Тест CITO TEST HCV для визначення вірусу гепатиту C
Виробник | Фармаско, Киiв (Україна) |
---|---|
шт. | 1 |
Форма продукту | Тест |
Тест CITO TEST HCV для виявлення вірусу гепатиту С
Гепатит C - антропонозне вірусне захворювання з парентеральним механізмом зараження, найбільш часто протікає у вигляді посттрансфузійного гепатиту з переважанням безжовтяничних і схильне до хронізації. Гепатит С називають « ласкавим вбивцею» через здатність маскувати справжню причину під виглядом безлічі інших захворювань*.
CITO TEST HCV - тест-система Імунохроматографічна для виявлення вірусу гепатиту С.
Матеріал: кров, сироватка, плазма.
Вірус гепатиту С є оболонковим вірусом малих розмірів, генетичний матеріал якого представлений однонитковою РНК позитивної полярності. Достовірно відомо, що даний вірус є збудником гепатиту С. Антитіла до вірусу виявлені у 80% пацієнтів з підтвердженим діагнозом гепатиту С. Звичайним методом не вдається виділити цей вірус у культурі клітин або спостерігати його в електронному мікроскопі. Клонування вірусного генома дозволило розробити серологічні тести, в яких використовуються рекомбінантні антигени. Порівнюючи з першим поколінням ІФА тестів на HCV, в яких використовується один тип рекомбінантних антигенів, в нових серологічних тестах з метою уникнення неспецифічної перехресної реактивності і для підвищення чутливості до а HCV антитіл, використовуються декілька типів антигенів у вигляді рекомбінантного протеїну та / або синтетичних пептидів.
CITO TEST HCV є швидким імунохроматографічним тестом для якісного визначення антитіл до вірусу гепатиту С в зразку цільної крові, сироватки або плазми. У тесті використовується комбінація часток, вкритих протеїном А та рекомбінантних протеїнів вірусу для вибіркового виявлення антитіл до вірусу гепатиту С в досліджуваному зразку. У тесті використовуються рекомбінантні протеїни вірусу, закодовані генами як структурних, так і неструктурних протеїнів.
*Найбільшу небезпеку становить собою хронічна форма хвороби, яка нерідко переходить у цироз і рак печінки. Хронічний перебіг розвивається приблизно у 90% дорослих хворих і до 20% - у дітей.