Детальніше

Валеопрост капсулы №30

Обліковий номер: 572475

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

ТОВ Біхелс (Україна)

Опис

Валеопрост (VALEOPROST) інструкція для застосування

Склад:

1 капсула містить: активний інгредієнт: екстракт Со Пальметто (плодів Serenoa repens/bartran/small) порошкоподібний &ndash 320 мг допоміжні речовини: мальтодекстрин &ndash 80 мг оболонка капсули: желатин барвник: титану двоокис.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки &ndash 32 0 г вуглеводи &ndash 136 23 г жири &ndash 59 0 г 5037 кДж/ 1204 ккал.

Рекомендації щодо застосування:

за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жирних кислот з метою нормалізації функціонального стану

  • при доброякісній гіперплазії передміхурової залози
  • та хронічному простатиті.

Функціональні властивості:

Функціональні властивості добавки дієтичної &laquo ВАЛЕОПРОСТ&raquo /&laquo VALEOPROST&raquo обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин що входять до складу екстракту Со Пальметто (Saw palmetto): жирних кислот (лауринова міристинова олеїнова пальмітинова стеаринова лінолева) і фітостеролів (&beta -ситостерол кампестерол стигмастерол) .

В кожній капсулі добавки дієтичної &laquo ВАЛЕОПРОСТ&raquo /&laquo VALEOPROST&raquo міститься 320 мг екстракту Со Пальметто з вмістом 45 % жирних кислот.

В етіології доброякісної гіперплазії передміхурової залози суттєву роль відіграє збільшення утворення андрогену дигідротестостерону (ДГТ) що спричиняє ріст тканини передміхурової залози шляхом зв&rsquo язування з цитоплазматичними рецепторами андрогену. ДГТ утворюється із тестостерону шляхом активації ферменту 5-a-редуктази.

Біологічно активні речовини що входять до складу екстракту Со Пальметто (Saw palmetto) сприяють нормалізації функціонального стану передміхурової залози при доброякісній гіперплазії що відбувається за рахунок

  • антиандрогенної дії а саме: із блокування зв&rsquo язування дигідротестостерону з рецептором що призводить до гальмування активності 5-a-редуктази а також пригнічення зв&rsquo язування рецепторів пролактину та порушення процесів передачі сигналу
  • протизапальної дії за рахунок стримування дії 5-ліпооксигенази
  • гальмування проліферації епітелію передміхурової залози
  • протинабрякової дії.

Нормалізація функціонального стану передміхурової залози сприяє усуненню таких симптомів як часте сечовипускання в тому числі вночі слабке або переривчасте сечовипускання відчуття неповністю випорожненого сечового міхура.

Екстракт Со Пальметто не впливає на статеву функцію.

Біологічно активні речовини що входять до складу екстракту Со Пальметто (Saw palmetto) попереджують подальше збільшення тканини передміхурової залози.

Добавка дієтична &laquo ВАЛЕОПРОСТ&raquo /&laquo VALEOPROST&raquo рекомендована з метою нормалізації функціонального стану передміхурової залози при доброякісній гіперплазії та хронічному простатиті.

Не є лікарським засобом

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1 раз на добу під час прийому їжі в один і той же час. Термін споживання: не менше 3 місяців в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості щодо застосування:

Регулярне щоденне споживання є особливо важливим для нормалізації функціонального стану передміхурової залози. Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування обмежувати тваринні жири цукор солодощі та алкоголь.

Застереження щодо застосування:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 &deg С у сухому захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Валеопрост капсулы №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Валеопрост капсулы №30

Обліковий номер : 572475

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
ТОВ Біхелс (Україна)
Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО