Детальніше

Вітамін Д2 (Ергокальциферол) розчин 10 мл

Обліковий номер: 326251

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Технолог ЗАО (Украина, Умань)

Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6299/01/01

Назва російською: Эргокальциферол (витамин д2) раствор масл. ор. 0,125 % по 10 мл во флак.

Мiжнародна назва : Ергокальциферол

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Эргокальциферол

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Розчин

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕРГОКАЛЬЦИФЕРОЛ (ВІТАМІН D2)

(ERGOCALCIFEROL (VITAMIN D2))

Склад:

діюча речовина: ергокальциферол (вітамін D2)

1 мл препарату містить ергокальциферолу 1 25 мг що відповідає 50 000 МО

допоміжна речовина:

Лікарська форма. Розчин олійний оральний.

Фармакотерапевтична група.

Препарати вітаміну D і його аналогів. Код АТС А11С С01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для профілактики і лікування гіповітамінозу D рахіту а також при захворюваннях кісток зумовлених порушенням обміну кальцію (різні форми остеопорозу остеомаляція) при порушеннях функції паращитовидних залоз (тетанія) туберкульозу шкіри та кісток псоріазі системному червоному вовчаку (СЧВ) шкіри і слизових оболонок.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату

гіпервітаміноз D

активна форма туберкульозу легень

виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки

гострі та хронічні захворювання печінки та нирок

органічні захворювання серця та судин у стадії декомпенсації

підвищений рівень кальцію та фосфору в крові та сечі

саркоїдоз

Спосіб застосування та дози.

Ергокальциферол слід приймати внутрішньо під час їди. 1 мл препарату містить 50000 МО. Препарат застосовують у вигляді крапель 1 крапля з очної піпетки містить близько 1400 МО.

Для лікування рахіту з урахуванням ступеня його тяжкості та характеру клінічного перебігу Ергокальциферол (Вітамін D2) призначають по 1400-5600 МО на добу протягом 30-45 днів. Після досягнення лікувального ефекту у зазначені терміни переходять на профілактичне призначення вітаміну D у дозі 500 МО* на добу до досягнення дитиною 3-річного віку. У літні місяці роблять перерву у прийомі препарату.

Для профілактики рахіту (у новонароджених та дітей грудного віку) Ергокальциферол призначають вагітним та матерям-годувальницям. При вагітності з 30-32 тижнів препарат приймати у дозі 1400 МО на добу протягом 6-8 тижнів. Матерям-годувальницям приймати Ергокальциферол у добовій дозі 500-1000 МО* з перших днів годування і до початку призначення Ергокальциферолу дитині.

З метою профілактики доношеним дітям препарат призначають із 3-ого тижня життя. Недоношеним та дітям які знаходяться на штучному вигодовуванні близнюкам дітям які перебувають у несприятливих екологічних (у тому числі і побутових) умовах препарат призначають із 2-ого тижня життя.

Для профілактики рахіту Ергокальциферол можна призначати різними методами:

У регіонах із тривалою зимою профілактику здійснюють до 3-5-річного віку дитини.

Лікування препаратом проводять під контролем рівня Са++ у сечі.

При рахітоподібних захворюваннях патологічних процесах кісткової тканини зумовлених порушенням обміну кальцію в організмі при деяких формах туберкульозу псоріазі препарат призначають згідно з комплексними схемами лікування цих захворювань.

* - при можливості такого дозування.

Побічні реакції.

При довготривалому застосуванні високих доз можливі такі прояви побічних реакцій:

з боку імунної системи:

з боку центральної нервової системи: головний біль вертиго порушення сну роздратування депресії

метаболічні розлади: гіперфосфатемія підвищення у сечі рівня кальцію (можливий кальциноз внутрішніх органів)

з боку травного тракту: анорексія втрата апетиту діарея нудота блювання

з боку кістково-м' язової системи: біль у кістках

з боку сечовидільної системи: протеїнурія циліндрурія лейкоцитурія

загальні розлади: загальна слабкість пропасниця.

При появі описаних ефектів препарат відміняють і максимально обмежують введення кальцію в організм включаючи надходження його з їжею.

Передозування.

Симптоми гіпервітамінозу D

Ранні (зумовлені гіперкальціємією)

пізні

Симптоми хронічної інтоксикації вітаміном D

Лікування: відміна препарату максимально обмежити надходження вітаміну D2 в організм з їжею викликати блювання або промити шлунок зависсю активованого вугілля призначити сольові проносні засоби провести корекцію водно-електролітного балансу.

При гіперкальціємії призначають едетати. Ефективні гемо- і перитонеальний діаліз.

Токсична дія великих доз препарату послаблюється при одночасному прийомі вітаміну А.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

2 під час вагітності) може викликати у плода підвищення чутливості до вітаміну D пригнічення функції паращитовидної залози синдром специфічної ельфоподібної зовнішності затримку розумового розвитку аортальний стеноз. Під час застосування препарату вагітним можлива гіперкальціємія при передозуванні вітаміну D2 що може привести до зниження функції паращитовидної залози у плода.

У період вагітності не слід приймати вітамін D2 у високих дозах (понад 2000 МО/добу) через можливість у випадку передозування прояву тератогенної дії препарату.

З обережністю слід призначати вітамін D2 у період годування груддю оскільки препарат який приймає у високих дозах мати може викликати симптоми передозування у дитини.

Діти.

Визначення добової потреби дитини у вітаміні D та спосіб його застосування встановлює лікар індивідуально і кожен раз корегує під час періодичних обстежень особливо у перші місяці життя.

Чутливість новонароджених до вітаміну D2 може бути різною деякі з них можуть бути чутливими навіть до дуже низьких доз.

При призначенні вітаміну D недоношеним дітям доцільно вводити одночасно фосфати.

Особливості застосування.

Препарати вітаміну D2 зберігають в умовах що виключають дію світла і повітря що інактивують їх: кисень окислює вітамін D2 а світло перетворює його в отруйний токсистерин.

Необхідно враховувати що вітамін D2 має кумулятивні властивості.

При тривалому застосуванні необхідно визначати концентрацію Са2+ в крові і сечі.

Надто високі дози вітаміну D2 які застосовують тривалий час або ударні дози можуть стати причиною хронічного гіпервітамінозу D2.

При гіпервітамінозі викликаному ергокальциферолом можливе підсилення дії серцевих глікозидів та підвищення ризику виникнення аритмії зумовлені розвитком гіперкальціємії (доцільна корекція дози серцевого глікозиду).

З обережністю призначають хворим на гіпотиреоз упродовж тривалого часу особам літнього віку оскільки підсилюючи відкладання кальцію у легенях нирках та судинах він може сприяти розвитку та посиленню явищ атеросклерозу.

У літньому віці потреба у вітаміні D2 може збільшуватись унаслідок зменшення абсорбції вітаміну D зниження здатності шкіри синтезувати провітамін D3 зменшення часу інсоляції збільшення частоти виникнення ниркової недостатності.

При застосуванні у великих дозах одночасно слід призначати вітамін А (10000-15000 МО на добу) кислоту аскорбінову та вітаміни групи В для зменшення токсичної дії на організм. Не слід поєднувати прийом вітаміну D2 з опромінюванням кварцевою лампою. Не слід застосовувати препарати кальцію одночасно з вітаміном D у високих дозах. У процесі лікування рекомендується проводити контроль рівня кальцію і фосфору у крові та сечі.

З обережністю слід застосовувати хворим на цукровий діабет та пацієнтам з іммобілізацією.

Слід застосовувати препарат під наглядом лікаря. Індивідуальне забезпечення певної потреби має враховувати всі можливі джерела цього вітаміну.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

При керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами рекомендується дотримуватися особливої обережності враховуючи можливість розвитку небажаних реакцій з боку нервової системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з солями кальцію токсичність вітаміну D2 підвищується. При призначенні з препаратами йоду відбувається окислення вітаміну. При одночасному застосуванні з антибіотиками (тетрациклін неоміцин) спостерігається порушення всмоктування ергокальциферолу. Комбінування препарату з мінеральними кислотами призводить до його руйнування та інактивації.

Тіазидні діуретики лікарські засоби які містять Са2+ підвищують ризик розвитку гіперкальціємії яка викликає зниження толерантності до серцевих глікозидів що призводить до сповільненості елімінації препарату та його накопичування в організмі.

Під впливом барбітуратів (у т.ч. фенобарбіталу) фенітоїну та примідону потреба в вітаміні D може значно підвищуватись що проявляється у посиленні остеомаляції або ступені тяжкості рахіту (зумовлено прискоренням метаболізму ергокальциферолу в неактивні метаболіти внаслідок індукції мікросомальних ферментів).

Довготривала терапія на фоні одночасного застосування антацидів що містять Al3+ та Mg2+ збільшує їх концентрацію в крові та ризик виникнення інтоксикації (особливо при наявності хронічної ниркової недостатності). Кальцитонін похідні етидронової і памідронової кислот плікаміцин галію нітрат та глюкокортикостероїди зменшують ефект. Холестирамін колестіпол та мінеральні олії знижують абсорбцію у травному тракті жиророзчинних вітамінів та потребують збільшення їх дозування.

Рифампіцин ізоніазид протиепілептичні препарати холестирамін знижують ефективність ергокальциферолу.

Застосовувати з обережністю з кетоназолом інгібіторами цитохрому Р450.

Збільшує абсорбцію препаратів що містять фосфор та ризик виникнення гіперфосфатемії. Одночасне застосування з іншими аналогами вітаміну D (особливо кальцифедіолом) підвищує ризик розвитку гіпервітамінозу (не рекомендується).

Фармакологічні властивості.

Ергокальциферол (вітамін D2) регулює обмін фосфору і кальцію в організмі сприяє їх всмоктуванню в кишечнику за рахунок збільшення проникності його слизової оболонки і адекватному депонуванню у кістковій тканині. Дія ергокальциферолу посилюється при одночасному надходженні сполук кальцію і фосфору.

Фармакодинаміка. Вітамін D2 відноситься до групи вітамінів розчинних у оліях і є одним з регуляторів обміну фосфору та кальцію. Сприяє всмоктуванню останніх із кишечнику розподілу та відкладанню у кістках при їх рості. Специфічний ефект вітаміну особливо виявляється при рахіті (протирахітичний вітамін).

Фармакокінетика. ++.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора масляниста рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору без прогірклого запаху.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

20300 Україна Черкаська обл. м. Умань вул. Мануїльського 8.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Вітамін Д2 (Ергокальциферол) розчин 10 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Вітамін Д2 (Ергокальциферол) розчин 10 мл

Обліковий номер : 326251

Товару немає в наявності
Технолог ЗАО (Украина, Умань)

Виробник : Технолог ЗАО (Украина, Умань)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6299/01/01

Назва російською : Эргокальциферол (витамин д2) раствор масл. ор. 0,125 % по 10 мл во флак.

Мiжнародна назва : Ергокальциферол

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Эргокальциферол

Температура зберiгання : +2 до +8

Фрамацевтична форма : Розчин