Детальніше

Зеродол 100 мг таблетки №30

Обліковий номер: 438781

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

IPCA (Индия)

Виробник: IPCA (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10618/01/01

Назва російською: Зеродол таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Ацеклофенак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Ацеклофенак

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЗЕРОДОЛ

(ZERODOL)

Склад:

діюча речовина: ацеклофенак

1 таблетка містить ацеклофенаку 100 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза натрію крохмальгліколят (тип А) кремнію діоксид колоїдний безводний натрію лаурилсульфат заліза оксид червоний (Е 172) олія рицинова гідрогенізована гіпромелоза кросповідон кислота стеаринова

плівкова оболонка: тальк титану діоксид (Е 171) дибутилфталат гіпромелоза заліза оксид червоний (Е 172).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби. Код АТХ M01A B16.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Нестероїдний протизапальний та протиревматичний засіб похідне фенілоцтової кислоти за хімічним складом подібний до диклофенаку. Ацеклофенак чинить протизапальну знеболювальну та жарознижувальну дії. Інгібуючи ЦОГ ацеклофенак пригнічує синтез простагландинів і таким чином впливає на патогенез запалення виникнення болю та гарячки. При ревматичних захворюваннях протизапальна та аналгезуюча дія ацеклофенаку сприяє значному послабленню болю зменшує ранкову скутість припухлості суглобів що покращує функціональний стан пацієнта.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Ацеклофенак добре всмоктується після перорального застосування його біодоступність становить майже 100 %. Пікова концентрація у плазмі крові досягається приблизно впродовж 1 25-3 годин після застосування. Час досягнення максимальної концентрації збільшується при одночасному вживанні з їжею у той час як на ступінь всмоктування це не впливає.

Розподіл.

Виведення.

Характеристика у різних групах пацієнтів.

Не було виявлено жодних змін фармакокінетики ацеклофенаку у пацієнтів літнього віку.

Уповільнена швидкість виведення після разової дози ацеклофенаку відзначалася у пацієнтів зі зниженими функціями печінки. У дослідженні повторюваних доз при використанні 100 мг препарату 1 раз на добу не спостерігалося жодних відмінностей у фармакокінетичних параметрах у пацієнтів зі слабким та помірним цирозом печінки та у здорових осіб.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматична терапія больового синдрому та запалення при остеоартриті ревматоїдному артриті та анкілозуючому спондиліті а також при інших захворюваннях опорно-рухового апарату що супроводжуються болем (наприклад плечолопатковий періартрит або позасуглобовий ревматизм).

Як анальгетик при станах що супроводжуються болем (включаючи біль у поперековому відділі зубний біль і первинну (функціональну) дисменорею).

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інші аналгетики включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2: необхідно уникати супутнього застосування двох або більше НПЗЗ (включаючи ацетилсаліцилову кислоту) оскільки це може підвищити ризик розвитку побічних реакцій.

Антигіпертензивні препарати: зниження антигіпертензивної дії.

Діуретики: зниження ефекту діуретиків. Діуретики можуть підвищувати ризик нефротоксичності при застосуванні НПЗЗ. Хоча супутнє застосування з бендрофлуазидом не впливає на контроль артеріального тиску не можна виключити взаємодій з іншими діуретиками. При супутньому застосуванні з калійзберігаючими діуретиками потрібний моніторинг вмісту калію у сироватці крові.

Серцеві глікозиди: НПЗЗ можуть загострювати серцеву недостатність знижувати швидкість клубочкової фільтрації і підвищувати рівні глікозидів у плазмі крові.

Препарати літію: спричиняє зниження елімінації літію.

Метотрексат: зниження елімінації метотрексату. Необхідна обережність при прийомі НПЗЗ та метотрексату з інтервалом до 24 годин оскільки НПЗЗ можуть підвищити рівні концентрації метотрексату в плазмі крові що спричиняє за собою підвищення токсичності.

Циклоспорин: підвищується ризик нефротоксичності.

Міфепристон: НПЗЗ не слід застосовувати у межах впродовж 8-12 днів після застосування міфепристону оскільки НПЗЗ можуть зменшити ефект міфепристону.

Кортикостероїди: підвищується ризик виникнення виразок і кровотеч із ШКТ.

Антикоагулянти

Антибіотики групи хінолонів

Антиагрегантні препарати і селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС): підвищується ризик кровотеч зі шлунково-кишкового тракту.

Такролімус: при одночасному застосуванні НПЗЗ та такролімусу можливе підвищення ризику нефротоксичності.

Зидовудин: при сумісному застосуванні з НПЗЗ підвищується ризик гематологічної токсичності. Підтверджено підвищення ризику розвитку гемартрозу і гематом у ВІЛ-інфікованих пацієнтів які страждають на гемофілію при сумісному застосуванні зидовудину та ібупрофену.

Протидіабетичні препарати

Інші НПЗЗ: Супутнє застосування з ацетилсаліциловою кислотою або іншими НПЗЗ може підвищувати частоту виникнення небажаних реакцій включаючи підвищення ризику кровотеч із ШКТ.

Особливості застосування.

Пацієнти літнього віку.

У пацієнтів літнього віку застосування НПЗЗ супроводжується підвищеною частотою виникнення небажаних реакцій особливо перфорацій та кровотеч зі шлунково-кишкового тракту які можуть привести до летального наслідку.

Респіраторні порушення.

Порушення з боку серцево-судинної системи нирок і печінки.

Нирки.

Пацієнтам із серцевою недостатністю або з порушеною функцією нирок які застосовують діуретики або відновлюються після серйозної операції слід брати до уваги важливу роль простагландинів у підтримці ниркового кровотоку. Вплив на функцію нирок зазвичай є оборотним і після відміни ацеклофенаку функція нирок нормалізується.

Печінка.

Серцево-судинна та цереброваскулярна дія.

Проведення належного моніторингу та відповідні рекомендації необхідні пацієнтам з артеріальною гіпертензією та/або застійною серцевою недостатністю легкого ступеня тяжкості в анамнезі оскільки терапія НПЗЗ супроводжується такими явищами як затримка рідини і набряки.

Пацієнтам із неконтрольованою артеріальною гіпертензією ішемічною хворобою серця захворюванням периферичних артерій та/або порушенням мозкового кровообігу призначення ацеклофенаку слід проводити тільки після ретельної оцінки показань. Оцінка також потрібна перед призначенням тривалого лікування пацієнтам із факторами ризику виникнення серцево-судинних захворювань (такими як артеріальна гіпертензія гіперліпідемія цукровий діабет куріння).

Виразка перфорація і кровотечі зі ШКТ що призводили до летального наслідку зустрічалися при застосуванні всіх НПЗЗ у будь-який момент лікування при наявності відсутності попереджувальних симптомів та у хворих із серйозною гастроінтестинальною патологією в анамнезі.

Пильний медичний нагляд вкрай необхідний при підозрі на наявність виразок шлунково-кишкового тракту в анамнезі для пацієнтів із симптомами захворювань ШКТ виразковим колітом і хворобою Крона геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

Ризик розвитку виразки перфорації і кровотеч зі ШКТ підвищується при застосуванні високих доз НПЗЗ пацієнтам із виразковою хворобою в анамнезі особливо ускладненою кровотечею або перфорацією а також у пацієнтів літнього віку. Цим пацієнтам слід розпочинати лікування з найнижчих доз. Можливість призначення комбінованої терапії з протективними засобами (наприклад мізопростол або інгібітори протонної помпи) слід розглядати для таких пацієнтів а також для хворих які потребують супутньої низької дози ацетилсаліцилової кислоти або інших препаратів здатних підвищувати ризик ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту.

При виникненні виразки або кровотечі зі ШКТ у пацієнта який застосовує ацеклофенак лікування слід припинити.

Системний червоний вовчак (СЧВ) і змішане захворювання сполучної тканини.

У пацієнтів із СЧВ і змішаним захворюванням сполучної тканини може збільшуватися ризик розвитку асептичного менінгіту.

Дерматологія.

На тлі застосування НПЗЗ можуть виникати тяжкі шкірні реакції які іноді закінчуються летально що включають ексфоліативний дерматит синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Ризик розвитку таких реакцій найвисокіший на початку лікування: у більшості випадків такі реакції виникають у перший місяць застосування препарату. Прийом Зеродолу слід припинити при перших ознаках шкірного висипання ураженнях слизових оболонок та інших проявах гіперчутливості.

Порушення фертильності у жінок.

Застосування ацеклофенаку може порушити фертильність у жінок. Застосування цього препарату не рекомендовано жінкам які бажають завагітніти. Жінкам які мають труднощі з настанням вагітності або проходять обстеження з причини безпліддя необхідно відмінити Зеродол .

Реакції гіперчутливості.

Як і при застосуванні інших НПЗЗ алергічні реакції включаючи анафілактичні/анафілактоїдні реакції можуть виникати у пацієнтів які раніше не застосовували даний препарат.

Гематологічні порушення.

Зеродол може оборотно пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Довготривале лікування.

Пацієнтів які застосовують НПЗЗ слід регулярно обстежувати для своєчасного виявлення ниркової недостатності порушення функції печінки (підвищення активності печінкових ферментів) і зміни формули крові.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності або годування груддю. На період лікування ацеклофенаком годування груддю слід припинити.

В ході лікування необхідно дотримуватися обережності при керуванні автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій так як при застосуванні препарату можливі запаморочення сонливість підвищена втомлюваність і порушення зору.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки ацеклофенаку призначені для перорального застосування і їх слід ковтати цілими запиваючи достатньою кількістю рідини.

При застосуванні ацеклофенаку здоровими добровольцями їжа впливала тільки на швидкість а не на ступінь всмоктування ацеклофенаку таким чином ацеклофенак можна застосовувати разом з їжею.

Пацієнти літнього віку. Загалом не вимагається зменшення дози. Фармакокінетика ацеклофенаку в осіб літнього віку не змінюється таким чином немає необхідності змінювати дозування чи частоту застосування.

Як і при застосуванні інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) слід з обережністю лікувати пацієнтів літнього віку які загалом схильніші до проявів небажаних явищ у яких із більшою вірогідністю будуть порушені ниркові серцево-судинні та печінкові функції та які швидше за все вживатимуть супутні препарати.

Ниркова недостатність.

Печінкова недостатність.

Рекомендована початкова доза становить 100 мг на добу.

Діти.

Препарат протипоказаний дітям.

Передозування.

Симптоми.

Симптоми включають головний біль нудоту блювання біль в епігастральній ділянці подразнення та кровотечу зі шлунково-кишкового тракту діарею дезорієнтацію збудження кому сонливість запаморочення шум у вухах артеріальну гіпотензію розлади дихання втрату свідомості судоми або посилення проявів інших побічних реакцій. У разі тяжкого отруєння можуть розвинутися гостра ниркова недостатність та ураження функції печінки.

Лікування.

Пацієнти повинні отримувати симптоматичне та підтримуюче лікування за показаннями.

У межах 1 години після проковтування потенційно токсичної кількості препарату слід застосувати активоване вугілля. В якості альтернативи дорослим слід провести промивання шлунка у межах 1 години після передозування.

Необхідно забезпечити адекватний діурез.

Потрібен пильний моніторинг функції нирок і печінки.

Пацієнтам слід перебувати під наглядом лікаря як мінімум впродовж 4 годин після проковтування потенційно токсичних кількостей препарату. У разі частих і тривалих судом пацієнтові необхідне внутрішньовенне введення діазепаму.

Інші заходи визначаються клінічним станом пацієнта.

Побічні реакції.

З боку центральної нервової системи

З боку нирок: нефротоксичність включаючи інтерстиціальний нефрит нефротичний синдром і ниркову недостатність.

З боку печінки: порушення функції печінки гепатит жовтяниця.

З боку системи кровотворення і лімфатичної системи

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи неспецифічні алергічні реакції анафілаксію анафілактичні реакції шок реактивні реакції з боку органів дихання які включають астму погіршення перебігу астми бронхоспазм диспное ангіоневротичний набряк.

З боку метаболізму: гіперкаліємія.

З боку психіки: депресія незвичайні сновидіння безсоння.

З боку органів зору

З боку органів слуху: вертиго дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: серцева недостатність прискорене серцебиття набряки артеріальна гіпертензія гіперемія припливи васкуліт. Деякі НПЗЗ (зокрема при довготривалому застосуванні у високих дозах) можуть підвищувати ризик тромбоемболічних ускладнень (наприклад інсульт або інфаркт міокарда). Більшість реакцій оборотні і мало виражені.

З боку дихальної системи: задишка бронхоспазм стридор.

З боку травного тракту

З боку шкіри

З боку нирок і сечовидільної системи: нефротичний синдром ниркова недостатність.

Загальні розлади та місцеві реакції

Лабораторні показники: підвищення активності печінкових ферментів підвищення концентрації сечовини в крові підвищення вмісту креатиніну в крові підвищення активності лужної фосфатази в крові збільшення маси тіла.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

10 таблеток у блістері 1 або 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Іпка Лабораторіз Лімітед.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Зеродол 100 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Зеродол 100 мг таблетки №30

Обліковий номер : 438781

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
IPCA (Индия)

Виробник : IPCA (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10618/01/01

Назва російською : Зеродол таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Ацеклофенак

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Ацеклофенак

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО