Детальніше

Йоддіцерин розчин 25 мл

Обліковий номер: 328668

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7890/01/01

Назва російською: Йоддицерин® раствор н/к, 5 мг/г по 25 мл во флак.

Мiжнародна назва : Йод*

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Йод

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для зовнішнього застосування

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЙОДДИЦЕРИН&reg

(IODDICERIN)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 г розчину містить йоду 5 мг

допоміжні речовини: диметилсульфоксид гліцерин калію йодид.

Лікарська форма. Розчин нашкірний.

Назва і місцезнаходження виробника.

04080 Україна м. Київ вул. Фрунзе 63.

Фармакотерапевтична група.

Бактерицидна дія Йоддицерину поширюється на стафілококи стрептококи менінгококи гонококи пневмококи ешерихії включаючи ентеропатогенні інвазійні та токсикогенні штами сальмонели клебсієли протей серації цитробактери гемофільну паличку псевдомонади фузобактерії клостридії неклостридіальні анаероби пептококи мікоплазми хламідії віруси герпесу вітряної віспи.

Препарат малоактивний щодо мікроорганізмів які в своїй стінці мають віск і жировіск (мікобактерії туберкульозу лепри всі коринебактерії нокардії) поверхня яких гідрофобна і не змочується Йоддицерином.

На відміну від інших препаратів йоду призначених для місцевого застосування не концентрується і не накопичується в зоні дії що виключає больову подразнювальну та некротизуючу дії. Завдяки наявності в препараті димексиду катіон йоду легко проникає крізь біомембрани не пошкоджуючи мембранні структури. Крім того диметилсульфоксид (димексид) здатний іонізувати молекули йоду які чинять сильну бактерицидну дію на мікроорганізми безпосередньо в тканинах осередку гнійного запалення.

Йоддицерин швидко всмоктується з місця нанесення та проникає у тканини неушкодженої шкіри і слизових оболонок на глибину обумовлену дозою препарату і часом його контакту з поверхнею. Ефект кумуляції відсутній. При одноразовому нанесенні і середньому ступені накопичення гною ефект зберігається протягом 8-12 годин. Більша частина йоду виводиться нирками.

Показання для застосування.

Протипоказання.

Гіперчутливість до йоду та до будь-яких компонентів препарату гіпертиреоз аденома щитовидної залози герпетиформний дерматит Дюринга період до і після терапії радіоактивним йодом одночасне застосування з радіоактивним йодом печінкова і ниркова недостатність інфаркт міокарда стенокардія виражений атеросклероз глаукома катаракта інсульт кома.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Перед початком лікування Йоддицерином проводять лікарську пробу на переносимість. Для цього на шкіру передпліччя наносять препарат ватним тампоном. Поява різкого свербежу почервоніння та ознак йодизму свідчить про гіперчутливість до препарату.

З обережністю призначають у комбінації з іншими препаратами що наносяться на гнійно-запальний осередок може підвищуватися їх токсичність.

З обережністю призначають пацієнтам літнього віку.

У разі тривалого застосування лікарського засобу необхідно періодично проводити контроль функції щитовидної залози.

Запобігати потраплянню препарату в очі не застосовувати внутрішньо.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат Йоддицерин не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти.

Спосіб застосування та дози.

.

При великих або глибоких ураженнях Йоддицерином

У серозні порожнини порожнини абсцесів після видалення гною і промивання стерильним фізіологічним розчином або перекисом водню (залежно від величини осередку ураження) вводять 5-10 мл розчину Йоддицерину і дренують для постійного відтоку вмісту. Процедуру повторюють 2-3 рази на добу до повного очищення ранової поверхні появи грануляцій та епітелізації.

Передозування.

При випадковому прийомі внутрішньо великих кількостей (50-100 мл) Йоддицерину

Побічні ефекти.

Можливі алергічні реакції біль у місці нанесення ангіоневротичний набряк.

Диметилсульфоксид зазвичай добре переноситься але у деяких хворих можливе виникнення еритеми свербежу сухості шкіри легкого печіння почервоніння на місці аплікації запаморочення безсоння адинамії дерматитів діареї. У деяких випадках при поганій переносимості диметилсульфоксиду відзначаються нудота позиви до блювання бронхоспазм.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Посилює проникнення через шкіру лікарських препаратів що розчиняються в диметилсульфоксиді (деякі нестероїдні протизапальні засоби антибіотики та ін.) що призводить до підвищення їхньої специфічної активності а в деяких комбінаціях і до підвищення токсичності. Фармацевтично несумісний з ефірними оліями розчинами аміаку білою осадовою ртуттю (утворюється вибухова суміш).

При сумісному застосуванні з жовтою ртутною маззю можливе утворення йодиду ртуті що чинить припікальну дію.

Послаблює гіпотиреоїдний та струмогенний вплив препаратів літію.

Йоддицериннесумісний з іншими дезінфікуючими та антисептичними засобами особливо що містять луги ферменти і ртуть. У кислому середовищі активність препарату знижується. При вживанні одночасно з ензимними препаратами останні стають неефективними. Йоддицериннесумісний з перекисом водню препаратами які містять срібло. У випадках вживання пацієнтами препаратів літію необхідно уникати регулярного застосування Йоддицерин особливо на великих поверхнях оскільки в цьому випадку йод може викликати гіпофункцію щитовидної залози. Йоддицерин несумісний з поновлюючими речовинами солями алкалоїдів та катіонними антисептиками. Диметилсульфоксид посилює дію етанолу інсуліну препаратів дигіталісу бутадіону антибіотиків хінідіну нітрогліцерину сенсибілізує організм до засобів для наркозу.

Термін придатності.

Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності вказаного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 25 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Йоддіцерин розчин 25 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Йоддіцерин розчин 25 мл

Обліковий номер : 328668

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фармак ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Фармак ОАО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7890/01/01

Назва російською : Йоддицерин® раствор н/к, 5 мг/г по 25 мл во флак.

Мiжнародна назва : Йод*

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Йод

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для зовнішнього застосування

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО