Детальніше

Серетид Евохалер аерозоль для інгаляцій 25 мкг/доза + 125 мкг/доза 120 доз №1

Обліковий номер: 335987

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4827/01/02

Назва російською: Серетид ™ эвохалер ™ аэрозоль д/инг., доз., 25 мкг/125 мкг/доза по 120 доз в баллон.

Мiжнародна назва : Салметерол+флутиказон

Форма выпуску: Аэрозоль

Дiюча речовина : Флютиказон

Фрамацевтична форма : Аєрозоль

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

СЕРЕТИД&trade ЕВОХАЛЕР&trade

(SERETIDE

діючі речовини: сальметерол (у формі сальметеролу ксинафоату) флютиказону пропіонат

допоміжна речовина: пропелент HFA 134a.

Лікарська форма. Аерозоль для інгаляцій дозований.

Основні фізико-хімічні властивості: суспензія білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група.

Протиастматичні засоби. Адренергічні препарати для інгаляційного застосування. Адренергічні засоби у комбінації з іншими протиастматичними засобами. Код АТХ R03A К06.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Серетид Евохалер містить сальметерол та флютиказону пропіонат що мають різні механізми дії.

Сальметерол

b2

Сальметерол забезпечує більш тривалу бронходилатацію (не менше 12 годин) ніж рекомендовані дози традиційних агоністів b2- адренорецепторів короткої дії.

Флютиказону пропіонат

Флютиказону пропіонат при його інгаляційному застосуванні у рекомендованих дозах має виражену глюкокортикоїдну протизапальну дію у легенях що призводить до зменшення клінічних симптомів та частоти загострень бронхіальної астми без появи побічних реакцій що спостерігаються при системному застосуванні кортикостероїдів.

Фармакокінетика.

При комбінованому застосуванні сальметеролу та флютиказону пропіонату інгаляційним шляхом фармакокінетика кожного компонента залишається такою як при застосуванні цих компонентів окремо тому їх фармакокінетика наведена окремо.

Сальметерол

Сальметерол діє місцево у легеневій тканині і тому його кількість у плазмі крові не корелює з терапевтичним ефектом. Крім того дані з фармакокінетики сальметеролу обмежені оскільки існують технічні складнощі визначення дуже низьких концентрацій препарату у плазмі крові (приблизно 200 пг/мл і менше) після його інгаляційного застосування у терапевтичних дозах.

Флютиказону пропіонат

Клінічні характеристики.

Показання.

b2-агоністом тривалої дії та інгаляційним кортикостероїдом:

-пацієнтів з незадовільним контролем бронхіальної астми на тлі терапії інгаляційними кортикостероїдами та b2-агоністами короткої дії за вимогою або

-пацієнтів з адекватним контролем бронхіальної астми на тлі терапії інгаляційними кортикостероїдами та b2

Протипоказання.

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати призначення пацієнтам з оборотними обструктивними захворюваннями дихальних шляхів неселективних та селективних b2-блокаторів окрім випадків коли для цього є серйозні підстави.

Сумісне застосування з лікарськими засобами що містять інші b-адренергічні препарати може мати потенційний адитивний ефект.

Флютиказону пропіонат.

За даними невеликого дослідження на здорових добровольцях з трохи менш сильним CYP3A інгібітором кетоконазолом експозиція флютиказону пропіонату після 1 інгаляції збільшувалася на 150 % що спричиняло більше зменшення рівня кортизолу у плазмі крові порівняно із застосуванням флютиказону пропіонату самостійно. Очікується що сумісне застосування з іншим сильним CYP3A інгібітором таким як ітраконазол та з помірним CYP3A інгібітором таким як еритроміцин збільшить системну експозицію флютиказону пропіонату та ризик виникнення системних побічних дій. Рекомендується обережність при застосуванні та у разі можливості уникати тривалого лікування такими лікарськими засобами.

Сальметерол.

Сильні CYP3A4 інгібітори

Сумісне застосування кетоконазолу (400 мг перорально 1 раз на добу) та сальметеролу (50 мкг інгаляційно 2 рази на добу) у 15 здорових добровольців протягом 7 днів спричинило суттєве збільшення плазмової експозиції сальметеролу (у 1 4 раза Cmax

Суттєвого клінічного впливу на тиск крові частоту серцевих скорочень рівень глюкози крові та рівень калію у крові виявлено не було. Сумісне застосування з кетоконазолом не збільшувало період напіввиведення сальметеролу або акумуляцію сальметеролу при повторному дозуванні.

Сумісного застосування з кетоконазолом слід уникати якщо лише користь від застосування не переважає потенційний ризик виникнення системних побічних дій при лікуванні сальметеролом. Імовірно існує схожий ризик взаємодії з іншими сильними CYPA4 інгібіторами (наприклад ітраконазолом телітроміцином ритонавіром).

Помірні CYP3A4 інгібітори

Сумісне застосування еритроміцину (500 мг перорально 3 рази на добу) та сальметеролу (50 мкг інгаляційно 2 рази на добу) у 15 здорових добровольців протягом 6 днів спричинило невелике та статистично несуттєве збільшення плазмової експозиції сальметеролу (у 1 4 раза Cmax

Особливості застосування.

Серетид Евохалер не є препаратом для усунення гострих симптомів при яких потрібне застосування швидко- та короткодіючих бронходилататорів (наприклад сальбутамолу). Слід порадити пацієнту завжди мати при собі препарат для полегшення симптомів.

Не слід розпочинати лікування Серетидом Евохалером пацієнтів під час загострення захворювання у разі суттєвого або гострого погіршення стану хворого та перебігу хвороби.

Під час лікування Серетидом Евохалером можуть виникати серйозні астмозалежні побічні дії та загострення. Пацієнтам слід порадити продовжувати лікування але звернутися за порадою до лікаря якщо симптоми залишаються неконтрольованими або погіршуються після початку лікування Серетидом Евохалером.

Збільшення застосування бронходилататорів короткої дії для полегшення симптомів бронхіальної астми свідчить про погіршення контролю над астмою і що пацієнту необхідна консультація лікаря. Швидке та прогресуюче погіршення контролю над астмою є потенційно життєво небезпечним і пацієнту необхідна невідкладна медична допомога. Слід вирішувати питання про збільшення дози кортикостероїдів. Пацієнт потребує обстеження лікаря також у випадку якщо призначена доза Серетиду Евохалеру не забезпечує адекватного контролю над симптомами астми.

Лікування препаратом не можна припиняти раптово через можливий ризик загострення захворювання.

Як і всі інгаляційні препарати що містять кортикостероїди Серетид Евохалер слід з обережністю призначати пацієнтам з активною або латентною формою туберкульозу легенів.

Серетид Евохалер при застосуванні у високих терапевтичних дозах може спричиняти порушення серцевого ритму наприклад суправентрикулярну тахікардію екстрасистолію або фібриляцію пересердь та легке транзиторне зменшення рівня калію у сироватці крові. Тому препарат слід застосовувати з обережністю для лікування пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями порушеннями ритму серця хворих на цукровий діабет тиреотоксикоз з некоригованою гіпокаліємією або пацієнтів схильних до низького рівня калію у сироватці крові.

Як і при застосуванні інших інгаляційних препаратів може спостерігатися парадоксальний бронхоспазм із негайним збільшенням задишки після інгаляції. Відповідне лікування миттєвим інгаляційним бронходилататором короткої дії необхідно провести негайно. Серетид Евохалер необхідно негайно відмінити пацієнта обстежити та при необхідності призначити альтернативну терапію.

2

- ряд фізіологічних та поведінкових ефектів включаючи психомоторну гіперреактивність порушення сну неспокій депресію та агресію (особливо у дітей). Тому важливо стан пацієнта переглядати регулярно та дозу інгаляційного кортикостероїду зменшувати до мінімальної ефективної що дає змогу контролювати симптоми бронхіальної астми.

Тривале лікування пацієнтів високими дозами інгаляційних кортикостероїдів може спричиняти супресію функції надниркових залоз та гострий адреналовий криз. Описані поодинокі випадки виникнення супресії функції надниркових залоз та гострого адреналового кризу при застосуванні доз флютиказону пропіонату між 500 мкг та 1000 мкг на добу. До ситуацій що можуть потенційно провокувати гострий адреналовий криз належать травми хірургічні втручання інфекції або будь-яке швидке зменшення дози. Симптоми зазвичай є нечіткими і можуть включати анорексію біль у животі втрату маси тіла підвищену втомлюваність головний біль нудоту блювання артеріальну гіпотензію знижений рівень свідомості гіпоглікемію та судоми. У стресовий період або під час проведення хірургічного втручання слід зважити на необхідність додаткового призначення системних кортикостероїдів через можливе ураження функції надниркових залоз.

Системна абсорбція сальметеролу та флютиказону пропіонату головним чином здійснюється через легені. Оскільки застосування спейсера разом з інгалятором може збільшити доставку препарату до легенів це слід мати на увазі оскільки при цьому збільшується ризик виникнення системних побічних дій. За даними однодозових фармакокінетичних досліджень було продемонстровано що системна експозиція сальметеролу та флютиказону пропіонату може збільшуватися аж у 2 рази при застосуванні спейсера АероЧамбер Плюс порівняно зі спейсером Волюматик.

Враховуючи можливість порушення функції надниркових залоз необхідно з особливою обережністю переводити пацієнтів з пероральної стероїдної терапії на лікування Серетидом Евохалером.

З початком застосування інгаляційного флютиказону пропіонату відміна системного лікування повинна бути поступовою та пацієнтам слід вказати на необхідність постійно мати з собою попереджувальну стероїдну карту що вказує на можливу необхідність додаткової терапії у стресовій ситуації.

2) та пацієнти з дуже тяжким захворюванням (ОФВ1

За даними великого клінічного дослідження проведеного у США (SMART

Діти

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Дані щодо застосування у період вагітності у людей є обмеженими. Призначення Серетиду Евохалеру у період вагітності доцільне лише у випадках коли очікувана користь для матері перевищує будь-який ризик для плода. Після застосування сальметеролу та флютиказону пропіонату у період вагітності (від 300 до 1000 випадків) не встановлено порушення ембріонального розвитку та розвитку вад у плода. Результати ретроспективного епідеміологічного дослідження не виявили підвищеного ризику великих вроджених вад розвитку після експозиції флютиказону пропіонатом протягом І триместру вагітності порівняно з іншими інгаляційними кортикостероїдами.

2-агоніста адренорецептора та глюкокортикостероїду спостерігалася репродуктивна токсичність.

Для лікування вагітних призначати найнижчі ефективні дози флютиказону пропіонату для підтримки адекватного контролю за симптомами бронхіальної астми.

Годування груддю

Даних щодо концентрації препарату у грудному молоці людини немає. Дослідження показали що сальметерол і флютиказону пропіонат екскретуються у грудне молоко щурів. Не можна виключити ризик для немовляти від годування груддю під час лікування матері Серетидом. Призначення Серетиду Евохалеру у період годування груддю доцільне лише у випадках коли очікувана користь для матері перевищує будь-який можливий ризик для дитини.

Фертильність

Немає даних щодо впливу на фертильність людини. Досліди проведені на тваринах не показали впливу сальметеролу або флютиказону пропіонату на фертильність.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Специфічних досліджень впливу Серетиду Евохалеру на цю діяльність не проводили проте з огляду на фармакологічні властивості обох препаратів можна припустити відсутність впливу або дуже незначний вплив при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Серетид Евохалер призначений лише для інгаляційного застосування.

Пацієнтам слід усвідомлювати що Серетид Евохалер необхідно застосовувати регулярно навіть у період відсутності нападів бронхіальної астми.

b2-агоністи тривалої дії дозу Серетиду Евохалеру можна зменшувати до прийому 1 раз на добу якщо на думку лікаря адекватно підтримувати контроль за симптомами захворювання. Якщо у пацієнта в анамнезі нічні напади бронхіальної астми цю одноразову дозу слід застосовувати перед сном якщо в анамнезі головним чином симптоми виникають вдень дозу слід застосовувати вранці.

Кількість флютиказону пропіонату в обраній формі Серетиду Евохалеру має відповідати тяжкості захворювання. Примітка: Серетид Евохалер у дозі 25 мкг/50 мкг не є прийнятним для лікування дорослих та дітей з тяжкою бронхіальною астмою.

Рекомендовані дози.

Дорослі та діти віком від 12 років:

У разі відсутності одного або двох критеріїв тяжкості чіткої переваги застосування Серетиду Евохалеру порівняно з самостійним застосуванням інгаляційного флютиказону пропіонату як стартової підтримуючої терапії не було показано. Загалом інгаляційні кортикостероїди залишаються препаратами першої лінії для лікування більшості пацієнтів. Серетид Евохалер не призначати для початкового лікування легкої бронхіальної астми. Серетид Евохалер у дозі 25 мкг/50 мкг не є прийнятним для лікування дорослих та дітей з тяжкою бронхіальною астмою для лікування пацієнтів з тяжкою астмою рекомендується спочатку встановити відповідну дозу інгаляційного кортикостероїду перед застосуванням будь-якої фіксованої комбінації.

Діти віком 4-12 років: 2 інгаляції 25 мкг сальметеролу/50 мкг флютиказону пропіонату 2 рази на добу.

Максимальна добова доза флютиказону пропіонату у складі Серетиду Евохалеру становить 100 мкг 2 рази на добу.

Немає даних щодо застосування Серетиду Евохалеру дітям віком до 4 років.

Окремі групи пацієнтів: немає необхідності коригувати дозу пацієнтам літнього віку та хворим з патологією нирок або печінки.

Інструкція для користування інгалятором

Перевірка інгалятора.

Перед першим застосуванням інгалятора або після перерви у користуванні більше 1 тижня зняти ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків добре струсити інгалятор та зробити 2 розпилення у повітря щоб переконатися у його правильній роботі.

Користування інгалятором

  1. Зняти ковпачок мундштука злегка натискуючи на нього з боків.
  2. Переконатися що всередині та ззовні інгалятора включаючи мундштук немає сторонніх предметів.
  3. Старанно струсити інгалятор щоб будь-який сторонній предмет видалити з інгалятора і для того щоб вміст інгалятора був рівномірно змішаний.
  4. Взяти інгалятор у руку вертикально між великим та іншими пальцями причому великий палець має бути на корпусі інгалятора нижче мундштука.
  5. Зробити максимально глибокий видих потім взяти мундштук у рот між зубами і охопити його губами не прикушуючи.
  6. Роблячи вдих через рот натиснути на верхівку інгалятора щоб виконати розпилення сальметеролу при цьому продовжувати повільно і глибоко вдихати. 1 натискання на верхівку інгалятора відповідає 1 дозі.
  7. Якщо необхідно виконати подальші розпилення зачекати приблизно 30 секунд тримаючи інгалятор вертикально. Після цього виконати дії описані у пунктах 3-7.
  8. Згодом прополоскати рот водою та сплюнути її.
  9. Насадити ковпачок мундштука на місце шляхом натискання та клацання у необхідному напрямку.

ВАЖЛИВО

Якщо лікар дав інші інструкції для користування інгалятором слід виконувати їх а також звертатися за порадою при виникненні будь-яких труднощів.

Діти:

Чищення

Інгалятор слід чистити не рідше 1 разу на тиждень.

1.Зняти ковпачок мундштука.

2.Не виймати металевий балон з пластикового футляра.

3.Протерти зовнішню та внутрішню поверхню ковпачка мундштука та пластиковий футляр сухою серветкою.

4.Помістити ковпачок мундштука на місце.

НЕ КЛАСТИ МЕТАЛЕВИЙ БАЛОН У ВОДУ.

Діти.

Немає даних щодо застосування Серетиду Евохалеру дітям віком до 4 років тому застосовувати препарат цій віковій категорії не рекомендується.

Передозування.

2-агоністами включаючи запаморочення тремор головний біль тахікардію підвищення систолічного артеріального тиску. Якщо лікування Серетидом необхідно припинити у результаті передозування b2-агоніста що входить до складу препарату слід призначити відповідну замісну стероїдну терапію. Додатково може виникнути гіпокаліємія тому слід контролювати рівні калію у сироватці крові та слід зважити на необхідність замісної терапії калієм.

Гостре передозування

Інгаляція флютиказону пропіонату у дозах що перевищують рекомендовані може спричиняти тимчасову супресію функції надниркових залоз. Це не потребує невідкладних заходів оскільки функція надниркових залоз відновлюється через кілька днів що може бути перевірено визначенням кортизолу у плазмі крові.

Хронічне передозування

є ризик виникнення супресії функції надниркових залоз при застосуванні вищих за затверджені дози Серетиду Евохалеру протягом тривалого часу.

Рекомендується проводити контроль резервної функції кори надниркових залоз. У випадку передозування флютиказону пропіонату при застосуванні Серетиду Дискусу терапію можна продовжувати у відповідних дозах що забезпечують контроль симптомів.

Специфічного лікування передозування сальметеролу та флютиказону пропіонату немає необхідно застосовувати підтримуючу терапію із контролем за станом пацієнта.

Побічні реакції.

Оскільки Серетид Евохалер містить сальметерол та флютиказону пропіонат можна очікувати побічних реакцій типів та ступеня тяжкості характерних для кожного компонента. Додаткові побічні ефекти при одночасному застосуванні двох комп

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Серетид Евохалер аерозоль для інгаляцій 25 мкг/доза + 125 мкг/доза 120 доз №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Серетид Евохалер аерозоль для інгаляцій 25 мкг/доза + 125 мкг/доза 120 доз №1

Обліковий номер : 335987

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

Виробник : GlaxoSmithKline Export (Великобритания)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4827/01/02

Назва російською : Серетид ™ эвохалер ™ аэрозоль д/инг., доз., 25 мкг/125 мкг/доза по 120 доз в баллон.

Мiжнародна назва : Салметерол+флутиказон

Форма выпуску : Аэрозоль

Дiюча речовина : Флютиказон

Фрамацевтична форма : Аєрозоль

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО