Детальніше

Золофт 50 мг №28

Обліковий номер: 328017

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Pfizer Inc. (США)

Виробник: Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7475/01/01

Назва російською: Золофт® таблетки, п/плен. обол., по 50 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Сертралін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Сертралин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЗОЛОФТ&reg

(ZOLOFT)

Склад:

діюча речовина: одна таблетка вкрита плівковою оболонкою містить сертраліну гідрохлориду в кількості еквівалентній 50 мг сертраліну

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат дигідрат целюлоза мікрокристалічна гідроксипропілцелюлоза натрію крохмальгліколят магнію стеарат Opadry білий (гідроксипропілметилцелюлоза титану діоксид (Е 171) поліетиленгліколь полісорбат 80) Opadry прозорий (гідроксипропілметилцелюлоза поліетиленгліколь).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антидепресанти. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну. Код АТС N06A B06.

Клінічні характеристики.

Показання.

Сертралін показаний для лікування наступних розладів:

  • Великі депресивні епізоди. Запобігання рецидиву великих депресивних епізодів.
  • Панічні розлади з наявністю або відсутністю агорафобії.
  • Обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) у дорослих та дітей віком 6-17 років.
  • Соціальний тривожний розлад.
  • Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.

Спосіб застосування та дози.

Сертралін приймати 1 раз на добу (вранці або ввечері).

Таблетки сертраліну можна приймати незалежно від вживання їжі.

Початок лікування

Депресія та ОКР

Лікування сертраліном слід розпочинати з дози 50 мг/добу.

Панічні розлади ПТСР та соціальний тривожний розлад

Лікування слід розпочинати з дози 25 мг/добу. Через 1 тиждень дозу слід підвищити до 50 мг 1 раз на добу. Було показано що такий режим дозування знижує частоту розвитку на початковому етапі лікування побічних ефектів характерних для панічних розладів.

Титрування дози

Депресія ОКР панічні розлади соціальний тривожний розлад та ПТСР

У пацієнтів які не відповідають на дозу 50 мг ефект може бути досягнутий при підвищенні дози. Корекцію дози слід розпочинати не раніше ніж через 1 тиждень лікування збільшуючи її поступово по 50 мг з проміжками тривалістю принаймні в один тиждень. Максимальна доза не має перевищувати 200 мг/добу. Корекцію дози слід проводити не частіше ніж 1 раз на тиждень зважаючи на період напіввиведення сертраліну що становить 24 години.

Перші прояви терапевтичного ефекту можуть спостерігатися протягом 7 днів лікування. Однак для досягнення терапевтичної відповіді зазвичай потрібен довший період часу особливо у хворих з ОКР.

Підтримуюча доза

Дозування протягом довготривалої терапії слід утримувати на найнижчому ефективному рівні з наступним коригуванням залежно від терапевтичної відповіді.

Депресія

Довготривалу терапію можна також застосовувати для запобігання рецидиву великих депресивних епізодів (ВДЕ). У більшості випадків рекомендована доза для профілактики рецидиву ВДЕ є такою ж як доза що застосовувалася протягом лікування цього депресивного епізоду. Пацієнтам з депресією слід отримувати терапію протягом достатнього часу щонайменше протягом 6 місяців щоб упевнитися у повній відсутності симптомів.

Панічні розлади та ОКР

При тривалій терапії у пацієнтів з панічними розладами та ОКР слід проводити регулярну оцінку терапії оскільки для цих розладів не було продемонстровано ефективності препарату у запобіганні рецидивів.

Діти з обсесивно-компульсивним розладом

Діти віком 13-17 років: початкова доза становить 50 мг 1 раз на добу.

Діти віком 6-12 років: початкова доза становить 25 мг 1 раз на добу. Через 1 тиждень дозу можна збільшити до 50 мг 1 раз на добу.

При необхідності у випадку відсутності бажаного ефекту на тлі прийому препарату у дозі
50 мг/добу можливе її подальше підвищення зі збільшенням дози на 50 мг на добу за один раз протягом кількох тижнів. Максимальна доза становить до 200 мг/добу.

Однак при підвищенні дози понад 50 мг у педіатрії слід враховувати загалом нижчу масу тіла дітей порівняно з дорослими. Не слід змінювати дозу частіше ніж 1 раз на тиждень.

Ефективність препарату у дітей з великим депресивним розладом продемонстрована не була.

Застосування пацієнтам літнього віку

Застосування при печінковій недостатності

Застосування при нирковій недостатності

Симптоми відміни які спостерігаються при припиненні терапії сертраліном

Побічні реакції.

Найчастіше спостерігається такий побічний ефект як нудота. При лікуванні соціального тривожного розладу сертраліном у 14 % чоловіків відзначалася статева дисфункція (порушення еякуляції) порівняно з 0 % пацієнтів які отримували плацебо. Ці побічні ефекти є дозозалежними і вони часто самостійно зникають при продовженні терапії.

Профіль побічних ефектів що часто спостерігалися у ході проведення подвійних сліпих плацебо-контрольованих досліджень за участю пацієнтів з ОКР панічними розладами ПТСР та соціальними тривожними розладами був подібним до такого у пацієнтів з депресією які брали участь у клінічних дослідженнях.

Нижче наведено дані про побічні реакції що спостерігалися у період постреєстраційного нагляду (частота їх розвитку невідома) і в ході проведення плацебо-контрольованих клінічних досліджень (у яких у цілому взяли участь 2542 пацієнти які отримували сертралін і 2145 пацієнтів які отримували плацебо) за участю хворих з депресією ОКР панічними розладами ПТСР та соціальними тривожними розладами.

Деякі з нижче наведених побічних реакцій можуть зменшуватися за інтенсивністю та частотою за умови тривалого лікування та не призводять до припинення терапії.

Інфекції та інвазії. Часто: фарингіт нечасто: інфекції верхніх дихальних шляхів риніт рідко: дивертикуліт гастроентерит середній отит.

Пухлини доброякісні та злоякісні (у тому числі кісти та поліпи). Рідко: новоутворення (повідомлялося про один випадок новоутворення в одного пацієнта який отримував сертралін порівняно з відсутністю таких випадків у групі пацієнтів які отримували плацебо).

Порушення з боку системи крові та лімфатичної системи. Рідко: лімфаденопатія невідомо: лейкопенія тромбоцитопенія.

Порушення з боку імунної системи. Нечасто: підвищена чутливість рідко: анафілактоїдна реакція невідомо: алергія.

Порушення з боку ендокринної системи. Нечасто: гіпотиреоз невідомо: гіперпролактинемія синдром неадекватної секреції антидіуретичного гормону.

Метаболічні та аліментарні розлади. Часто: зниження апетиту посилення апетиту* рідко: цукровий діабет гіперхолестеринемія гіпоглікемія невідомо: гіпонатріємія гіперглікемія.

Психічні порушення.

Порушення з боку нервової системи.

Порушення з боку органів зору. Часто: порушення зору нечасто: мідріаз рідко: глаукома розлади сльозовиділення скотома диплопія фотофобія гіфема невідомо: розлади зору зіниці різного розміру.

Порушення з боку органів слуху та вестибулярного апарату. Часто: дзвін у вухах* нечасто: біль у вусі.

Кардіальні порушення: Часто: відчуття серцебиття* нечасто: тахікардія рідко: інфаркт міокарда брадикардія порушення серцевої діяльності.

Судинні порушення. Часто: припливи* нечасто: артеріальна гіпертензія* гіперемія рідко: периферична ішемія гематурія невідомо: патологічні геморагічні явища (такі як шлунково-кишкова кровотеча).

Розлади з боку респіраторної системи грудної клітки та середостіння. Часто: позіхання* нечасто: бронхоспазм* диспное носова кровотеча рідко: ларингоспазм гіпервентиляція гіповентиляція стридор дисфонія гикавка невідомо: інтерстиціальне захворювання легенів.

Порушення з боку шлунково-кишкового тракту. Дуже часто: діарея (18 %) нудота (24 %) сухість у
роті (14 %) часто: біль у животі* блювання* запор* диспепсія метеоризм нечасто: езофагіт дисфагія геморой гіперсалівація зміни язика відрижка рідко: мелена гематохезія стоматит виразки на язиці патології з боку зубів глосит виразки на слизовій оболонці рота невідомо: панкреатит.

Порушення з боку гепатобіліарної системи. Рідко: порушення функції печінки невідомо: печінкова недостатність що рідко може призвести до летального наслідку фульмінантний гепатит некротичний гепатит холестатична жовтяниця.

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини.

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини.

Порушення з боку нирок та сечовидільної системи.

Порушення з боку репродуктивної системи та молочних залоз**. Дуже часто: порушення
еякуляції (14 %) часто: еректильна дисфункція нечасто: вагінальна кровотеча статева дисфункція статева дисфункція у жінок нерегулярний менструальний цикл рідко: менорагія атрофічний вульвовагініт баланопостит виділення зі статевих органів пріапізм* галакторея* невідомо: гінекомастія.

Загальні порушення. Дуже часто: підвищена втомлюваність (10 %)* часто: біль у грудній клітці* загальне нездужання* нечасто: периферичний набряк озноб пірексія* астенія* спрага рідко: грижа зниження переносимості препарату порушення ходи.

Дослідження. Нечасто: підвищення рівня аланінамінотрасферази* підвищення рівня аспартатамінотрансферази* зниження маси тіла* збільшення маси тіла* рідко: порушення якості сперми підвищення рівня холестерину в крові невідомо: відхилення від норми результатів клінічних лабораторних аналізів зміна функції тромбоцитів.

Травми та отруєння. Рідко: травма.

Хірургічні втручання та медичні процедури. Рідко: вазодилатація.

Якщо побічне явище спостерігалося у пацієнтів з депресією ОКР панічним розладом ПТСР і соціальним тривожним розладом застосовувані терміни що характеризують побічні явища перекласифіковані за термінами що застосовувалися стосовно пацієнтів з депресією.

Синдроми відміни що спостерігаються при припиненні терапії сертраліном

Застосування пацієнтам літнього віку

Застосування дітям

У понад 600 дітей які отримували сертралін загальний профіль побічних реакцій був у цілому подібний до такого що спостерігався у дослідженнях за участю дорослих пацієнтів. У ході клінічних контрольованих досліджень були зареєстровані наступні побічні реакції (кількість пацієнтів які приймали сертралін становила 281):

Ефекти характерні для цього класу лікарських засобів

У результаті проведення епідеміологічних досліджень що переважно проводилися за участю пацієнтів віком 50 років та старше був виявлений підвищений ризик виникнення переломів кісток у пацієнтів які отримували СІЗЗС та трициклічні антидепресанти. Механізм що обумовлює підвищення цього ризику невідомий.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції

Повідомлення про підозрювані побічні реакції у післяреєстраційний період є важливим заходом. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні препарату. Лікарям пропонується повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції.

Передозування.

Токсичність

Симптоми

Симптоми передозування включають серотонін-опосередковані побічні ефекти зокрема сонливість шлунково-кишкові порушення (у тому числі такі як нудота та блювання) тахікардія тремор збудження і запаморочення. Менш часто повідомлялося про випадки коми.

Терапія

Передозування сертраліну може призвести до подовження інтервалу QT тому рекомендується проводити ЕКГ-моніторинг в усіх випадках передозування препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Повідомлялося що застосування сертраліну у період вагітності викликає у деяких новонароджених (матері яких приймали сертралін) симптоми подібні до реакцій відміни. Цей феномен також спостерігався при застосуванні інших антидепресантів класу СІЗЗС. Сертралін не рекомендується застосовувати у період вагітності крім випадків коли клінічний стан жінки такий що очікувані переваги від застосування препарату перевищують потенційний ризик.

Жінки дітородного віку при прийомі сертраліну мають застосовувати відповідні засоби контрацепції.

Слід проводити спостереження за новонародженими якщо мати продовжує застосування сертраліну на пізніх термінах вагітності особливо у ІІІ триместрі. Після застосування сертраліну на пізніх стадіях вагітності у новонароджених можуть виникати наступні симптоми: респіраторний дистрес-синдром ціаноз апное судоми температурна нестабільність труднощі з годуванням блювання гіпоглікемія гіпертонус гіпотонус гіперрефлексія тремор синдром підвищеної нервово-рефлекторної збудливості дратівливість млявість/апатичність постійний плач сонливість і труднощі з засинанням. Ці симптоми можуть бути зумовленими іншими серотонінергічними ефектами чи симптомами відміни. У більшості випадків ці ускладнення розвиваються одразу ж після пологів чи найближчим часом (протягом менш ніж 24 годин).

Згідно з даними епідеміологічних досліджень очікується що застосування СІЗЗС у період вагітності особливо на пізніх сроках вагітності може підвищувати ризик розвитку синдрому персистуючої легеневої гіпертензії новонароджених. Ризик на фоні прийому препарату спостерігається з частотою приблизно 5 випадків на 1000 вагітностей. У загальній популяції відзначається 1-2 випадки синдрому персистуючої легеневої гіпертензії новонароджених
на 1000 вагітностей.

Годування груддю

Діти.

Особливості застосування.

не призначений для лікування біполярної депресії.

Серотоніновий синдром (СС) чи злоякісний нейролептичний синдром (ЗНС)

Перехід із СІЗЗС антидепресантів або антиобсесивних препаратів

Існують обмежені дані контрольованих досліджень з вивчення оптимального часу переключення з СІЗЗС антидепресантів або антиобсесивних препаратів на сертралін. Слід бути обережними при таких змінах лікування особливо при переході на сертралін з таких препаратів тривалої дії як флуоксетин.

Інші серотонінергічні засоби наприклад триптофан фенфлурамін та 5-НТ-агоністи

Одночасне застосування сертраліну та інших засобів що посилюють серотонінергічну нейротрансмісію зокрема триптофану фенфлураміну фентанілу 5-НТ-агоністів чи рослинних препаратів які містять звіробій (Hypericum perforatum) має проводитися з обережністю і такої комбінованої терапії слід (у разі можливості) уникати (через можливу фармакодинамічну взаємодію).

Посилення гіпоманії чи манії

Повідомлялося про посилення симптомів манії/гіпоманії у невеликого відсотка пацієнтів які отримували зареєстровані антидепресанти та антиобсесивні препарати включаючи сертралін. Тому слід з обережністю застосовувати сертралін пацієнтам з манією/гіпоманією в анамнезі. Необхідне ретельне спостереження лікаря. При виявленні ознак маніакальної фази застосування сертраліну слід припинити.

Шизофренія

На тлі прийому препарату у пацієнтів із шизофренією можуть посилюватися психотичні симптоми.

Судоми

При терапії сертраліном можуть виникати судоми: сертралін не слід призначати хворим із нестабільною епілепсією у хворих із контрольованою епілепсією застосування сертраліну потребує ретельного нагляду. Пацієнтам у яких виникають судоми препарат необхідно відмінити.

Суїциди/суїцидальні думки/суїцидальні спроби або клінічні ознаки погіршення

Хворі з депресією мають підвищену схильність до виникнення суїцидальних думок завдавання собі ушкоджень та спроб суїциду (суїцидальних дій та проявів). Цей ризик існує безпосередньо до часу досягнення значної ремісії. Оскільки покращання стану хворих може відбуватися протягом перших кількох тижнів чи більшого періоду терапії пацієнтам слід перебувати під ретельним наглядом до настання цього покращання. Взагалом клінічний досвід свідчить про те що на ранніх етапах одужання ризик суїциду може збільшуватися.

На фоні застосування цього лікарського засобу показаний ретельний нагляд за пацієнтами з високим ризиком розвитку суїцидальності особливо на початку терапії та після будь-яких змін у дозуванні препарату. Пацієнтів (та осіб які за ними доглядають) необхідно попередити про необхідність відстежувати будь-які прояви клінічного погіршення виникнення суїцидальної поведінки чи суїцидальних думок а та кож будь-яких незвичних змін поведінки і негайно звертатися за медичною допомогою при виникненні цих симптомів.

Застосування дітям

Аномальні кровотечі/крововиливи

Гіпонатріємія

У результаті терапії СІЗЗС чи ІЗЗНС включаючи сертралін може розвинутися гіпонатріємія. У багатьох випадках гіпонатріємія є результатом синдрому неадекват

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Золофт 50 мг №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Золофт 50 мг №28

Обліковий номер : 328017

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Pfizer Inc. (США)

Виробник : Pfizer Inc. (США)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7475/01/01

Назва російською : Золофт® таблетки, п/плен. обол., по 50 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Сертралін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Сертралин

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО