Детальніше

Далацин Ц фосфат 600 мг ампули 4 мл №1

Обліковий номер: 345864

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Manufacturing Belgium (Бельгия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10372/01/01

Назва російською: Далацин ц фосфат раствор д/ин., 150 мг/мл по 4 мл в амп. №1

Мiжнародна назва : Кліндаміцин

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Клиндамицин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ДАЛАЦИН Ц ФОСФАТ

(DALACIN С PHOSPHATE)

Склад:

діюча речовина: clindamycin

1 мл розчину містить кліндаміцину фосфату 150 мг (відповідає основі кліндаміцину)

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди лінкозаміди та стрептограміни. Код АТХ J01F F01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Завдяки своєму впливу на синтез білків у мікроорганізмів кліндаміцин має сильну антимікробну активність. Кліндаміцин може чинити бактерицидну або бактеріостатичну дію залежно від чутливості організму та концентрації антибіотика.

Кліндаміцин є активним in vitro проти мікроорганізмів які наведено нижче в мінімальній інгібуючій концентрації для 90 % штамів (МІК90) в мкг/мл:

  1. Аеробні грампозитивні коки:

-0 5

-Staphylococcus epidermidis (колонії які продукують і не продукують пеніциліназу)

-

-

  1. Анаеробні грамнегативні бактерії:

види Bacteroides включаючи:

-група

-група 0 07

-види Fusobacterium

  1. Анаеробні бактерії що не утворюють спори:

-Propionibacterium

-Eubacterium

-Actinomyces включаючи

  1. Анаеробні та мікроаерофільні грампозитивні коки:

-види Peptococcus

-види Peptostreptococcus

-мікроаерофільні стрептококи

-Clostridia включаючи:

-

-інші види Clostridia. і часто бувають резистентні тому слід проводити тести на чутливість.

  1. Інші:

-Chlamydia trachomatis

-деякі штами МІК50=1-11 нг/мл

-відсутні дані не рекомендується застосовувати в монотерапії

-деякі штами Plasmodium falciparum (у тому числі резистентні до хлорохіну штами)

-Gardnerella vaginalis

-види Mobiluncus включаючи Mobiluncus mulieris і Mobiluncus curtisii

-Mycoplasma hominis

Штами Staphylococcus aureus чутливі до метициліну зазвичай виявляють чутливість до кліндаміцину. Кліндаміцин чинить значущу дію на велику кількість штамів резистентних до метициліну стафілококів (MRSA). Проте при наявності значної кількості резистентних до кліндаміцину штамів MRSA виключається можливість застосування цього препарату для лікування інфекцій спричинених даними організмами без проведення тестів на чутливість. In vitro деякі резистентні до еритроміцину штами стафілококів відносно швидко набувають резистентності до кліндаміцину.

Нижче наведено переважно резистентні мікроорганізми.

-Аеробні грамнегативні бактерії.

-Enterococcus faecalis.

-Види Nocardia.

-Neisseria meningitidis.

-Штами Haemophilus influenzae (у місцевості де часто зустрічається резистентність до антибіотиків).

In vitro спостерігалася перехресна реакція між кліндаміцином і лінкоміцином. Було продемонстровано антагоністичну дію між кліндаміцином еритроміцином і близькими за хімічним складом макролідами. Антагоністичної дії між кліндаміцином і пеніцилінами продемонстровано не було.

Незважаючи на те що кліндаміцину гідрохлорид активний in vivo та in vitro кліндаміцину фосфат і кліндаміцину пальмітат неактивні in vitro. Проте обидві сполуки швидко гідролізуються in vivo до активної основи.

Фармакокінетика.

Абсорбція

in vitro

Таблиця 1

Дорослі (після досягнення рівноважного стану)

Діти (перша доза) (1)

(1) пацієнти даної групи проходили лікування наявної інфекції.

Розподіл

Біотрансформація

Кліндаміцин відносно інтенсивно метаболізується.

Виведення

Виведення переважно відбувається з жовчю та калом.

Клінічні характеристики.

Показання.

Кліндаміцин призначений для лікування тяжких інфекцій спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами (зокрема Staphylococcus aureus) у пацієнтів з алергією до пеніцилінів. При аеробних інфекціях кліндаміцин є альтернативою якщо інші антимікробні препарати не діють або протипоказані. Кліндаміцин вважається препаратом першого вибору у випадках анаеробних інфекцій.

1.Інфекції верхніх дихальних шляхів: хронічний синусит спричинений анаеробними мікроорганізмами скарлатина. Кліндаміцин можна застосовувати для лікування деяких випадків хронічного гнійного середнього отиту або як підтримуюче лікування у комбінації з антибіотиками активними проти грамнегативних аеробних мікроорганізмів. Показання не поширюється на інфекції спричинені H. influenzae

2.Інфекції нижніх дихальних шляхів а саме:

-бронхіт аспіраційна пневмонія абсцес легень некротизуюча пневмонія та емпієма

-бактеріальна інфекція легень. Далацин ц фосфат можна також застосовувати як ад' ювантний засіб при лікуванні легеневих інфекцій спричинених грамнегативними мікроорганізмами з метою пригнічення грампозитивних коків і анаеробних мікроорганізмів.

3.

4.Інфекції кісток і суглобів наприклад остеомієліт і септичний артрит.

5.Тяжкі гінекологічні інфекції (запальні захворювання органів малого таза) такі як ендометрит підшкірні інфекції перивагінальні інфекції тубооваріальні абсцеси та сальпінгіт з одночасним призначенням антибіотиків з достатньою активністю проти грамнегативних аеробних мікроорганізмів. Монотерапія кліндаміцином при цервіцитах спричинених Chlamydia trachomatis.

6.Препаратом вибору для лікування внутрішньочеревних інфекцій у тому числі перитонітів та абдомінальних абсцесів виступає кліндаміцин у поєднанні з антибіотиком з достатньою активністю проти грамнегативних аеробних мікроорганізмів.

При одночасному призначенні разом з відповідним антибіотиком проти грамнегативних мікроорганізмів таким як амінозид кліндаміцин виявляється ефективним засобом запобігання перитоніту або внутрішньочеревних абсцесів що виникли після перфорації кишечнику та бактеріальної контамінації внаслідок травми.

7.Септицемія та ендокардит. Ефективність лікування кліндаміцином окремих випадків ендокардиту була документально підтверджена (після продемонстрованої бактерицидної дії кліндаміцину на патогенний мікроорганізм у тестах in vitro з належними та досяжними рівнями в сироватці крові).

8.Стоматологічні інфекції такі як періодонтальний абсцес та парадонтит.

9.Обмежені клінічні дослідження дозволяють припустити що кліндаміцин можна застосовувати для лікування енцефаліту спричиненого Toxoplasma у хворих на СНІД. У пацієнтів із непереносимістю стандартного лікування застосування кліндаміцину в комбінації з піриметаміном виявилось ефективним.

10.Обмежені клінічні дослідження дозволяють припустити що кліндаміцин можна застосовувати для лікування пневмонії спричиненої Pneumocystis carinii хворим на СНІД. У пацієнтів із непереносимістю стандартного лікування (з сульфадіазином) або з відсутнім належним ефектом від такого лікування кліндаміцин можна застосовувати в комбінації з примахіном.

11.Клінічні дослідження продемонстрували що кліндаміцин можна застосовувати як альтернативну монотерапію або в комбінації з хініном чи амодіахіном для лікування малярії спричиненої резистентними до лікарських засобів

12.Профілактика ендокардиту у пацієнтів з алергією/гіперчутливістю до пеніциліну.

13.Профілактика ранової інфекції при оперативних втручаннях у ділянці голови і шиї. Кліндаміцину фосфат розчинений у фізіологічному розчині можна застосовувати для інтраопераційного зрошення хірургічної ділянки.

14.Попередження перитоніту та інтраабдомінальних абсцесів після перфорації і посттравматичної контамінації при одночасному застосуванні з аміноглікозидними антибіотиками (гентаміцином або тобраміцином).

Як і для всіх антибіотиків у випадку тяжких інфекцій слід проводити in vitro тести на чутливість.

Протипоказання.

Кліндаміцин протипоказаний пацієнтам у яких раніше спостерігалася чутливість до кліндаміцину лінкоміцину або до будь-якого компонента лікарського засобу.

Кліндаміцин протипоказаний при наявності інфекційного менінгіту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Було продемонстровано антагоністичну дію між кліндаміцином еритроміцином і близькими за хімічним складом макролідами.

Антагоністи вітаміну К.

У пацієнтів які застосовували кліндаміцин у поєднанні з антагоністами вітаміну К (наприклад варфарином аценокумаролом та флуїндіоном) спостерігали зростання значень коагуляційних проб (протромбінового часу/МНС) та/або тривалості кровотечі. Таким чином у пацієнтів які отримують лікування із застосуванням антагоністів вітаміну К необхідно часто контролювати результати коагуляційних проб.

Особливості застосування.

Лікування антибактеріальними засобами порушує нормальний склад мікрофлори товстого кишечнику що призводить до надмірного росту Clostridium difficile. Про це повідомлялося під час застосування майже всіх антибактеріальних препаратів у тому числі кліндаміцину. Ступінь тяжкості такої реакції може варіювати від легкої діареї до летального коліту. C. difficile продукує токсини A і B що сприяє розвитку діареї спричиненої Clostridium difficileC. difficile які продукують гіпертоксин спричиняють підвищення захворюваності та летальності оскільки ці інфекції можуть бути резистентними до антимікробної терапії та можуть потребувати проведення колектомії. Слід розглядати можливість виникнення діареї спричиненої C. difficile у всіх пацієнтів з діареєю що виникла після застосування антибіотиків.

C. difficile через два місяці після застосування антибактеріальних засобів.

Важливо розглядати можливість виникнення діареї спричиненої C. difficileClostridium difficile. Засоби що пригнічують перистальтику у цій ситуації протипоказані.

Діагностування спричиненого антибіотиками коліту як правило ґрунтується на клінічних симптомах. Діагноз можна підтвердити ендоскопією на наявність псевдомембранозного коліту або наявністю Clostridium difficile та токсинів у калі.

Слід уникати застосування лікарських засобів які зупиняють перистальтику кишечнику.

Кліндаміцин слід з обережністю призначати особам з наявністю в анамнезі шлунково-кишкових станів зокрема коліту. Спричинений антибіотиками коліт і діарея виникають частіше та у більш тяжких формах у виснажених пацієнтів та/або пацієнтів літнього віку.

Оскільки кліндаміцин не проникає належним чином до спинномозкової рідини даний препарат не слід застосовувати для лікування менінгіту.

Було продемонстровано in vitro що кліндаміцин та еритроміцин мають антагоністичну дію. Через можливу клінічну значущість обидва препарати не слід застосовувати одночасно.

Упродовж тривалого лікування слід здійснювати печінкові та ниркові функціональні проби.

Застосування кліндаміцину фосфату може спричиняти надмірний ріст нечутливих організмів зокрема дріжджових грибів.

Кліндаміцин здатний мати властивість нейромускулярного блокатора що може підсилювати дію інших нейромускулярних блокаторів у організмі. Тому кліндаміцин слід з обережністю призначати пацієнтам які застосовують такі препарати.

Кліндаміцину фосфат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з гіперчутливістю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Годування груддю.

Через потенційний розвиток серйозних побічних реакцій у дітей які перебувають на грудному вигодовуванні кліндаміцин не можна застосовувати матерям які годують груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Кліндаміцин не впливає або чинить незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дози

Спосіб застосування та дози необхідно визначати за ступенем тяжкості інфекції станом пацієнта та чутливістю мікроорганізму який спричиняє захворювання.

Застосування для лікування дорослих (внутрішньовенно або внутрішньом' язово).

Застосування для лікування дітей віком від 1 місяця (внутрішньовенно або внутрішньом' язово).

Дозування становить

Дозування для лікування хворих з нирковою та/або печінковою недостатністю. Коригувати дозу для пацієнтів із порушенням функції нирок не потрібно. Гемодіаліз та перитонеальний діаліз неефективні для виведення кліндаміцину з сироватки крові.

Застосування для лікування токсоплазмового енцефаліту у хворих на СНІД. Застосовувати

Застосування для лікування пневмонії спричиненої Pneumocystis carinii у хворих на СНІД.

Малярія.

Профілактика ендокардиту у пацієнтів чутливих до пеніциліну.

Профілактика інфекцій при хірургічних втручаннях у ділянці голови та шиї.

900 мг кліндаміцину фосфату розчиненого в 1000 мл фізіологічного розчину застосовувати для промивання ураженої ділянки під час хірургічного втручання в ділянці голови і шиї перед закриттям рани.

Спосіб застосування

Розведення та швидкість інфузії.

ДозаКількість розчинникаЧас введення

Невикористаний лікарський препарат або відходи слід утилізувати відповідно до місцевих вимог.

Діти.

Під час застосування препарату дітям (від народження до 16 років) бажано вести належне спостереження за функціями системи організму.

Застосування у новонароджених та немовлят.

Передозування.

Токсичність кліндаміцину не пов' язана з дозуванням. Передозування не спричиняє особливих симптомів. Гемодіаліз та перитонеальний діаліз неефективні для виведення кліндаміцину з сироватки крові.

Побічні реакції.

Система клас-орган

Частота невідома (не може бути оцінена з доступних даних)

Інфекції та інвазії

вагінальні інфекції

З боку системи крові та лімфатичної системи

еозинофілія

агранулоцитоз лейкопенія нейтропенія тромбоцитопенія

З боку імунної системи

анафілактоїдні реакції медикаментозна реакція з еозинофілією і системни

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Далацин Ц фосфат 600 мг ампули 4 мл №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Далацин Ц фосфат 600 мг ампули 4 мл №1

Обліковий номер : 345864

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Manufacturing Belgium (Бельгия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10372/01/01

Назва російською : Далацин ц фосфат раствор д/ин., 150 мг/мл по 4 мл в амп. №1

Мiжнародна назва : Кліндаміцин

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Клиндамицин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО