Детальніше

Вентолін евохалер 100 мкг аерозоль /сальбутамол/ 200доз

Обліковий номер: 326509

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: Glaxo Wellcome (Испания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2563/01/01

Мiжнародна назва : Сальбутамол

Форма выпуску: Аэрозоль

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

ВЕНТОЛІН&trade ЕВОХАЛЕР&trade

Склад:

діюча речовина: Сальбутамол

1 доза містить сальбутамолу 100 мкг (у формі сальбутамолу сульфату)

допоміжна речовина:

Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Основні фізико-хімічні властивості: металевий балон з увігнутою основою оснащений дозуючим клапаном що містить білу або майже білу суспензію оснащений розпилювачем. Внутрішні поверхні балона і клапана без видимих дефектів.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Сальбутамол є селективним агоністом бета-2-адренорецепторів. У терапевтичних дозах діє на бета-2-адренорецептори гладкої мускулатури бронхів забезпечуючи швидку (протягом 5 хвилин) та короткодіючу (4-6 годин) бронходилатацію у хворих з оборотною обструкцією дихальних шляхів.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Короткотривале (від 4 до 6 годин) розширення бронхів з швидким початком (приблизно протягом 5 хвилин) при обструкції дихальних шляхів.

Купірування нападів ядухи при захворюваннях що супроводжуються обструкцією дихальних шляхів таких як бронхіальна астма.

У комплексній терапії хворих на бронхіальну астму.

Протипоказання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Сальбутамол не можна застосовувати з неселективними блокаторами бета-адренорецепторів (наприклад з пропранололом).

Одночасне застосування сальбутамолу з інгібіторами МАО не протипоказано.

Особливості застосування.

Раптове та прогресуюче погіршення перебігу бронхіальної астми є життєво небезпечним станом що потребує початку або збільшення використання кортикостероїдів. Пацієнтам які належать до групи ризику рекомендується щоденно проводити контроль максимальної швидкості видиху.

Якщо дія звичайної дози Вентоліну стає менш ефективною або зменшується тривалість її дії (менше 3 годин) пацієнту слід звернутися до лікаря. Збільшення дози або частоти застосування препарату здійснюється лише лікарем.

Збільшення потреби у застосуванні бронходилататорів особливо короткодіючих інгаляційних бета-2- агоністів для контролю за симптомами бронхіальної астми свідчить про загострення захворювання. У цих випадках слід переглянути план лікування та вирішити питання про призначення більших доз інгаляційних кортикостероїдів або курсу пероральних кортикостероїдів.

Тяжке загострення астми слід лікувати у звичайному режимі.

Симпатоміметики включаючи сальбутамол впливають на серцево-судинну систему. За даними післяреєстраційного застосування та опублікованими даними існують свідчення про рідкі випадки виникнення ішемії міокарда асоційованої із застосуванням сальбутамолу. Пацієнтам які мають хвороби серця (наприклад ішемічну хворобу серця аритмію або тяжку серцеву недостатність) та лікуються сальбутамолом у разі виникнення у них болю у грудях або інших симптомів що свідчать про загострення серцевої хвороби слід звернутися за медичною допомогою. Слід звернути увагу на оцінку таких симптомів як задишка та біль у грудях що можуть бути наслідком як хвороби серця так і захворювань дихальної системи.

З обережністю сальбутамол потрібно призначати хворим на тиреотоксикоз.

Результатом лікування бета-2-агоністами може бути тяжка гіпокаліємія головним чином це спостерігається при застосуванні парентеральних форм або небулайзера. Особливу увагу приділяють хворим на гостру тяжку астму тому що гіпокаліємія може потенціюватися супутнім застосуванням дериватів ксантинів стероїдів діуретиків і гіпоксією. У цій ситуації рекомендується перевіряти рівень калію у сироватці крові.

Сальбутамол з обережністю застосовується для лікування хворих які отримують великі дози інших симпатоміметиків. Як і інші агоністи бета-адренорецепторів сальбутамол може призводити до зворотних метаболічних змін наприклад до збільшення рівня цукру крові. Компенсація таких змін у хворих на цукровий діабет не завжди можлива тому є окремі повідомлення про розвиток кетоацидозу у таких хворих. Одночасне застосування кортикостероїдів може загострити цей стан.

Як і при застосуванні інших інгаляційних препаратів може трапитися парадоксальний бронхоспазм з негайним посиленням задишки після застосування препарату. У цьому випадку необхідно одразу призначати альтернативні форми препарату або інші швидкодіючі інгаляційні бронходилататори. Сальбутамол слід негайно відмінити провести оцінку стану пацієнта та при необхідності призначити інший швидкодіючий бронходилататор на постійній основі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Сальбутамол вірогідно проникає в грудне молоко тому призначати його жінкам які годують груддю слід з обережністю. Чи виявляє наявність сальбутамолу у грудному молоці шкідливий вплив на новонародженого немовля невідомо тому його застосування жінкам які годують груддю повинно бути обмежено випадками коли користь його застосування для жінки буде переважати можливий ризик для дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Даних про вплив немає у разі появи побічних дій з боку нервової системи (тремор) керування автотранспортом або роботу з іншими механізмами необхідно обмежити.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі (включаючи літніх пацієнтів)

Для купірування загострення симптомів астми включаючи гострий бронхоспазм можна застосовувати 1 інгаляцію (100 мкг) як мінімальну стартову дозу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 200 мкг (2 інгаляції).

Профілактично за 10-15 хвилин до фізичного навантаження або очікуваного контакту з алергенами застосовують 200 мкг (2 інгаляції).

Діти віком від 4 до 12 років

Дітям віком понад 12 років застосовують дози як для дорослих.

Профілактично за 10-15 хвилин до фізичного навантаження або очікуваного контакту з алергенами застосовують 200 мкг (2 інгаляції).

Загальна добова доза сальбутамолу не повинна перевищувати 800 мкг (8 інгаляцій). Підвищена потреба у бета-2-агоністах може свідчити про погіршення перебігу астми. За цих умов слід переглянути режим лікування пацієнта та розглянути необхідність призначення глюкокортикостероїдної терапії.

Інструкція з користування інгалятором

Перевірка інгалятора.

Перед першим використанням інгалятора або після перерви в користуванні більше 1 тижня зніміть ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків добре струсіть інгалятор та зробіть одне розпилення в повітря щоб переконатися в його адекватній роботі.

Користування інгалятором

1.Зніміть ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків.

2.Переконайтеся що всередені та ззовні інгалятора включаючи мундштук немає сторонніх предметів.

3.Старанно струсіть інгалятор щоб видалити будь-який сторонній предмет з інгалятора і рівномірно змішати його зміст.

4.Візьміть інгалятор у руку вертикально між великим та іншими пальцями причому великий палець має бути на корпусі інгалятора нижче мундштука.

5.Зробіть максимально глибокий видих потім візміть мундштук у рот між зубами і охопіть його губами не прикушуючи.

6.Роблячи вдих через рот натисніть на верхівку інгалятора щоб виконати розпилення сальбутамолу при цьому продовжуйте повільно і глибоко вдихати. Одне натискання на верхівку інгалятора відповідає одній дозі.

7.Затримайте дихання витягніть інгалятор з рота і зніміть палець з верхівки інгалятора. Продовжуйте затримувати дихання стільки скільки можливо.

8.

9.Насадіть ковпачок мундштука на місце шляхом натискання та клацання у необхідному напрямку.

ВАЖЛИВО:

Якщо лікар дав інші інструкції з користування інгалятором виконуйте їх а також звертайтеся за порадою при виникненні будь-яких труднощів.

Діти:

Чищення

Інгалятор слід чистити не рідше 1 разу на тиждень.

1.Вийміть металевий балон з пластикового футляра інгалятора і зніміть ковпачок мундштука.

2.Промийте пластиковий футляр і ковпачок мундштука теплою водою.

3.Висушіть їх ззовні та всередині.

4.Помістіть металевий балон і ковпачок мундштука на місце.

НЕ КЛАДІТЬ МЕТАЛЕВИЙ БАЛОН У ВОДУ.

Діти.

Препарат призначений для лікування дітей віком від 4 років.

Передозування.

У результаті передозування сальбутамолу може виникнути гіпокаліємія тому необхідно перевіряти рівень калію в сироватці крові. При застосуванні високих терапевтичних доз або передозуванні короткодіючих бетаагоністів повідомлялось про випадки лактоацидозу тому слід перевіряти рівень лактату в сироватці крові та відповідіно контролювати метаболічний ацидоз особливо у разі стійкого або такого що посилюється прискореного дихання незважаючи на покращання симптомів бронхоспазму таких як стридорозне дихання.

Побічні реакції.

Побічні реакції наведені нижче класифіковані за органами і системами а також за частотою їх виникнення: дуже часто ( 1/10) часто ( 1/100 та 1/10) нечасто ( 1/1000 та 1/100) рідко ( 1/10000 та 1/1000) дуже рідко (1/10000) включаючи поодинокі випадки частота невідома.

Порушення обміну речовин метаболізму

Рідко: гіпокаліємія. Потенційно застосування бета-2-агоністів може зумовити виражену гіпокаліємію.

Неврологічні розлади

Часто: тремор головний біль.

Дуже рідко: гіперактивність

Кардіальні порушення

Часто: тахікардія.

Нечасто: посилене серцебиття.

Дуже рідко: порушення серцевого ритму включаючи фібриляцію передсердь суправентрикулярну тахікардію та екстрасистолію.

Судинні розлади

Рідко: периферична вазодилатація.

Дуже рідко: парадоксальний бронхоспазм.

Шлунково- кишкові розлади

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі нижче 30 С. Не заморожувати. Уникати дії прямого сонячного проміння. Не розбирати не проколювати і не спалювати балон навіть після повного використання.

Упаковка. Алюмінієвий балон з дозуючим клапаном з пластиковим розпилювачем з дозуючим наконечником та пилозахисним ковпачком. Балон містить не менше 200 доз препарату та вміщений у картонну упаковку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Глаксо Веллком Продакшн Франція/

GlaxoWellcome Production France.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

GlaxoWellcome Production Zone Industrielle №2 23 rue Lavoisier 27000 Evreux France/

Глаксо Веллком С.А. Іспанія / Glaxo Wellcome S.A. Spain.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Glaxo Wellcome S.A. Avenida de Extremadura 3 09400 Aranda de Duero Burgos Spain.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Вентолін евохалер 100 мкг аерозоль /сальбутамол/ 200доз

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Вентолін евохалер 100 мкг аерозоль /сальбутамол/ 200доз

Обліковий номер : 326509

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : Glaxo Wellcome (Испания) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2563/01/01

Мiжнародна назва : Сальбутамол

Форма выпуску : Аэрозоль

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО