Детальніше

Антифлу порошок пакетики №5

Обліковий номер: 328545

Від грн.
Найнижча цiна:
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Sagmel (США)

Мiжнародна назва: Парацетамол+фенілефрин+хлорфенамін

Форма выпуску: Порошок

Опис

Антифлу

Форма выпуска, состав и упаковка

Порошок для приготовления раствора для приема внутрь1 пакетик:Активные вещества:ацетаминофен (парацетамол) 160 мг,аскорбиновая кислота 50 мг,хлорфенирамина малеат 1 мг.

Вспомогательные вещества: лимонная кислота, краситель FDC Красный № 40, ароматизатор малиновый, кремния диоксид коллоидный, натрия цитрат трехосновной, крахмал кукурузный, сахароза, титана диоксид, кальция фосфат трехосновной.

Фармакологическое действие

Комбинированный препарат с витамином С с малиновым вкусом. Ацетаминофен (парацетамол) оказывает болеутоляющий, жаропонижающий и слабый противовоспалительный эффект. Аскорбиновая кислота (витамин С) повышает сопротивляемость организма к инфекциям, улучшает переносимость парацетамола. Хлорфенирамина малеат обладает противоаллергическим действием, устраняет насморк, слезотечение, зуд в глазах и в носу. Быстро снимает жар, головную и мышечную боль, боль в горле, насморк.

Показания

препарат предназначен для облегчения симптомов гриппа и простудных заболеваний у детей с 2 лет.

Режим дозирования

Принимать внутрь независимо от приема пищи, предварительно растворив содержимое пакета в 150 мл теплой воды.

Разовая доза для детей 2-5 лет составляет содержимое 1 пакетика, для детей 6-12 лет - содержимое 2 пакетиков.

При необходимости повторять прием каждые 4-6 часов, но не более 3 доз в течение суток.

Общая длительность лечения не должна превышать 5 дней.

Дальнейшее использование возможно только после консультации с врачом.

Побочное действие

Изредка могут возникать сонливость, замедление реакции, боль в области желудка, тошнота, рвота, понос, нарушения кроветворения, аллергические реакции, у предрасположенных лиц.

Противопоказания

нарушения функций печени и почек.

Особые указания

Учитывая способность препарата вызывать сонливость, следует в течение 4 часов после приема препарата освобождать детей от занятий, требующих повышенной концентрации внимания.

Передозировка

В случаях передозировки - нарушения функций печени и почек.

При передозировке необходимо обратиться к врачу.

Лекарственное взаимодействие

Не рекомендуется принимать одновременно со снотворными, успокаивающими и препаратами содержащими алкоголь.

Условия и сроки хранения

В сухом, недоступном для детей месте, при температуре 15-30 С.


Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Антифлу порошок пакетики №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Антифлу порошок пакетики №5

Обліковий номер: 328545

Від грн.
Найнижча цiна:
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Sagmel (США)

Мiжнародна назва: Парацетамол+фенілефрин+хлорфенамін

Форма выпуску: Порошок

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО