верхній частині живота сухість у роті.

Рідко: гіпестезія ротової порожнини.

З боку шкіри та підшкірної тканини.

Нечасто: висипання.

Рідко: синдром Стівенса-Джонсона* токсичний епідермальний некроліз*.

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини.

Нечасто: міалгія біль у кінцівках.

З боку сечовидільної системи.

Нечасто: гематурія.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз.

Рідко: кровотеча зі статевого члена пріапізм* гематоспермія подовжена ерекція.

Загальні розлади.

Нечасто: біль у грудях підвищена втомлюваність відчуття жару.

Рідко: подразнення.

Обстеження.

Нечасто: підвищена частота серцевих скорочень.

* Повідомлялося лише під час дослідження після виходу препарату на ринок.

** Порушення сприйняття кольору: хлоропсія хроматопсія ціанопсія еритропсія ксантопсія.

*** Порушення сльозовиділення: сухість в очах порушення сльозовиділення та підвищення сльозовиділення.

Загальні. Набряк обличчя реакції фоточутливості шок астенія біль раптове падіння біль у животі раптове пошкодження.

З боку серцево-судинної системи: стенокардія АV-блокада мігрень постуральна гіпотензія ішемія міокарда тромбоз судин головного мозку раптова зупинка серця порушення результатів на ЕКГ кардіоміопатія.

З боку шлунково-кишкового тракту: глосит коліт дисфагія гастрит гастроентерит езофагіт стоматит порушення результатів печінкових проб ректальна кровотеча гінгівіт.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія лейкопенія.

З боку метаболізму та харчування: спрага набряк подагра нестабільний діабет гіперглікемія периферичні набряки гіперурикемія гіпоглікемія гіп

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Еротон 100 мг таблетки №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Еротон 100 мг таблетки №1

Обліковий номер : 386610

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

Виробник : Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4652/01/02

Назва російською : Эротон таблетки по 100 мг №1

Мiжнародна назва : Сильденафіл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Силденафил

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО