Детальніше

Спазмалгон 5 мл ампули №10

Обліковий номер: 327993

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Sopharma (Болгария)

Виробник: Sopharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3531/01/01

Назва російською: Спазмалгон® раствор д/ин. по 5 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Метамізол натрій+пітофенон+фенпиверинію бромід

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Питофенона гидрохлорид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

СПАЗМАЛГОН&reg

(SPASMALGON)

Склад:

діючі речовини: метамізол натрію моногідрат пітофенону гідрохлорид фенпіверинію бромід

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина майже вільна від часточок.

Фармакотерапевтична група.

Спазмолітичні засоби в комбінації з аналгетиками.

Код АТХ А03D A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Спазмалгон

Метамізол має виражену аналгетичну і жарознижувальну дію у поєднанні зі слабшою протизапальною та спазмолітичною активністю. Результатом його дій є пригнічення синтезу простагландинів і ендогенних алгогенів підвищення порогу збудливості у таламусі вплив на гіпоталамус і утворення ендогенних пірогенів.

Фенпівериній має помірно виражену гангліоблокуючу і холінолітичну дію. Пригнічує тонус і моторику гладкої мускулатури шлунка кишечнику жовчних і сечовивідних шляхів.

Пітофенону гідрохлорид має папавериноподібну дію з вираженою спазмолітичною активністю по відношенню до гладкої мускулатури.

Фармакокінетика.

Всмоктування: при внутрішньомʼязовому застосуванні швидко резорбується. Метамізол має системну біодоступність що становить приблизно 85 %.

Розподіл: метамізол звʼʼєр. Обʼ

Метаболізм: метамізол піддається інтенсивній біотрансформації у печінці. Його основний метаболіт 4-метил-аміно-антипірин (МАА) метаболізуєтся у печінці з утворенням інших метаболітів у тому числі 4-аміно-антипірина (АА) який є фармакологічно активним. Максимальні плазмові концентрації (по відношенню до всіх метаболітів) встановлюються приблизно через 30-90 хвилин.

Виведення

Пацієнти з порушеннями функцій печінки: період напіввиведення активного метаболіту МАА у пацієнтів із порушеннями функцій печінки подовжується приблизно в 3 рази. Таким пацієнтам рекомендується лікування нижчими дозами метамізолу.

Пацієнти з порушеннями функцій нирок: у пацієнтів із порушеннями функцій нирок спостерігається знижений ступінь виведення деяких метаболітів. Таким пацієнтам рекомендується лікування нижчими дозами метамізолу.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для короткочасного симптоматичного лікування больового синдрому при спазмах гладкої мускулатури внутрішніх органів:

шлункові та кишкові коліки

спастична дискінезія жовчних шляхів

дисменорея.

Протипоказання.

Гіперчутливість до активних речовин до похідних піразолону (в тому числі у пацієнтів з агранулоцитозом в анамнезі при попередньому застосуванні подібних ліків) або до інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ).

Тяжкі порушення функцій печінки і нирок.

Гостра печінкова порфірія.

Дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Непрохідність шлунково-кишкового тракту і мегаколон.

Порушення функцій кісткового мозку (наприклад після лікування цитостатиками).

Захворювання гемопоетичної системи (агранулоцитоз лейкопенія анемія будь-якої етіології у тому числі апластична анемія інфекційна нейтропенія).

Аденома передміхурової залози II і III ступеня.

Атонія жовчного і сечового міхура.

Підозра на хірургічну патологію.

Гіпотонічні стани і гемодинамічна нестабільність.

Колаптоїдні стани.

Тахіаритмія.

Закритокутова глаукома.

Бронхіальна астма.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Комбінування препарату Спазмалгон з іншими лікарськими засобами вимагає особливої обережності через вміст метамізолу який є індуктором печінкових ферментів.

При застосуванні препарату слід уникати вживання алкоголю оскільки існує ймовірність взаємного потенціювання дії.

Кумаринові антикоагулянти. При одночасному застосуванні метамізол може зменшити активність кумаринових антикоагулянтів у результаті індукції печінкових ферментів.

Хлорпромазин і інші похідні фенотіазину. При одночасному застосуванні з метамізолом існує ризик появи тяжкої гіпотермії.

Циклоспорин. Метамізол знижує плазмові рівні циклоспорину при одночасному застосуванні.

Хлорамфенікол та інші мієлотоксичні засоби. При одночасному застосуванні з метамізолом існує підвищений ризик появи пригнічення кісткового мозку.

Індуктори ферментів (барбітурати глутетимід фенілбутазон) можуть послабити дію метамізолу.

Метамізол значно підвищує значення максимальних плазмових концентрацій хлороквіну.

Депресанти ЦНС при комбінації з метамізолом посилюють його аналгетичний ефект.

Трициклічні антидепресанти (психофорин амітриптилін) пероральні протизаплідні засоби аналгетики алопуринол та алкоголь уповільнюють метаболізм метамізолу потенціюють його дію при одночасному застосуванні та підсилюють його токсичність.

Одночасне застосування з іншими аналгетиками і НПЗЗ збільшує ризик розвитку проявів гіперчутливості та появи інших побічних реакцій.

Седативні засоби та транквілізатори посилюють знеболювальну дію препарату.

При одночасному застосуванні препарату Спазмалгонз препаратами хініну можливе підсилення антихолінергічного ефекту.

Спазмалгонможна комбінувати з гіосцинбутилбромідом фуросемідом глібенкламідом.

Про клас похідних піразолона відомо що вони можуть взаємодіяти з каптоприлом літієм метотрексатом та тріамтереном а також змінювати ефективність антигіпертензивних препаратів та сечогінних засобів. До якого ступеня метамізол спричиняє ці взаємодії невідомо.

Особливості застосування.

При лікуванні препаратом Спазмалгон існує ризик розвитку анафілактичних реакцій. При перших ознаках гіперчутливості введення препарату негайно припинити і вжити термінових заходів для купірування стану (адреналін глюкокортикоїди антигістамінні препарати).

Ризик виникнення реакцій гіперчутливості (анафілактоїдних реакцій) при застосуванні метамізолу значно підвищується у пацієнтів з:

- харчовою і медикаментозною гіперчутливістю або атопічними захворюваннями (сінний нежить)

- ідіосинкразією до барвників (наприклад тартразину) відповідно консервантам (наприклад бензоатам)

- непереносимістю алкоголю. Такі пацієнти реагують на застосування мінімальної кількості алкогольних напоїв такими симптомами як чхання сльозотеча і сильне порушення зору. Подібна непереносимість алкоголю може бути ознакою недіагностованого синдрому аналгетичної астми.

Спазмалгон

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з хронічним алкоголізмом пацієнтам літнього віку так як це може призвести до підвищення частоти виникнення побічних реакцій особливо з боку травної системи.

Слід з обережністю застосовувати препарат пацієнтам при одночасному застосуванні з цитостатичними лікарськими засобами (тільки під контролем лікаря).

Не застосовувати для зняття гострого болю у животі.

При лікуванні препаратом Спазмалгон пацієнтів із гематологічними захворюваннями або які мають їх в анамнезі необхідно проводити оцінку співвідношення ризик/користь та контролювати гематологічний статус в ході лікування.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушеннями функцій нирок та з захворюваннями нирок в анамнезі (пієлонефрит гломерулонефрит).

При захворюваннях нирок та печінки режим дозування слід підбирати індивідуально через можливі побічні ефекти метамізолу на нирки та збільшення періоду напіввиведення метаболітів метамізолу при порушеннях функцій гепатоцитів.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам із обструктивними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (ахалазія пілородуоденальний стеноз). Багаторазове застосування препарату Спазмалгон у цих випадках може спричинити затримку виведення шлунково-кишкового вмісту та інтоксикацію.

Застосування препарату Спазмалгон у пацієнтів із гастроезофагеальною рефлюксною хворобою атонією кишечнику з запальними захворюваннями кишечнику включаючи неспецифічний виразковий коліт та хворобу Крона глаукомою міастенією гравіс захворюваннями серця (аритмії ішемічна хвороба серця застійна серцева недостатність) потребує особливої обережності і контролю лікаря.

Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам з інфарктом міокарда з вираженою артеріальною гіпотензією а також при лікуванні пацієнтів із систолічним артеріальним тиском нижчим ніж 100 мм рт. ст.

Включений до складу препарату Спазмалгон метамізол може спричинити гіпотонічні реакції. Ці реакції залежать від дози і частіше спостерігаються при парентеральному застосуванні. Ризик виникнення таких реакцій підвищується у таких випадках:

- у пацієнтів з підвищенням температури тіла.

У таких пацієнтів слід проводити ретельну оцінку необхідності застосування препарату і суворий контроль. Може виникнути необхідність вжити запобіжні заходи (наприклад стабілізація кровообігу) з метою зниження ризику артеріальної гіпотензії.

Спазмалгон

Спазмалгон слід застосовувати тільки після суворої оцінки співвідношення користь/ризик і вжитих відповідних заходів обережності у пацієнтів із порушеннями функцій нирок або печінки.

Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Застосування препарату в період вагітності протипоказано у звʼязку з відсутністю клінічних даних.

Годування груддю. Оскільки метаболіти метамізолу екскретуються з молоком матері препарат не слід призначати під час годування груддю. Якщо неможливо уникнути застосування препарату слід припинити годування груддю на період 48 годин з моменту введення препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Активна речовина фенпіверинію бромід має холінолітичну дію і може спричинити запаморочення і порушення акомодації. Метамізол здатний чинити несприятливий вплив на увагу і порушити швидкість реакції. Пацієнтів які керують транспортними засобами або працюють з механізмами слід попередити про можливі побічні дії препарату. Діяльність що вимагає підвищеної уваги слід припинити до зникнення побічних ефектів.

Спосіб застосування та дози.

Спазмалгонʼязово! Застосовувати тільки для короткочасного лікування!

Розчин для інʼєкцій слід застосовувати під чітким контролем лікаря у звʼязку з ризиком появи анафілактичного шоку у пацієнтів із гіперчутливістю до метамізолу або похідних піразолону.

Дорослі та діти віком від 15 років.

Дорослим і дітям віком від 15 років (з масою тіла більше 53 кг) внутрішньомʼязово вводити від 2 до 5 мл розчину для інʼєкцій. У разі необхідності дозу повторити через 6-8 годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 6 мл розчину для інʼ

Пацієнти віком від 65 років.

Пацієнти з порушеннями функцій нирок.

Пацієнти з порушеннями функцій печінки.

У цих пацієнтів період напіввиведення активних метаболітів метамізолу сповільнюється. У пацієнтів із порушеннями функцій печінки слід уникати застосування високих доз. При короткочасному застосуванні немає необхідності зменшувати дози.

Не має достатнього досвіду тривалішого застосування у пацієнтів із порушеннями функцій нирок або печінки.

Діти.

Препарат не застосовувати для лікування дітей віком до 15 років.

Передозування.

Симптоми:

Лікування: припинити застосування препарату і вжити заходів для його швидкого виведення з організму (форсований діурез вливання водно-сольових розчинів при необхідності гемодіаліз). Застосовувати симптоматичні засоби. Специфічного антидоту немає.

Побічні реакції.

Перелічені нижче побічні реакції спричинені в основному метамізолом що входить до складу лікарського препарату.

З боку системи крові і лімфатичної системи: лейкопенія агранулоцитоз тромбоцитопенія анемія (гемолітична анемія апластична анемія).

Ризик появи агранулоцитозу неможливо передбачити. Агранулоцитоз може виникнути і у пацієнтів які застосовували метамізол у минулому без появи подібних побічних реакцій.

З боку імунної системи:ʼ

З цієї причини якщо виникне будь-яка шкірна реакція гіперчутливості симптоми порушення ниркової функції або гематотоксичні реакції застосування препарату слід негайно припинити.

Астматичний напад (у пацієнтів з аналгетичною астмою) циркуляторний шок. Шок може супроводжуватися холодним потом запамороченням сонливістю змінами свідомості блідістю шкіри здавлюванням у ділянці серця поверхневим диханням або тахіпное тахікардією холодними кінцівками сильним падінням артеріального тиску. При перших ознаках шоку лікування необхідно відмінити і вжити відповідних заходів невідкладної допомоги.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: фіксована лікарська екзантема макулопапульозні та інші види висипань синдром Лайєлла або синдром Стівенса-Джонсона ангіоневротичний набряк зменшення потовиділення.

У разі виникнення будь-якої шкірної реакції застосування метамізолу має бути негайно припинене.

З боку нервової системи: запаморочення головний біль.

З боку органів чуття (зору): зорові порушення порушення акомодації.

З боку серцево-судинної системи: пальпітація тахікардія порушення серцевого ритму ціаноз артеріальна гіпотензія гіперемія. Гіпотензивні реакції рідко можуть проявлятися під час або після застосування. Вони можуть супроводжуватися або не супроводжуватися іншими симптомами анафілактоїдних або анафілактичних реакцій. Рідко такі реакції можуть бути результатом різкого зниження артеріального тиску. Швидке внутрішньовенне введення підвищує ризик гіпотензивних реакцій.

Критичне зниження артеріального тиску без інших ознак гіперчутливості є дозозалежним і може проявитися у гіперпірексії.

З боку шлунково-кишкового тракту: сухість у роті нудота блювання біль у животі та дискомфорт запор загострення гастриту та виразкової хвороби шлунка в рідких випадках блювання з домішками крові та кишкові кровотечі ульцерації відчуття печіння в епігастральній ділянці.

З боку печінки та жовчовивідних шляхів: гепатит.

З боку сечовидільної системи: протеїнурія олігурія анурія поліурія інтерстиціальний нефрит забарвлення сечі у червоний колір затримка сечі утруднене сечовипускання порушення функцій нирок.

З боку дихальної системи: бронхоспазм.

Загальні розлади і порушення у місці введення:

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Введення препарату разом з іншими лікарськими препаратами в одному шприці неприпустимо.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

вул. Ілієнське шосе 16 Софія 1220 Болгарія.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Спазмалгон 5 мл ампули №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Спазмалгон 5 мл ампули №10

Обліковий номер : 327993

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Sopharma (Болгария)

Виробник : Sopharma (Болгария)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3531/01/01

Назва російською : Спазмалгон® раствор д/ин. по 5 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Метамізол натрій+пітофенон+фенпиверинію бромід

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Питофенона гидрохлорид

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО