Детальніше

Віноксин МВ таблетки №60 + Віноксин МВ таблетки №20

Обліковий номер: 431412

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13228/01/02

Назва російською: Эсцитам 20 таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Есциталопрам

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Эсциталопрам

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

Есцитам 10

(ESCITAM 10)

Есцитам 20

(ESCITAM 20)

Склад:

діюча речовина: есциталопрам

1 таблетка містить есциталопраму гідроген оксалату (12 775 мг або 25 550 мг) у перерахуванні на 10 мг або 20 мг есциталопраму

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза тальк магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний

суміш для плівкового покриття: гіпромелоза титану діоксид (E 171) поліетиленгліколь 400 (макрогол 400).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Антидепресанти. Код АТС N06A B10.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування великих депресивних епізодів панічних розладів з або без агорафобії соціальних тривожних розладів (соціальна фобія) генералізованих тривожних розладів обсесивно-компульсивних розладів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до есциталопраму або до інших компонентів препарату одночасне лікування інгібіторами МАО або пімозидом.

Спосіб застосування та дози.

Есциталопрам застосовують дорослим внутрішньо 1 раз на добу незалежно від прийому їжі.

Великий депресивний епізод

Звичайно призначають 10 мг один раз на добу. Залежно від індивідуальної чутливості пацієнта добова доза може бути збільшена до 20 мг.

Панічні розлади з агорафобією або без неї

Протягом першого тижня рекомендується початкова доза 5 мг на добу після чого дозу можна збільшити до 10 мг на добу. Доза може бути в подальшому збільшена до 20 мг на добу залежно від індивідуальної чутливості пацієнта.

Максимальний ефект при лікуванні панічних розладів досягається через 3 місяці. Термін лікування становить декілька місяців і залежить від тяжкості захворювання.

Соціальні тривожні розлади (соціальна фобія)

Звичайно призначають 10 мг один раз на добу. Залежно від індивідуальної чутливості пацієнта рекомендується підвищити дозу до 20 мг на добу.

Генералізовані тривожні розлади

Звичайно призначають 10 мг один раз на добу. Залежно від індивідуальної чутливості доза може бути збільшена максимум до 20 мг на добу.

Рекомендується продовжити лікування протягом 3 місяців. Довготривале лікування протягом 6 місяців призначається з метою запобігання рецидиву враховуючи індивідуальні прояви захворювання регулярно оцінюється ефективність лікування.

Обсесивно-компульсивні розлади (ОКР)

Пацієнти літнього віку (понад 65 років)

Ниркова недостатність

Зниження функції печінки

Рекомендована початкова доза протягом перших двох тижнів лікування становить 5 мг на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта доза може бути збільшена до 10 мг на добу.

Знижена активність цитохрому ізоферменту CYP2C19

Для пацієнтів зі слабкою активністю ізоферменту CYP2C19 рекомендована початкова доза протягом перших двох тижнів лікування становить 5 мг на добу. Залежно від індивідуальної реакції пацієнта доза може бути збільшена до 10 мг на добу.

Припинення лікування

Побічні реакції.

Побічні ефекти Есцитаму як правило є минущими та незначними. Вони спостерігаються протягом першого-другого тижня лікування та поступово зникають у міру одужання пацієнта.

Дуже часті: нудота

Часті:

з боку травної системи зниження або посилення апетиту діарея запор блювання сухість у роті

з боку ЦНС тривога неспокій аномальні сни зниження лібідо аноргазмія у жінок безсоння сонливість запаморочення парестезія тремор

з боку респіраторної системи синусити позіхання

з боку шкіри та підшкірної клітковини посилене потовиділення

з боку опорно-рухової системи артралгія міалгія

з боку репродуктивної системи розлади еякуляції у чоловіків імпотенція

загальні розлади втома пірексія

виявлені у дослідженнях збільшення маси тіла

Нечасті:

з боку серцево-судинної системи тахікардія

з боку ЦНС бруксизм збудження знервованість панічні напади сплутаність свідомості порушення смаку порушення сну непритомність

з боку респіраторної системи

з боку травної системи шлунково-кишкові кровотечі (у тому числі ректальні)

з боку шкіри та підшкірної клітковини висипи облисіння свербіж

з боку репродуктивної системи метрорагія менорагія у жінок

з боку органів зору розширення зіниці затуманення зору

з боку органів слуху

загальні розлади набряк

виявлені у дослідженнях зменшення маси тіла

Рідкісні:

з боку серцево-судинної системи брадикардія

з боку ЦНС агресія деперсоналізація галюцинації суїцидальні спроби серотоніновий синдром

анафілактичні реакції

Частота невідома:

ортостатична гіпотензія

манія дискінезія рухові розлади судоми

з боку травної системи гепатит

з боку нирок та сечовивідних шляхів затримка сечовипускання

з боку системи крові та лімфатичної системи тромбоцитопенія

з боку ендокринної системи порушення секреції антидіуретичного гормону

з боку репродуктивної системи - приапізм галакторея у чоловіків

з боку обміну речовингіпонатріємія

з боку шкіри та підшкірної клітковини синці набряки

виявлені у дослідженнях аномальні показники функції печінки

Симптоми відміни

Передозування.

Токсичність.

Симптоми. Передозування есциталопраму проявляється головним чином симптомами з боку центральної нервової системи (від запаморочення тремору та ажитації до виняткових випадків серотонінового синдрому судом і коми) травного тракту (нудота/блювання) серцево-судинної системи (артеріальна гіпотензія тахікардія подовження інтервалу QT аритмія) та порушенням електролітного балансу (гіпокаліємія гіпонатріємія).

Лікування. Специфічного антидоту не існує. Слід підтримувати належне функціонування дихальної системи забезпечити адекватну оксигенацію якомога швидше накласти шлунковий лаваж. Можливе застосування активованого вугілля. Потрібен постійний моніторинг життєво важливих функцій разом із симптоматичним підтримуючим лікуванням.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Клінічні дані щодо застосування есциталопраму у лікуванні вагітних обмежені. Есцитам не слід призначати вагітним. Винятком є випадки коли після ретельного розгляду всіх недоліків і переваг була чітко доведена необхідність призначення препарату. Рекомендується ретельне обстеження новонароджених матері яких приймали Есцитам протягом періоду вагітності особливо в третьому триместрі. Необхідно уникати раптового припинення застосування препарату в період вагітності.

Оскільки есциталопрам проникає у грудне молоко жінкам які годують груддю не рекомендується призначати препарат або слід відмінити годування груддю.

Діти.

Антидепресанти не повинні застосовуватися для лікування дітей. Суїцидальну поведінку (суїцидальні спроби та суїцидальні думки) і ворожість (переважно агресію опозиційну поведінку та гнів) частіше спостерігали в клінічних випробуваннях серед дітей та підлітків які приймали антидепресанти порівняно з тими які приймали плацебо. Якщо з клінічних міркувань рішення про призначення антидепресантів все ж таки прийнято треба забезпечити уважне спостереження за появою суїцидальних настроїв у пацієнта.

Особливості застосування.

Парадоксальна тривога

У деяких пацієнтів з панічними розладами на початку лікування селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС) може спостерігатися посилення тривоги. Подібна парадоксальна реакція звичайно зникає протягом двох тижнів лікування. Щоб зменшити ймовірність виникнення анксіогенного ефекту рекомендуються низькі початкові дози.

Судомні напади

Необхідно відмінити препарат у разі розвитку судомних нападів.

Манії

СІЗЗС слід з обережністю застосовувати для лікування хворих з манією/гіпоманією в анамнезі. При появі манікального стану СІЗЗС слід відмінити.

Цукровий діабет

Суїцид

Суїцидальні спроби характерні для осіб у стані депресії загроза їх може існувати аж до досягнення стійкої ремісії як спонтанно так і внаслідок терапії. Слід ретельно спостерігати за станом хворих які приймають антидепресанти особливо на початку терапії щодо клінічного погіршення та/або появи суїцидальних думок та поведінки.

Це стосується також хворих з іншими психічними розладами через можливу наявність супутнього великого депресивного розладу.

Акатизія

Гіпонатріємія

Крововиливи

Під час прийому СІЗЗС можливий розвиток крововиливів (екхімоз і пурпура). Необхідно з обережністю призначати СІЗЗС хворим зі схильністю до кровотеч а також хворим які приймають антикоагулянти і засоби що впливають на згортання крові.

ЕСТ (електро-судомна терапія)

Клінічний досвід одночасного застосування СІЗЗС та ЕСТ обмежений отже рекомендується обережність.

Реверсивні селективні інгібітори МАО типу А

Серотоніновий синдром

Звіробій

Одночасне застосування СІЗЗС та рослинних засобів які містять звіробій може призвести до підвищення частоти побічних реакцій.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Загалом есциталопрам не впливає на інтелектуальні функції або психомоторні реакції але слід враховувати можливий розвиток таких побічних реакцій з боку нервової системи як запаморочення та сонливість.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Протипоказані комбінації.

Неселективні інгібітори МАО. Есцитам не слід застосовувати коли пацієнти приймають неселективні незворотні інгібітори моноамінооксидази (МАО) та протягом двох тижнів після припинення їх прийому. Лікування інгібіторами МАО повинно починатися не раніше як через 7 днів після припинення прийому Есцитаму.

Пімозид. Через взаємодію есциталопраму з низькими дозами пімозиду та посилення побічної дії останнього одночасне застосування протипоказане.

Небажані комбінації.

Через ризик розвитку серотонінового синдрому комбінація есциталопраму з інгібітором МАО типу А моклобемідом не рекомендується. Якщо призначення цієї комбінації необхідним то спочатку призначають мінімальні рекомендовані дози під ретельним медичним наглядом.

Комбінації які застосовують з обережністю.

Селегілін. Комбінація із селегіліном (незворотний інгібітор МАО типу Б) вимагає обережності. Існує досвід безпечної комбінації селегіліну в дозі до 10 мг на добу з рацемічним циталопрамом

Серотонінергічні засоби. Одночасне застосування із серотонінергічними лікарськими засобами (наприклад з трамадолом суматриптаном та іншими триптанами) може призвести до розвитку серотонінового синдрому.

Засоби які знижують судомний поріг. СІЗЗС можуть знижувати судомний поріг. Рекомендується обережність при одночасному застосуванні препаратів які спричиняють зниження судомного порогу наприклад антидепресанти (трициклічні СІЗЗС) нейролептики (фенотіазіни тіоксантени бутирофенони) мефлохін бупропіон і трамадол.

Літій триптофан. Оскільки зареєстровано випадки підсилення дії при сумісному застосуванні СІЗЗС і літію або триптофану рекомендується з обережністю одночасно призначати ці препарати.

Антикоагулянти. Можлива зміна ефектів антикоагулянтів унаслідок одночасного застосування з есциталопрамом. Пацієнтам які приймають пероральні антикоагулянти необхідно провести моніторинг системи згортання крові перед і після застосування есциталопраму.

Алкоголь. Есциталопрам не вступає у фармакодинамічну або фармакокінетичну взаємодію з алкоголем.

Сумісне призначення есциталопраму та омепразолу (CYP2C19 інгібітора) як результат в середньому на 50% підвищує концентрацію есциталопраму в плазмі крові.

Сумісне призначення есциталопраму та циметидину як результат приблизно на 70% підвищує концентрацію есциталопраму в плазмі крові.

Таким чином при сумісному застосуванні есциталопраму з CYP2C19 інгібіторами (наприклад омепразолу флуоксетину флувоксаміну лансопразолу тиклопідину) та з циметидином слід бути обережними призначаючи верхні граничні дози есциталопраму. Зниження дози есциталопраму може бути необхідним залежно від клінічної оцінки.

Фармакологічні властивості.

ФармакодинамікаHT- 5HT2-рецептори дофамінові D1- и D2-рецептори 1 2адренергічні рецептори гістамінові H1 М-холінорецептори бензодіазепінові та опіатні рецептори.

Фармакокінетика. Абсорбція практично повна і не залежить від прийому їжі. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 4 години після прийому. Біодоступність есциталопраму становить приблизно 80 %.

Метаболізм відбувається у печінці до утворення метаболітів що деметилуються та дидеметилуються. І ті й інші фармакологічно активні. Біотрансформація есциталопраму до деметильованого метаболіту проходить за допомогою цитохрому CYP2C19. Можлива незначна участь у процесі ізоферментів CYP3A4 та CYP2D6. Період напіввиведення (T1/2) препарату становить приблизно 30 годин. Кліренс (Cloral

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості:

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 10 таблеток у блістері по 3 або 6 блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Вироблено на підприємстві: Synthon Hispania S.L. (Сінтон Хіспанія С.Л.).

Місцезнаходження.

Полігоно Індастріал Лес Салінес Каррер Кастелло 1 08830 Сант Боі де Ллобрегат (Барселона) Іспанія.

Україна 03124 м. Київ бульв. І. Лепсе 8.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Віноксин МВ таблетки №60 + Віноксин МВ таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Віноксин МВ таблетки №60 + Віноксин МВ таблетки №20

Обліковий номер : 431412

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/13228/01/02

Назва російською : Эсцитам 20 таблетки, п/плен. обол., по 20 мг №60 (10х6)

Мiжнародна назва : Есциталопрам

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Эсциталопрам

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО