Детальніше

Йокс спрей 30 мл

Обліковий номер: 327196

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

Виробник: IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1829/01/01

Форма выпуску: Спрей

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЙОКС

(JOX)

Склад:

діючі речовини: повідон йодований алантоїн

1 мл спрею містить 85 мг повідону йодованого 1 мг алантоїну

допоміжні речовини: левоментол кислоти лимонної моногідрат натрію цитрат етанол 96 % пропіленгліколь вода очищена.

Лікарська форма.

Спрей для ротової порожнини.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора або ледь каламутна рідина червоно-коричневого кольору яка повністю розчиняється у воді.

Фармакотерапевтична група.

Лікарські засоби що застосовуються при захворюваннях горла. Антисептики.

Код АТX R02A A20.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Повідон йодований дезінфікуюча речовина що належить до групи речовин що містять йод виділяє при контакті зі шкірою або слизовими оболонками органічний йод що має широкий спектр протимікробної дії за рахунок безпосередньої дії на протеїни мікроорганізмів. Вона частково діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні коки та бацили на деякі анаеробні бактерії дріжджі або цукроміцети простіші віруси.

Препарат також містить алантоїн який чинить протизапальну дію за рахунок чого разом із повідоном йодованим здійснюється терапевтичний вплив препарату.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дезінфекція ротової порожнини і глотки при запальних та інфекційних захворюваннях: ангіна фарингіт тонзилофарингіт тонзиліт глосит та афтозний стоматит у складі комплексного лікування з антибіотиками при стрептококовій ангіні перші симптоми гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату

герпетиформний дерматит Дюринга

гіпертиреоз аденома або порушення функції щитовидної залози

декомпенсована серцева недостатність

ниркова недостатність

2 тижні до і після обстеження або терапії за допомогою радіоактивного йоду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Застосування повідону йодованого слід уникати пацієнтам які застосовують препарати літію оскільки їх одночасне застосування може викликати синергічний гіпотиреоїдний ефект.

Повідон йодований не слід застосовувати одночасно з препаратами що містять хлоргексидин сульфадіазин срібла через можливу часткову неактивність. Повідон йодований взаємодіє з сильними лугами натрію тіосульфатом натрію метабісульфітом та тіомерсалом тому не можна застосовувати препарат одночасно з цими речовинами.

Усі взаємодії проявляються візуально знебарвленням розчину що свідчить про зниження ефективності препарату.

Не слід застосовувати препарат одночасно з дезінфікуючими засобами що містять ртуть мазями до складу яких входять ферменти або з бензойною настойкою препарат несумісний з окислювачами солями лугів та речовинами з кислою реакцією.

Особливості застосування.

Препарат не призначений для застосування внутрішньо: не слід вдихати таабо ковтати препарат. Якщо протягом 3 діб стан хворого не поліпшується або спостерігається небажана дія незвичні відчуття необхідна консультація лікаря.

Недоцільно одночасно застосовувати препарат з іншими антисептичними лікарськими засобами призначеними для застосування у порожнині рота та горла.

При ларингіті препарат можна застосовувати тільки у виняткових випадках.

Препарат містить 18 6 % етанолу та не містить цукор.

З обережністю препарат застосовувати хворим із печінковою недостатністю. У таких хворих може підвищуватися рівень трансаміназ тому необхідно контролювати їх рівні у сироватці крові.

Застосування повідону йодованого може перешкоджати сцинтиграфії щитовидної залози. Не слід застосовувати повідон йодований упродовж 1-2-х тижнів до початку сцинтиграфії щитовидної залози.

Оскільки неможливо виключити розвиток гіпертиреозу довготривале (більше 14 днів) застосування повідону йодованого або застосування у значних кількостях пацієнтам (особливо літнього віку) з латентними порушеннями функції щитовидної залози допустиме тільки після ретельної оцінки очікуваної користі і можливого ризику. Стан таких пацієнтів слід контролювати для виявлення ранніх ознак гіпертиреозу і належного обстеження функції щитовидної залози навіть після припинення застосування препарату (на термін до 3 місяців).

Не слід вдихати або ковтати розпилюваний розчин! Уникати потрапляння препарату в очі! Якщо препарат потрапив до очей слід вимити його за допомогою води.

Препарат може змінити забарвлення слизової оболонки порожнини рота зубів шкіри та одягу. Плями на слизовій оболонці зубах та шкірі можна видалити алкоголем. Плями на одязі можна видалити за допомогою прання та полоскання з розведеним аміаком (нашатирний спирт) тіосульфатом натрію або водою з милом.

Якщо можливо зубні протези і подібні конструкції слід видалити з рота до застосування препарату.

Не слід нагрівати препарат перед застосуванням.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає досвіду місцевого застосування повідону йодованого вагітним жінкам. У новонароджених чиї матері місцево застосовували йод (після вагінального застосування перед пологами або нанесення на шкіру у період вагітності) спостерігався вроджений гіпотиреоз або зоб. Тому повідон йодований не можна застосовувати під час вагітності.

Йод може проникати у грудне молоко. Виявлені концентрації йоду у крові та сечі дітей яких годували груддю були у багато разів вищими за концентрації що спостерігалися у їхніх матерів які застосовували повідон йодований. Високі концентрації йоду у сироватці крові можуть спричинити розвиток вродженого гіпотиреозу у дітей яких годують груддю тому повідон йодований не можна застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Застосування препарату не впливає на здатність керувати транспортними засобами або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Спрей застосовувати місцево на слизову оболонку порожнини рота та глотки.

Препарат розприскується дозовано з флакона з механічним розпилювачем та аплікатором для ротової порожнини (рис. A1 або А2).

Якщо аплікатор для ротової порожнини знаходиться у поліетиленовому пакеті його потрібно розрізати ножицями чи іншим зручним інструментом та вийняти аплікатор (рис. B2).

Перед застосуванням ротовий аплікатор слід промити теплою водою та перевірити на наявність пошкоджень. Пошкоджений аплікатор застосовувати не можна.

Зняти захисний ковпачок з механічного розпилювача. Насадити аплікатор на флакон (рис. В3).

Натиснути 2-3 рази поки розчин не надійде до розпилювача та після натискання почне розбризкуватися.

Ввести трубочку аплікатора у ротову порожнину затримати дихання та натиснути 2 рази кожного разу спрямувавши струмінь препарату на відповідну ділянку порожнини горла справа та зліва. Під час застосування флакон потрібно тримати вертикально.

Не слід вдихати чабо ковтати розпилений розчин!

Перед застосуванням ротовий аплікатор потрібно промити теплою водою та перевірити його на наявність пошкоджень. Пошкоджений аплікатор застосовувати не можна.

Спрей можна наносити не більше 6 разів на добу.

Тривалість лікування залежить від характеру і перебігу захворювання та визначається лікарем індивідуально.

Діти.

Застосовувати для лікування дітей віком від 8 років.

Дітям віком від 8 до 12 років препарат застосовувати під наглядом лікаря.

Дітям слід застосовувати препарат з обережністю зважаючи на можливість виникнення ларингоспазму.

Передозування.

При правильному місцевому застосуванні препарату у порожнині рота або глотки не спостерігалися випадки передозування. Однак у разі проковтування розчину йоду розвивалося гостре отруєння. Пацієнти спочатку відчували металевий присмак у порожнині рота починалося блювання біль у шлунку та діарея. Протягом 1-3 діб спостерігалася анурія набряк голосової щілини із наступною асфіксією аспіраційна пневмонія або набряк легенів. У деяких випадках спостерігався навіть сильний розлад кровообігу.

Лікування симптоматичне та спочатку включає стандартні заходи що запобігають подальшій абсорбції препарату у шлунково-кишковому тракті. Пацієнту необхідно випити молоко та заварений крохмаль. (Для заварювання крохмалю покласти 2 г крохмалю у порцелянову чашку та добре змішати з 8 мл прохолодної очищеної води.

Побічні реакції.

Препарат зазвичай добре переноситься.

Частота виникнення небажаних явищ оцінювалася за таким принципом: дуже часто ( 1/10000) включаючи окремі повідомлення.

З боку імунної системи: дуже рідко: симптоми підвищеної чутливості анафілактичний шок.

З боку шлунково-кишкового тракту: нечасто: сухість у роті.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: рідко: можливе виникнення алергічних реакцій на йод що потребує припинення застосування препарату: свербіж гіперемія кропив' янка. Дуже рідко: ангіоневротичний набряк.

Загальні розлади та зміни у місці введення: нечасто: печіння у місці нанесення (особливо у дітей) відчуття сухості у роті.

Ушкодження отруєння та ускладнення при проведенні процедури: йодизм (металевий присмак у роті посилення салівації набряк очей гортані легень висипання на шкірі шлунково-кишкові розлади системні побічні ефекти у вигляді метаболічного ацидозу гіпернатріємії порушення функції нирок діареї) після довгострокового застосування.

Термін придатності.

4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від вологи.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 мл у флаконі з механічним розпилювачем по 1 флакону у комплекті з аплікатором для ротової порожнини у коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Виробник.

Тева Чех Індастріз с.р.о.

Вул. Остравска 29 747 70 Опава-Комаров Чеська Республіка.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Йокс спрей 30 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Йокс спрей 30 мл

Обліковий номер : 327196

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

Виробник : IVAX Pharmaceuticals (Чешская Республика)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/1829/01/01

Форма выпуску : Спрей

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО