Виробник | Стевіясан ТОВ (Україна, Київ) |
---|---|
шт. | 1 |
Стевіясан Бактосіла натуральний цукорозамінник
Новий природний пребиотик (олігосахарид). Порошок білого кольору з вираженим солодким смаком.
Склад:
лактітол, екстракт стевії сухий.
Властивості:
у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту лактітол не ферментує і не всмоктується. Будучи дисахаридом, він стає універсальним харчовим субстракт для біфідо-і лактобактерій. У нижніх відділах шлунково-кишкового тракту лактітол метаболізується біфідо-бактеріями, трансформуючи їх в біомасу, яка остаточно розщеплюється лактобактеріями до органічних кислот. Під впливом лактінола підвищується зростання і бурхливо розвивається власна мікрофлора кишечника (сахарорасщепляющіе бактерії Lactobacillus spp., Lactobacillus bifidus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacteria), кількісна та якісна характеристика якої унікальна для кожної людини. Продуктом метаболізму відновленої дружньої мікрофлори кишечника є ограніческіе кислоти, які спільно з екстрактом стевії пригнічують життєдіяльність патогенної і умовно - патогенної мікрофлори. Доведено бактеріостатичну дію екстракту стевії проти вступу в кров токсичних метаболітів патогенної мікрофлори, а сумарний ефект дії екстракту стевії і ограніческіх кислот пригнічує адгезію кишкової палички (E. Coli) до епітеліальних клітин, знижує вміст ароматичних речовин і потенційно канцерогенних ензимів в товстому кишечнику. При печінковій енцефалопатії ефект Бактосіли обумовлений його антіаммоніеміческім дією. У зв'язку з придушенням протеолітичних бактерій за допомогою збільшення числа ацидофільних бактерій, переходом аміаку в іонну форму за рахунок підкислення вмісту товстої кишки, випорожнення кишечника, зменшенням азотосодержащих токсичних речовин шляхом стимуляції бактерій, що утилізують аміак, поновлюється детоксикационная функція печінки.
У товстому кишечнику ШКТ лактітол під впливом кишкової мікрофлори трансформується в низькомолекулярні органічні кислоти. Ці кислоти ведуть до зниження ph в просвіті товстого кишечника і через осмотичний ефект збільшення обсягу кишкового вмісту. Це стимулює перистальтику товстого кишечника і нормалізує консистенцію калових мас. Запор проходить і відновлюється фізіологічний ритм травлення. Фармакокінетика: практично не всмоктуючись, доходить до товстого відділу кишківника, де розщеплюється кишковою мікрофлорою до органічних кислот СО2 і води.
« Бактосіла» рекомендується:
- дітям, так як саме в цьому віці відбувається формування кишкової мікробіотікі, і саме в цьому віці організм найбільш вразливий для дисбактеріозу
- людям, які працюють на підприємствах з несприятливою екологічною обстановкою (хімічних, металургійних та ін.), так як їх мікрофлора пригнічується несприятливими екологічними факторами
- людям, які пройшли лікування антибіотиками і хіміопрепаратами, так як під їх впливом пригнічується не тільки патогенна, а й нормальна мікрофлора товстого кишечника
- літнім людям, так як старіючий організм втрачає здатність до опору несприятливих впливів і його макробиотика потребує зовнішньої підтримки і додатково стимуляції
- людям, що страждають на цукровий діабет, для нормалізації рівня цукру в крові
- всім тим, хто страждає ожирінням або надлишковою масою тіла, щоб виключить з раціону вуглеводи, які є основною причиною накопичення в організмі жирових відкладень.
Показання до застосування:
дисбактеріоз дітей і дорослих, запори різної етіології в т.ч. при вагітності, необхідність розм'якшення стільця в медичних цілях (в т.ч. при геморої, підготовці до операцій і після операцій на прямій кишці, анальному сфінктера і області, прилеглої до нього), зниження антитоксичної функції печінки, ацетонемічний синдром, стану після тривалого лікування антибактеріальними препаратами, хіміотерапії, літні люди, цукровий діабет, ожиріння, як підсолоджувач.
Спосіб застосування та дози:  
застосовують в розчиненому (в воді або інших напоях) вигляді.
При лікуванні дисбактеріозу призначають в наступних дозах:
дорослі: 10 г на добу в 2-3 прийоми за 30 хвилин до їжі
діти: з 1 року - 1 г на добу, в 2 роки - 2 г на добу, з 3-х до 6 років - 3 г на добу, з 6 до 14 років - по 2 г 3 рази на добу.
При лікуванні закрепів і з метою розм'якшення стільця в медичних цілях:
дорослим призначається 10-20 г на добу в 3 прийоми.
При дисфункції кишечника у дітей від 0 до 12 місяців Бактосіла призначається у вигляді клізм з розрахунку 1 г на 50 мл води.
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів, непрохідність кишечника, галактоземія.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
при прийомі Бактосіли з кишковорозчинними препаратами рН залежного походження необхідно пам'ятати, що лактітол знижує рН кишечнику.
Побічні ефекти:
зазвичай препарат переноситься добре, але з боку органів шлунково-кишкового тракту на початку прийому може виникати меторізм (проходить самостійно через 1-2 дні), іноді - нудота. При передозуванні лактітола (35 г на добу і більше) зазначалося виникнення діареї, яка легко усувалася при зниженні дози.
Умови зберігання:
24 місяці з дня виготовлення в сухому, захищеному від світла місці.
Форма випуску:
порошок білого кольору в стіках по 1 г або 5 г №40 в пластиковій банці 80 м.
Умови та термін зберігання:
без рецепта.