Детальніше

Бензилпеніциліну 0,5 г

Обліковий номер: 327186

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3791/01/01

Назва російською: Бензилпенициллин порошок для р-ра д/ин. по 500 000 од во флак. №1

Мiжнародна назва : Бензилпеніцилін

Дiюча речовина : Бензилпенициллин

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

БЕНЗИЛПЕНІЦИЛІН

(BENZYLPENICILLIN )

Склад:

діюча речовина: benzylpenicillin

Лікарська форма. Порошок для розчину для ін' єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: кристалічний порошок білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні засоби для системного застосування. Пеніциліни чутливі до дії b-лактамаз.

Код АТХ J01С Е01.

Фармакодинаміка.

Препарат є водорозчинним бензилпеніциліном який чинить бактерицидну дію на чутливі мікроорганізми шляхом пригнічення біосинтезу клітинної стінки. Спектр дії бензилпеніциліну поширюється на стрептококи груп А В С G H L та М Streptococcus pneumoniae Streptococcus viridans ентерококи пеніциліназонепродукуючі штами стафілококів а також Neisseriae коринебактерії Bacillus anthracis актиноміцети Pasteurella multocida різновиди спірохет наприклад Leptospira Treponema Borrelia та інші спірохети а також численні мікроорганізми (пептококи пептострептококи фузобактерії клостридії). У високих концентраціях препарат також активний щодо інших грамнегативних мікроорганізмів наприклад Escherichia coli Proteus mirabilis сальмонел шигел Enterobacter aerogenes та Alcaligenes faecalis. При інфекціях спричинених стафілококами ентерококами Е. coli або Е. aerogenes рекомендується проводити бактеріологічні дослідження включаючи тести на чутливість. Продукування пеніцилінази (наприклад стафілококами) спричиняє резистентність.

Фармакокінетика.

Оскільки функції нирок та печінки у недоношених дітей та немовлят ще нерозвинуті період напіввиведення із сироватки крові становить приблизно від 3-х годин. Тому інтервал між прийомом доз має бути не менше 8-12 годин (залежно від ступеня зрілості органа). Виведення може також бути уповільнене у пацієнтів літнього віку.

Для збільшення інтервалу між дозами препарат можна комбінувати з препаратами пеніцилінів що утворюють депо.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекційні захворювання спричинені пеніцилінчутливими мікроорганізмами: сепсис ранові інфекції та інфекції шкіри дифтерія (як додаток до антитоксину) пневмонія емпієма еризипелоїд перикардит бактеріальний ендокардит медіастеніт перитоніт менінгіт абсцеси мозку артрит остеомієліт інфекції статевих шляхів спричинені фузобактеріями а також при специфічних інфекціях: сибірська виразка інфекції спричинені клостридіями включаючи правець лістеріоз пастерельоз пропасницю спричинену укусами щурів фузоспірохетоз актиномікоз лікування ускладнень спричинених гонореєю та сифілісом бореліоз Лайма після першої стадії захворювання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пеніцилінові препарати які мають бактерицидну дію не слід застосовувати у поєднанні з бактеріостатичними антибіотиками. Комбінація з іншими антибіотиками доцільна лише тоді коли можна очікувати синергічної дії або будь-якого додаткового ефекту. Окремі компоненти терапевтичної комбінації слід призначати у повній дозі (дозу більш токсичного компонента можна зменшити якщо показана синергічна дія).

Уникати одночасного застосування з хлорамфеніколом еритроміцином тетрацикліном сульфаніламідами.

При одночасному застосуванні з метотрексатом зменшується екскреція останнього та збільшується ризик його токсичності.

Особливості застосування.

Перед початком лікування необхідно зробити попередній тест на можливість виникнення реакції гіперчутливості на пеніциліни і цефалоспорини. У хворих із відомою гіперчутливістю до цефалоспоринів слід брати до уваги можливість перехресної алергії.

Тяжкі та іноді летальні випадки гіперчутливості (анафілактична реакція) спостерігалися у хворих які перебували на пеніциліновій терапії. Такі реакції виникають частіше у пацієнтів із відомими тяжкими алергічними реакціями в анамнезі. Лікування препаратом необхідно припинити та замінити іншим відповідним лікуванням. Може бути необхідним лікування симптомів анафілактичної реакції наприклад негайне введення адреналіну стероїдів (внутрішньовенно) та невідкладна терапія дихальної недостатності.

Пеніцилін не рекомендується застосовувати для лікування хворих із гострим лімфолейкозом або інфекційним мононуклеозом через підвищений ризик еритематозних висипань на шкірі. Слід мати на увазі що у хворих на цукровий діабет може бути знижене всмоктування діючої речовини із внутрішньом' язових депо.

Пацієнтам які застосовують препарат у високих дозах більше 5 днів слід контролювати електролітний баланс формулу крові та ниркову функцію.

При тяжких розладах функції нирок великі дози пеніциліну можуть спричинити церебральні порушення судоми кому.

Слід дотримуватись обережності при застосуванні препарату немовлятам пацієнтам із тяжкою кардіопатією гіповолемією епілепсією порушеннями функції нирок або печінки.

При внутрішньом' язовому введенні препарату немовлятам можливий розвиток серйозних місцевих реакцій тому перевагу слід надавати внутрішньовенному введенню.

При виникненні тяжкої діареї характерної для псевдомембранозного коліту (у більшості випадків спричиненого Clostridium difficile

Для пригнічення або полегшення реакції Яриша-Герксгеймера при першому застосуванні препарату вводити 50 мг преднізолону або його еквівалент. У хворих на сифіліс у стадії що проявляється ураженням серцево-судинної системи кровоносних судин та мозкових оболонок реакції Яриша-Герксгеймера можна запобігти шляхом застосування преднізолону по 50 мг на добу або еквівалентного стероїду протягом 1-2 тижнів.

Свіжоприготовлені розчини для ін' єкцій або інфузій необхідно використати негайно. Навіть при зберіганні у холодильнику водні розчини натрієвої солі бензилпеніциліну розпадаються до утворення продуктів розпаду та метаболітів.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Бензилпеніцилін проникає через плацентарний бар' єр і його концентрація у плазмі крові плода через 1-2 години після введення відповідає концентрації у сироватці крові матері. Наявні дані щодо застосування препарату у період вагітності свідчать про відсутність небажаного впливу на плід/новонародженого. Застосування препарату у період вагітності можливе лише після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.

Бензилпеніцилін проникає у незначній кількості у грудне молоко тому не можна виключити ризик розвитку гіперчутливості у дитини. Застосування препарату у період годування груддю можливе тільки тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Негативного впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не спостерігалося.

Спосіб застосування та дози.

Перед введенням необхідно провести попередню шкірну пробу на переносимість препарату та новокаїну за умови використання його для розведення при відсутності протипоказань до її проведення.

Препарат вводити внутрішньом' язово підшкірно внутрішньовенно (струминно або краплинно) інтратекально у порожнини організму. Найпоширеніший внутрішньом' язовий шлях введення.

Внутрішньовенно:

Внутрішньовенно препарат вводити 1-2 рази на добу поєднуючи з внутрішньом' язовими введеннями.

Підшкірно

Інтратекально

Лікування хворих на сифіліс гонорею проводити за спеціально розробленими схемами. Залежно від форми та тяжкості захворювання Бензилпеніцилін застосовувати від 7-10 днів до 2 місяців і більше (сепсис септичний ендокардит).

Діти.

Застосовувати дітям від народження. З особливою обережністю слід застосовувати препарат дітям віком до 2 років.

Передозування.

Симптоми передозування значною мірою відповідають характеру побічних ефектів. Можливі шлунково-кишкові розлади та порушення водно-електролітного балансу.

Лікування: специфічний антидот відсутній. Лікування включає гемодіаліз промивання шлунка та симптоматичну терапію особливу увагу слід приділяти водно-електролітному балансу.

Побічні реакції.

З боку системи крові та лімфатичної системи: еозинофілія лейкопенія нейтропенія гранулоцитопенія тромбоцитопенія агранулоцитоз панцитопенія. А також можливі гемолітична анемія порушення згортання крові та позитивний результат при проведенні тесту Кумбса.

З боку імунної системи: алергічні реакції включаючи кропив' янку мультиформну еритему ексфоліативний дерматит контактний дерматит ангіоневротичний набряк гарячку біль у суглобах анафілактичні або анафілактоїдні реакції (бронхіальна астма тромбоцитопенічна пурпура симптоми з боку шлунково-кишкового тракту).

З боку нервової системи: при інфузії високої дози (дорослим понад 20 млн МО) особливо високий ризик виникнення судом у пацієнтів із тяжкими порушеннями функції нирок епілепсією менінгітом набряком головного мозку або при використанні апарату для екстракорпорального кровообігу нейротоксичні реакції включаючи гіперрефлексію міоклонічні посмикування кома симптоми менінгізму парестезії.

Порушення метаболізму та розлади харчування: порушення балансу електролітів яке можливе при швидкому введенні дози понад 10 млн МО підвищення рівня азоту у сироватці крові.

З боку травного тракту: стоматит глосит забарвлення язика у чорний колір нудота блювання діарея.

З боку гепатобіліарної системи: гепатит застій жовчі.

З боку нирок та сечовидільної системи: інтерстиціальний нефрит нефропатія (при в/в введенні дози понад 10 млн МО) альбумінурія циліндрурія та гематурія. Олігурія або анурія як правило минають через 48 годин після відміни терапії. Діурез може бути відновлений після застосування 10 % розчину маніту.

Інші: реакції у місці введення при в/в введенні можливий розвиток флебіту або тромбофлебіту тяжкі місцеві реакції при в/м введенні немовлятам тривале застосування антибіотиків може призвести до розвитку вторинних суперінфекцій спричинених резистентними мікроорганізмами кандидоз при лікуванні сифілісу або інших інфекційних захворювань збудником яких є спірохети процес лізису бактерій може спричинити реакцію Яриша-Герксгеймера для якої характерні наступні симптоми: підвищення температури тіла озноб міалгія головний біль загострення шкірних симптомів тахікардія вазодилатація зі змінами артеріального тиску реакції гіперчутливості (свербіж ларингоспазм бронхоспазм артеріальна гіпотензія васкулярний колапс) сироваткова хвороба (включаючи такі прояви як гарячка слабкість артралгія біль в животі висипання (усіх типів)) високі дози препарату можуть призвести до розвитку застійної серцевої недостатності.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність. Для запобігання небажаним хімічним реакціям не слід змішувати в одній ємності два препарати для ін' єкції або інфузії а також застосовувати розчини які містять глюкозу.

Препарат несумісний з іонами металів особливо міді ртуті цинку та цинкових сполук які можуть входити до складу гумових пробок інфузійних флаконів. Речовини з окиснювальними та відновними властивостями спирт гліцерин макроголи та інші гідроксильні сполуки можуть також інактивувати його. У слабколужних розчинах препарат швидко інактивується цистеїном та іншими амінотіоловими сполуками. Симпатоміметичні аміни також несумісні з бензилпеніциліном.

Препарат не слід застосовувати у розчині глюкози.

Не змішувати з іншими ін' єкційними розчинами які містять циметидин цитарабін хлорпромазин допамін гепарин гідроксизин лактат лінкоміцин метарамінол натрію гідрокарбонат окситетрациклін пентобарбітал тетрациклін тіопентал натрію ванкоміцин. Бензилпеніцилін несумісний у розчині з комплексом вітамінів групи В та аскорбіновою кислотою.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Бензилпеніциліну 0,5 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Бензилпеніциліну 0,5 г

Обліковий номер : 327186

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3791/01/01

Назва російською : Бензилпенициллин порошок для р-ра д/ин. по 500 000 од во флак. №1

Мiжнародна назва : Бензилпеніцилін

Дiюча речовина : Бензилпенициллин

Фрамацевтична форма : Порошок для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО