Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Неміал Пеа капсули №30
265,80 ₴
Неофарм ЛТД, Україна Одеса
Код товару:
776541
У список

Неміал Пеа капсули №30

Упаковка В наявності
265,80 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
від 70 грн
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Укр Пошта
від 39 грн
2-5 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Неофарм ЛТД, Україна Одеса
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 30
Бренд Неміал
код моріону 846054
Призначення Для поліпшення роботи нервової системи, мозку
Температура зберiгання від +18°С до +25°С
Інструкція

Неміал Пеа (Nemial Pea) інструкція по застосуванню

Дієтична добавка Неміал Пеа комплексна в раціон харчування - джерело вітамінів групи В та інших біологічно активних речовин; сприяє нормалізації функціонування нервових клітин та попереджає розвиток запальних процесів у клітинах нервової системи.

Склад

  • агматин – 150 mg (мг);
  • ПЕА (пальмітоілетаноламід) - 150 mg (мг);
  • Вітамін В3 – 5 мг (мг);
  • Вітамін В5 – 1,25 мг (мг);
  • Вітамін В1 – 0,5 мг (мг);
  • Вітамін В2 – 0,5 мг (мг);
  • Вітамін В6 – 0,5 мг (мг);
  • Вітамін Н (біотин) – 0,015 мг (мг);
  • допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний (або картопляний), аеросил.

Активні компоненти

Дія Неміал Пеа обумовлена властивостями ендогенного ліпідного медіатора Пальмітоїетаноламіду (ПЕА), ендогенного аміду Агматину та вітамінів групи В (тіаміну, рибофлавіну, нікотинаміду, пантотенової кислоти, піридоксину, біотину).

Дія всіх активних компонентів Неміал Пеа клінічно підтверджено.

Пальмітоеетаноламід (ПЕА) є ендогенною сполукою, яка виробляється в організмі людини у відповідь на фактичне або потенційне пошкодження і є компонентом складної гомеостатичної системи, що контролює поріг запалення та болю. Як ендогенна сполука ПЕА практично не має побічних ефектів, володіючи подвійним терапевтичним ефектом (протизапальним та знеболюючим). Вважається, що основною мішенню ПЕА є альфа-рецептор – регулятор генних мереж, що управляють процесами болю та запалення шляхом зниження експресії прозапальних ферментів та збільшення синтезу нейростероїдів. Виражений протизапальний та знеболюючий ефект ПЕА підтверджений безліччю клінічних досліджень.

Агматин виробляється в організмі людини, поєднує в собі функції нейромедіатора і нейромодулятора і виявляє плейотропну (різноспрямовану) біологічну дію, в тому числі, впливає різноспрямовано на ферменти, що беруть участь в утворенні оксиду азоту – хімічної сполуки, яка відіграє найважливішу роль у діяльності головного мозку. та серцево-судинної системи. Агматин підвищує активність ферменту eNOS, що бере участь у синтезі ендотеліального оксиду азоту, що сприяє розширенню капілярів, покращуючи кровопостачання головного мозку та зменшуючи ішемічні прояви. Одночасно Агматин пригнічує синтез ферментів iNOS і nNOS, пригнічуючи утворення надлишкових кількостей оксиду азоту, що надає шкідливу дію на нейрони (нервові клітини). Активуючи імідазолінові та α2-адренергічні рецептори, Агматин знижує активність симпатичної нервової системи, що також сприяє розширенню периферичних капілярів, покращуючи кровопостачання в ішемізованих областях. Агматин чинить нейропротекторну дію за рахунок інгібування NMDA-рецепторів та зменшення ушкоджуючої дії надлишку глутамату. Агматин має антиоксидантний ефект за рахунок зниження в мікроглії рівня вільних радикалів та активації потужного антиоксиданту глутатіону. Агматин регулює активність протеолітичних ферментів металопротеїназ та аквапоринів (системи «водних каналів» клітини), надаючи таким чином захисну дію на гематоенцефалічний бар'єр (ГЕБ) та зменшуючи розвиток як вазогенного, так і цитотоксичного набряку мозку. Агматин викликає зниження рівня запальних цитокінів (фактор некрозу пухлини (TNF-α) та інтерлейкінів (IL-6), зменшуючи процеси запальної нейродегенерації, які відіграють ключову роль у розвитку неврологічних захворювань (включаючи інсульти, гостре травматичне ушкодження та хронічні нейродегенерації).

У ряді досліджень було доведено антиапоптичний ефект Агматину, що дозволяє рекомендувати його для придушення неконтрольованого апоптозу (процес програмованої загибелі клітин), що розвивається при інсульті, ЧМТ, нейродегенеративних захворюваннях, злоякісних новоутвореннях. Вітаміни групи В мають прямий та опосередкований вплив на функціональний стан центральної та периферичної нервової системи. Прийом вітамінів групи В заповнює їх дефіцит, що виникає через недостатнє надходження з їжею або збільшення потреби організму у вітамінах, пов'язаної з різними захворюваннями. Деякі вітаміни групи (наприклад, біотин, тіамін та пантотенова кислота) є синергістами, тобто їх одночасне застосування підвищує ефективність кожного з них.

Вітамін В1 (тіамін) – позитивно впливає на проведення нервового імпульсу, відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому та жировому обміні, захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ). Вітамін В1 застосовують для лікування невритів, атонії кишечника, захворювань печінки, дистрофії міокарда, дерматозів нейрогенного походження, а також при свербіння шкіри, піодермії, екземі, псоріазі, вугрової хвороби.

Вітамін В2 (рибофлавін) – у вигляді свого похідного – коферменту флавінаденіндинуклеотиду – бере участь, разом з моноаміноксидазою (МАО), у реакціях окислення аміногруп біогенних моноамінів (серотоніну, триптаміну, норадреналіну, дофаміну), периферичної нервової системи.

Вітамін В3 (нікотинамід) – надає виражену судинорозширювальну дію на периферичні судини, покращуючи забезпечення киснем та поживними речовинами органів, тканин та нервових закінчень. Впливає на синтез статевих гормонів, кортизону, тироксину, інсуліну.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) – стимулює вироблення гормонів надниркових залоз (глюкокортикоїдів) та бере участь у синтезі нейромедіаторів, регулюючи таким чином діяльність центральної та периферичної нервової системи.

Вітамін В6 (піридоксин) – вступаючи в організм, перетворюється на піридоксаль-5-фосфат і входить до складу ферментів, що впливають на метаболізм амінокислот. Бере участь у процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози, необхідної для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну. Необхідний при тривалих інфекціях (зокрема шкірних), стресових станах. У складі комплексної терапії застосовується при неврозах, ураженнях печінки, дерматитах (у тому числі атопічному та себорейному), герпетичній інфекції, псоріазі, ексудативному діатезі, вугровій хворобі.

Вітамін Н (біотин) – бере участь як кофермент у синтезі вищих жирних кислот, впливаючи, таким чином, на ліпідний та вуглеводний обміни. Вітамін Н також бере участь у синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює метаболізм глюкози, стабілізуючи вміст глюкози в крові та сприяючи, таким чином, покращенню живлення головного мозку та функціонуванню нервової системи. Потреба у вітаміні Н зростає при зловживанні алкоголем, тривалому застосуванні протисудомних та сірковмісних препаратів, а також антибіотиків, що пригнічують кишкову мікрофлору, що продукує ендогенний вітамін Н.

Показання до застосування

Пальмітоеетаноламід (ПЕА), Агматин та вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, нікотинамід, пантотенова кислота, піридоксин, біотин), що входять до складу Неміал Пеа, застосовуються для активної профілактики та в комплексному лікуванні:

  • патологічних станів, спричинених дефіцитом вітамінів групи В;
  • нейропатій та полінейропатій (діабетичної, компресійно-ішемічної, токсичної (у тому числі алкогольної), алергічної, змішаної, ідіопатичної);
  • парестезій;
  • периферичних нейропатій дрібних волокон

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування

Дорослим по 2 капсули 2-3 десь у день під час їжі, запиваючи водою. Курс прийому – 30-40 днів. Перерва 2 тижні. За потреби курс можна повторити. За призначенням лікаря дози та/або термін вживання можуть бути змінені. Перед застосуванням потрібна консультація з лікарем. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується.

Особливості застосування

Підвищена чутливість до окремих компонентів, вагітність, період годування груддю, діти.

Побічні ефекти

Алергічні реакцію окремі компоненти Немиал Пеа. В окремих випадках у перші дні застосування можливі диспептичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару. При зниженні дози ці явища зазвичай швидко минають.

Передозування

При застосуванні Неміал Пеа у невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювання, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі від 18 до 25 ° С та відносній вологості повітря не більше 75%. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку