Детальніше

Зафірон порошок для ін'єкційг у капсулах 12 мкг с інгалятором №60

Обліковий номер: 338659

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Adamed (Польша)

Виробник: Adamed (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3759/01/01

Назва російською: Зафирон капсулы д/инг. с порош., по 12 мкг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Формотерол

Форма выпуску: Капсулы , порошок

Дiюча речовина : Формотерол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЗАФІРОН

(ZAFIRON)

Склад:

діюча речовина: formoterole

1 капсула містить формотеролу фумарату дигідрату 12 5 мкг еквівалентно формотеролу фумарату 12 мкг

допоміжні речовини: лактози моногідрат напівмікронізований лактози моногідрат мікронізований желатин.

Лікарська форма. Капсули що містять порошок для інгаляцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група. Адренергічні препарати для інгаляційного застосування. Селективні агоністи бета2

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

2-адренорецепторів. Чинить бронхорозширювальну дію у пацієнтів з оборотною обструкцією дихальних шляхів. Препарат діє швидко (початок дії у межах 1-3 хв) його ефект зберігається протягом 12 годин після інгаляції. При застосуванні препарату у терапевтичних дозах вплив на серцево-судинну систему є мінімальним і спостерігається лише в окремих випадках.

Формотерол гальмує вивільнення гістаміну і лейкотрієнів з пасивно сенсибілізованих легенів людини. Формотерол ефективно попереджає бронхоспазм спричинений алергенами фізичним навантаженням холодним повітрям гістаміном чи метахоліном. Оскільки бронхорозширювальний ефект препарату є вираженим протягом 12 годин після інгаляції підтримуюча терапія при якій формотерол призначають 2 рази на добу дозволяє у більшості випадків забезпечити необхідний контроль бронхоспазму при хронічних захворюваннях легенів як протягом дня так і вночі.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

При застосуванні формотеролу в дозі що перевищує терапевтичну (разова доза 120 мкг) максимальна концентрація (Cmax

80 мікрограмів формотеролу фумарату з позначкою 3

Розповсюдження.

Метаболізм.

Виведення.

120 мкг) здоровими волонтерами та після одноразового та багаторазового прийому хворими на астму.

Активна речовина та її метаболіти повністю елімінуються з організму близько 2/3 від дози застосованої внутрішньо виводиться із сечею а 1/3 з калом. Нирковий кліренс формотеролу становить 150 мл/хв.

У здорових волонтерів період напіввиведення формотеролу з плазми крові після інгаляції одноразової дози 120 мкг формотеролу фумарату складає 10 годин натомість періоди напіввиведення енантіомерів (R R) i (S S) розраховані на підставі показників видалення з сечею складають відповідно 13 9 та 12 3 години.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування інших симпатоміметичних засобів може посилювати побічну дію Зафірону.

Одночасне застосування похідних ксантину стероїдів або діуретиків може посилювати потенціальну гіпокаліємічну дію бета2-адреностимуляторів.

Гіпокаліємія може збільшувати схильність до порушення серцевого ритму у пацієнтів що лікуються глікозидами дигіталісу.

Особливості застосування.

Протизапальне лікування.

Під час лікування хворих з астмою слід використовувати препарат Зафірон бета2-адреностимулятор пролонгованої дії (англ. LABA) лише як допоміжний препарат що застосовується разом з кортикостероїдами інгаляційного використання у хворих в яких астма не контролюється відповідним чином за допомогою інгаляційних кортикостероїдів або у хворих у яких загострення хвороби дає підставу для початку лікування за допомогою кортикостероїдів інгаляційного використання та бета2-адреностимулятора пролонгованої дії.

У дітей віком від 6 до 12 років рекомендується використання комплексного препарату що містить кортикостероїди інгаляційного застосування та бета2-адреностимулятор пролонгованої дії за винятком випадків коли вимагається застосування окремих інгаляційних кортикостероїдів та бета2-адреностимулятора пролонгованої дії.

Не слід застосовувати Зафірон водночас з іншими бета2-адреностимуляторами пролонгованої дії. Під час лікування хворих на астму Зафірон слід використовувати як допоміжний препарат хворим у яких астма не контролюється відповідним чином за допомогою інших засобів (наприклад інгаляційних кортикостероїдів у малих та середніх дозах) або у хворих у яких загострення хвороби дає підставу для початку лікування за допомогою двох препаратів що використовуються у підтримуючій терапії у тому числі за допомогою препарату Зафірон.

У хворих які не одержують протизапального лікування його слід розпочати одночасно з початком застосування препарату Зафірон. Хворим слід рекомендувати продовження протизапальної терапії після початку застосування препарату Зафірон навіть якщо відзначено поліпшення стану.

Якщо симптоми астми зменшаться можна розглянути поступове зменшення дози препарату Зафірон. Важливо регулярно контролювати стан пацієнтів у період зменшення дози. Слід застосувати найменшу ефективну дозу препарату Зафірон.

Загострення астми.

Клінічні дослідження із застосуванням препарату Зафірон вказують на частішу появу тяжких загострень астми у пацієнтів що приймали Зафірон ніж у пацієнтів які одержували плацебо зокрема у дітей віком від 5 до 12 років. Ці дослідження не дають можливості точного визначення різниці у кількості випадків загострення астми поміж досліджуваними групами.

Якщо симптоми залишаються або кількість доз Зафірону потрібна для контролю симптомів захворювання збільшується це зазвичай вказує на погіршення перебігу основного захворювання і необхідність перегляду лікарем базової терапії астми.

Не слід розпочинати лікування препаратом Зафірон а також збільшувати дозування в період загострення астми.

Не слід застосовувати препарат Зафірон з метою послаблення гострих симптомів астми.

2-адреностимулятор швидкої дії. Слід поінформувати пацієнта про необхідність невідкладної потреби у медичній допомозі у випадку раптового загострення астми.

Необхідність частого прийому препарату (тобто профілактичне лікування) напр. за допомогою кортикостероїдів та бета2-адреностимуляторів пролонгованої дії) з метою профілактики бронхоспазму викликаного фізичним навантаженням декілька разів на тиждень не зважаючи на підтримуючу терапію може бути симптомом недостатнього контролю астми та може бути підставою перегляду лікування астми та оцінки виконування пацієнтом рекомендацій лікаря.

2-адреностимуляторам пацієнтам хворим на цукровий діабет рекомендується додатковий контроль рівня глюкози в крові.

Гіпокаліємія.

2-адреностимуляторами може бути розвиток потенційно серйозної гіпокаліємії. Оскільки ця дія препарату може бути посилена гіпоксією і супутнім лікуванням особливої обережності слід дотримуватись хворим на бронхіальну астму тяжкого перебігу. У цих випадках рекомендується регулярний контроль рівня калію у сироватці крові.

Парадоксальний бронхоспазм.

Як і при проведенні іншої інгаляційної терапії при застосуванні препарату Зафірон слід враховувати можливість розвитку парадоксального бронхоспазму. У цьому випадку слід негайно відмінити препарат і призначити альтернативне лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування Зафірону у період вагітності або годування груддю не встановлена. Не рекомендується застосування препарату у період вагітності. Препарат слід застосовувати в цей період тільки за життєвими показаннями якщо не існує іншої безпечної альтернативи.

Формотерол як і інші бета2-адреностимулятори може уповільнювати процес пологів внаслідок токолітичної дії.

Невідомо чи проникає формотерол у грудне молоко. Жінкам на період лікування слід припинити годування груддю.

У випадку появи запаморочення тремору судом під час лікування не слід керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі.

Бронхіальна астма.

1-2 капсули для інгаляції (12-24 мкг) 2 рази на добу. Максимальна рекомендована добова доза для підтримуючої терапії становить 48 мкг на добу. У разі необхідності можна додатково застосувати 1-2 капсули на добу з метою зменшення прояву симптомів. Якщо потреба у застосуванні додаткових доз препарату виникає частіше ніж 2 дні на тиждень слід переглянути лікування оскільки це може вказувати на погіршання перебігу основного захворювання.

Хронічна обструктивна хвороба легенів.

Максимальна добова доза для підтримуючої терапії становить 48 мкг на добу.

Інгалювати вміст 1 капсули (12 мкг) за 15 хвилин до фізичного навантаження або передбачуваного контакту з алергеном. Хворим на бронхіальну астму важкого перебігу може знадобитися застосування 2 капсул для інгаляції (24 мкг) на добу.

Діти віком від 6 років.

Бронхіальна астма.

1 капсула для інгаляції (12 мкг) 2 рази на добу.

Максимальна рекомендована добова доза становить 24 мкг на добу.

Профілактика бронхоспазму спричиненого фізичним навантаженням алергенами або холодним повітрям.

Слід інгалювати вміст 1 капсули (12 мкг) за 15 хв до навантаження або до передбачуваного контакту з алергеном.

Спосіб використання інгалятора

1. Зняти кришечку-насадку з інгалятора.

2. Притримуючи інгалятор за нижню частину відкрити його повертаючи наконечник (верхню частину) за стрілкою.

3. Помістити капсулу в камеру що має форму капсули та знаходиться у нижній частині інгалятора. Капсулу треба виймати з упаковки безпосередньо перед застосуванням

4. Повернути наконечник у закрите положення.

5. Натиснути до кінця кнопки у нижній частині інгалятора одночасно (тільки один раз!) притримуючи інгалятор у вертикальному положенні.

УВАГА!

6. Зробити глибокий видих.

Забороняється намагатися звільнити капсулу шляхом багаторазового натиснення на кнопки.

8. Почувши характерний звук (дзижчання) необхідно затримати дихання наскільки це можливо без відчуття дискомфорту і витягнути інгалятор з рота. Зробити видих. Потім відкрити інгалятор і перевірити чи не залишився в капсулі порошок. Якщо порошок залишився необхідно повторити дії вказані у п. 6-8.

9. Відкрити інгалятор витягнути порожню використану капсулу повернути у закрите положення наконечник і надіти кришечку-насадку.

Очищення інгалятора:

Діти.

Передозування.

Симптоми:2-адреностимуляторів таких як нудота блювання головний біль тремор сонливість відчуття серцебиття тахікардія шлуночкові аритмії метаболічний ацидоз гіпокаліємія гіперглікемія подовження інтервалу QT на кардіограмі артеріальна гіпертензія.

Лікування: показане проведення підтримуючої і симптоматичної терапії. У серйозних випадках необхідна госпіталізація.

У випадку сильної інтоксикації потрібно слідкувати за концентрацією електролітів (наприклад калію) у сироватці крові та кислотно-лужним балансом.

Побічні реакції.

Тяжке загострення астми.

Плацебо контрольовані клінічні дослідження в яких формотерол застосовувався протягом принаймні 4 тижнів вказують на більш часту появу тяжких загострень астми у пацієнтів які приймали формотерол ( 0 9% у випадку дози 10-12 мкг двічі на добу 1 9% у випадку дози

24 мкг два рази на добу) ніж у пацієнтів які одержували плацебо (0 3%) зокрема у дітей віком від 6 до 12 років.

Досвід застосування у молоді та дорослих пацієнтів з астмою

(2/277 0 7%).

Досвід застосування у дітей віком від 6 до 12 років з астмою

˃˃

(˃˃

З боку імунної системи

Порушення метаболізму та харчування

З боку ЦНС

З боку серцево-судинної системи

З боку дихальної системи та грудної клітки

З боку шлунково-кишкового тракту

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 капсул у Pa-Al-PVC блістері по 6 або по 12 блістерів разом з інгалятором та інструкцією для медичного застосування у картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Паб' яніцький фармацевтичний завод Польфа А.Т. Польща.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Вул. Марш.Дж. Пілсудського 5 95-200 Паб' яніце Польща.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Зафірон порошок для ін'єкційг у капсулах 12 мкг с інгалятором №60

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Зафірон порошок для ін'єкційг у капсулах 12 мкг с інгалятором №60

Обліковий номер : 338659

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Adamed (Польша)

Виробник : Adamed (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3759/01/01

Назва російською : Зафирон капсулы д/инг. с порош., по 12 мкг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Формотерол

Форма выпуску : Капсулы , порошок

Дiюча речовина : Формотерол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Капсули

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО