Детальніше

Династат порошок для інфузій 40 мг №10

Обліковий номер: 344248

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2286/01/02

Назва російською: Династат лиофилизат для р-ра д/ин. по 40 мг во флак. №10

Мiжнародна назва : Парекоксиб

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Парекоксиб

Фрамацевтична форма : Порошок ліофілізований для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИНАСТАТ

(DYNASTAT)

Склад:

діюча речовина: parecoxib

1 флакон містить 40 мг парекоксибу у вигляді парекоксибу натрію 42 36 мг

допоміжні речовини: натрію гідрофосфат безводний

розчинник

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: тверда речовина від білого до майже білого кольору у закритому прозорому скляному флаконі на 5 мл (40 мг).

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Коксиби. Код АТХ М01A Н04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Різниця в антиагрегантній дії між окремими нестероїдними протизапальними препаратами що пригнічують ЦОГ-1 та селективними інгібіторами ЦОГ-2 може мати клінічну значущість у пацієнтів з групи ризику розвитку тромбоемболічних реакцій. Селективні інгібітори ЦОГ-2 зменшують утворення системних (і тому можливо ендотеліальних) простациклінів без впливу на тромбоксан тромбоцитів. Клінічна значущість цих результатів не встановлена.

Опіоїдзберігаючий ефект

Дослідження патології шлунково-кишкового тракту

У короткотривалих дослідженнях (7 днів) частота виразок або ерозій шлунка та дванадцятипалої кишки що виявлялися під час ендоскопії у здорових учасників молодого та літнього віку (

Дослідження з вивчення безпеки препарату після операції аортокоронарного шунтування

Окрім зафіксованих звичайних небажаних явищ у двох плацебо-контрольованих дослідженнях у яких пацієнти отримували парекоксиб щонайменше 3 дні а потім переходили на пероральне застосування вальдекоксибу протягом загалом 10-14 днів вивчалися попередньо визначені категорії явищ встановлені незалежним експертним комітетом. Усі пацієнти під час лікування отримували стандартну аналгетичну терапію.

Перед рандомізацією та протягом двох досліджень при операціях аортокоронарного шунтування пацієнти отримували низьку дозу ацетилсаліцилової кислоти.

Не спостерігалося суттєвої різниці між активним лікуванням та плацебо для будь-якої іншої попередньо визначеної категорії явищ (порушення функції нирок/ниркова недостатність ускладнення виразок верхніх відділів шлунково-кишкового тракту або ускладнення з боку хірургічної рани).

Загальна хірургія

Дослідження впливу на тромбоцити

Фармакокінетика.

Абсорбція

Експозиція вальдекоксибу після введення одноразових доз препарату Династат що вимірюється площею під кривою залежності концентрації у плазмі крові від часу (AUC) та піком концентрації (Cmax) є приблизно лінійною у діапазоні клінічних доз. AUC та Cmax

maxmaxmaxmax

Розподіл

Біотрансформація

Парекоксиб швидко та майже повністю перетворюється на вальдекоксиб та пропіонову кислоту в умовах in vivo

Виведення

p1/2) вальдекоксибу становить приблизно 8 годин.

Пацієнти літнього віку

Ниркова недостатність

Печінкова недостатність

Клінічні характеристики.

Показання.

Короткотривале лікування післяопераційного болю у дорослих.

Рішення щодо призначення селективного інгібітора ЦОГ-2 повинно базуватися на оцінці всіх індивідуальних факторів ризику пацієнта.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин.

Активна пептична виразка або шлунково-кишкова кровотеча.

10).

Запальні захворювання кишечнику.

Встановлена ішемічна хвороба серця захворювання периферичних артерій та/або цереброваскулярна хвороба.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Фармакодинамічні взаємодії

Династат не впливає на пригнічення агрегації тромбоцитів зумовлене ацетилсаліциловою кислотою або показники часу кровотечі. Результати клінічних досліджень вказують на те що Династат можна застосовувати з низькою дозою ацетилсаліцилової кислоти (

Одночасне застосування парекоксибу та гепарину не впливало на фармакодинаміку гепарину (активований частковий тромбопластиновий час) порівняно із застосуванням гепарину у вигляді монотерапії.

Пригнічення простагландинів нестероїдними протизапальними препаратами у тому числі інгібіторами ЦОГ-2 може зменшувати вплив інгібіторів ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) антагоністів ангіотензину-ІІ бета-блокаторів і діуретиків. Таку взаємодію слід враховувати для пацієнтів які приймають парекоксиб одночасно з інгібіторами АПФ антагоністами ангіотензину-ІІ бета-блокаторами та діуретиками.

Отже слід бути обережними при одночасному застосуванні цих препаратів. Пацієнти повинні пити достатню кількість води необхідність контролювати функцію нирок слід оцінювати на початку одночасного лікування препаратами і періодично у процесі лікування.

Вважається що одночасне застосування нестероїдних протизапальних препаратів та циклоспорину або такролімусу підвищує нефротоксичну дію циклоспорину і такролімусу через вплив нестероїдних протизапальних препаратів на простагландини нирок. При одночасному застосуванні парекоксибу та будь-якого з цих лікарських засобів необхідно ретельно контролювати функцію нирок.

Династат можна застосовувати одночасно з опіоїдними аналгетиками. У клінічних дослідженнях при одночасному застосуванні з парекоксибом суттєво зменшувалася добова доза опіоїдів що вводилися при необхідності.

Вплив інших лікарських засобів на фармакокінетику парекоксибу (або його активний метаболіт вальдекоксиб)

При одночасному застосуванні препарату з флуконазолом (переважно інгібітор CYP2C9) експозиція вальдекоксибу у плазмі крові (AUC та Cmax) збільшується (на 62 % та 19 % відповідно) що вказує на необхідність зниження дози парекоксибу пацієнтам які отримують терапію флуконазолом.

При одночасному застосуванні препарату з кетоконазолом (переважно інгібітор CYP3A4) експозиція вальдекоксибу у плазмі крові (AUC та Cmax) збільшується (на 38 % та 24 % відповідно) проте зазвичай немає потреби у корекції дози пацієнтам які отримують кетоконазол.

Вплив пригнічення ферментів не вивчався. Метаболізм вальдекоксибу може збільшуватися при одночасному застосуванні з індукторами ферментів зокрема рифампіцином фенітоїном карбамазепіном або дексаметазоном.

Вплив парекоксибу (або його активного метаболіту вальдекоксибу) на фармакокінетику інших лікарських засобів

Лікування вальдекоксибом (40 мг 2 рази на добу протягом 7 днів) призводило до підвищення концентрацій декстрометорфану (субстрат CYP2D6) у плазмі крові у 3 рази. Тому при одночасному застосуванні препарату Династат та лікарських засобів що переважно метаболізуються за допомогою CYP2D6 та мають вузьке терапевтичне вікно (наприклад флекаїнід пропафенон метопролол) необхідно дотримуватися обережності.

Одночасне застосування вальдекоксибу та літію призводило до значного зниження кліренсу літію у сироватці крові (25 %) та ниркового кліренсу (30 %) з вищою на 34 % експозицією препарату у сироватці крові порівняно із застосуванням літію у вигляді монотерапії. На початку та при зміні терапії парекоксибом у пацієнтів які отримують літій необхідно ретельно контролювати концентрацію літію у сироватці крові.

Одночасне застосування вальдекоксибу та глібенкламіду (субстрат CYP3A4) не впливало на фармакокінетику (експозицію) або фармакодинаміку (рівні глюкози та інсуліну у крові) глібенкламіду.

Інгаляційні анестетики

Особливості застосування.

Династат вивчали при застосуванні його при стоматологічних ортопедичних гінекологічних (переважно гістеректомія) втручаннях та операції аортокоронарного шунтування. Є незначний досвід його застосування при інших типах хірургічних втручань наприклад шлунково-кишкових або урологічних.

Якщо під час лікування у пацієнтів погіршуються функції якоїсь системи органів що описані нижче необхідно вжити відповідних заходів та розглянути можливість припинення терапії парекоксибом.

Серцево-судинні реакції

Ацетилсаліцилова кислота та інші нестероїдні протизапальні препарати

Шлунково-кишкові реакції

У пацієнтів які отримували лікування парекоксибом спостерігалися ускладнення з боку верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (перфорації виразки або кровотечі) деякі з яких призводили до летальних наслідків. Рекомендується з обережністю проводити лікування пацієнтів з високим ризиком розвитку шлунково-кишкових ускладнень при застосуванні нестероїдних протизапальних препаратів: особи літнього віку пацієнти які одночасно застосовують інші нестероїдні протизапальні препарати або ацетилсаліцилову кислоту глюкокортикоїди селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або пацієнти зі шлунково-кишковим захворюванням у анамнезі зокрема виразкою та шлунково-кишковою кровотечею. Спостерігається подальше підвищення ризику розвитку небажаних ефектів з боку шлунково-кишкового тракту (виразки шлунково-кишкового тракту або інші ускладнення з боку шлунково-кишкового тракту) при одночасному застосуванні парекоксибу та ацетилсаліцилової кислоти (навіть низьких доз).

Шкірні реакції

Для спостереження за появою будь-яких тяжких шкірних реакцій необхідно вжити відповідних заходів наприклад проводити додаткові консультації для пацієнта. Пацієнтам потрібно порекомендувати негайно повідомляти свого лікаря про будь-які зміни шкіри що в них виникли.

Гіперчутливість

Після виходу парекоксибу на ринок повідомлялося про випадки тяжкої артеріальної гіпотензії невдовзі після введення парекоксибу. Деякі з цих випадків спостерігалися без ознак анафілаксії. Лікар повинен бути готовий лікувати тяжку артеріальну гіпотензію.

Затримка рідини набряки ниркові реакції

Як і при застосуванні інших лікарських засобів з відомим пригніченням синтезу простагландинів у окремих пацієнтів які отримували парекоксиб спостерігалася затримка рідини та набряки. Тому парекоксиб слід застосовувати з обережністю пацієнтам з порушенням функції серця існуючими набряками та іншими станами що сприяють або погіршуються при затримці рідини зокрема в пацієнтів які отримують лікування діуретиками або мають інші фактори ризику розвитку гіповолемії. Якщо у цих пацієнтів спостерігаються клінічні ознаки погіршення стану необхідно вжити відповідних заходів зокрема припинити лікування парекоксибом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Династат порошок для інфузій 40 мг №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Династат порошок для інфузій 40 мг №10

Обліковий номер : 344248

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2286/01/02

Назва російською : Династат лиофилизат для р-ра д/ин. по 40 мг во флак. №10

Мiжнародна назва : Парекоксиб

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Парекоксиб

Фрамацевтична форма : Порошок ліофілізований для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО