Детальніше

Аккупро 20 мг таблетки №30

Обліковий номер: 332407

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1570/01/03

Назва російською: Аккупро® таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Хінаприл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Квинаприл

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

аккупро&reg

(accupro)

Склад:

діюча речовина: квінаприл

1 таблетка містить квінаприлу гідрохлориду що еквівалентно 5 мг або 10 мг або 20 мг або 40 мг квінаприлу

допоміжні речовини:

для таблеток по 5 мг 10 мг або 20 мг: магнію карбонат желатин лактоза моногідрат кросповідон магнію стеарат Opadry білий OY-S-7331: гіпромелоза титану діоксид (Е 171) гідроксипропілцелюлоза макрогол 400 віск канделільський

для таблеток по 40 мг: магнію карбонат желатин лактоза моногідрат кросповідон магнію стеарат

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки 5 мг:

таблетки 10 мг:

таблетки 20 мг:

таблетки 40 мг:

Фармакотерапевтична група.

Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ). Код АТХ С09А А06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Квінаприл швидко деетерифікується до квінаприлату (дикислоти квінаприлу основного метаболіту) потужного інгібітора ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ).

АПФ являє собою пептидилдипептидазу яка каталізує перетворення ангіотензину І у вазоконстриктор ангіотензин ІІ що бере участь у регулюванні судинного тонусу та реалізує свій вплив різними шляхами у тому числі шляхом стимуляції секреції альдостерону корою надниркових залоз. Механізм дії квінаприлу у людей і тварин полягає в інгібуванні циркуляції та тканинної активності АПФ і як результат у зниженні вазопресорної дії та секреції альдостерону.

У дослідженнях на тваринах антигіпертензивний ефект квінаприлу характеризується тривалішою інгібіторною дією на циркулюючий АПФ у той час як інгібування тканинної активності АПФ тісніше корелює з тривалістю антигіпертензивного ефекту. Введення пацієнтам з гіпертензією від помірної до тяжкої 10-40 мг квінаприлу призводить до зниження артеріального тиску як у положенні сидячи так і стоячи з мінімальним впливом на серцевий ритм. Антигіпертензивна активність починається у межах однієї години а максимальні ефекти досягаються через 2-4 години після прийому препарату. Деякі пацієнти для досягнення максимального ефекту зниження артеріального тиску можуть потребувати двох тижнів лікування. При застосуванні рекомендованих доз антигіпертензивна дія препарату підтримується у більшості пацієнтів протягом 24-годинного інтервалу між прийомами препарату та зберігається протягом тривалого часу лікування.

Довготривалий вплив квінаприлу на ріст статеве дозрівання та загальний розвиток не досліджувався.

Фармакокінетика.

Після внутрішнього застосування максимальні концентрації Аккупро деетерифікується до основного активного метаболіту квінаприлату і незначних неактивних метаболітів. Очевидний період напіввиведення Аккупро становить приблизно 1 годину. Максимальні концентрації квінаприлату у плазмі спостерігаються приблизно через 2 години після перорального введення квінаприлу. Головним чином квінаприлат видаляється шляхом ниркової екскреції та має напівперіод ефективної акумуляції приблизно 3 години. У пацієнтів із нирковою недостатністю і кліренсом креатиніну . Дослідження на щурах продемонстрували що Аккупро та його метаболіти не перетинають гематоенцефалічний бар' єр.

Період годування груддю

Фармакокінетика квінаприлу вивчалася у ході дослідження з одноразовим введенням препарату (0 2 мг/кг) 24 дітям у віці від 2 5 місяця до 6 8 року та дослідження з багаторазовим введення препарату (0 016-0 468 мг/кг) 38 дітям у віці 5-16 років з середньою вагою 66-98 кг.

Клінічні характеристики.

Показання.

Есенціальна гіпертензія.

Лікування застійної серцевої недостатності при застосуванні у комбінації з діуретиками та/або серцевими глікозидами.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату.

Аккупропротипоказаний пацієнтам зі спадковим/ідіопатичним ангіоневротичним набряком.

Пацієнти з білатеральним стенозом ниркових артерій або стенозом артерії єдиної нирки

Пацієнти з гемодинамічно значущим стенозом аортального або мі трального клапана

Пацієнти після трансплантації нирки

Гіпертрофічна кардіоміопатія

Первинний гіперальдостеронізм

Небезпечні для життя реакції гіперчутливості спостерігалися у пацієнтів яким проводили аферез ліпопротеїдів низької щільності з декстрин-сульфатною абсорбцією. Цей метод не слід застосовувати пацієнтам які отримують інгібітори АПФ.

Піцієнти які отримували інгібітори АПФ під час десенсибілізуючої терапії отрутою перетинчастокрилих спостерігалися небезпечні для життя реакції гіперчутливості (такі як зниження артеріального тиску задишка блювання алергічні реакції на шкірі). Цих реакцій уникали шляхом застосування альтернативної терапії перед проведенням десенсибілізації.

Дитячий вік.

Квінаприл не можна використовувати вагітним жінкам жінкам які планують вагітність або жінкам репродуктивного віку які не використовують відповідні контрацептивні засоби. Квінаприл можна застосовувати жінкам репродуктивного віку тільки у тому випадку якщо настання вагітності малоймовірне і вони були проінформовані про можливу небезпеку для плода (див. розділ ).

2).

Особливі заходи безпеки.

Оскільки досвід використання Аккупродля лікування зазначених далі пацієнтів є недостатнім цей препарат не повинен призначатись:

При серйозній нирковій недостатності (кліренс креатиніну менше 10 мл/хв.)

Під час процедури діалізу

При первинних захворюваннях та недостатності функції печінки

Аккупроможна використовувати лише після дуже ретельної оцінки співвідношення між корисністю та ризиком та під постійним контролем характерних клінічних та лабораторно-хімічних параметрів для:

Серйозних порушеннь функції нирок(кліренс креатиніну 10-30 мл/хв.)

Клінічно значущою протеїнурією (більше ніж 1г/добу)

Клінічно значущим дисбалансом електролітів

Порушенням імунної реактивності або наявністю колагенових захворювань (системний червоний вовчак склеродермія)

Одночасне застосування препаратів які пригнічують захисні функції організму(кортикостероїди цитостатики антиметаболіти) алопуринолу прокаїнаміду літію

Необхідно перевіряти функцію нирок перед застосуванням препарату Аккупро

Аккупро

Порушення функції печінки.

Квінаприл у комбінації з діуретиком слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушенням функції або прогресуючим захворюванням печінки оскільки невеликі зміни водно-електролітного балансу можуть зумовити розвиток печінкової коми. Метаболізм квінаприлу до квінаприлату зазвичай відбувається за рахунок печінкової естерази.

У хворих на алкогольний цироз печінки концентрації квінаприлату знижені внаслідок порушення деетерифікації квінаприлу.

Кашель.

У хворих які застосовували інгібітори АПФ інколи виникав кашель. Зазвичай кашель був непродуктивним постійним і зникав після припинення терапії. Виникнення кашлю індукованого застосуванням інгібіторів АПФ слід брати до уваги при диференціальній діагностиці кашлю.

Хірургія/анестезія.

Гіперкаліємія та калійзберігаючі діуретики.

Діабет.

Анафілактоїдні реакції. У пацієнтів які отримували інгібітори АПФ під час десенсибілізуючої терапії отрутою перетинчастокрилих спостерігалися небезпечні для життя анафілактоїдні реакції. Цих реакцій уникали шляхом тимчасового утримання від застосування інгібіторів АПФ перед кожною десенсибілізацією.

У хворих із нирковою недостатністю контроль функції нирок під час терапії слід здійснювати у міру необхідності хоча в більшості пацієнтів функція нирок не зміниться або можливо покращиться.

У ході клінічних досліджень у деяких гіпертензивних пацієнтів з однобічним або двобічним стенозом ниркової артерії після терапії інгібітором АПФ спостерігалося підвищення азоту сечовини крові та креатиніну сироватки крові. Це підвищення було майже завжди зворотним після припинення застосування інгібітора АПФ та/або діуретиків. У таких пацієнтів слід спостерігати за функцією нирок протягом перших кількох тижнів терапії.

Ангіоневротичний набряк. Повідомлялося про розвиток ангіоневротичного набряку у пацієнтів які отримували інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту. Якщо мають місце ларингеальний стридор або ангіоневротичний набряк обличчя язика або голосової щілини застосування препарату слід негайно припинити пацієнт повинен отримати належну терапію відповідно до загальноприйнятих правил медичної допомоги ретельний нагляд за пацієнтом слід здійснювати до зникнення набряку. У випадках коли набряк обмежується обличчям і губами специфічне лікування у більшості випадків не потрібне для усунення симптоматики застосовувати антигістамінні препарати. Ангіоневротичний набряк що супроводжується ураженням гортані може бути летальним. У випадках ураження язика голосової щілини або гортані яке імовірно може спричинити обструкцію дихальних шляхів одразу ж необхідно призначити відповідну невідкладну терапію наприклад підшкірне введення розчину адреналіну 1:1000 (від 0 3 до 0 5 мл).

У пацієнтів які приймають одночасне лікування мТОР-інгібітором (наприклад темсіролімус) або ДПП-ІV-інгібітором (наприклад вілдагліптин) може бути підвищений ризик виникнення ангіоневротичного набряку. Починати застосування мТОР-інгібітора або ДПП-ІV-інгібітора слід з обережністю пацієнтам які вже приймали інгібітори АПФ.

Етнічні особливості.

У пацієнтів негроїдної раси які застосовували інгібітори АПФ випадки розвитку ангіоневротичного набряку зустрічалися частіше ніж у пацієнтів інших рас. Слід також зазначити що у ході контрольованих клінічних досліджень у пацієнтів негроїдної раси відзначали дещо менший вплив інгібіторів АПФ на артеріальний тиск ніж в інших пацієнтів.

Інтестинальний ангіоневротичний набряк

Гіпотензія. У пацієнтів з неускладненою гіпертонічною хворобою які отримували Аккупро симптоматична гіпотензія розвивалася рідко проте вона може розвинутися як наслідок терапії інгібіторами АПФ особливо у пацієнтів зі зниженим водно-сольовим балансом наприклад таких які раніше приймали діуретики дотримувалися низькосольової дієти або перебували на діалізі. У разі розвитку симптоматичної гіпотензії пацієнта слід покласти на спину і якщо це необхідно ввести фізіологічний розчин у вигляді внутрішньовенної інфузії. Короткотривала гіпотензивна реакція не є протипоказанням для подальшого лікування однак якщо така реакція виникла слід розглянути можливість застосування більш низьких доз квінаприлу або супутнього діуретика.

У пацієнтів із застійною серцевою недостатністю для яких існує ризик надмірної гіпотензії застосування квінаприлу слід розпочинати у рекомендованій дозі під ретельним медичним наглядом за цими пацієнтами слід уважно спостерігати протягом перших двох тижнів лікування та щоразу при підвищенні дози квінаприлу.

Аналогічним чином слід застосовувати препарат для лікування пацієнтів з ішемічною хворобою серця або порушенням мозкового кровообігу у яких надмірне зниження артеріального тиску може призвести до інфаркту міокарда або крововиливу у мозок.

Нейтропенія/агранулоцитоз. У рідкісних випадках застосування інгібіторів АПФ супроводжувалося агранулоцитозом і пригніченням кісткового мозку у хворих з неускладненою артеріальною гіпертензією проте частіше ці захворювання відзначаються у пацієнтів з нирковою недостатністю особливо з супутнім колагеновим захворюванням. Як і при застосуванні інших інгібіторів АПФ пацієнти з колагеновим захворюванням і/або нирковою недостатністю потребують регулярного контролю кількості лейкоцитів.

Вагітність

До складу препарату Аккупро входить лактоза

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід з обережністю призначатиАккупрохворим котрі знаходяться на малосольовій або безсольовій дієті оскільки підвищується ризик розвитку артеріальної гіпотензії.

Тетрациклін та інші препарати що взаємодіють з магнієм. Було встановлено що через присутність карбонату магнію у складі Аккупро

Супутня терапія діуретиками. Пацієнти які приймають діуретики можуть іноді відчувати надмірне зниження артеріального тиску після початку застосування Аккупро. Таку гіпотензивну дію можна ефективно мінімізувати відмінивши діуретик або збільшивши споживання солі за кілька днів перед початком застосування Аккупро

Препарати які підвищують рівень калію в сироватці крові. Квінаприл ─ це інгібітор ангіотензинперетворювального ферменту здатний знижувати рівень альдостерону що у свою чергу може призвести до підвищення рівня калію в сироватці крові. Супутнє застосування калійзберігаючих діуретиків препаратів калію та солей калію вимагає обережності та належного контролю рівнів калію в сироватці крові. Як і при застосуванні інших інгібіторів АПФ у пацієнтів які отримують квінаприл у якості монотерапії можуть підвищуватися рівні калію в сироватці крові. При супутньому застосуванні квінаприл може зменшувати гіпокаліємію викликану тіазидними діуретиками.

Хірургія/анестезія. Незважаючи на відсутність даних що свідчать про взаємодію Аккупро з анестетиками які викликають гіпотензію застосовувати цей препарат у разі проведення серйозних хірургічних втручань або при застосуванні анестезії слід з обережністю оскільки встановлено що інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту блокують утворення ангіотензину II внаслідок компенсаторної секреції реніну. Це може призвести до гіпотензії яка піддається корекції шляхом збільшення об' єму крові.

Літій. Підвищені рівні літію в сироватці крові та симптоми літієвої токсичності спостерігалися у пацієнтів які одночасно отримували літієву терапію та інгібітори АПФ через здатність цих речовин викликати втрату натрію. Супутнє застосування цих препаратів слід здійснювати з обережністю рекомендований частий контроль рівня літію в сироватці крові. Одночасне застосування діуретика з цими препаратами може збільшити ризик літієвої токсичності.

Нестероїдні протизапальні препарати у тому числі селективні інгібітори циклооксигенази-2 (інгібітори ЦОГ-2). У пацієнтів літнього віку у пацієнтів зі зниженим об' ємом циркулюючої крові (у тому числі у результаті терапії діуретиками) або у пацієнтів з порушенням функції нирок одночасне застосування нестероїдних протизапальних препаратів включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2 з інгібіторами АПФ включаючи квінаприл може призвести до погіршення функції нирок у тому числі до гострої ниркової недостатності. Зазвичай ці явища мають зворотний характер. Пацієнти які отримують квінаприл і нестероїдні протизапальні препарати потребують періодичної перевірки функції нирок.

У результаті застосування нестероїдних протизапальних препаратів антигіпертензивна дія інгібіторів АПФ у тому числі квінаприлу може бути ослаблена.

Нейлолептики та іміпрамін. Потенціюють гіпотензивний ефект Аккупро.

Препарати золота.

Повідомлялося про рідкісні випадки нітритоїдних реакцій (симптоми яких включають почервоніння обличчя нудоту блювання та гіпотензію) у пацієнтів які отримували ін' єкції препаратів золота (наприклад натрію ауротіомалат) одночасно з інгібіторами АПФ.

Алопуринол цитостатичні та імуносупресивні засоби системні кортикостероїди або прокаїнамід. Одночасне застосування з інгібіторами АПФ може призвести до підвищеного ризику лейкопенії.

Алкоголь барбітурати або наркотичні речовини. Можливе потенціювання ортостатичної гіпотензії.

Інші гіпертензивні препарати. Не виключається можливість адитивного ефекту або потенціювання.

Антациди. Можливе зниження біодоступності Аккупро.

Протидіабетичні препарати (пероральні гіпоглікемічні засоби та інсулін). Застосування інгібіторів АПФ може підсилювати чутливість до інсуліну та викликати гіпоглікемію у хворих на діабет які приймають пероральні гіпоглікемічні засоби та інсулін. Необхідний ретельний глікемічний контроль.

У пацієнтів які приймають одночасне лікування мТОР-інгібітором (наприклад темсіролімус) або ДПП-ІV-інгібітором (наприклад вілдагліптин) може бути підвищений ризик виникнення ангіоневротичного набряку. Починати застосування мТОР-інгібітора або ДПП-ІV-інгібітора слід з обережністю пацієнтам які вже приймали інгібітори АПФ.

2).

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Застосування квінаприлу протипоказане вагітним жінкам жінкам які планують вагітність або жінкам репродуктивного віку які не використовують відповідні контрацептивні засоби. Квінаприл можна застосовувати жінкам репродуктивного віку тільки у тому випадку якщо настання вагітності малоймовірне і вони були проінформовані про можливу небезпеку для плода (див. розділ ).

Застосування інгібіторів АПФ під час вагітності асоціюється з ризиком розвитку фетальних та неонатальних порушень із можливістю загибелі плоду і новонародженого. Застосування інгібіторів АПФ супроводжується підвищеним ризиком розвитку вад серцево-судинної системи і центральної нервової системи плоду. Крім того на фоні застосування інгібіторів АПФ описані випадки передчасних пологів гіпотонії порушення функції нирок(у тому числі ниркової недостатності) гіпоплазія кісток черепа маловоддя контрактури кінцівок черепно-лицьові деформації розвиток гіпоплазії легень затримка внутрішньоутробного росту відкритої артеріальної протоки а також випадки загибелі плоду та/або смерті новонароджених. У разі виявлення вагітності слід негайно припинити лікування інгібіторами АПФ і при необхідності розпочати терапію альтернативними препаратами.

Період годування груддю.

не рекомендується у період грудного годування недоношених новонароджених і упродовж перших тижнів після пологів з огляду на гіпотетичний ризик несприятливого впливу на функцію серцевосудинної системи та нирок а також через недостатній досвід клінічного застосування препарату у цих пацієнтів.

Застосування Аккупро жінкам які годують немовлят більш старшого віку можливе в тому разі якщо таке лікування вважається необхідним при цьому за дитиною слід наглядати з метою виявлення побічних ефектів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Лікування гіпертензії цим лікарським засобом вимагає регулярного медичного нагляду. Через відмінності індивідуальних реакцій цей лікарський засіб може порушити здатність деяких пацієнтів керувати автомобілем або використовувати іншу техніку особливо на початку лікування або при переході на іншу терапію.

Спосіб застосування та дози.

Ecенціальна гіпертензія. Зазвичай початкова доза становить 10 мг квінаприлу на добу. Якщо ця доза не призводить до нормалізації тиску доза може бути збільшена на 20 мг на добу. Цю дозу можна прийняти як одноразову або розділити на два прийоми (вранці та ввечері). Збільшувати дозу протягом 3-х тижнів небажано. Зазвичай підтримуюча доза становить 10-20 мг квінаприлу на день максимальна доза не повинна перевищувати 20 мг квінаприлу двічі на день (40 мг).

Серцева недостатність. Аккупро застосовують як доповнення до терапії діуретиками та/або серцевими глікозидами. Рекомендована початкова доза Аккупро

Помірне порушення функції нирок (кліренс креатиніну 30-60 мл/хв.) та пацієнти старше

65 років.

Важке порушення функції нирок (кліренс креатині ну 10-30 мл/хв.).

Діти.

Передозування.

Дані про передозування у людей відсутні. Найвірогіднішим клінічним проявом передозування м

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аккупро 20 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аккупро 20 мг таблетки №30

Обліковий номер : 332407

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1570/01/03

Назва російською : Аккупро® таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Хінаприл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Квинаприл

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО