Детальніше

Диклоберл-75 3 мл ампули №5

Обліковий номер: 326516

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник: Menarirni Manufacturing (Италия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9701/01/01

Назва російською: Диклоберл® n75 раствор д/ин., 75 мг/3 мл по 3 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДИКЛОБЕРЛ&reg N 75

(DICLOBERL N 75)

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин від безбарвного до майже безбарвного не містить видимих часток.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Похідні оцтової кислоти та споріднені сполуки. Код АТХ M01A B05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Диклоберл

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Біодоступність.

Розподіл.

Диклофенак потрапляє до синовіальної рідини де максимальна концентрація встановлюється через 2-4 год після досягнення пікового значення у плазмі крові. Очікуваний період напіввиведення з синовіальної рідини становить від 3 до 6 годин. Через дві години після досягнення рівня пікового значення у плазмі крові концентрація диклофенаку у синовіальній рідині перевищує цей показник у плазмі крові і залишається вищою протягом періоду до 12 годин.

Диклофенак був виявлений у низькій концентрації (100 нг/мл) у грудному молоці в однієї жінки яка годувала груддю. Передбачувана кількість препарату що потрапляє в організм немовляти з грудним молоком еквівалентна 0 03 мг/кг/добу.

Метаболізм.

Виведення.

Період напіввиведення з плазми становить приблизно 2 години.

Особливі групи пацієнтів.

Пацієнти з порушенням функції нирок. У пацієнтів із порушенням функції нирок при дотриманні режиму звичайного дозування можна не очікувати накопичення незміненої активної речовини виходячи з кінетики препарату після одноразового застосування. При кліренсі креатиніну менше ніж 10 мл/хв рівні гідроксиметаболітів у плазмі крові приблизно у 4 рази вищі ніж у здорових добровольців.

Однак метаболіти остаточно виводяться із жовчю.

Пацієнти із захворюваннями печінки. У пацієнтів із хронічним гепатитом або компенсованим цирозом печінки кінетика та метаболізм диклофенаку є такими ж як і у пацієнтів із здоровою печінкою.

Клінічні характеристики.

Показання.

гострих нападів подагри

болю та набряку після травм і операцій

тяжких нападів мігрені.

Протипоказання

Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивна виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди встановленої виразки або кровотечі).

III триместр вагітності.

Запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона або виразковий коліт).

Печінкова недостатність.

Ниркова недостатність.

Захворювання периферичних артерій.

Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак.

Ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію або перенесли інфаркт міокарда.

Високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч незгортання крові порушень гемостазу гемопоетичних порушень чи цереброваскулярних кровотеч.

Лікування періопераційного болю при аортокоронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нижче наведено взаємодії що спостерігалися під час застосування препарату Диклоберл

Літій. Дигоксин. Фенітоїн. За умов одночасного застосування диклофенак може підвищити концентрації дигоксину фенідіону та літію в плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину фенідіону та літію у сироватці крові.

Діуретики інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (ІАПФ) та антагоністи рецепторів ангіотензину ІІ. Препарати із групи НПЗЗ можуть послаблювати дію діуретиків та антигіпертензивних засобів. У хворих із обмеженою функцією нирок (наприклад зневоднені хворі або хворі літнього віку у яких функція нирок понижена) одночасне застосування ІАПФ або антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ із препаратом що пригнічує циклооксигеназу може призвести до подальшого погіршення функції нирок у тому числі до розвитку гострої ниркової недостатності (цей процес оборотний). Таким хворим слід забезпечити достатнє надходження в організм рідини а також після початку комбінованої терапії регулярно контролювати в них функцію нирок. Одночасне застосування диклофенаку натрію та калійзберігаючих діуретиків може призвести до гіперкаліємії.

Препарати що як відомо спричиняють гіперкаліємію.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. одночасно.Рекомендовано ретельний моніторинг стану таких пацієнтів.

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Інші НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 та кортикостероїди. Супутнє введення диклофенаку та інших системних НПЗЗ або кортикостероїдів підвищує ризик шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Супутнє введення системних НПЗЗ та СІЗЗС підвищує ризик кровотечі у травному тракті.

Антидіабетичні препарати (наприклад сульфонільні похідні сечовини) Клінічні дослідження показали що диклофенак можна застосовувати разом із пероральними антидіабетичними засобами без впливу на їх клінічну дію. Однак відомі окремі випадки як гіпоглікемічного так і гіперглікемічного впливу що потребують зміни дозування антидіабетичних засобів під час лікування диклофенаком. При таких станах необхідний моніторинг рівня глюкози у крові.

Пробенецид та сульфінпіразон. Ліки що містять пробенецид та сульфінпіразон можуть сповільнювати виведення диклофенаку натрію з організму.

Метотрексат.

Циклоспорин.

Такролімус. При застосуванні НПЗЗ з такролімусом можливе підвищення ризику нефротоксичності що може бути опосередковано через ниркові антипростагландинові ефекти НПЗЗ та інгібітору кальциневрину.

Антибактеріальні хіноліни.

Колестипол та холестирамін. Ці препарати можуть спричинити затримку або зменшення всмоктування диклофенаку. Таким чином рекомендується призначати диклофенак принаймні за одну годину до або через 4-6 годин після застосування колестиполу/холестираміну.

Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗЗ може посилити серцеву недостатність знизити швидкість клубочкової фільтрації і підвищити рівні глікозидів у плазмі крові.

Міфепристон. НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗЗ можуть зменшити його ефект.

Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при сумісному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад з вориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальної концентрації у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення його метаболізму.

Особливості застосування.

Пацієнтам з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань (такими як гіпертонія гіперліпідемія цукровий діабет або куріння) слід призначати диклофенак тільки після ретельного аналізу стану.

Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування мінімальної ефективної дози протягом найменшого терміну необхідного для контролю симптомів.

Препарат Диклоберл

Як і при застосуванні інших НПЗЗ без попередньої експозиції диклофенаку можуть також виникнути алергічні реакції в тому числі анафілактичні/анафілактоїдні.

Як і інші НПЗЗ Диклоберл N 75 може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

Вплив на травну систему

У пацієнтів літнього віку частіше виникають небажані реакції у разі застосування НПЗЗ особливо таких як шлунково-кишкові кровотечі та перфорації що можуть бути летальними.

Щоб знизити ризик токсичного впливу на травну систему у пацієнтів з виразкою в анамнезі особливо з ускладненнями у вигляді кровотечі або перфорації та у пацієнтів літнього віку лікування починають та підтримують найнижчими ефективними дозами.

Для таких пацієнтів а також хворих які потребують супутнього застосування лікарських засобів що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК) або інших лікарських засобів які підвищують ризик небажаної дії на травну систему слід розглянути питання про комбіновану терапію із застосуванням захисних лікарських засобів (наприклад інгібіторів протонного насоса або мізопростолу).

Вплив на печінку

Потрібен ретельний медичний нагляд якщо Диклоберл N 75 призначають пацієнтам з ураженою функцією печінки оскільки їх стан може загостритися.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ включаючи диклофенак рівень одного і більше печінкових ензимів може підвищуватися. Під час довгострокового лікування препаратом Диклоберл N 75 як застережний захід призначають регулярний нагляд за функціями печінки.

N 75 слід припинити.

Перебіг захворювань таких як гепатити може проходити без продромальних симптомів.

Обережність необхідна у разі якщо Диклоберл N 75 застосовують пацієнтам з печінковою порфірією через імовірність провокації нападу.

Вплив на нирки

Вплив на шкіру

N 75 необхідно припинити при першій появі шкірних висипів уражень слизової оболонки або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Системний червоний вовчак (СЧВ) і змішані захворювання сполучної тканини

Пацієнти із СЧВ і змішаними захворюваннями сполучної тканини мають підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти

Вплив на гематологічні показники

При тривалому застосуванні знеболюючих засобів може виникати головний біль що не можна лікувати підвищеними дозами лікарського засобу. Застосування знеболюючих засобів що стало звичкою особливо при комбінації декількох знеболюючих препаратів може призвести до стійкого ураження нирок що супроводжується ризиком розвитку ниркової недостатності (аналгетична нефропатія). Одночасне застосування алкоголю може посилити побічні ефекти диклофенаку натрію особливо ті що стосуються травного тракту та центральної нервової системи.

При тривалому застосуванні препарату як і інших НПЗЗ рекомендується моніторинг аналізу крові.

Як і інші НПЗЗ Диклоберл N 75 може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно спостерігати за хворими з порушеннями гемостазу геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

Астма в анамнезі

Як і інші препарати що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак натрію та інші НПЗП можуть спровокувати розвиток бронхоспазму у пацієнтів які страждають на бронхіальну астму або у пацієнтів з бронхіальною астмою в анамнезі.

Фертильність у жінок

Застосування препарату Диклоберл N 75 може призвести до порушення фертильності у жінок і не рекомендується жінкам які прагнуть завагітніти. Якщо жінка має труднощі із зачаттям або проходить обстеження з приводу безпліддя слід розглянути питання про відміну препарату Диклоберл N 75.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

У І і ІІ триместрах вагітності препарат Диклоберл

Інгібування синтезу простагландинів може негативно позначитися на вагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад збільшився з менш ніж 1 % до приблизно 1 5 %.

Крім того у тварин які отримували інгібітор синтезу простагландинів у період органогенезу була зареєстрована підвищена частота різних вад розвитку у тому числі з боку серцево-судинної системи. Якщо Диклоберл

Під час третього триместру вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід таким чином:

- серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією)

- порушення функцій нирок що може прогресувати до ниркової недостатності з олігогідрамніоном.

Вплив на матір і новонародженого:

- можливі подовження часу кровотечі антиагрегантний ефект який може спостерігатися навіть при дуже низьких дозах

- гальмування скорочень матки що призводить до затримки або подовження пологів.

Отже Диклоберл N 75 протипоказаний під час третього триместру вагітності.

Період годування груддю

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби диклофенак проникає у грудне молоко у невеликій кількості. Таким чином щоб уникнути небажаного впливу на немовля Диклоберл N 75 не слід застосовувати під час годування груддю.

Фертильність

Як і інші нестероїдні протизапальні засоби Диклоберл N 75 може вплинути на фертильність жінки. Препарат не рекомендують жінкам які планують завагітніти. Жінки які мають ускладнення із заплідненням або ті хто проходив обстеження через інфертильність повинні припинити застосування препарату Диклоберл N 75.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом іншими механізмами.

Пацієнти у яких під час лікування препаратом спостерігаються порушення зору запаморочення вертиго сонливість або інші порушення з боку центральної нервової системи млявість або втомлюваність повинні утримуватися від керування автотранспортом та роботи з іншими механізмами.

Особливо це стосується одночасного застосування з алкоголем. Пропіленгліколь що входить до складу препарату може спричиняти симптоми що нагадують такі як після вживання алкоголю.

Спосіб застосування та дози.

Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування мінімальної ефективної дози протягом найменшого можливого терміну достатнього для контролю симптомів.

Дорослі

Препарат Диклоберл

(наприклад таблетками або супозиторіями) до максимальної сумарної добової дози 150 мг диклофенаку натрію.

В умовах нападу мігрені клінічний досвід обмежений випадками з початковим застосуванням 75 мг диклофенаку дозу вводять при можливості одразу ж після застосування супозиторіїв по 100 мг у той же самий день (за необхідності). Загальна добова доза не має перевищувати 175 мг у перший день. Немає доступних даних щодо застосування препарату Диклоберл

Диклоберл

Пацієнти літнього віку

Хоча у пацієнтів літнього віку фармакокінетика препарату Диклоберл

Застосування при порушенні функції нирок або печінки.

При порушенні функції нирок або печінки від легкого до середнього ступеня коригування дози не потрібне.

Рекомендована максимальна добова доза препарату Диклоберл N 75 становить 150 мг.

Препарат слід застосовувати у найменших ефективних дозах протягом найкоротшого періоду часу враховуючи мету лікування для кожного окремого пацієнта.

Діти.

Диклоберл N 75

Передозування.

Симптоми. Типова клінічна картина наслідків передозування диклофенаку відсутня. Передозування може спричинити такі симптоми як головний біль нудота блювання біль в епігастрії гастроінтестинальна кровотеча діарея запаморочення дезорієнтація збудження кома сонливість дзвін у вухах втрата свідомості або судоми гіпотензія утруднене дихання і ціаноз. У разі тяжкого отруєння можлива гостра ниркова недостатність та ураження печінки.

Лікування.

Протягом однієї години після випадкового застосування потенційно токсичної кількості препарату може бути доцільним застосування активованого вугілля. Як альтернатива для дорослих може бути необхідним промивання шлунка протягом години після застосування потенційно токсичної кількості препарату.

При частих або тривалих судомах необхідно внутрішньовенно ввести діазепам. Залежно від клінічного стану пацієнта можуть бути показані інші заходи. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції.

​​(на підставі наявних даних частота оцінці не піддається.)

N 75 за умов короткострокового і довготривалого застосування.

Дуже рідко: порушення кровотворення (анемія лейкопенія тромбоцитопенія панцитопенія агранулоцитоз) гемолітична анемія. Першими ознаками можуть бути підвищення температури біль у горлі поверхневі ранки в порожнині рота грипоподібні симптоми виражена слабкість носові кровотечі та шкірні крововиливи.

З боку імунної системи:

Часто: реакції гіперчутливості такі як шкірний висип і свербіж.

Іноді: кропив' янка.

Дуже рідко: тяжкі загальні реакції гіперчутливості (анафілактичні) такі як набряки обличчя язика і горла із звуженням дихальних шляхів задишка тахікардія зниження артеріального тиску аж до розвитку небезпечного для життя анафілактичного шоку. Алергічний васкуліт і пневмонія. Апластична анемія анафілактична та анафілактоїдна реакція.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Диклоберл-75 3 мл ампули №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Диклоберл-75 3 мл ампули №5

Обліковий номер : 326516

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Berlin-Chemie (Menarini Group) (Германия)

Виробник : Menarirni Manufacturing (Италия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9701/01/01

Назва російською : Диклоберл® n75 раствор д/ин., 75 мг/3 мл по 3 мл в амп. №5

Мiжнародна назва : Диклофенак

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Диклофенак натрия

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО