Детальніше

  • -15%
ТераФлю Екстра зі смаком лимону пакетики №10

Обліковий номер: 348160

179 грн.

210.00 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

ФАМАР ОРЛЕАН, Франція

Виробник: GlaxoSmithKline

№ Реєстраційного посвідчення: UA/5797/01/01

Мiжнародна назва: Парацетамол+фенілефрин+фенірамін

Форма выпуску: Порошок

Температура зберiгання: Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ТЕРАФЛЮ екстра&nbsp

зі смаком лимона

(TherAFluEXTRA

with lemon flavour)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 пакет містить парацетамолу 650 мг феніраміну малеату 20 мг фенілефрину гідрохлориду 10 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Назва і місцезнаходження виробника.

1. ФАМАР ФРАНЦІЯ/FAMAR FRANCE.

2. ФАМАР ОРЛЕАН/FAMAR ORLEANS

Cedex

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Комбінації парацетамолу без психолептиків.

Код АТС N02B E51.

Комбінований препарат для лікування симптомів грипу та застуди.

Чинить жарознижувальну деконгестивну знеболювальну і протиалергічну дію.

Парацетамол чинить аналгетичну жарознижувальну та слабковиражену протизапальну дії що переважно опосередковано інгібуванням синтезу простагландинів у центральній нервовій системі. Він не впливає на функцію тромбоцитів та гемостаз.

1-рецепторів чинить протиалергічну дію зменшує вираженість місцевих ексудативних проявів зменшує сльозотечу ринорею свербіж в очах та носі. Зменшення загальних алергічних симптомів асоціюється з захворюваннями дихальних шляхів що спричиняє помірний седативний ефект. Він також має антимускаринову дію.

Показання для застосування.

Лікування симптомів грипу та застуди включаючи гарячку та озноб головний біль нежить закладеність носа та придаткових пазух чхання та біль у тілі.

Протипоказання.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Препарат застосовувати з обережністю пацієнтам з наявністю:

-ниркової та/або печінкової недостатності

-гострого гепатиту

-гемолітичної анемії

-хронічного недоїдання та зневоднення

-серцево-судинної недостатності

-цукрового діабету

-гіпертрофії передміхурової залози оскільки вони можуть бути схильними до розвитку затримки сечовипускання

-стенозуючої пептичної виразки.

При застосуванні препарату слід уникати вживання алкогольних напоїв оскільки етиловий спирт при одночасному прийомі парацетамолу може спричиняти порушення функції печінки. Парацетамол слід застосовувати з обережністю пацієнтам з алкогольною залежністю хворобою Рейно захворюваннями серця (у т. ч. аритмією брадикардією) захворюваннями щитовидної залози глаукомою хронічними хворобами легенів а також пацієнтам які приймають лікарські засоби що впливають на печінку та особам літнього віку.

Пацієнтам слід проконсультуватися з лікарем:

-якщо вони мають проблеми з диханням такі як астма емфізема або хронічний бронхіт

-якщо симптоми не поліпшуються протягом 5 днів або якщо симптоми супроводжуються високою температурою пропасницею яка триває більше 3 днів висипаннями або тривалим головним болем

-стосовно можливості застосування препарату при порушеннях функції нирок і печінки.

Дані явища можуть бути симптомами більш серйозного захворювання.

Препарат може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози.

Препарат містить фенілефрин який може спричинити напади стенокардії. 1 пакет препарату містить 12 6 г сахарози що необхідно враховувати пацієнтам з наявністю цукрового діабету. Пацієнтам з такими рідкісними спадковими захворюваннями як непереносимість фруктози мальабсорбція глюкози-галактози або дефіцит цукрази-ізомальтази не слід приймати даний препарат.

1 пакет препарату містить 42 2 мг натрію. Пацієнтам які дотримуються дієти з обмеженням кількості натрію слід брати до уваги вміст натрію.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції лікарю після реєстрації препарату є важливим. Це дає можливість продовжувати моніторинг співвідношення користь/ризик для препарату.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату не рекомендується у період вагітності або годування груддю оскільки безпечність його застосування у таких випадках не вивчали.

Вагітність.

Результати епідеміологічних досліджень у вагітних не свідчили про наявність будь-яких негативних ефектів у зв' язку з пероральним прийомом парацетамолу в рекомендованих дозах.

На даний час відсутні належні дані щодо досліджень репродуктивної функції або дані щодо ембріо-/фетотоксичності при застосуванні феніраміну.

Годування груддю.

Парацетамол екскретується в грудне молоко але в кількості що не має клінічної значущості. Доступні опубліковані дані не дають підстав рекомендувати відмову від грудного годування під час терапії препаратом.

Не існує достатньої інформації стосовно екскреції феніраміну в грудне молоко і кількості препарату яка може потенційно потрапляти в організм немовляти.

Фертильність.

Вплив препарату на фертильність спеціально не досліджували. Результати доклінічних досліджень парацетамолу не вказують на наявність будь-якої особливої небезпеки для фертильності при застосуванні препарату в терапевтичних дозах. Не проводили належних досліджень репродуктивної токсичності у тварин з застосуванням фенілфрину та феніраміну.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат може спричинити сонливість. Слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами або роботі з механізмами що потребують концентрації уваги.

Діти. Дітям віком до 12 років препарат протипоказаний.

Спосіб застосування та дози.

Пацієнти з печінковою недостатністю.

У пацієнтів з порушеннями функції печінки або синдромом Жильбера необхідно зменшити дозу або збільшити інтервал між застосуванням препарату.

Пацієнти літнього віку. Корекція дози для пацієнтів літнього віку не потрібна.

Передозування.

У разі передозування препарату симптоми спричинені парацетамолом будуть найбільш вираженими.

Симптоми спричинені парацетамолом: гепатотоксичний ефект у тяжких випадках розвивається некроз печінки. Передозування парацетамолу в тому числі високою загальною дозою що була отримана за тривалий період може спричинити індуковану аналгетиками нефропатію з необоротною печінковою недостатністю. Ураження печінки можливе у дорослих які прийняли 10 г і більше парацетамолу та у дітей які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику: регулярне надмірне вживання етанолу глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Існує небезпека отруєння особливо у пацієнтів літнього віку у дітей молодшого віку у пацієнтів із захворюваннями печінки у пацієнтів з хронічним недоїданням та у пацієнтів які отримують індуктори ферментів печінки (тривале лікування карбамазепіном фенобарбіталом фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм). При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати до енцефалопатії коми та летального наслідку.

Симптоми передозування парацетамолу які проявляються у перші 24 години є такими: блідість нудота блювання і відсутність апетиту. Першою ознакою ураження печінки може бути біль у животі який не завжди проявляється у перші 24-48 годин а може виникати пізніше протягом періоду до 4-6 днів після прийому засобу. Ураження печінки як правило виникає максимум через 72-96 годин після прийому препарату. Можуть спостерігатися відхилення від норми з боку метаболізму глюкози (гіпоглікемія) та метаболічний ацидоз крововиливи. Гостра ниркова недостатність з гострим тубулярним некрозом може розвинутися навіть у разі відсутності важкого ураження печінки та проявлятися сильним болем у попереку гематурією протеїнурією. Повідомлялося про випадки виникнення серцевих аритмій та панкреатиту.

Лікування: при передозуванні парацетамолу необхідна невідкладна медична допомога. Призначення N-ацетилцистеїну внутрішньовенно або перорально як антидота парацетамолу на ранньому етапі можливо промивання шлунка та/або пероральний прийом метіоніну можуть мати позитивний ефект протягом періоду часу принаймні до 48 годин після передозування. Можуть бути корисними прийом активованого вугілля та моніторинг дихання і кровообігу. При виникненні судом можна застосувати діазепам.

Симптоми спричинені феніраміну малеатом та фенілефрину гідрохлоридом

Лікування: Специфічного антидоту для лікування передозування антигістамінними засобами не існує. Слід надати пацієнтові звичайну невідкладну допомогу в тому числі дати активоване вугілля сольовий послаблювальний засіб та вжити стандартні заходи для підтримки кардіореспіраторної системи. Не дозволяється застосовувати стимулятори для лікування артеріальної гіпотензії можна використати судинозвужувальні засоби.

Побічні ефекти.

З боку системи кровообігу та лімфатичної системи:

З боку імунної системи:

Психічні розлади:

З боку нервової системи:

З боку серцево-судинної системи:

З боку ендокринної системи:

З боку травного тракту:

З боку системи дихання:

З боку печінки та жовчовивідних шляхів:

З боку нирок і сечовидільної системи:

З боку шкіри та підшкірних тканин:

Загальні розлади:

На відміну від антигістамінних препаратів другого покоління застосування феніраміну не асоціюється з пролонгацією QTc інтервалу і серцевою аритмією.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Лікарські взаємодії у які може вступати кожен окремий компонент препарату є добре відомими. Немає підстав припускати що застосування цих інгредієнтів у комбінації може впливати на профіль медикаментозної взаємодії.

Парацетамол

При регулярному тривалому застосуванні парацетамолу може посилюватися антикоагу-ляційний ефект варфарину або інших похідних кумарину а також збільшуватися ризик виникнення кровотечі. При епізодичному застосуванні парацетамолу такий ефект не виражений.

Гепатотоксичні препарати можуть збільшити імовірність кумуляції парацетамолу та передозу-вання. Ризик розвитку гепатотоксичних ефектів парацетамолу може зростати у пацієнтів які отримують лікарські засоби що індукують мікросомальні ферменти печінки такі як барбітурати та протиепілептичні препарати (фенітоїн фенобарбітал карбамазепін) та протитуберкульозні засоби рифампіцин та ізоніазид.

Метоклопрамід збільшує швидкість всмоктування парацетамолу і призводить до збільшення його максимальних рівнів у плазмі крові. Аналогічним чином домперидон може збільшувати швидкість абсорбції парацетамолу.

Парацетамол може подовжувати період напіввиведення хлорамфеніколу.

Парацетамол може знижувати біодоступність ламотриджину з можливим зниженням його ефекту у зв' язку з можливою індукцією його метаболізму в печінці.

Абсорбція парацетамолу може зменшуватися при одночасному застосуванні з холестираміном але зменшення абсорбції є незначним якщо холестирамін застосовувати через 1 годину.

Регулярне застосування парацетамолу одночасно з зидовудином може призводити до розвитку нейтропенії і підвищення ризику розвитку ураження печінки. Парацетамол знижує ефективність діуретиків.

Пробенецид впливає на метаболізм парацетамолу. У пацієнтів які одночасно приймають пробенецид дозу парацетамолу слід зменшити.

Гепатотоксичність парацетамолу може посилюватися в результаті тривалого або надмірного вживання алкоголю.

Феніраміну малеат.

Антигістамінні засоби першого покоління такі як феніраміну малеат можуть підсилювати пригнічуючий вплив на центральну нервову систему деяких інших препаратів (наприклад інгібіторів моноамінооксидази трициклічних антидепресантів снодійних та заспокійливих засобів нейролептиків алкоголю антипаркінсонічних засобів барбітуратів анестетиків транквілізаторів та наркотичних аналгетиків). Фенірамін посилює антихолінергічну дію атропіну спазмолітиків. Феніраміну малеат може також інгібувати дію антикоагулянтів.

Фенілефрину гідрохлорид.

Одночасне застосування фенілефрину з іншими симпатоміметичними засобами або трициклічними антидепресантами (наприклад амітриптиліном) може призводити до збільшення ризику розвитку побічних ефектів з боку серцево-судинної системи.

Одночасне застосування фенілефрину з дигоксином і серцевими глікозидами може призводити до збільшення ризику порушення серцебиття або серцевого нападу.

Одночасне застосування фенілефрину з алкалоїдами ріжків (ерготаміном і метисергідом) може призводити до збільшення ризику розвитку ерготизму.

Антидепресанти протипаркінсонічні та антипсихотичні препарати похідні фенотіазіну підвищують ризик затримки сечі сухості у роті запорів. Тривалий прийом великих доз при лікуванні дисульфірамом гальмує реакцію дисульфірам-алкоголь.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 С.

Упаковка.

По 1 пакету без вкладання у вторинну упаковку або по 10 пакетів у картонній коробці.

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: ТераФлю Екстра зі смаком лимону пакетики №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

ТераФлю Екстра зі смаком лимону пакетики №10

Обліковий номер: 348160

210.00 грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
ФАМАР ОРЛЕАН, Франція

Виробник: GlaxoSmithKline

№ Реєстраційного посвідчення: UA/5797/01/01

Мiжнародна назва: Парацетамол+фенілефрин+фенірамін

Форма выпуску: Порошок

Температура зберiгання: Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО