Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Олфен 140 мг трасдермальний пластир №5
412,50 ₴
Mepha (Швейцарія)
Код товару:
149904
У список

Олфен 140 мг трасдермальний пластир №5

Немає в наявності
412,50 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Mepha (Швейцарія)
шт. 1
Бренд Олфен
Діюча речовина препарату Диклофенак натрия
Назва (рус) Олфен™ 140 мг пластырь трансдерм. по 140 мг/12 час на 140 см2 в пак. №5 (5х1) в пак.
Назва Диклофенак
Фармацевтична форма продукту Пластир
№ Реєстраційного посвідчення UA/5930/01/01
Інструкція

Олфен 140 мг трансдермальний пластир інструкція по застосуванню

Фармакологічні властивості

НПЗП для місцевого застосування, що володіє болезаспокійливими властивостями. Терапевтична дія обумовлена ​​інгібуючим впливом диклофенаку натрію на синтез простагландинів.
Після використання трансдермального пластиру активна речовина проникає через шкіру, досягаючи підшкірних тканин, має протизапальну і болезаспокійливу дію, зменшує набряклість тканин. Рівномірна концентрація диклофенаку в тканинах підтримується за рахунок його постійного проникнення із пластиру і не залежить від часу доби. Середня концентрація диклофенаку в плазмі крові склад Олфен пластир трансдермальний 140 мг. №2ляет приблизно 3 нг/мл. Період напіввиведення диклофенаку з плазми крові 2 ч.
Олфен 1% гель для зовнішнього застосування, містить 1% диклофенаку натрію на основі гелю. При місцевому застосуванні диклофенак проникає через шкіру і накопичується в тканинах відповідно до місця нанесення. При запаленні препарат надає болезаспокійливу, протизапальну дію, зменшує набряклість тканин, охолоджує шкіру в місці використання, а також прискорює відновлення функцій.

Показання до застосування

Олфен 140 мг трансдермальний пластир: запалення сухожиль, зв'язок, м'язів і суглобів травматичної етіології, наприклад при ушкодженнях зв'язок і сухожиль, вивихах, ударах локалізовані ревматичні ураження м'яких тканин і суглобів.

Олфен гель: для місцевого застосування при:

 • лікуванні болю, запалення, набряку, наприклад після вивихів, ударів, розтягнень зв'язок
 • допоміжному лікуванні ревматичних уражень опорно-рухового апарату.

Застосування

Олфен 140 мг трансдермальний пластир. 1 пластир прикладають до ураженої ділянки 2 рази на добу вранці і ввечері. Тривалість лікування не повинна перевищувати 14 днів.
Перед застосуванням слід видалити прозору плівку, яка захищає поверхню пластиру.
Олфен 140 мг трансдермальний пластир можна використовувати в якості допоміжного лікування при застосуванні інших пероральних нестероїдних протизапальних засобів.
В даний час безпеку застосування Олфен 140 мг трансдермального пластиру у дітей не встановлена.
Олфен 140 мг трансдермальний пластирь не можна накладати на відкриті рани (наприклад подряпини, порізи). Уникати контакту з очима і слизовою оболонкою.

Олфен гель призначений тільки для зовнішнього застосування.

Дорослі. Кількість препарату залежить від розміру ураженої ділянки. Орієнтовно 2-4 г гелю (стовпчик гелю довжиною 1 2 см) достатньо для нанесення на ділянку площею 400 800 см2. Гель наносять 3-4 разу добу не втираючи.
Олфен Гель можна також використовувати в комбінованій терапії з іншими лікарськими формами препарату Олфен.
Добова доза не повинна перевищувати 15 г гелю.
Тривалість застосування залежить від показань і результатів лікування. Рекомендується перевіряти доцільність продовження лікування після 2 тижнів терапії.
Гель не можна наносити під закриті, непроникні для повітря пов'язки, необхідно уникати дії прямих сонячних променів.
Гель слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри. Слід уникати потрапляння препарату в очі і на слизову оболонку. Необхідно уникати тривалого застосування гелю на великих ділянках шкіри і в високих дозах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до диклофенаку, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів, а також інших компонентів препарату не застосовувати на шкірі з проявом екземи на ділянках шкіри з відкритими ранами.

Побічні ефекти

Місцеві реакції: зрідка алергічний або контактний дерматит з зудячими, почервонілими, набряклими папулами, утворення пухирів або лущення шкіри.

Системні реакції: можливі окремі випадки висипань на шкірі, фотосенсибілізації, генералізованих реакцій гіперчутливості (наприклад напади бронхіальної астми, набряк Квінке).
Імовірність виникнення системних побічних ефектів після місцевого застосування диклофенаку невисока в порівнянні з частотою побічних ефектів під час перорального лікування диклофенаком, але якщо препарат застосовують на великих ділянках шкіри протягом тривалого часу, не можна виключити можливість виникнення системних побічних реакцій.

Особливі вказівки

Дослідження на тваринах не виявили ніякого ризику для ембріона, проте контрольовані дослідження безпеки застосування у вагітних не проводилися. Протягом I і II триместру слід застосовувати з обережністю. Не слід застосовувати Олфен для зовнішнього застосування в зв'язку з можливістю передчасного закриття артеріальної протоки, загрози затримки пологів.
З огляду на те, що НПЗП проникають в грудне молоко, не слід використовувати препарат в період годування груддю.
Можливість негативного впливу на швидкість реакції при керуванні транспортом або роботі з механізмами малоймовірна.

Взаємодії препарату

Дані щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами при місцевому застосуванні препарату відсутні.

Передозування

Випадки передозування не зазначалися.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку