Детальніше

Вальтровір 500 мг таблетки №10

Обліковий номер: 368676

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2951/01/01

Назва російською: Вальтровир таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Валацикловір

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Валацикловир

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ВАЛЬТРОВІР

(VALTROVIR)

Склад:

діюча речовина: valaciclovir

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Противірусні препарати прямої дії. Нуклеозиди та нуклеотиди за винятком інгібіторів зворотної транскриптази.

Код АТХ J05A B11.

Фармакодинаміка.

in vitro активний відносно вірусів простого герпесу І та ІІ типів вірусу Varicella zoster Валацикловір прискорює припинення болю при лікуванні оперізувального герпесу зменшує тривалість больового синдрому а також кількість хворих із зостерасоційованим болем у тому числі з гострою та постгерпетичною невралгією.

Профілактика цитомегаловірусної інфекції за допомогою валацикловіру зменшує ризик гострого відторгнення трансплантату (хворі після пересадки нирок) частоту виникнення опортуністичних інфекцій та інших інфекцій що спричиняються вірусом герпесу (вірусом простого герпесу та вірусом Herpes zoster).

Фармакокінетика.

Вальтровір не метаболізується ферментами цитохрому Р450.

Вірус оперізувального герпесу та вірус простого герпесу суттєво не змінюють фармакокінетику ацикловіру та валацикловіру після перорального застосування Вальтровіру.

У пацієнтів з ВІЛ-інфекцією фармакокінетичні характеристики ацикловіру після застосування разової або багаторазової дози 1000 мг або 2000 мг Вальтровіру не змінювалися порівняно з такими у здорових осіб.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування захворювань шкіри і слизових оболонок спричинених вірусом Herpes sіmplex у т. ч. уперше виявленого і рецидивуючого генітального герпесу

лікування герпесу губ (Herpes labialis)

превентивне лікування рецидивів інфекцій шкіри і слизових оболонок спричинених вірусом простого герпесу включаючи генітальний герпес

зниження ризику передачі вірусу від хворих на генітальний герпес (при застосуванні валацикловіру в якості супресивної терапії у комбінації з дотриманням правил безпечного сексу)

лікування оперізувального герпесу

профілактика цитомегаловірусної інфекції та захворювання після трансплантації органів.

Протипоказання. Підвищена чутливість до валацикловіру ацикловіру або до будь-якого іншого компонента що входить до складу препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Будь-яких клінічно значущих форм взаємодії виявлено не було.

Щодо хворих які отримують більш високі дози валацикловіру (4 г і більше на добу) слід бути обережними при одночасному призначенні з ліками що конкурують з ацикловіром за шляхи виведення оскільки це може призводити до збільшення рівня у плазмі крові одного або обох препаратів та їх метаболітів. При одночасному застосуванні з мікофенолату мофетилом (імуносупресорним препаратом що застосовується після пересадки органів) підвищується рівень у плазмі крові ацикловіру та неактивного метаболіту мікофенолату мофетилу.

Обережними слід бути також (проводити моніторинг змін функції нирок) при одночасному призначенні високих доз валацикловіру (4 г і більше) та інших препаратів що впливають на функцію нирок (наприклад циклоспорину такролімусу).

Особливості застосування.

Гідратація: слід підтримувати адекватний рівень рідини що вводиться у хворих із підвищеним ризиком дегідратації особливо у хворих літнього віку.

Застосування пацієнтам при порушеній функції нирок та хворим літнього віку

Застосування більш високих доз валацикловіру при печінковій недостатності та трансплантації печінки

Щодо застосування більш високих доз валацикловіру (4 мг і більше на добу) для лікування пацієнтів із захворюваннями печінки даних немає тому необхідно з обережністю призначати більш високі дози валацикловіру таким хворим. Спеціальні дослідження щодо застосування валацикловіру при трансплантації печінки не проводились однак є інформація що профілактика за допомогою високих доз ацикловіру зменшує частоту інфікування та захворювань спричинених цитомегаловірусом.

Застосування при лікуванні оперізувального герпесу

При лікуванні хворих особливо з ослабленим імунітетом необхідно уважно стежити за клінічною відповіддю. Якщо відповідь на лікування недостатня рекомендується застосування внутрішньовенної противірусної терапії. Пацієнтів з ускладненим оперізувальним герпесом наприклад з ураженням вісцеральних органів дисемінацією вірусу моторною нейропатією енцефалітом та цереброваскулярними порушеннями слід лікувати внутрішньовенними противірусними лікарськими засобами.

Крім того хворим з ослабленим імунітетом у яких спостерігаються герпетичні ураження очей або мають високий ризик дисемінації та ураження вісцеральних органів необхідно лікуватися внутрішньовенними противірусними засобами.

Зменшення передачі вірусу генітального герпесу

Застосування при цитомегаловірусній інфекції

Інформація щодо ефективності препарату отримана при лікуванні хворих з високим ризиком цитомегаловірусної інфекції з метою профілактики після трансплантації органів показала що валацикловір слід застосовувати цим пацієнтам якщо з метою безпеки припинено застосування валганцикловіру або ганцикловіру. Застосування високих доз валацикловіру необхідне для профілактики цитомегаловірусної інфекції може спричиняти частіше виникнення побічних реакцій включаючи порушення з боку нервової системи порівняно із застосуванням нижчих доз які застосовуються при інших показаннях. Необхідно уважно стежити за функцією нирок пацієнтів та проводити відповідну корекцію доз препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Фертильність.
Дані про наявність впливу валацикловиру на фертильність відсутні але клінічно це не підтверджено. Однак є інформація що після 6 місяців щоденного застосування ацикловіру в дозі від 400 мг до 1 г змін у кількості морфології і рухливості сперматозоїдів не спостерігалося.

Вагітність.
Дані про застосування валацикловіру в період вагітності обмежені. Валацикловір при лікуванні вагітних можна застосовувати тільки коли потенційна користь від лікування матері перевищує можливий ризик для плоду. Існують дані про клінічні спостереження за жінками в I триместрі вагітності які свідчать про відсутність збільшення частоти виникнення вроджених дефектів у новонароджених серед вагітних які приймали ацикловір порівняно із загальною популяцією таких пацієнтів. Однак достовірного й остаточного висновку щодо безпеки застосування валацикловіру вагітними зробити не можна.

Годування груддю.

Призначати валацикловір жінкам в період грудного вигодовування слід з обережністю тільки в випадках клінічної необхідності. Однак ацикловір застосовують для лікування новонароджених з інфекціями викликаними вірусом простого герпесу шляхом внутрішньовенного введення у дозах 30 мг/кг на добу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. На даний момент таких повідомлень немає. Фармакологія валацикловіру не дає підстав очікувати будь-який негативний вплив. Проте під час оцінки здатності пацієнта керувати автомобілем та іншими механізмами слід враховувати його клінічний стан і профіль побічних ефектів валацикловіру.

Спосіб застосування та дози.

Лікування оперізувального герпесу: дорослим призначати по 1000 мг (2 таблетки) препарату 3 рази на добу протягом 7 днів.

Лікування інфекцій спричинених вірусом простого герпесу

Хворі з нормальним імунітетом (дорослі): 500 мг (1 таблетка) препарату 2 рази на добу.

У випадках виникнення рецидивів лікування має тривати 3 або 5 днів. При первинному перебігу який може бути більш тяжким лікування необхідно продовжити з 5 до 10 днів. Лікування слід розпочинати якомога раніше. Для рецидивних форм інфекцій спричинених вірусом простого герпесу ідеальним було б застосування препарату у продромальному періоді або одразу ж після появи перших симптомів. Валацикловір може попередити розвиток уражень при рецидивах інфекцій спричинених вірусом простого герпесу за умови початку лікування одразу ж після появи перших симптомів захворювання.

Як альтернатива для лікування лабіального герпесу (губної лихоманки) ефективною дозою валацикловіру є 2000 мг (4 таблетки) 2 рази на добу протягом 1 дня. Другу дозу слід застосувати приблизно через 12 годин (не раніше ніж через 6 годин) після першої дози. При такому режимі дозування термін лікування має тривати не більше 1 дня оскільки триваліше застосування не збільшує клінічну ефективність лікування. Лікування слід розпочинати при появі перших ранніх симптомів лабіального герпесу (відчуття пощипування свербіж або печіння у ділянці губ).

Превентивне лікування (супресія) рецидивів інфекцій спричинених вірусом простого герпесу:

-хворим з нормальним імунітетом (дорослі) призначати 500 мг (1 таблетка) препарату 1 раз на добу

-хворим з імунодефіцитом (дорослі) призначати дозу 500 мг (1 таблетка) 2 рази на добу.

Зменшення передачі вірусу генітального герпесу.

Дорослим гетеросексуалам з нормальним імунітетом які мають 9 або менше загострень на рік валацикловір призначати інфікованому партнеру у дозі 500 мг 1 раз на добу.

Даних про зменшення передачі вірусу генітального герпесу в інших популяціях хворих немає.

Профілактика цитомегаловірусної інфекції та захворювання

Дозування при порушеній функції нирок.

Режим дозування залежить від кліренсу креатиніну та показань і наведений у таблиці.

Терапевтичне показання

Кліренс креатиніну мл/хв

Доза валацикловіру

Herpes zoster (лікування) дорослих хворих з нормальним імунітетом та хворих з імунодефіцитом

50 і більше

30-49

10-29

менше 10

1г 3 рази на добу

1 г 2 рази на добу

1 г 1 раз на добу

500 мг 1 раз на добу

Herpes simplex (лікування)

дорослі хворі з нормальним імунітетом

30 і більше

менше 30

500 мг 2 рази на добу

500 мг 1 раз на добу

Herpes labialis (лікування)

дорослі хворі з нормальним імунітетом

50 і більше

30-49

10-29

менше 10

2 г 2 рази на добу

1 г 2 рази на добу

500 мг 2 рази на добу

500 мг 1 раз

Herpes simplex (запобігання)

дорослі хворі з нормальним імунітетом

30 і більше

менше 30

500 мг 1 раз на добу

250 мг 1 раз на добу*

дорослі хворі з імунодефіцитом

30 і більше

менше 30

500 мг 2 рази на добу

500 мг 1 раз на добу

Профілактика цитомегаловірусної інфекції

75 і більше

50-75

25-50

10-25

Менше 10 або діаліз

2 г 4 рази на добу

1 5 г 4 рази на добу

1 5 г 3 рази на добу

1 5 г 2 рази на добу

1 5 г 1 раз на добу

Пацієнтам які знаходяться на інтермітуючому гемодіалізі рекомендується застосовувати ті ж дози валацикловіру що і пацієнтам з кліренсом креатиніну менше 15 мл/хв. Дози необхідно призначати після проведення гемодіалізу.

Кліренс креатиніну необхідно постійно контролювати особливо у періоди коли функція нирок може швидко змінюватися наприклад одразу після трансплантації. Відповідно слід змінювати дозу валацикловіру.

Дозування при порушеній функції печінки

Змінювати дозу хворим з легким або помірним ступенем цирозу немає потреби (синтезуюча функція печінки збережена). Показники фармакокінетики при пізніх стадіях цирозу (з порушенням синтезуючої функції печінки та наявністю ознак портальної гіпертензії) свідчать про відсутність потреби змінювати дозування однак інформація про це обмежена.

Пацієнти літнього віку

Необхідно підтримувати адекватний рівень гідратації організму.

Діти.

Застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування.

Симптоми.

Лікування. Пацієнти повинні перебувати під спостереженням для виявлення ознак токсичної дії. Гемодіаліз значно прискорює елімінацію ацикловіру з крові та може вважатись оптимальним методом лікування у випадку симптоматичного передозування.

Побічні реакції.

Найпоширенішими побічними реакціями лікарського засобу є головний біль та нудота. Серед більш серйозних побічних реакцій зазначені повідомлення про тромботичну тромбоцитопенічну пурпуру/гемолітичний уремічний синдром гостру ниркову недостатність та неврологічні порушення.

Побічні реакції класифіковані за органами і системами.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення сплутаність свідомості галюцинації зниження розумових здібностей збудження тремор атаксія дизартрія психотичні симптоми конвульсії енцефалопатія кома.

З боку крові і лімфатичної системи: лейкопенія тромбоцитопенія. Лейкопенія головним чином спостерігається у хворих з імунодефіцитом.

З боку імунної системи: анафілаксія.

З боку дихальної системи та органів грудної порожнини: задишка.

З боку травного тракту: нудота дискомфорт у животі блювання діарея.

З боку гепатобіліарної системи: оборотне збільшення показників печінкових тестів. Періодично це описується як гепатит.

З боку шкіри та підшкірних тканин

З боку нирок та сечовидільної системи: порушення функції нирок гостра ниркова недостатність біль у нирках гематурія (часто асоційована з іншими порушеннями функції нирок).

Біль у нирках може бути асоційований з нирковою недостатністю.

Інші: мікроангіопатична гемолітична анемія та тромбоцитопенія (іноді у комбінації) у тяжких хворих з імунодефіцитом особливо у хворих з пізніми стадіями ВІЛ-хвороби які отримували високі дози (8000 мг на добу) валацикловіру протягом тривалого часу. Ці ж явища трапляються у пацієнтів з такими ж захворюваннями але які не отримували лікування валацикловіром.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері. 1 або 5 блістерів у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Вальтровір 500 мг таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Вальтровір 500 мг таблетки №10

Обліковий номер : 368676

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Київмедпрепарат ПАТ (Украина, Київ)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/2951/01/01

Назва російською : Вальтровир таблетки, п/плен. обол., по 500 мг №10 (10х1)

Мiжнародна назва : Валацикловір

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Валацикловир

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО