Детальніше

Антифлу таблетки №12

Обліковий номер: 328789

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Sagmel (США)

Мiжнародна назва : Парацетамол+фенілефрин+хлорфенамін

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

АНТИФЛУ&reg

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить 325 мг ацетамінофену 5 мг фенілефрину гідрохлориду та 2 мг хлорфеніраміну малеату

допоміжні речовини

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Код АТХ N02B E51.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ацетамінофен має знеболювальний жарознижувальний і слабкий протизапальний ефект. Механізм його дії полягає у пригніченні синтезу простагландинів та впливі на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

a

1-гістамінових рецепторів. Має протиалергічну дію усуває ринорею сльозотечу та свербіж в очах і носі. Терапевтичний ефект розвивається протягом однієї години після перорального застосування та триває протягом 24 годин.

Складові препарату метаболізуються незалежно один від одного.

Фармакокінетика.

Період напіврозпаду хлорфеніраміну малеату становить 8 годин. Продукти метаболізму і неметаболізована частина препарату виводяться із сечею.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з ацетамінофеном можуть спостерігатися наступні види взаємодій:

Одночасне застосування Антифлу з наступними лікарськими засобами може значно збільшити пригнічувальну дію хлорфеніраміну малеату:

Фенілефрину гідрохлорид може зумовити розвиток гіпертонічного кризу або аритмії при одночасному застосуванні з іншими адреноміметиками або інгібіторами MAO спричинити тяжку артеріальну гіпертензію при поєднанні з індометацином та бромокрептином. Алкалоїди раувольфії зменшують теапевтичний ефект фенілефрину гідрохлориду.

Особливості застосування.

Слід уникати одночасного застосування з іншими препаратами призначеними для симптоматичного лікування застуди та грипу лікарськими засобами що містять парацетамол.

Цей лікарський засіб не рекомендується застосовувати одночасно з седативними снодійними засобами або напоями що містять алкоголь через підвищений ризик гепатотоксичності.

Хворим які страждають на захворювання печінки або інфекційні ураження печінки такі як вірусний гепатит необхідно проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату.

Хворим з печінковою недостатністю легкого та середнього ступеня тяжкості (˂

Протягом застосування парацетамолу у терапевтичних дозах можливе підвищення аланінамінотрансферази (АЛТ).

Хворим які страждають на захворювання нирок слід проконсультуватися зі своїм лікарем до початку застосування цього препарату оскільки може бути потрібне корегування дози. У випадку ниркової недостатності тяжкого ступеня (кліренсі креатиніну ˂ 10 мл/хв) лікарю слід оцінити співвідношення ризик/користь до початку застосування препарату. Необхідне корегування дози слід забезпечити постійний моніторинг.

Тривале застосування парацетамолу особливо у комбінації з іншими аналгетиками може призводити до необоротного пошкодження нирок та ризику розвитку ниркової недостатності (аналгетичної нефропатії).

Тривале застосування високих доз може призводити до ураження печінки та нирок велика кількість медикаментів що застосовують одночасно алкоголізм алкогольне ураження печінки сепсис або цукровий діабет можуть підвищувати ризик гепатотоксичності парацетамолу у терапевтичних дозах.

Небезпека передозування виникає у хворих із нециротичним алкогольним захворюванням печінки.

Дуже рідко повідомлялося про випадки тяжких шкірних реакцій. При почервонінні шкіри появі висипань пухирців або лущенні необхідно припинити застосування парацетамолу та негайно звернутися за медичною допомогою.

Застосування парацетамолу хворим які страждають на синдром Жильбера може призводити до більш вираженої гіпербілірубінемії та клінічних симптомів таких як жовтяниця. Таким чином цим хворим слід застосовувати парацетамол з обережністю.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект.

Парацетамол може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Препарат має призначати лікар тільки після оцінки співвідношення ризик/користь у наступних випадках:

Якщо за рекомендацією лікаря препарат застосовувати протягом тривалого періоду необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.

Не перевищувати зазначену дозу.

Не приймати препарат з іншими засобами що містять парацетамол. Якщо симптоми не зникають слід звернутися до лікаря. Якщо головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.

Особам літнього віку препарат слід застосовувати з обережністю.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати лікарський засіб у період вагітності.

Жінкам під час прийому препарату слід припинити годування груддю.

Фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років: 2 таблетки як разова доза кожні 4 години. Запивати водою. Максимальну добову дозу 12 таблеток протягом доби не слід перевищувати.

Діти.

Передозування.

Симптомами передозування зумовленими дією ацетамінофену у перші 24 години є блідість шкіри нудота блювання анорексія та абдомінальний біль. При прийомі великих доз можуть також спостерігатися порушення орієнтації психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи підвищене потовиділення запаморочення і порушення сну. Помічалися також порушення серцевого ритму і панкреатит.

У поодиноких випадках після передозування ацетамінофену повідомлялося про гостру ниркову недостатність із гострим некрозом канальців що може проявлятися сильним болем у ділянці попереку гематурією протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки нефротоксичність (ниркова коліка інтерстиціальний нефрит папілярний некроз).

Застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки у пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбіталом фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм або іншими лікарськими засобами що індукують ферменти печінки регулярний прийом надмірних кількостей етанолу глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голодування кахексія).

При тривалому застосуванні у високих дозах можливі апластична анемія панцитопенія агранулоцитоз нейтропенія лейкопенія тромбоцитопенія.

Передозування зумовлене дією фенілефрину та хлорфеніраміну малеату може спричинити підвищене потовиділення психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи головний біль запаморочення сонливість порушення свідомості порушення серцевого ритму тахікардію екстрасистолію тремор гіперрефлексію судоми нудоту блювання дратівливість неспокій підвищення артеріального тиску.

При передозуванні хлорфеніраміну малеату можуть спостерігатися атропіноподібні симптоми: мідріаз фотофобія сухість шкіри та слизових підвищення температури тіла атонія кишечнику. Пригнічення центральної нервової системи супроводжується розладами дихання та порушеннями роботи серцево-судинної системи (зменшення частоти пульсу зменшення артеріального тиску аж до судинної недостатності).

Побічні реакції.

У більшості випадків лікарський засіб переноситься добре.

У рідкісних випадках можуть спостерігатися наступні небажані ефекти після тривалого застосування у кількостях що перевищують рекомендовані добові дози:

з боку системи крові: анемія сульфгемоглобінемія та метгемоглобінемія (ціаноз диспное біль у ділянці серця) гемолітична анемія (у разі якщо пацієнт має дефіцит глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази) тромбоцитопенія агранулоцитоз синці чи кровотечі

з боку травного тракту: печія

з боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект)

з боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи алергічні реакції) анафілактичні реакції та анафілактичний шок

з боку нервової системи: головний біль слабкість запаморочення психомоторне збудження і порушення орієнтації занепокоєність відчуття страху розлади сну (сонливість безсоння) дискінезія зміни поведінки дратівливість або знервованість тремор сплутаність свідомості депресивні стани відчуття поколювання та важкості в кінцівках шум у вухах епілептичні напади кома

з боку сечовидільної системи: ниркова коліка та інтерстиціальний нефрит затримка сечі та утруднення сечовипускання асептична піурія

з боку органів зору: порушення зору та акомодації сухість очей мідріаз

з боку шкіри та підшкірних тканин: свербіж висип на шкірі та слизових оболонках (зазвичай генералізований висип еритема кропив' янка) алергічний та ангіоневротичний набряк гострий генералізований екзантематозний пустульоз локальний медикаментозний дерматит мультиформна еритема (у тому числі синдром Стівенса-Джонсона) токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) включаючи летальні наслідки

тахікардія рефлекторна брадикардія задишка біль у серці підвищення артеріального тиску аритмія дистрофія міокарда (дозозалежний ефект при тривалому застосуванні)

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та до інших нестероїдних протизапальних лікарських засобів.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

12 таблеток у блістері з алюмінієвої фольги та полівінілхлориду.

По 1 блістеру у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Контракт Фармакал Корпорейшн США/ Contract Pharmacal Corporation USA.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

135 Адамс Авеню Хопог Нью-Йорк 11788 США/

135 Adams Avenue Hauppauge New York 11788 USA.

Заявник.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія/ Bayer Consumer Care AG Switzerland.

Місцезнаходження заявника та його адреса місця провадження діяльності.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Антифлу таблетки №12

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Антифлу таблетки №12

Обліковий номер : 328789

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Sagmel (США)

Мiжнародна назва : Парацетамол+фенілефрин+хлорфенамін

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО