Детальніше

Дипроспан 1 мл ампули №5

Обліковий номер: 353622

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник: Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9168/01/01

Назва російською: Дипроспан® суспензия д/ин. по 1 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Бетаметазон

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Бетаметазон

Фрамацевтична форма : Суспензія для ін'єкцій

Опис

Інструкція Дипроспан (DIprospan) 1 мл ампули

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Дипроспан: betamethasone

1 мл суспензії містить 6,43 мг бетаметазону дипропіонату (еквівалентно 5 мг бетаметазону) та 2,63 мг бетаметазону натрію фосфату (еквівалентно 2 мг бетаметазону)

допоміжні речовини Дипроспан:

для ампул Дипроспан:

натрію гідрофосфат, дигідрат натрію хлорид динатрію едетат полісорбат 80 спирт бензиловий метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) натрію карбоксиметилцелюлоза макроголи кислота хлористоводнева вода для ін&rsquo єкцій

для попередньо наповнених шприців Дипроспан:

натрію гідрофосфат безводний натрію хлорид динатрію едетат полісорбат 80 спирт бензиловий метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) натрію карбоксиметилцелюлоза макроголи кислота хлористоводнева вода для ін&rsquo єкцій.

Лікарська форма

Суспензія Дипроспан для ін&rsquo єкцій. Можно купити за вигідною ціною.

Основні фізико-хімічні властивості:&nbsp

Дипроспан - прозора, безбарвна, трохи в&rsquo язка рідина, яка містить частинки білого або майже білого кольору, що легко диспергуються, вільна від сторонніх домішок.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для системного застосування. Глюкокортикоїди. Код АТХ H02A B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бетаметазон є синтетичним глюкокортикоїдним засобом (9&nbsp альфа-фтор-16-бета-метилпреднізолон). Бетаметазон чинить сильну протизапальну, протиалергічну та імуносупресивну дію.

Бетаметазон не чинить клінічно значущої мінералокортикоїдної дії. Глюкокортикостероїди розповсюджуються через клітинні мембрани і формують комплекси зі специфічними рецепторами цитоплазми. Ці комплекси потім проникають у клітинне ядро, зв&rsquo язуються з ДНК (хроматин) і стимулюють транскрипцію інформаційної РНК і подальший синтез білків різних ензимів. Ці останні будуть в кінцевому підсумку відповідальними за дії, які спостерігаються при систематичному застосуванні глюкокортикоїдів. Окрім їх значної дії на запальний та імунний процеси, глюкокортикоїди також впливають на метаболізм вуглеводів, протеїнів та ліпідів. А також вони чинять дію на серцево-судинну систему, скелетні м&rsquo язи та центральну нервову систему.

Дія на запальний та імунний процеси

Саме на протизапальних, імуносупресивних та протиалергічних властивостях глюкокортикоїдів ґрунтується їх застосування у терапевтичній практиці. Основними аспектами цих властивостей є: зменшення кількості імуноактивних клітин на рівні осередку запалення, зменшення вазодилатації, стабілізація лізосомальних мембран, пригнічення фагоцитозу, зменшення продукування простагландинів та споріднених сполук.

Протизапальна дія приблизно у 25 разів більша, ніж у гідрокортизону, та у 8&ndash 10&nbsp разів більша, ніж у преднізолону (у ваговому співвідношенні).

Дія на метаболізм вуглеводів та протеїнів

Глюкокортикоїди стимулюють білковий катаболізм. У печінці звільнені амінокислоти перетворюються на глюкозу та глікоген через процес гліконеогенезу. Абсорбція глюкози в периферійні тканини зменшується, що призводить до гіперглікемії та глюкозурії, зокрема у пацієнтів, які мають схильність до діабету.

Дія на метаболізм ліпідів

Глюкокортикоїди чинять ліполітичну дію. Цей ліполіз більш виражений на рівні кінцівок. Крім того, ліполітична дія проявляється, зокрема, на рівні тулуба, шиї та голови. Комплекс дій виражається через перерозподіл жирових відкладень.

Максимальна фармакологічна дія кортикостероїдів проявляється пізніше, ніж піки в сироватці, що вказує на те, що ефективність цих лікарських засобів полягає переважно не в прямій медикаментозній дії, а в модифікації ферментної активності.

Фармакокінетика.

Бетаметазону натрію фосфат і бетаметазону дипропіонат абсорбуються з місця введення та виявляють терапевтичні та інші фармакологічні ефекти, як місцеві, так і системні.

Бетаметазону натрію фосфат добре розчиняється у воді та метаболізується в організмі з утворенням бетаметазону &ndash біологічно активного стероїду. 2,63 мг бетаметазону натрію фосфату є еквівалентним 2 мг бетаметазону.

Наявність бетаметазону дипропіонату забезпечує пролонговану активність&nbsp Дипроспан. Цей компонент є практично нерозчинною сполукою та утворює депо в місці ін&rsquo єкції, тому він повільніше абсорбується та забезпечує усунення симптомів на більш тривалий період.

&nbsp

Концентрація в крові

Внутрішньом&rsquo язова ін&rsquo єкція

бетаметазону

натрію фосфат

дипропіонат

Максимальна концентрація Дипроспан в плазмі

&nbsp

Період напіввиведення у плазмі після однієї дози&nbsp Дипроспан

&nbsp

Екскреція

&nbsp

Біологічний період напіввиведення

1 година після прийому

&nbsp

&nbsp

Від 3 до 5 годин

&nbsp

&nbsp

&nbsp

24 години

&nbsp

36&ndash 54 години

Повільна абсорбція

&nbsp

&nbsp

Прогресивний метаболізм

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Більше 10 днів

&nbsp

Метаболізм&nbsp Дипроспану відбувається в печінці. Бетаметазон зв&rsquo язується переважно з альбуміном. У пацієнтів із порушенням функції печінки кліренс бетаметазону повільніший або відтермінований.

Показання

Терапія кортикостероїдами є допоміжною, а не альтернативою традиційному лікуванню.

Дерматологічні хвороби

Атопічний дерматит (монетоподібна екзема), нейродерміти, контактний дерматит, виражений сонячний дерматит, кропив&rsquo янка, червоний плоский лишай, інсулінова ліподистрофія, гніздова алопеція, дискоїдний еритематозний вовчак, псоріаз, келоїдні рубці, звичайна пухирчатка, герпетичний дерматит, кістозні вугри.

Ревматичні хвороби

Ревматоїдний артрит, остеоартрити, бурсити, тендосиновіїти, тендиніти, перитендиніти, анкілозивний спондиліт, епікондиліт, радикуліт, кокцидинія, ішіас, люмбаго, кривошия, гангліозна кіста, екзостоз, фасциїт, гострий подагричний артрит, синовіальні кісти, хвороба Мортона, запалення кубовидної кістки, захворювання стоп, бурсит на тлі твердого мозоля, шпори, тугорухливість великого пальця стопи.

Алергічні стани

Бронхіальна астма, астматичний статус, сінна гарячка, тяжкий алергічний бронхіт, сезонний та аперіодичний алергічний риніт, ангіоневротичний набряк, контактний дерматит, атопічний дерматит, сироваткова хвороба, реакції підвищеної чутливості на медичні препарати або укуси комах.

Колагенові хвороби

Системний червоний вовчак, склеродермія, дерматоміозит, вузликовий періартеріїт.

Онкологічні захворювання

Паліативна терапія лейкозу та лімфом у дорослих гострий лейкоз у дітей.

Інші захворювання

Адреногенітальний синдром, виразковий коліт, хвороба Крона, спру, патологічні зміни крові, які потребують проведення кортикостероїдної терапії, нефрит, нефротичний синдром.

Первинна та вторинна недостатність кори надниркових залоз (при обов&rsquo язковому одночасному введенні мінералокортикоїдів).

Протипоказання

 • Підвищена чутливість до активних речовин Дипроспан або до будь-яких допоміжних речовин у складі&nbsp Дипроспан
  , що наводяться у розділі &laquo Склад&raquo .
 • Підвищена чутливість до кортикостероїдів.
 • Системні грибкові інфекції.
 • Внутрішньом&rsquo язове введення пацієнтам із ідіопатичною тромбоцитопенічною пурпурою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Одночасне призначення фенобарбіталу, рифампіцину, фенітоїну або ефедрину може посилювати метаболізм кортикостероїдів, знижуючи при цьому їх терапевтичну активність.

Пацієнти, які отримують терапію кортикостероїдами, не можуть отримувати такі види лікування:

-&nbsp &nbsp вакцинація проти віспи

-&nbsp інші методи імунізації (особливо при застосуванні високих доз) через ризик неврологічних ускладнень і неадекватну відповідь антитіл.

Проте пацієнтам, які отримують кортикостероїди як замісну терапію, можна проводити імунізацію (наприклад, при хворобі Аддісона).

Поєднання Дипроспан з діуретиками, такими як тіазиди, може підвищити ризик непереносимості глюкози.

За станом пацієнтів, які одночасно застосовують кортикостероїди та естрогени, потрібно спостерігати для виявлення можливих надмірних ефектів кортикостероїдів.

Одночасне застосування&nbsp Дипроспан та серцевих глікозидів може підвищувати ризик появи аритмії або ознак дигіталісної інтоксикації, пов&rsquo язаної з гіпокаліємією. Пацієнти, які застосовують серцеві глікозиди, часто також приймають сечогінні засоби, які сприяють виведенню калію в такому разі важливо визначати рівень калію. Кортикостероїди можуть посилювати виведення калію, викликане амфотерицином B. В усіх пацієнтів, які приймають одну з таких комбінацій препаратів, слід ретельно контролювати рівень електролітів у сироватці крові, особливо рівень калію в сироватці крові.

Одночасне застосування&nbsp Дипроспан і антикоагулянтів кумаринового ряду може призводити до збільшення або зменшення антикоагулянтної дії, що може потребувати корекції дози Дипроспан. У пацієнтів, які приймають антикоагулянти в комбінації з глюкокортикоїдами, потрібно враховувати можливість утворення виразок у шлунково-кишковому тракті, викликаних кортикостероїдами, або підвищений ризик внутрішньої кровотечі.

При одночасному застосуванні кортикостероїди можуть знижувати концентрацію саліцилатів у плазмі крові. Ацетилсаліцилову кислоту слід застосовувати з обережністю в комбінації з кортикостероїдами при гіпопротромбінемії. При зменшенні дозування кортикостероїдів або при припиненні лікування за станом пацієнтів потрібно спостерігати для виявлення можливого отруєння саліциловою кислотою. Поєднання кортикостероїдів із саліцилатами може збільшувати частоту та тяжкість шлунково-кишкової виразки.

При комбінованому застосуванні глюкокортикостероїдів з нестероїдними протизапальними препаратами або з алкоголем можливе підвищення ризику розвитку виразкових уражень шлунково-кишкового тракту або погіршення стану існуючої виразки.

Для пацієнтів, хворих на діабет, іноді необхідно адаптувати дозування пероральних протидіабетичних препаратів або інсуліну, зважаючи на властивість кортикостероїдів спричиняти гіперглікемію.

Одночасне введення глюкокортикостероїдів та соматотропіну може призвести до сповільнення абсорбції останнього. Доз бетаметазону, що перевищують 300&ndash 450&nbsp мкг (0,3&ndash 0,45&nbsp мг) на 1&nbsp м2 поверхні тіла на добу, потрібно уникати під час застосування соматотропіну.

Очікується, що сумісна терапія з інгібіторами CYP3A, включаючи препарати, що містять кобіцистат, збільшить ризик виникнення системних побічних ефектів. Сумісного застосування слід уникати, якщо тільки користь не перевищує підвищеного ризику системних побічних ефектів кортикостероїдів у разі такого застосування слід здійснювати нагляд за станом пацієнтів щодо виникнення системних побічних ефектів кортикостероїдів.

Інші види взаємодій

Вплив на лабораторні тести

Кортикостероїди можуть впливати на тест відновлення нітросинього тетразолію та давати хибні негативні результати.

Лікування кортикостероїдами також потрібно враховувати при інтерпретації у пацієнтів біологічних параметрів та аналізів (шкірні тести, гормональні показники щитовидної залози тощо).

Особливості застосування

Суспензія Дипроспан&nbsp не призначена для внутрішньовенного або підшкірного введення.

Повідомлялося про серйозні неврологічні порушення, у т.ч. летальні, після проведення епідуральної ін&rsquo єкції кортикостероїдів. Серед інших порушень повідомлялося про інфаркт спинного мозку, параплегію, квадриплегію, коркову сліпоту та інсульт. Вказані серйозні неврологічні порушення спостерігалися з та без застосування рентгеноскопії. Так як безпечність та ефективність епідурального введення не з&rsquo ясовані, кортикостероїди не рекомендовані для епідурального застосування.

Рідко спостерігалися анафілактоїдні/анафілактичні реакції Дипроспан з ймовірністю шоку у пацієнтів, які отримували лікування кортикостероїдами для парентерального введення. Слід дотримуватися відповідних застережних заходів щодо пацієнтів з алергічними реакціями на кортикостероїди в анамнезі.

Суворе дотримання правил асептики обов&rsquo язкове при застосуванні п Дипроспан.

До складу&nbsp Дипроспан&nbsp входить два ефіри бетаметазону, один з яких &ndash бетаметазону натрію фосфат &ndash швидко всмоктується з місця ін&rsquo єкції. Тому слід враховувати, що ця розчинна складова&nbsp Дипроспан&nbsp може чинити системний вплив.

Різка відміна або зменшення дози&nbsp Дипроспан при постійному застосуванні (у випадку дуже високих доз Дипроспан, після короткого періоду застосування) або при збільшенні потреби в кортикостероїдах (внаслідок стресу: інфекція, травма, хірургічне втручання) можуть підвищити недостатність кори надниркових залоз. У такому разі необхідно поступово зменшувати дозування. У разі стресу іноді необхідно знову приймати кортикостероїди або збільшити дозування Дипроспан.

Зменшувати дозування Дипроспан потрібно під суворим медичним наглядом іноді необхідно контролювати стан пацієнта протягом періоду до одного року після припинення тривалого лікування або застосування підвищених доз Дипроспан.

Симптоми недостатності кори надниркових залоз включають дискомфорт, м&rsquo язову слабкість, психічні розлади, сонливість, біль у м&rsquo язах і кістках, лущення шкіри, задишку, анорексію, нудоту, блювання, лихоманку, гіпоглікемію, гіпотензію, зневоднення організму та навіть летальний наслідок після різкого припинення лікування. Лікування недостатності кори надниркових залоз полягає у застосуванні кортикостероїдів, мінералокортикоїдів, води, хлориду натрію та глюкози.

Швидке внутрішньовенне введення кортикостероїдів у високих дозах Дипроспан може призвести до серцево-судинної недостатності тому ін&rsquo єкцію потрібно робити протягом 10-хвилинного періоду.

При тривалій терапії&nbsp Дипроспан необхідно передбачити перехід від парентерального до перорального введення після оцінки потенційних користі та ризиків.

При проведенні внутрішньосуглобових ін&rsquo єкцій важливо знати, що:

 • таке введення може чинити місцеву та системну дію
 • для виключення можливості розвитку септичного процесу дуже важливо досліджувати будь-яку рідину, яка може знаходитись у суглобі
 • місцеву ін&rsquo єкцію не слід робити у суглоб, що попередньо був інфікований
 • помітне посилення болю та локального набряку, подальше обмеження рухливості суглоба, підвищення температури та дискомфорт можуть свідчити про септичний артрит. Якщо діагноз цієї інфекції підтвердиться, то потрібно розпочати відповідне антибактеріальне лікування
 • кортикостероїдні засоби не можна вводити у нестабільні суглоби, в інфіковані ділянки або у міжхребцевий простір
 • &nbsp повторні ін&rsquo єкції в суглоби, уражені остеоартритом, можуть призвести до посилення руйнування суглоба
 • після успішної внутрішньосуглобової терапії пацієнту слід уникати перевантажень суглоба
 • кортикостероїдні засоби не можна вводити безпосередньо в сухожилля, тому що в майбутньому це може призвести до розриву сухожилля.

Внутрішньом&rsquo язові ін&rsquo єкції кортикостероїдів необхідно вводити глибоко у м&rsquo яз для запобігання локальній атрофії тканин.

Введення кортикостероїду в м&rsquo яку тканину або в осередок ураження та у суглоб можуть спричинити системні та місцеві ефекти.

Особливі групи пацієнтів в зоні ризику

Хворим на діабет бетаметазон можна застосовувати тільки протягом короткого періоду і тільки під суворим медичним контролем, враховуючи його глюкокортикоїдні властивості (трансформація білків у глюкозу).

Спостерігають підвищення ефекту глюкокортикоїдів у пацієнтів з гіпотиреозом або цирозом печінки.

Необхідно уникати застосування Дипроспан&nbsp пацієнтам з герпетичним ураженням очей (через можливість перфорації рогівки).

На тлі застосування кортикостероїдів можливі порушення психіки. При лікуванні кортикостероїдами може підвищуватися схильність до емоційної нестабільності або психозу.

Застережні заходи щодо Дипроспан необхідні в таких випадках: при неспецифічному виразковому коліті, загрозі перфорації, абсцесі або інших піогенних інфекціях при дивертикуліті кишкових анастомозах виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки нирковій недостатності артеріальній гіпертензії остеопорозі тяжкій міастенії глаукомі гострих психозах вірусних та бактеріальних інфекціях затримці росту туберкульозі синдромі Кушинга діабеті серцевій недостатності у разі складного для лікування випадку епілепсії схильності до тромбоемболії або тромбофлебіту під час вагітності.

Оскільки ускладнення при лікуванні кортикостероїдами залежать від дози та тривалості лікування, то для кожного пацієнта при виборі дози та тривалості лікування необхідно враховувати співвідношення ризику та користі.

Застосування кортикостероїдів може маскувати деякі ознаки інфекції або ускладнювати виявлення інфекції. Під час такого лікування у зв&rsquo язку зі зменшенням резистентності можуть з&rsquo являтися нові інфекції.

Тривале лікування Дипроспан може призвести до розвитку задньої субкапсулярної катаракти (особливо у дітей) або до глаукоми, що може викликати ураження зорових нервів і посилити вторинні очні інфекції, викликані грибами або вірусами. У разі тривалого лікування (більше 6 тижнів) необхідно проходити регулярні офтальмологічні обстеження.

Середні та підвищені дози кортикостероїдів можуть спричинити підвищення артеріального тиску, затримку рідини та натрію в тканинах та збільшення виведення калію з організму. Ці ефекти є менш ймовірними при застосуванні синтетичних похідних сполук, якщо вони не використовуються у високих дозах. Можна розглянути можливість застосування дієти із низьким вмістом солі та прийом харчових добавок з калієм. Всі кортикостероїди пришвидшують виведення кальцію з організму.

Пацієнти, які отримують терапію кортикостероїдами, не можуть отримувати такі види лікування:

-&nbsp &nbsp вакцинація проти віспи

- інші методи імунізації (особливо при застосуванні високих доз) через ризик неврологічних ускладнень і неадекватну відповідь антитіл.

Проте пацієнтам, які отримують кортикостероїдні засоби як замісну терапію, можна проводити імунізацію (наприклад, при хворобі Аддісона).

Пацієнтам, зокрема дітям, які отримують кортикостероїди у дозах, що пригнічують імунітет, слід уникати контакту з хворими на вітряну віспу та кір.

Призначення&nbsp Дипроспан при активному туберкульозі можливе лише у разі швидкоплинного або дисемінованого туберкульозу у поєднанні з адекватною протитуберкульозною терапією. Якщо кортикостероїди призначено пацієнтам, хворим на латентний туберкульоз, або тим, хто реагує на туберкулін, суворий контроль є необхідним, оскільки можливе відновлення хвороби. При тривалій терапії кортикостероїдами пацієнти також повинні одержувати хіміопрофілактику. Якщо застосовують рифампіцин у програмі хіміопрофілактики, потрібно слідкувати за посиленням кортикостероїдами метаболічного кліренсу в печінці може виникнути необхідність корекції дозування кортикостероїдів.

Оскільки кортикостероїди можуть затримувати ріст дітей, у т.ч. немовлят, а також пригнічувати ендогенне продукування кортикостероїдів, важливо ретельно контролювати ріст і розвиток дітей у разі тривалого лікування.

При застосуванні глюкокортикостероїдів можлива зміна рухливості та кількості сперматозоїдів у деяких пацієнтів.

До складу Дипроспан&nbsp входить бензиловий спирт, який може спричинити токсичні реакції та анафілактоїдні реакції у немовлят і дітей віком до 3&nbsp років. Не слід застосовувати цей&nbsp Дипроспан недоношеним дітям або доношеним новонародженим.

До складу&nbsp Дипроспан&nbsp входить метилпарагідроксибензоат (E&nbsp 218) і пропілпарагідроксибензоат (E&nbsp 216), які можуть спричиняти алергічні реакції (можливо, відтерміновані), а у виняткових випадках &ndash утруднення дихання.

Порушення зору

При застосуванні кортикостероїдів системної та місцевої дії (включаючи інтраназальне, інгаляційне та внутрішньоочне введення) можливі порушення зору. Якщо виникають такі симптоми, як нечіткість зору або інші порушення з боку зору, пацієнту слід пройти обстеження у офтальмолога для оцінки можливих причин порушення зору, які можуть включати катаракту, глаукому або такі рідкісні захворювання, як центральна серозна хоріоретинопатія, про що повідомлялося після заcтосування кортикостероїдів системної та місцевої дії.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Через відсутність контрольованих досліджень з безпеки застосування&nbsp Дипроспан людям, призначати глюкокортикоїди вагітним, жінкам, які годують груддю, та жінкам репродуктивного віку слід після ретельної оцінки співвідношення користі для жінки та потенційного ризику для ембріона/плода.

Вагітність

При призначенні кортикостероїдних засобів у пренатальний період потрібно зважити переваги та недоліки такого лікування та клінічний ефект у порівнянні з побічними явищами (включаючи гальмування росту та підвищення ризику розвитку інфекцій).

У деяких випадках необхідно продовжити курс лікування кортикостероїдами під час вагітності або навіть збільшити дозування (наприклад у разі замісної терапії кортикостероїдами).

Внутрішньом&rsquo язове введення бетаметазону призводить до значного зниження частоти диспное у плода, якщо Дипроспан вводиться більше ніж за 24&nbsp години до пологів (до 32-го тижня вагітності).

Опубліковані дані вказують на те, що питання про профілактичне застосування кортикостероїдів після 32-го тижня вагітності все ще залишається спірним. Тому при призначенні кортикостероїдів після 32-го тижня вагітності лікар повинен зважити всі переваги такого лікування та потенційні ризики для жінки та плода.

Кортикостероїди не призначають для лікування хвороби гіалінових мембран у новонароджених.

У разі профілактичного лікування хвороби гіалінових мембран у недоношених немовлят не потрібно вводити кортикостероїди вагітним жінкам з прееклампсією та еклампсією або тим, хто має ураження плаценти.

Діти, матері яких отримували значні дози кортикостероїдів у період вагітності, повинні перебувати під медичним контролем (для виявлення ознак недостатності кори надниркових залоз).

При введенні бетаметазону вагітним перед пологами у немовлят відмічалося транзиторне гальмування активності ембріонального гормону росту та, можливо, гормонів гіпофіза, які регулюють продукцію стероїдів, як в дефінітивних, так і в фетальних зонах надниркових залоз у плода. Проте гальмування продукування гідрокортизону у плода не впливало на гіпофізарно-наднирковозалозні реакції на стрес після пологів.

Оскільки кортикостероїди проникають через плаценту, новонароджених та немовлят, матері яких отримували кортикостероїди протягом більшої частини вагітності або протягом певної частини вагітності, потрібно ретельно оглянути для виявлення рідко можливої уродженої катаракти.

За жінками, які отримували кортикостероїди в період вагітності, потрібно спостерігати під час і після перейм, а також під час пологів, щоб своєчасно виявити недостатність надниркових залоз через стрес, викликаний пологами.

Годування груддю

Кортикостероїди проникають через плацентарний бар&rsquo єр і виділяються з грудним молоком.

Оскільки&nbsp Дипроспан&nbsp може спричинити небажані побічні ефекти у дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні, слід вирішити питання про припинення годування груддю або припинення терапії, беручи до уваги важливість терапії для матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Слід проявляти обережність, враховуючи ефекти центральної нервової системи при введенні високих доз&nbsp Дипроспан&nbsp (ейфорія, безсоння) та у зв&rsquo язку з порушеннями зору, які можуть виникнути при тривалому лікуванні (детальну інформацію див. у розділі &laquo Побічні реакції&raquo ).

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням Дипроспан струснути.

Режим дозування Дипроспан встановлюють індивідуально, залежно від показань, тяжкості захворювання та клінічної відповіді хворого на лікування.

Дозування

Доза Дипроспан повинна бути мінімальною, а період застосування &ndash максимально коротким.

Початкову дозу Дипроспан слід підбирати для отримання задовільного клінічного ефекту. Якщо задовільний клінічний ефект не виявляється протягом певного проміжку часу, лікування&nbsp Дипроспан слід припинити шляхом прогресивного зменшення дози і проводити іншу відповідну терапію.

У разі сприятливої відповіді слід визначити відповідну дозу Дипроспан, якої потрібно дотримуватись, поступово зменшуючи початкову дозу&nbsp Дипроспан з прийнятними інтервалами, поки буде досягнуто найменшої дози&nbsp Дипроспан з відповідною клінічною відповіддю.

Спосіб застосування

Суспензія Дипроспан&nbsp не призначена для внутрішньовенного або підшкірного введення.

Системне застосування

При системному застосуванні Дипроспан у більшості випадків лікування розпочинають з введення 1&ndash 2&nbsp мл&nbsp Дипроспан і за необхідності повторюють. Дозування та частота введення залежать від тяжкості стану пацієнта та відповіді на лікування.&nbsp Дипроспан вводять глибоко внутрішньом&rsquo язово у сідницю:

-&nbsp при тяжких станах (системний червоний вовчак та астматичний статус), які потребують екстрених заходів, початкова доза&nbsp Дипроспан може становити 2&nbsp мл

-&nbsp при різноманітних дерматологічних захворюваннях, як правило, достатньо 1&nbsp мл&nbsp Дипроспан, введеного внутрішньом&rsquo язово введення&nbsp Дипроспан можна повторити, залежно від відповіді на лікування

-&nbsp при захворюваннях дихальної системи полегшення симптомів досягається протягом декількох годин після внутрішньом&rsquo язової ін&rsquo єкції&nbsp Дипроспан. При бронхіальній астмі, сінній гарячці, алергічному бронхіті та алергічному риніті суттєве поліпшення стану досягається після введення 1&ndash 2&nbsp мл&nbsp Дипроспан

-&nbsp при гострих та хронічних бурситах доза Дипроспан для внутрішньом&rsquo язового введення становить 1&ndash 2&nbsp мл&nbsp Дипроспан. За необхідності проводять декілька повторних введень.

Місцеве застосування

Одночасне застосування місцевоанестезуючого&nbsp &nbsp Дипроспан необхідне лише в поодиноких випадках (ін&rsquo єкція практично безболісна). Якщо одночасне введення анестезуючої речовини бажане, то Дипроспан можна змішати (у шприці, а не у флаконі) з 1&nbsp % або 2&nbsp % розчином лідокаїну гідрохлориду або прокаїну гідрохлориду, або подібних місцевих анастетиків, використовуючи лікарські форми, що не містять парабени. Не дозволяється застосовувати анестетики, що містять метилпарабен, пропілпарабен, фенол та інші подібні речовини. При застосуванні анестетика у комбінації з&nbsp &nbsp Дипроспан спочатку набирають у шприц із флакона необхідну дозу&nbsp Дипроспан, потім у цей же шприц набирають необхідну кількість місцевого анестетика та струшують шприц протягом короткого періоду часу.

При гострих бурситах (субдельтоподібному, підлопатковому, ліктьовому та передньонадколінному) введення 1&ndash 2&nbsp мл&nbsp Дипроспан&nbsp у синовіальну сумку полегшує біль та повністю відновлює рухливість за декілька годин.

Лікування хронічного бурситу проводять меншими дозами&nbsp Дипроспан після купірування гострих симптомів хвороби.

При гострих тендосиновіїтах, тендинітах та перитендинітах одна ін&rsquo єкція&nbsp Дипроспан&nbsp може полегшити стан хворого, при хронічних &ndash може бути необхідним повторне введення&nbsp &nbsp Дипроспан, залежно від стану хворого.

При ревматоїдному артриті та остеоартриті внутрішньосуглобове введення&nbsp &nbsp Дипроспан в дозі 0,5&ndash 2 мл може зменшити біль, болючість та тугорухливість суглобів протягом 2&ndash 4&nbsp годин після введення. Тривалість терапевтичної дії&nbsp &nbsp значно варіює і може становити 4 і більше тижнів. Внутрішньосуглобове введення&nbsp Дипроспан&nbsp добре переноситься суглобом і навколосуглобовими тканинами.

Рекомендовані дози&nbsp Дипроспан при введенні у великі с

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Дипроспан 1 мл ампули №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Дипроспан 1 мл ампули №5

Обліковий номер : 353622

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Schering-Plough Central East (Швейцария)

Виробник : Schering-Plough Central East (Швейцария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9168/01/01

Назва російською : Дипроспан® суспензия д/ин. по 1 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Бетаметазон

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Бетаметазон

Фрамацевтична форма : Суспензія для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО