Детальніше

Зентел 400 мг таблетки №1

Обліковий номер: 329620

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline (ПАР)

Виробник: GlaxoSmithKline (ЮАР) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10241/01/01

Назва російською: Зентел ™ таблетки по 400 мг №1

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Альбендазол

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЗЕНТЕЛ&trade

(ZENTEL)

Склад:

діюча речовина: альбендазол

допоміжні речовини: лактоза моногідрат крохмаль кукурудзяний повідон натрію лаурилсульфат натрію кроскармелоза целюлоза мікрокристалічна сахарин натрію магнію стеарат жовтий захід (Е 110) ароматизатор ванільний ароматизатор апельсиновий ароматизатор інтенсивно фруктовий.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Антигельмінтні засоби. Засоби що застосовуються при нематодозах.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Ascaris lumbricoides Trichuris trichiura Enterobius vermicularis Ancylostoma duodenale Necator americanus Strongyloides stercoralis Cutaneus Larva Migrans Hymenolepsis nana Taenia solium Taenia saginata Opisthorchis viverrini Clonorchis sinensis Giardia lamblia (intestinalis або duodenalis).

Альбендазол проявляє активність щодо тканинних паразитів включаючи цистний та альвеолярний ехінококози що спричиняються інвазією Echinococcosus granulosus та Echinococcosus multilocularis відповідно. Альбендазол є ефективним засобом для лікування нейроцистицеркозу спричиненого личинковою інвазією Taenia solium капіляріозу спричиненого Capillaria philippinensis та гнатостомозу спричиненого інвазією Gnathostoma spinigerum.

Альбендазол знищує цисти або значно зменшує їхні розміри (до 80 %) у пацієнтів з гранулярним ехінококозом. Після лікування альбендазолом кількість нежиттєздатних цист збільшується до 90 % порівняно з 10 % у пацієнтів які не проходили курс лікування. Після застосування альбендазолу для лікування цист спричинених Echinococcus multilocularis

Фармакокінетика.

Хворі літнього віку

Хоча досліджень фармакокінетики альбендазолу у хворих літнього віку не проводили дані отримані при лікуванні 26 пацієнтів віком до 79 років дають можливість припустити що фармакокінетика у цієї вікової групи пацієнтів є аналогічною до такої у молодих здорових добровольців.

Ниркова недостатність

Фармакокінетика альбендазолу у цієї групи пацієнтів не вивчалась.

Печінкова недостатність

Фармакокінетика альбендазолу у цієї групи пацієнтів не вивчалась.

Клінічні характеристики.

Показання.

Кишкові форми гельмінтозів та шкірний синдром Larva Migrans (короткострокове лікування малими дозами): ентеробіоз анкілостомоз та некатороз гіменолепідоз теніоз стронгілоїдоз аскаридоз трихоцефальоз клонорхоз опісторхоз шкірний синдром Larva Migrans лямбліоз у дітей.

Системні гельмінтні інфекції (тривале лікування високими дозами):

Echinococcus granulosus):

-при неможливості хірургічного втручання

-перед хірургічним втручанням

-після операції якщо передопераційне лікування було коротким якщо спостерігається розповсюдженість гельмінтів або під час операції були знайдені живі форми

-після проведення черезшкірного дренажу цист з діагностичною або терапевтичною метою

альвеолярний ехінококоз (спричинений Echinococcus multiocularis):

-при неоперабельному захворюванні зокрема у випадках місцевих або віддалених метастазів

-після паліативного хірургічного втручання

-після радикального хірургічного втручання або пересадження печінки

нейроцистицеркоз (спричинений личинками Taenia solium):

-при наявності поодиноких або множинних цист або гранулематозного ураження мозку

-при арахноїдальних або внутрішньошлуночкових цистах

-при рацемозних цистах

капіляроз (спричинений Capillaria philippinensis) гнатостомоз (спричинений Gnathostoma spinigerum та спорідненими видами) трихінельоз (спричинений Trichinella spiralis та T.pseudospiralis) токсокароз (спричинений Toxocara canis та спорідненими видами).

Протипоказання.

Гіперчутливість до альбендазолу або до будь-якого компонента препарату.

Період вагітності та годування груддю.

Жінкам які планують завагітніти. Жінкам репродуктивного віку слід застосовувати ефективні негормональні контрацептивні засоби під час та протягом 1 місяця після лікування препаратом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Альбендазол індукує ферменти системи цитохрому Р450.

Лікарські засоби що можуть незначно зменшувати ефективність альбендазолу: протисудомні препарати (наприклад фенітоїн фосфенітоїн карбамазепін фенобарбітал примідон) левомізол ритонавір. Ефективність лікування пацієнтів слід контролювати можуть знадобитись альтернативні дозові режими або терапія.

Циметидин празиквантел і дексаметазон підвищують плазмові рівні метаболіту альбендазолу що відповідає за системну активність препарату що у свою чергу може спричинити підвищення рівня побічних реакцій.

Грейфрутовий сік також підвищує рівень сульфоксиду альбендазолу у плазмі крові.

Через можливе порушення активності цитохрому Р450 існує теоретичний ризик взаємодії з такими препаратами: оральними контрацептивами антикоагулянтами оральними цукрознижувальними засобами теофіліном.

Особливості застосування.

Для запобігання прийому Зентелу протягом ранніх термінів вагітності жінок репродуктивного віку слід лікувати у перший тиждень менструації або після негативного тесту на вагітність. Під час лікування необхідна надійна контрацепція.

Лікування альбендазолом може виявити вже існуючий нейроцистицеркоз особливо на територіях з високим рівнем інфікування штамами Tenia solium. У пацієнтів можуть виникати неврологічні симптоми наприклад судоми підвищення внутрішньочерепного тиску та фокальні симптоми внаслідок запальної реакції спричиненої загибеллю паразитів у мозку. Симптоми можуть виникнути швидко після лікування тому слід негайно почати відповідну терапію кортикостероїдами та протисудомними препаратами.

Лікування системних гельмінтних інфекцій

-починати лікування лише після негативного тесту на вагітність

-попередити про необхідність застосування ефективних засобів контрацепції під час лікування препаратом та протягом місяця після його відміни.

Лікування альбендазолом може також виявити вже існуючий нейроцистицеркоз особливо на територіях з високим рівнем інфікування штамами Tenia solium. У пацієнтів можуть виникати неврологічні симптоми наприклад судоми підвищення внутрішньочерепного тиску та фокальні симптоми внаслідок запальної реакції спричиненої загибеллю паразитів у мозку. Симптоми можуть виникнути швидко після лікування тому слід негайно почати відповідну терапію кортикостероїдами та протисудомними препаратами.

Оскільки препарат містить лактозу пацієнти з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість галактози дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози не повинні приймати цей препарат.

Препарат містить натрію сахарин що слід враховувати хворим на цукровий діабет.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та з іншими механізмами.

Враховуючи наявність такої побічної реакції як запаморочення рекомендовано на період застосування альбендазолу утримуватись від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Кишкові інфекції та шкірний синдром Larva Migrans

Препарат приймати разом з їжею. Бажано застосовувати в одну й ту саму годину доби. Якщо не настає одужання через 3 тижні лікар має призначити другий курс лікування.

У деяких пацієнтів особливо у дітей можуть виникати труднощі при проковтуванні цілої таблетки у такому разі таблетку можна прожувати з невеликою кількостю води або можна її розкришити.

Застосовувати дорослим та дітям віком від 3 років.

Інфекція

Вік

Дози та тривалість прийому

Ентеробіоз анкілостомоз некатороз

аскаридоз

трихоцефальоз

Дорослі та діти віком від 3 років*

400 мг 1 раз/добу (1 таблетка) одноразово.

Стронгілоїдоз теніоз гіменолепідоз

Дорослі та діти віком від 3 років*

3 днів.

Клонорхоз опісторхоз

Дорослі та діти віком від 3 років*

Шкірний синдром Larva Migrans

Дорослі та діти віком від 3 років*

400 мг 1 таблетка 1 раз на добу протягом 1-3 днів.

Лямбліоз

Тільки діти віком від 3 до 12 років*

*

Хворі літнього віку

Досвід застосування препарату для лікування осіб літнього віку обмежений. Корекція дози не потрібна однак альбендазол з обережністю слід застосовувати для лікування пацієнтів літнього віку з порушенням функції печінки.

Ниркова недостатність

Оскільки альбендазол виводиться нирками у дуже незначній кількості корекція дози для лікування цієї категорії хворих не потрібна однак при наявності ознак ниркової недостатності такі хворі повинні знаходитись під ретельним наглядом.

Печінкова недостатність

Оскільки альбендазол активно метаболізується у печінці до фармакологічно активного метаболіту порушення функції печінки може мати суттєвий вплив на його фармакокінетику. Тому пацієнти зі зміненими показниками функції печінки (підвищення рівня трансаміназ) на початку застосування альбендазолу повинні знаходитись під ретельним наглядом.

Системні гельмінтні інфекції

(тривале лікування високими дозами).

Препарат приймати разом з їжею.

Застосувувати дорослим та дітям віком від 6 років.

Дітям віком до 6 років призначення препарату у високих дозах не рекомендується. Режим дозування встановлює лікар індивідуально залежно від віку маси тіла а також ступеня тяжкості інфекції.

Інфекція

Тривалість прийому

Цистний ехінококоз

28 днів. 28-денний цикл можна призначати повторно (загалом 3 рази) після перерви у 14 днів.

- Неоперабельні та множинні кісти

До 3-х 28-денних циклів при лікуванні печінкових легеневих та перитонеальних цист. При наявності цист іншої локалізації (в кістках або мозку) може знадобитись триваліше лікування.

-Перед операцією

Перед операцією рекомендується два 28-денних цикли. Якщо операцію слід виконати до завершення цих циклів лікування продовжують якомога довше до початку операції.

-Після операції

-Після черезшкірного дренажу цист

Аналогічно якщо знайдені життєздатні цисти або виникло розповсюдження гельмінтів слід проводити два повних цикли лікування.

Альвеолярний

ехінококоз

28 днів. Другий 28-денний курс повторювати після двотижневої перерви у застосуванні препарату. Лікування може бути подовжене протягом кількох місяців або років.

Нейроцистицеркоз**

-Цисти у паренхімі та гранульоми

-Арахноїдальні та внутрішньошлункові цисти

Звичайний курс лікування становить 28 днів.

-Рацемозні цисти

Звичайний курс лікування становить 28 днів може тривати довше. Тривалість лікування визначається клінічною та радіологічною відповіддю на лікування.

** При лікуванні пацієнтів хворих на нейроцистицеркоз слід призначати відповідну кортикостероїдну та протисудомну терапію. Пероральні та внутрішньовенні кортикостероїди рекомендуються для попередження виникнення випадків церебральної гіпертензії протягом першого тижня лікування.

Інфекція

Дози та тривалість прийому

Капіляріоз

400 мг 1 раз на добу протягом 10 днів***.

Гнатостомоз

400 мг 1 раз на добу протягом 10-20 днів***.

Трихінельоз токсокароз

400 мг 2 рази на добу протягом 5-10 днів***.

***Зазвичай потрібен один курс лікування але можуть знадобитись наступні курси якщо результати паразитологічного обстеження залишаться позитивними.

Хворі літнього віку

Досвід застосування препарату для лікування осіб літнього віку обмежений. Корекція дози не потрібна однак альбендазол з обережністю слід застосовувати для лікування пацієнтів літнього віку з порушенням функції печінки.

Ниркова недостатність

Оскільки альбендазол виводиться нирками у дуже незначній кількості корекція дози для лікування цієї категорії хворих не потрібна однак при наявності ознак ниркової недостатності такі хворі повинні знаходитись під ретельним наглядом.

Печінкова недостатність

Діти.

Препарат призначений для застосування дітям віком від 3 років.

Передозування.

Симптомами залежно від прийнятої дози препарату можуть бути діарея нудота блювання тахікардія підвищення рівня трансаміназ. У разі передозування лікування симптоматичне згідно з клінічним станом.

Побічні реакції.

Побічні ефекти що виникають при короткотерміновому лікуванні кишкових інфекцій та шкірного синдрому Larva Migrans.

Імунна система.

Нервова система.

Нечасто: головний біль та запаморочення.

Шлунково-кишковий тракт.

Нечасто: симптоми з боку верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (наприклад епігастральний біль нудота блювання) та діарея.

Гепатобіліарна система.

Рідко: підвищення рівня печінкових ферментів.

Шкіра та підшкірна тканина.

Дуже рідко: поліморфна еритема синдром Стівенса-Джонсона.

Побічні ефекти що виникають при довготривалому лікуванні системних гельмінтних інфекцій.

Кров та лімфатична система.

Нечасто: лейкопенія.

Дуже рідко: панцитопенія апластична анемія агранулоцитоз.

Імунна система.

Нервова система.

Дуже часто: головний біль.

Часто: запаморочення.

Шлунково-кишковий тракт.

Гепатобіліарна система.

Дуже часто: підвищення рівня печінкових ферментів від легкого до помірного ступеня.

Нечасто: гепатит.

Шкіра та підшкірна тканина.

Часто: обернена алопеція (потоншання волосся та помірна втрата волосся).

Дуже рідко: поліморфна еритема синдром Стівенса-Джонсона.

Загальні розлади.

Часто: гарячка.

Препарат містить пігмент жовтий захід (Е 110) який може спричинити алергічні реакції.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка. По 1 таблетці у блістері з ПВХ/алюмінієвої фольги вміщеному у картонну коробку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ГлаксоСмітКляйн Південна Африка (Пту) Лтд Південно-Африканська Республіка/ GlaxoSmithKline South Africa (Pty) Ltd South Africa.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

ГлаксоСмітКляйн Південна Африка (Пту) Лтд 39 Хокінс Авеню Еппінг Індастріа 1 Кейптаун 7460 Південно-Африканська Республіка/

GlaxoSmithKline South Africa (Pty) Ltd 39 Hawkins Avenue Epping Industria 1 Cape Town 7460 South Africa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Зентел 400 мг таблетки №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Зентел 400 мг таблетки №1

Обліковий номер : 329620

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline (ПАР)

Виробник : GlaxoSmithKline (ЮАР) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10241/01/01

Назва російською : Зентел ™ таблетки по 400 мг №1

Мiжнародна назва : Альбендазол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Альбендазол

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО