Детальніше

Верапамілу гідрохлориду 0,04 г таблетки №20

Обліковий номер: 327863

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

ОЗ ГНЦЛС ООО (Украина, Харьков)

Виробник: ОЗ ГНЦЛС ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5540/01/01

Мiжнародна назва : Верапаміл

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВЕРАПАМІЛУ ГІДРОХЛОРИД

Склад:

діюча речовина:verapamil

1 таблетка містить верапамілу гідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 40 мг

допоміжні речовини:лактози моногідрат крохмаль кукурудзяний цукор повідон магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:таблетки білого чи білого з жовтуватим відтінком кольору із двоопуклою поверхнею.

Фармакотерапевтична група. Селективні антагоністи кальцію з переважною дією на серце. Похідні фенілалкіламіну. Код АТХ C08D А01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Більше 90 % верапамілу після перорального прийому швидко та майже повністю всмоктується у тонкій кишці. Середня біодоступність у здорових добровольців після одноразового прийому препарату становить 22 % що пояснюється екстенсивним печінковим метаболізмом першого проходження. Біодоступність збільшується у 2 рази після багаторазового прийому.

Розподіл

Метаболізм

Верапаміл активно метаболізується. У ході досліджень метаболізму in vitro

Виведення

Діти. Дані щодо фармакокінетики верапамілу у дітей обмежені. Після перорального застосування препарату рівноважні концентрації у плазмі крові трохи менші у дітей порівняно з дорослими.

Пацієнти літнього віку. Вік може впливати на фармакокінетику верапамілу у пацієнтів з артеріальною гіпертензією. Період напіввиведення може бути подовжений у пацієнтів літнього віку. Встановлено що антигіпертензивний ефект верапамілу не залежить від віку.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Порушення функції нирок не впливає на фармакокінетику верапамілу що продемонстровано у ході порівняльних досліджень у пацієнтів з нирковою недостатністю термінальної стадіїта осіб з нормальною функцією нирок. Верапаміл і норверапаміл не видаляються за допомогою гемодіалізу.

Пацієнти з печінковою недостатністю.

Клінічні характеристики.

Показання. Ішемічна хвороба серця включаючи: стабільну стенокардію напруження нестабільну стенокардію(прогресуюча стенокардія стенокардія спокою) вазоспастичну стенокардію (варіантна стенокардія стенокардія Принцметала) постінфарктну стенокардію у пацієнтів без серцевої недостатності якщо не показані b-адреноблокатори.

Аритмії: пароксизмальна надшлуночкова тахікардія тріпотіння/мерехтіння передсердь зі швидкою атріовентрикулярною провідністю (за винятком синдрому Вольфа-Паркінсона-Уайта (WPW).

Артеріальна гіпертензія.

Протипоказання. Гіперчутливість до верапамілу або до будь-якого іншого компонента препарату.

Кардіогенний шок.

Атріовентрикулярна блокада II або III ступеня (крім пацієнтів з функціонуючим штучним водієм ритму).

Синдром слабкості синусового вузла (крім пацієнтів з функціонуючим штучним водієм ритму).

Серцева недостатність зі зниженням фракції викиду менше 35 % та/або тиском у легеневій артерії вище 20 мм рт. ст. (якщо тільки вторинна надшлуночкова тахікардія не піддається впливу терапії верапамілом).

Фібриляція/тріпотіння передсердь при наявності додаткових провідних шляхів (WPW-синдром та LGL-синдром). У таких пацієнтів при застосуванні верапамілу гідрохлориду є ризик розвитку шлуночкової тахіаритмії включаючи шлуночкову фібриляцію.

Під час лікування препаратом не застосовувати одночасно внутрішньовенно

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Дослідження метаболізму верапамілу гідрохлориду invitro показали що він метаболізується цитохромом Р450 CYP3A4 CYP1A2 CYP2C8 CYP2C9 та CYP2С18. Верапаміл є інгібітором ферментів CYP3A4 та Р-глікопротеїнів (Р-gp). Повідомлялося про клінічно важливі взаємодії з інгібіторами CYP3A4 що супроводжувалися підвищенням рівня верапамілу у плазмі крові тоді як індуктори CYP3A4 спричиняли зниження плазмових рівнів верапамілу гідрохлориду тому необхідно проводити моніторинг щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами.

Празозин: підвищення Сmax

Теразозин: підвищення AUC (~24 %) та Сmax (~25 %) теразозину. Адитивний гіпотензивний ефект.

Хінідин:

Флекаїнідин:

Теофілін:

Карбамазепін: підвищення AUC карбамазепіну (~46 %) у хворих з рефрактерною парціальною епілепсією підвищення рівнів карбамазепіну що може викликати побічні ефекти карбамазепіну такі як диплопія головний біль атаксія або запаморочення.

Фенітоїн: зниження концентрації верапамілу у плазмі крові.

Іміпрамін: збільшення AUC (~15 %) іміпраміну без впливу на активний метаболіт дезипрамін.

Глібурид: підвищення Сmax

Колхіцин:збільшення AUC (приблизно у 2 рази) та Смах (приблизно у 1 3 раза) колхіцину. Рекомендується зменшити дозу колхіцину (див. інструкцію для медичного застосування колхіцину).

Кларитроміцин еритроміцин телітроміцин: можливе підвищення рівнів верапамілу.

Рифампіцин:max

Доксорубіцин: при одночасному застосуванні доксорубіцину та верапамілу (перорально) підвищується AUC (~104 %) та Сmax (~61 %) доксорубіцину у плазмі крові у хворих з дрібноклітинним раком легенів.

Фенобарбітал підвищує оральний кліренс верапамілу у 5 разів.

Буспірон:max буспірону у 3 4 раза.

Мідазолам: збільшення AUC мідазоламу у 3 рази та Сmax

Метопролол:max

Пропранолол:max

Дигоксин: у здорових добровольців збільшення Сmax12hss

Дигітоксин:

Циметидин:

Циклоспорин: збільшення AUC Сmax Сss

Еверолімус:збільшення AUC еверолімусу (приблизно у 3 5 раза) та Сmax (приблизно у 2 3 раза). Збільшення Ctrough верапамілу (приблизно у 2 3 раза). Може бути необхідним точне визначення концентрації та дози еверолімусу.

Сиролімус:збільшення AUC (приблизно у 2 2 раза) сиролімусу збільшення AUC (приблизно у 1 5 раза) S-верапамілу. Може бути потрібним визначення концентрацій та корекція дози сиролімусу.

Такролімус: можливе збільшення рівня цього препарату у плазмі крові.

Ліпідознижувальні засоби (інгібітори ГМГ-КоА-редуктази (статини)): лікування інгібіторами ГМГ-КоА-редуктази (симвастатин аторвастатин ловастатин) для пацієнтів які приймають верапаміл слід розпочинати з найнижчих можливих доз та поступово їх збільшувати. Якщо пацієнту який вже приймає верапаміл необхідне призначення інгібітору ГМГ-КоА-редуктази слід врахувати необхідне зниження дози статинів і підібрати дозування відповідно до концентрації холестерину у плазмі крові.

Аторвастатин: можливе підвищення рівня аторвастатину. Аторвастатин збільшує AUC верапамілу приблизно на 43 %.

Ловастатин: можливе підвищення рівня ловастатину. Збільшення AUC (~63 %) і Сmax (~32 %) верапамілу.

Симвастатин: збільшення AUC симвастатину приблизно у 2 6 раза Сmax

Флувастатин правастатин та розувастатин не метаболізуються цитохромом CYP3A4 та мають меншу ймовірність взаємодії з верапамілом.

Алмотриптан:max

Сульфінпіразон:

Грейпфрутовий сік: збільшується AUC R-верапамілу (~49 %) та S-верапамілу (~37 %) збільшується Сmax R-верапамілу (~75 %) та S-верапамілу (~51 %) без зміни періоду напіввиведення та ниркового кліренсу. Слід уникати вживання грейпфрутового соку з верапамілом.

Звіробій продірявлений: зменшується AUC R-верапамілу (~78 %) та S-верапамілу (~80 %) з відповідним зниженням Сmax.

Інші взаємодії

Противірусні (ВІЛ) засоби:через здатність деяких противірусних засобів таких як ритонавір пригнічувати метаболізм плазмові концентрації верапамілу можуть зростати. Призначати з обережністю або може виникнути необхідність у зниженні дози верапамілу.

Літій:повідомлялося про підвищену нейротоксичність літію при одночасному застосуванні верапамілу гідрохлориду та літію без або з підвищенням рівнів літію у плазмі крові. Однак у пацієнтів які постійно отримували однакову дозу літію перорально додавання верапамілу гідрохлориду призводило до зниження рівнів літію у плазмі крові. Пацієнти що отримують обидва лікарські засоби повинні перебувати під ретельним наглядом.

Ацетилсаліцилова кислота: підвищена можливість кровотечі.

Етанол (алкоголь): підвищення рівня етанолу у плазмі крові.

Антигіпертензивні засоби діуретики вазодилататори: посилення гіпотензивного ефекту.

Особливості застосування.

Гострий інфаркт міокарда

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з гострим інфарктом міокарда ускладненим брадикардією вираженою артеріальною гіпотензією або дисфункцією лівого шлуночка.

Серцева блокада/атріовентрикулярна блокада І ступеня/брадикардія/асистолія

Верапамілу гідрохлорид впливає на атріовентрикулярний та синоатріальний вузли та пролонгує час атріовентрикулярної провідності. Застосовувати з обережністю через те що розвиток атріовентрикулярної блокади ІІ або ІІІ ступеня (що є протипоказанням) або однопучкової двопучкової або трипучкової блокади ніжки Гіса потребує відміни наступних доз верапамілу гідрохлориду та призначення відповідної терапії в разі потреби.

Антиаритмічні засоби b-адреноблокатори

Взаємне посилення кардіоваскулярної дії (підвищення ступеня атріовентрикулярної блокади високого ступеня значне зниження частоти серцевих скорочень поява серцевої недостатності значне зниження артеріального тиску). Асимптоматична брадикардія (36 уд/хв) з блукаючим водієм ритму передсердя спостерігалася у пацієнтів які отримували супутню терапію очними краплями з тимололом (b-адреноблокатор) на тлі лікування верапамілу гідрохлоридом.

Дигоксин

Серцева недостатність

Перед початком лікування верапамілом необхідно компенсувати серцеву недостатність у пацієнтів із фракцією викиду більше ніж 35 % та адекватно контролювати протягом усього періоду лікування.

Інгібітори ГМГ-КoA-редуктази (статини)

Ниркова недостатність

Хоча дані підтверджених порівняльних досліджень показали що ниркова недостатність не впливає на фармакокінетику верапамілу у пацієнтів із термінальною стадією ниркової недостатності було кілька повідомлень які свідчать про те що пацієнтам із нирковою недостатністю слід застосовувати верапаміл з обережністю та під ретельним наглядом. Верапаміл не виводиться за допомогою гемодіалізу.

Печінкова недостатність

Застосування у період вагітності або годування груддю.Чіткі та добре вивчені дані застосування препарату вагітним жінкам відсутні. Дослідження на тваринах не виявили прямого або непрямого шкідливого впливу стосовно репродуктивної токсичності. Оскільки дані отримані в результаті репродуктивних досліджень на тваринах не завжди можна екстраполювати на людину препарат слід застосовувати під час вагітності тільки в разі нагальної потреби.

Верапаміл проникає через плаценту та визначається у пуповинній крові.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Через антигіпертензивний ефект верапамілу гідрохлориду залежно від індивідуальної реакції здатність керувати транспортними засобами працювати з механізмами або працювати в небезпечних умовах може бути порушена. Особливо це стосується початкової фази лікування при підвищенні дози при зміні гіпотензивного препарату а також при одночасному прийомі препарату з алкоголем. Верапаміл може підвищувати рівень алкоголю в плазмі крові та уповільнювати його виведення тому дія алкоголю може підсилюватися.

Спосіб застосування та дози. Дози визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта. Препарат слід приймати не розсмоктуючи та не розжовуючи з достатньою кількістю рідини (наприклад 1 склянка води в жодному випадку не грейпфрутовий сік) краще за все під час або одразу після їди.

Дорослі та підлітки з масою тіла більше 50 кг

Ішемічна хвороба серця пароксизмальна надшлуночкова тахікардія тріпотіння/мерехтіння передсердь

Артеріальна гіпертензія

Діти старшого дошкільного віку до 6 років тільки при порушеннях серцевого ритму:

Діти 614 років тільки при порушеннях серцевого ритму:

Порушення функції нирок

Порушення функції печінки

Не приймати препарат у положенні лежачи.

Верапамілу гідрохлорид не можна призначати хворим з інфарктом міокарда протягом 7 днів після події.

Після тривалої терапії препарат слід відмінити поступово знижуючи дозу.

Тривалість лікування визначається лікарем індивідуально та залежить від стану пацієнта і перебігу захворювання.

Діти.

Передозування.

Симптоми: артеріальна гіпотензія брадикардія до атріовентрикулярної блокади високого ступеня та зупинки синусового вузла гіперглікемія ступор та метаболічний ацидоз. Спостерігалися летальні випадки в результаті передозування.

Лікування передозування верапамілу гідрохлориду повинно бути головним чином підтримуючим та індивідуальним. Бета-адренергічна стимуляція та/або внутрішньовенне введення препаратів кальцію (кальцію хлорид) ефективно застосовуються для усунення симптомів навмисного передозування при пероральному застосуванні верапамілу гідрохлориду.

У разі значної артеріальної гіпотензії або атріовентрикулярної блокади високого ступеня необхідно застосовувати засоби що підвищують артеріальний тиск (судинозвужувальні) або кардіостимулятори відповідно. При асистолії одночасно з застосуванням звичайних заходів слід застосувати бета-адренергічну стимуляцію (наприклад ізопротеренолу гідрохлорид) інші засоби спрямовані на підвищення артеріального тиску або провести відновлення серцевої діяльності та дихання.

Верапамілу гідрохлорид не виводиться за допомогою гемодіалізу.

Побічні реакції. Найбільш часто спостерігалися такі побічні реакції: головний біль запаморочення шлунково-кишкові розлади: нудота запор та біль у животі також брадикардія тахікардія відчуття серцебиття зниження артеріального тиску гіперемія периферичний набряк та втомлюваність.

З боку імунної системи: гіперчутливість.

Неврологічні розлади: запаморочення головний біль парестезія тремор екстрапірамідальні розлади параліч (тетрапарез)* епілептичні напади.

Психічні порушення: сонливість.

З боку органів слуху та вестибулярного апарату:дзвін у вухах вертиго.

З боку серцево-судинної системи: брадикардія гіперемія зниження артеріального тиску відчуття серцебиття тахікардія атріовентрикулярна блокада І II або III ступеня серцева недостатність зупинка синусового вузла синусова брадикардія асистолія.

З боку дихальної системи: бронхоспазм.

Шлунково-кишкові розлади: нудота запори біль у животі блювання дискомфорт у животі кишкова непрохідність гіперплазія ясен (гінгівіт та кровотеча).

З боку шкіри і підшкірної клітковини

З боку опорно-рухової системи і сполучної тканини

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: еректильна дисфункція гінекомастія галакторея.

Загальні розлади: периферичний набряк втомлюваність.

Лабораторні показники: підвищення рівнів печінкових ферментів та рівня пролактину в сироватці крові.

* У ході постмаркетингових спостережень один раз повідомлялося про параліч (тетрапарез) асоційований з комбінованим застосуванням верапамілу та колхіцину. Це може бути обумовлено проникненням колхіцину через гематоенцефалічний бар

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Упаковка.По10 таблеток у блістері по 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 08300 Київська обл. м. Бориспіль вул. Шевченка 100.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Верапамілу гідрохлориду 0,04 г таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Верапамілу гідрохлориду 0,04 г таблетки №20

Обліковий номер : 327863

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
ОЗ ГНЦЛС ООО (Украина, Харьков)

Виробник : ОЗ ГНЦЛС ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5540/01/01

Мiжнародна назва : Верапаміл

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО