Детальніше

 • -30%
СуперОптік Аква очні краплі 5 мл №2

Обліковий номер: 564218

77.9 грн.

111.29  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Warsaw Pharmaceutical Works Polfa SA, Польща

Опис

СуперОптик Аква (Super Optic Aqua) інструкція по застосуванню

Склад:&nbsp 1 мл розчин містить: натрію гіалуронат &ndash 1,0 мг, натрію хлорид &ndash 8,7 мг, натрію гідрофосфат &ndash 1,1 мг, натрію дигідрофосфат дигідрат &ndash 0,7 мг, натрію перборат гідратований &ndash 0,2 мг, 25% розчин гептанатрієвої солі, діетилентриамінпентаметиленфосфонової кислоти (Budex 5143) - 0,03 мг, вода очищена - до 1 мл.

СуперОптік Аква &ndash зволожуючі очні краплі, які забезпечують ефективне і тривале зволоження очей.

СуперОптік Аква усуває сухість, подразнення, відчуття втоми та піску в очах, що виникають:

 • при впливі подразнювальних факторів навколишнього середовища, таких як: пил, дим, УФ-випромінювання, висока температура в приміщенні (наприклад, від центрального опалення, сауни), кондиціювання повітря, вітру, хлорованої води, косметики
 • при зменшенні частоти моргання, у зв'язку з тривалим переглядом телевізора, читанням, роботою за комп'ютером або водінням автомобіля
 • при зменшенні кількості або порушенні складу слізної рідини, включаючи синдром &laquo сухого ока&raquo , а також вікові
 • зміни у осіб старше 40 років
  при використанні контактних лінз.

Спосіб застосування

Для закапування у кон'юнктивальний мішок.

Зволожуючі очні краплі СуперОптік Аква закапують у кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі від 3 до 5 разів на день або за потреби.

Перед застосуванням очних крапель вимийте руки. Зніміть кришку з флакону. Не торкайтеся до наконечника-дозатора, тому що це може викликати контамінацію (забруднення) вмісту флакону.

Нахиліть голову трохи назад, злегка відведіть пальцем нижню повіку і закапайте СуперОптік Аква у кон'юнктивальний мішок. Закрийте око для рівномірного розподілу розчину по поверхні ока. Те ж саме повторіть і для іншого ока.

Щільно закручуйте кришку флакону після кожного застосування очних крапель. Якщо симптоми подразнення та сухості очей зберігаються або посилюються, незважаючи на застосування очних крапель і відсутності подразника, слід припинити застосування крапель та звернутися до лікаря-офтальмолога.

Особливості застосування

Необхідно проконсультуватися з лікарем перед початком застосування під час вагітності, в період годування груддю або застосуванні крапель у дітей.

У разі виникнення минущих розладів зору після використання СуперОптік Аква слід утриматися від керування автомобілем та роботі з механізмами, що потребують підвищеної уваги та реакції.проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів СуперОптік Аква.

Побічні реакції:

СуперОптік&nbsp Аква добре переноситься. Рідко спостерігаються почервоніння кон'юнктиви, відчуття печіння або тимчасова затуманеність зору. Якщо виникає тривале відчуття дискомфорту або подразнення, слід припинити застосування зволожуючих очних крапель і проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Міри перестороги:

 • Перед першим застосуванням переконайтеся, що флакон не пошкоджений та &nbsp раніше не був відкритий.
 • Не застосовуйте, якщо розчин змінив свій колір або помутнів.
 • Не змішуйте з іншими розчинами.
 • Якщо зволожуючі очні краплі застосовуються одночасно з офтальмологічними препаратами, СуперОптік&nbsp Аква слід використовувати останнім, після 5-хвилинної перерви.
 • Особам, які використовують контактні лінзи, перед застосуванням зволожуючих очних крапель СуперОптік&nbsp Аква рекомендується проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Форма випуску

По 5 мл у флаконі із вбудованим крапельним пристроєм і кришкою, що закручується та з контролем першого відкриття. 1 або 2 флакони з інструкцією для застосування у картонній пачці.

Умови зберігання

зберігати при температурі не вище 25 &ordm C, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки. Використати протягом 8 тижнів після першого відкриття флакону. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: СуперОптік Аква очні краплі 5 мл №2

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

СуперОптік Аква очні краплі 5 мл №2

Обліковий номер : 564218

111.29  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Warsaw Pharmaceutical Works Polfa SA, Польща
Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО