Детальніше

Нормомед 50 мг/мл сироп 120 мл

Обліковий номер: 528873

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

ABC Farmaceutici (Италия)

Виробник: ABC Farmaceutici (Италия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/14014/01/01

Назва російською: Нормомед сироп, 50 мг/мл по 120 мл во флак.

Мiжнародна назва : Інозин пранобекс*

Форма выпуску: Сироп

Дiюча речовина : Инозин пранобекс

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НОРМОМЕД

(NORMOMED)

Склад:

діюча речовина: інозин пранобекс

100 мл сиропу містять 5 0 г інозину пранобексу

допоміжні речовини: цукроза гліцерин метилпарагідроксибензоат (E 218) пропілпара-гідроксибензоат (Е 216) цитрусовий фруктовий смак вода очищена.

Лікарська форма. Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора злегка жовтувата рідина з характерним цитрусовим смаком.

Фармакотерапевтична група. Противірусні засоби прямої дії.

Код АТХ J05А Х05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Активний та допоміжний компоненти знаходяться у молярному відношенні 1:3.

В ході відомих досліджень in vivo

Інозин пранобекс значно посилює продукцію інтерлейкіну-2 (IL-2) лімфоцитами та сприяє експресії рецепторів до цього інтерлейкіну на лімфоїдних клітинах стимулює також активність натуральних кілерів (NK-клітин) стимулює активність макрофагів до фагоцитозу процесингу та презентації антигену що сприяє збільшенню антитілопродукуючих клітин в організмі вже з перших днів лікування. Інозин пранобекс регулює також механізми цитотоксичності Т-лімфоцитов та NK-клітин.

Інозин пранобекс стимулює синтез інтерлейкіну-1 (IL-1) мікробіцидність експресію мембранних рецепторів та здатність реагувати на лімфокіни та хемотаксичні фактори.

В ході відомих досліджень in vivo

При герпетичній інфекції значно прискорюється утворення специфічних протигерпетичних антитіл зменшуються клінічні прояви та частота рецидивів.

Інозин пранобекс запобігає поствірусному послабленню клітинного синтезу РНК та білка в інфікованих клітинах що особливо важливо для клітин які беруть участь у процесах імунного захисту організму. В результаті такої комплексної дії зменшується вірусне навантаження на організм нормалізується діяльність імунної системи значно активізується синтез власних інтерферонів що сприяє стійкості до інфекційних захворювань та швидкій локалізації вогнища інфекції у разі його виникнення.

Фармакокінетика.

Інозин пранобекс швидко метаболізується та виводиться нирками.

Інозин метаболізується за циклом типовим для пуринових нуклеозидів з утворенням сечової кислоти (перший метаболіт) концентрація якої в сироватці крові інколи може підвищуватися а другий метаболіт (1-(диметиламін)-2-пропанол-(4-ацетамідобензоат)) виводиться нирками у формі глюкуронідів і частково у незміненому вигляді.

Кумуляції в організмі не виявлено. Повне виведення метаболітів відбувається через 48 годин.

Клінічні характеристики.

Показання.

- Інфекційні захворювання вірусної етіології у пацієнтів із нормальним та зниженим імунним статусом: грип парагрип гострі респіраторні вірусні інфекції бронхіт вірусної етіології риновірусні та аденовірусні інфекції епідемічний паротит кір.

- Захворювання спричинені вірусами простого герпесу Herpes simplex типу I або Herpes simplex типу II (герпес губів шкіри обличчя слизової оболонки порожнини рота шкіри рук офтальмогерпес) підгострий склерозуючий паненцефаліт генітальний герпес вірусом Varicella zoster (вітряна віспа та оперізувальний лишай у тому числі рецидивуючий у хворих з імунодефіцитом) вірусом Епштейна-Барра (інфекційний мононуклеоз) цитомегаловірусом папіломавірусом людини гострий та хронічний вірусний гепатит В.

- Хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхів і сечостатевої системи у пацієнтів з ослабленим імунітетом (у тому числі хламідіоз та інші захворювання спричинені внутрішньоклітинними збудниками).

Протипоказання.

- Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.

- Гострий напад подагри.

- Гіперурикемія.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

З обережністю призначають пацієнтам які приймають інгібітори ксантиноксидази (наприклад алопуринол) та засоби які посилюють виведення сечової кислоти з сечею включаючи тіазидні діуретики (наприклад гідрохлоротіазид хлорталідон індапамід) та петльові діуретики (фуросемід торасемід етакринова кислота).

Нормомед сироп не застосовують одночасно з імунодепресантами через можливу фармакокінетичну взаємодію що може впливати на очікуваний лікувальний ефект.

Одночасне застосування із зидовудином (азидотимідином) посилює утворення нуклеотидів зидовудином через різні механізми що призводить до підвищення сироваткової біодоступності зидовудину та посилення внутрішньоклітинного фосфорилювання в моноцитах. Це спричиняє посилення ефектів зидовудину під дією Нормомеду.

Особливості застосування.

Пацієнти літнього віку. Немає необхідності змінювати дозу препарат застосовують у дозуванні для дорослих. У пацієнтів літнього віку частіше ніж у осіб середнього віку спостерігається підвищення рівня сечової кислоти в сироватці крові та в сечі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не рекомендується призначати у період вагітності або годування груддю через відсутність клінічних досліджень застосування у період вагітності та годування груддю.

Вплив препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не досліджувався. Однак для прийняття рішення щодо керування автомобілем або роботи з іншими механізмами необхідно враховувати що препарат може спричинити запаморочення або інші побічні реакції з боку нервової системи (див. розділ

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо краще - після їди через однакові проміжки часу. Тривалість лікування визначають індивідуально залежно від нозології тяжкості процесу і частоти рецидивів у середньому тривалість лікування становить 5-14 днів при необхідності після 7-10-денної перерви курс лікування повторюють. Лікування з перервами та підтримуючими дозами може тривати до 1-6 місяців. Дозування визначають індивідуально залежно від віку маси тіла тяжкості процесу.

Рекомендовані дози та схеми застосування препарату:

- грип парагрип гострі респіраторні вірусні інфекції: дорослі діти

- бронхіт вірусної етіології: дорослідіти 50 мг/кг (тобто 1 мл сиропу/кг) за 3-4 прийоми протягом 2-4 тижнів

- афтозний стоматит: дорослі діти дорослі діти

- оперізувальний лишай та лабіальний герпес: дорослі по 20 мл сиропу 3-4 рази на добу діти

- інфекції спричинені Human papilloma virus2

- гепатит В: дорослі

- хронічні рецидивуючі інфекції дихальних шляхів і сечостатевої системи у пацієнтів з ослабленим імунітетом (у комплексному лікуванні): дорослі діти

Для відновлення функції імунної системи та досягнення стійкого імуномодулюючого ефекту у пацієнтів з ослабленим імунітетом курс лікування повинен тривати від 3 до 9 тижнів.

Діти.

Застосовують дітям віком від 1 року.

Передозування.

Випадки передозування не спостерігались. Передозування може спричинити підвищення концентрації сечової кислоти в сироватці крові і в сечі. При передозуванні показані промивання шлунка та симптоматична терапія.

Побічні реакції.

Препарат як правило добре переноситься навіть при довготривалому застосуванні. Найчастішою побічною реакцією є короткочасне та незначне (зазвичай в межах норми) збільшення концентрації сечової кислоти в сироватці крові і в сечі (спричинене метаболізмом інозину) яке нормалізується через декілька днів після закінчення застосування препарату.

з боку нервової системи: головний біль запаморочення підвищена стомлюваність погане самопочуття

з боку шлунково-кишкового тракту: нудота з блюванням чи без біль у надчеревній ділянці

з боку шкіри і подшкірної тканини: свербіж шкірні висипання

з боку печінки та жовчовивідних шляхів: підвищення рівня трансаміназ лужної фосфатази або азоту сечовини в крові

з боку скелетно-м' язової та сполучної тканини: біль у суглобах.

з боку нервової системи: нервозність сонливість або безсоння

з боку шлунково-кишкового тракту: діарея запор

з боку нирок і сечовивідних шляхів:

з боку шкіри і підшкірної тканини:

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи ангіоневротичний набряк)

з боку шлунково-кишкового тракту: відсутність апетиту.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 120 мл по 180 мл або 240 мл сиропу у скляному флаконі бурштиново-жовтого кольору із білою кришкою що нагвинчується. По 1 флакону у пачці з картону. До упаковки додається мірний стаканчик кожна поділка відповідає 2 5 мл сиропу.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

АВС Фармачеутічі С.п.А.

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

Тел. (+39) 0125240111 факс (+39) 0125240179 e-mail: info@abcfarmaceutici.it

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Нормомед 50 мг/мл сироп 120 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Нормомед 50 мг/мл сироп 120 мл

Обліковий номер : 528873

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
ABC Farmaceutici (Италия)

Виробник : ABC Farmaceutici (Италия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/14014/01/01

Назва російською : Нормомед сироп, 50 мг/мл по 120 мл во флак.

Мiжнародна назва : Інозин пранобекс*

Форма выпуску : Сироп

Дiюча речовина : Инозин пранобекс

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО