Детальніше

Свічки з парацетамолом 0,33 г №10

Обліковий номер: 327970

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Монфарм (Украина, Монастырище)

Виробник: Монфарм АО (Украина, Монастырище) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : П.01.02/04255

Назва російською: Парацетамол суппозитории рект. по 0,33 г №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Парацетамол

Форма выпуску: Свечи

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : +8 до +15

Фрамацевтична форма : Супозиторії ректальні

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

ПАРАЦЕТАМОЛ

(PARACETAMOL)

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: Парацетамол

1 супозиторій містить парацетамолу 80 мг або 170 мг або 330 мг

Лікарська форма.

Супозиторії білого або білого з кремуватим відтінком кольору.

Назва і місцезнаходження виробника.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики.

Парацетамол що входить до складу супозиторіїв ректальних всмоктується слизовою оболонкою прямої кишки повільніше ніж при пероральному застосуванні. Максимальна концентрація парацетамолу у плазмі крові досягається через 2-3 години. Парацетамол швидко розподіляється в усіх тканинах. Концентрації у крові слині та плазмі є порівнянними між собою. Зв' язок з білками плазми становить 20-25 %.

Парацетамол метаболізується головним чином у печінці. Основним шляхом метаболізму є кон' югація з утворенням глюкуронідів та сульфатів. Для останнього випадку характерне швидке насичення при застосуванні доз що перевищують терапевтичні. Мінімальний шлях метаболізму що каталізується цитохромом Р450 призводить до утворення проміжного реагенту (N-ацетилбензохіноніміну) який при нормальному застосуванні швидко детоксикується відновленим глютатіоном та виводиться з сечею після кон' югування з цистеїном та меркаптопуриновою кислотою. Однак при масивному отруєнні кількість цього токсичного метаболіту підвищується.

Менше 5 % речовини виводиться у незміненому вигляді. Період напіввиведення становить від 4 до 5 годин.

Показання для застосування.

Симптоматичне лікування больового синдрому легкого або середнього ступеня та/або станів що супроводжуються гіпертермічною реакцією.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до парацетамолу.

Печінкова недостатність.

Нещодавно перенесені проктит анусит або ректальна кровотеча.

Алкоголізм.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Від застосування препарату слід утримуватися при наявності у дитини діареї.

Щоб уникнути ризику передозування слід переконатися що інші препарати які застосовують не містять парацетамолу.

Для супозиторіїв існує ризик місцевої токсичності частота та інтенсивність якого підвищується при збільшенні тривалості застосування залежить від частоти введення та рівня дозування.

Попередження
Щоб уникнути ризику передозування слід переконатися що інші прийняті препарати не містять парацетамолу.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Зазначену лікарську форму у даних дозуваннях застосовують дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат застосовують дітям.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 3 місяців у відповідному дозуванні.

Спосіб застосування та дози.

Супозиторії Парацетамолу застосовують ректально. Доза для дитини залежить від маси тіла та віку дитини.

Разова доза становить 15 мг/кг маси тіла дитини. Препарат застосовують у 4 прийоми з інтервалом у 6 годин.

Супозиторії ректальні по 0 08 г

Зразок розрахунку:

3 (до трьох супозиторіїв на добу)

Супозиторії ректальні по 0 17 г

Супозиторії ректальні по 0 33 г

Добова доза парацетамолу становить 60 мг/кг/маси тіла.

З огляду на особливість лікарської форми (ризик місцевої токсичності) інтервал між прийомами повинен бути не менше 6 годин тобто не більше 4 прийомів по одному супозиторію на добу.

Якщо біль або гарячка триває понад 3 доби або з' явились нові симптоми захворювання необхідна консультація лікаря щодо доцільності подальшого застосування препарату.

У випадку вираженої ниркової недостатності (кліренс креатиніну нижче 10 мл/хв) інтервал між застосуваннями повинен становити не менше 8 годин.

Передозування.

Існує ризик отруєнь особливо у дітей молодшого віку (розповсюджені явища терапевтичного передозування та випадкового отруєння) наслідки цього можуть бути летальними.

Симптоми

Нудота блювання відсутність апетиту блідість абдомінальний біль які виникають у перші 24 години.

Передозування понад 150 мг/кг маси тіла для дитини у вигляді разової дози спричинює цитоліз гепатоцитів що може призвести до повного та необоротного некрозу що у свою чергу призводить до гепатоцелюлярної недостатності метаболічного ацидозу енцефалопатії які можуть призвести до коми та летального наслідку.

-Негайна госпіталізація.

-Слід взяти зразок крові для первинного визначення парацетамолу у плазмі.

-Лікування передозування передбачає якнайшвидше введення антидоту N-ацетилцистеїну (внутрішньовенно або внутрішньо).

-Симптоматичне лікування.

Побічні ефекти.

Побічні ефекти парацетамолу

У медичній літературі описано декілька випадків тромбоцитопенії.

Побічні ефекти лікарської форми

Подразнення прямої кишки та анального отвору.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Взаємодії що потребують обережності при спільному застосуванні

Оральні антикоагулянти

Існує ризик підвищення ефекту оральних антикоагулянтів та підвищений ризик кровотечі коли парацетамол приймають у максимальних дозах (60 мг/кг/день) протягом не менше 4 днів. Необхідно регулярно контролювати стан антикоагуляційної системи. У разі необхідності можна регулювати режим дозування орального антикоагулянту в процесі лікування парацетамолом та після його завершення.

Вплив на лабораторні тести

Введення парацетамолу може впливати на результати аналізу глюкози у крові проведеного методом глюкозоксидази-пероксидази у випадку аномально високих концентрацій.

Введення парацетамолу може впливати на аналізи сечової кислоти у крові проведених фосфатно-вольфрамовим методом.

Термін придатності.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 5 супозиторіїв у стрипах. По 2 стрипи в пачці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Свічки з парацетамолом 0,33 г №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Свічки з парацетамолом 0,33 г №10

Обліковий номер : 327970

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Монфарм (Украина, Монастырище)

Виробник : Монфарм АО (Украина, Монастырище) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : П.01.02/04255

Назва російською : Парацетамол суппозитории рект. по 0,33 г №10 (5х2)

Мiжнародна назва : Парацетамол

Форма выпуску : Свечи

Дiюча речовина : Парацетамол

Температура зберiгання : +8 до +15

Фрамацевтична форма : Супозиторії ректальні

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО