Детальніше

Наклофен 50 мг капсули №20

Обліковий номер: 326675

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

KRKA (Словения)

Виробник: KRKA (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/3480/01/01

Назва російською: Наклофен таблетки киш./раств. по 50 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва: Диклофенак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина: Диклофенак натрия

Температура зберiгання: Не вище +25

Фрамацевтична форма: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Наклофен

(Naklofen)

Склад:

діюча речовина:

допоміжні речовини: лактоза моногідрат целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний повідон кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат

оболонка: гіпромелоза заліза оксид червоний (E 172) заліза оксид жовтий (E 172) титану діоксид (E 171) метакрилатний сополімер (тип А) пропіленгліколь тальк.

Лікарська форма. Таблетки кишковорозчинні.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі гладкі злегка двоопуклі кишковорозчинні таблетки вкриті плівковою оболонкою коричнево-жовтого кольору.

Фармакотерапевтична група. Нестероїдні протизапальні і протиревматичні засоби. Диклофенак. Код АТХ М01А В05.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

In vitro диклофенак натрію в концентраціях еквівалентних тим що досягаються при лікуванні пацієнтів не пригнічує біосинтез протеогліканів хрящової тканини.

Фармакокінетика.

Всмоктування.

Біодоступність. Близько половини застосованого диклофенаку метаболізується під час першого проходження через печінку (ефект першого проходження) площа під кривою концентрації (AUC) після прийому препарату внутрішньо становить приблизно половину від значення отриманого при застосуванні еквівалентної парентеральної дози.

Фармакокінетичні характеристики препарату не змінюються при повторному застосуванні. Накопичення не відбувається за умови дотримування рекомендованого дозування.

Розподіл.

Диклофенак проникає в синовіальну рідину де його максимальна концентрація досягається на 2-4 години пізніше ніж у плазмі крові. Період напіввиведення із синовіальної рідини становить 3-6 годин. Через 2 години після досягнення максимальних концентрацій у плазмі концентрація диклофенаку в синовіальній рідині залишається більш високою це явище спостерігається протягом 12 годин.

Метаболізм.

Виведення. Загальний системний кліренс диклофенаку з плазми крові становить 263

Фармакокінетика в окремих групах хворих.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти з порушенням функції нирок. У пацієнтів із порушенням функції нирок які отримували терапевтичні дози можна не очікувати накопичення незміненої активної речовини виходячи з кінетики препарату після одноразового застосування. У хворих із кліренсом креатиніну менше 10 мл/хв розрахункові рівноважні концентрації гідроксильованих метаболітів у плазмі були приблизно у 4 рази вищі ніж у здорових добровольців. Проте в кінцевому підсумку всі метаболіти виводилися із жовчю.

Пацієнти із захворюваннями печінки. У хворих на хронічний гепатит або компенсований цироз печінки показники фармакокінетики метаболізм диклофенаку аналогічні таким у пацієнтів без захворювань печінки.

Клінічні характеристики.

Показання.

  • Запальні і дегенеративні форми ревматичних захворювань (ревматоїдний артрит анкілозуючий спондиліт остеоартроз спондилоартрити)
  • больові синдроми з боку хребта
  • гострі напади подагри
  • посттравматичні і післяопераційні больові синдроми що супроводжуються запаленням і набряками наприклад після стоматологічних та ортопедичних втручань
  • гінекологічні захворювання які супроводжуються больовим синдромом і запаленням наприклад первинна дисменорея або аднексит
  • як допоміжний засіб при тяжких запальних захворюваннях ЛОР-органів які супроводжуються вираженим больовим синдромом наприклад при фаринготонзиліті отиті.

Відповідно до загальних терапевтичних принципів основне захворювання слід лікувати засобами базисної терапії. Гарячка сама по собі не є показанням для застосування препарату.

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або будь-якого іншого компонента препарату.

Активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивуюча виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (два або більше окремих епізоди діагностованої виразки або кровотечі).

Запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона або виразковий коліт).

Високий ризик розвитку післяопераційних кровотеч незгортання крові порушень гемостазу гемопоетичних порушень або цереброваскулярних кровотеч.

Печінкова недостатність.

Ниркова недостатність.

III триместр вагітності.

Застійна серцева недостатність (NYHA ІІ-ІV).

Ішемічна хвороба серця у пацієнтів які мають стенокардію перенесений інфаркт міокарда.

Цереброваскулярні захворювання у пацієнтів які перенесли інсульт або мають епізоди транзиторних ішемічних атак.

Захворювання периферичних артерій.

Лікування періопераційного болю при аортокоронарному шунтуванні (або використання апарату штучного кровообігу).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Нижче наведені взаємодії що спостерігалися із застосуванням препарату Наклофен та/або інших лікарських форм диклофенаку.

Літій. При одночасному застосуванні диклофенак може підвищити концентрації літію у плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів літію у сироватці крові.

Дигоксин. При одночасному застосуванні диклофенак може підвищити концентрації дигоксину в плазмі крові. Рекомендується моніторинг рівнів дигоксину у сироватці крові.

Діуретики та антигіпертензивні засоби.

Препарати що як відомо спричиняють гіперкаліємію.

Антикоагулянти та антитромботичні засоби. Супутнє застосування може підвищити ризик кровотечі тому рекомендується вжити застережних заходів. Хоча клінічні дослідження не свідчать про вплив диклофенаку на активність антикоагулянтів існують окремі дані про збільшення ризику кровотечі у пацієнтів які застосовують одночасно диклофенак та антикоагулянти. Тому для впевненості що ніякі зміни в дозуванні антикоагулянтів не потрібні рекомендований ретельний моніторинг таких пацієнтів.

Як і інші нестероїдні протизапальні препарати диклофенак у високих дозах може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Інші НПЗЗ включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 та кортикостероїди. Одночасне застосування диклофенаку та інших НПЗЗ або кортикостероїдів може підвищити ризик шлунково-кишкової кровотечі або виразки. Слід уникати одночасного застосування двох або більше НПЗЗ.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Супутнє застосування НПЗЗ та СІЗЗС може збільшувати ризик шлунково-кишкових кровотеч.

Антидіабетичні препарати. Клінічні дослідження показали що диклофенак можна застосовувати разом з пероральними антидіабетичними засобами і не змінювати їх терапевтичний ефект. Проте є деякі повідомлення про розвиток у таких випадках як гіпоглікемії так і гіперглікемії що зумовлювало необхідність зміни дози антидіабетичних засобів під час застосування диклофенаку. З цієї причини як застережний захід рекомендовано під час комбінованої терапії контролювати рівень глюкози в крові.

Метотрексат.

Циклоспорин.

Такролімус. При застосуванні НПЗЗ з такролімусом можливе підвищення ризику нефротоксичності що може бути опосередковано через ниркові антипростагландинові ефекти НПЗЗ та інгібітору кальциневрину.

Антибактеріальні хінолони. Можливий розвиток судом у пацієнтів які одночасно застосовували похідні хінолону та НПЗЗ. Це може спостерігатися у пацієнтів як з епілепсією і судомами в анамнезі так і без них. Таким чином слід проявляти обережність при розгляді питання про застосування хінолонів пацієнтам які вже отримують НПЗЗ.

Фенітоїн.

Колестипол та холестирамін. Ці препарати можуть спричинити затримку або зменшення всмоктування диклофенаку. Таким чином рекомендується призначати диклофенак принаймні за 1 годину до або через 4-6 годин після застосування колестиполу/холестираміну.

Серцеві глікозиди. Одночасне застосування серцевих глікозидів і НПЗЗ може посилити серцеву недостатність зменшити швидкість клубочкової фільтрації і підвищити рівні глікозидів у плазмі крові.

Міфепристон. НПЗЗ не слід застосовувати протягом 8-12 днів після прийому міфепристону оскільки НПЗЗ можуть зменшити його ефект.

Потужні інгібітори CYP2C9. Обережність рекомендується при спільному призначенні диклофенаку з потужними інгібіторами CYP2C9 (наприклад з вориконазолом) що може призвести до значного збільшення максимальних концентрацій у плазмі крові та експозиції диклофенаку внаслідок пригнічення метаболізму диклофенаку.

Особливості застосування.

Загальні

Небажаний вплив може бути зведено до мінімуму при використанні Наклофену у найнижчій ефективній дозі за якомога коротший період та необхідності контролювати (полегшувати) симптоми (див. шлунково-кишкові та серцево-судинні ризики нижче).

Як і при застосуванні інших НПЗЗ можуть спостерігатися алергічні реакції в тому числі анафілактичні/анафілактоїдні реакції навіть без попереднього впливу диклофенаку.

Завдяки своїм фармакодинамічним властивостям Наклофен як і інші НПЗЗ може маскувати ознаки і симптоми інфекції.

Наклофен гастрорезистентні таблетки містить лактозу. Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактози тяжким дефіцитом лактази або мальабсорбцією глюкози-галактози не слід застосовувати Наклофен гастрорезистентні таблетки.

Вплив на травний тракт

Пацієнти літнього віку мають підвищену частоту небажаних реакцій на застосування НПЗЗ особливо щодо шлунково-кишкової кровотечі та перфорації які можуть бути летальними.

Щоб зменшити ризик такого токсичного впливу на ТТ лікування слід розпочинати та підтримувати найнижчими ефективними дозами. Для таких пацієнтів а також тих хто потребує супутнього застосування лікарських засобів що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти (АСК/аспірин) або інших лікарських засобів які імовірно підвищують ризик небажаної дії на ТТ слід розглянути питання про застосування комбінованої терапії із застосуванням захисних засобів (наприклад інгібіторів протонної помпи або мізопростолу). Пацієнти зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі особливо літнього віку повинні повідомляти про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі в ТТ). Застереження також потрібні для хворих які отримують одночасно лікарські засоби що можуть підвищити ризик виразки або кровотечі такі як системні кортикостероїди антикоагулянти (наприклад варфарин) антитромботичні засоби (наприклад АСК) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Вплив на печінку

Ретельний медичний нагляд потрібен у випадку коли Наклофен необхідно призначати пацієнтам з порушенням функції печінки оскільки їх стан може погіршитися. Як і при застосуванні інших НПЗЗ включаючи диклофенак рівень одного або декількох ферментів печінки може підвищуватися.

Вплив на нирки

Вплив на шкіру

СЧВ і змішані захворювання сполучної тканини

У пацієнтів із системним червоним вовчаком (СЧВ) і змішаними захворюваннями сполучної тканини може спостерігатися підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Серцево-судинні та цереброваскулярні ефекти

Пацієнти повинні бути проінформовані щодо можливості виникнення серйозних антитромбічних випадків (біль у грудях задишка слабкість порушення мовлення) яке може відбутися у будь-який час. У цьому випадку треба негайно звернутися до лікаря.

Вплив на гематологічні показники

При тривалому застосуванні даного препарату як і інших НПЗЗ рекомендується моніторинг повного аналізу крові.

Наклофен може тимчасово пригнічувати агрегацію тромбоцитів. Слід ретельно спостерігати за пацієнтами з порушенням гемостазу геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями.

Астма в анамнезі

Як і інші препарати що пригнічують активність простагландинсинтетази диклофенак натрію та інші НПЗЗ можуть спровокувати розвиток бронхоспазму при застосуванні пацієнтам які страждають на бронхіальну астму або пацієнтам з бронхіальною астмою в анамнезі.

Фертильність у жінок

Застосування препарату Наклофен може призвести до порушення фертильності у жінок і не рекомендується жінкам які прагнуть завагітніти. Щодо жінок які можуть мати труднощі із зачаттям або які проходять дослідження з приводу безпліддя слід розглянути питання про відміну препарату Наклофен.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

У І і ІІ триместрах вагітності препарат Наклофен можна призначати лише тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і лише в мінімальній ефективній дозі тривалість лікування повинна бути настільки коротка наскільки це можливо. Як і у разі застосування інших НПЗЗ препарат протипоказаний в останні 3 місяці вагітності (можливе пригнічення скорочувальної здатності матки і передчасне закриття артеріальної протоки у плода).

Інгібування синтезу простагландинів може негативно позначитися на перебігу вагітності та/або розвитку ембріона/плода. Дані епідеміологічних досліджень свідчать про підвищений ризик викиднів та/або ризик розвитку серцевих вад і гастрошизису після застосування інгібітору синтезу простагландинів на ранніх термінах вагітності. Абсолютний ризик серцево-судинних вад був збільшений з менш ніж 1 % до приблизно 1 5 %.

Не виключено що ризик збільшується з дозою і тривалістю лікування. Було показано що у тварин введення інгібітору синтезу простагландинів призводить до збільшення пре- і постімплантаційної втрати та летальності ембріона/плода.

У ІІІ триместрі вагітності всі інгібітори синтезу простагландинів можуть впливати на плід таким чином:

- серцево-легенева токсичність (з передчасним закриттям артеріальної протоки та легеневою гіпертензією)

- порушення функцій нирок що може прогресувати до ниркової недостатності з олігогідроамніоном.

На матір і новонародженого а також наприкінці вагітності:

- можливі подовження часу кровотечі антиагрегантний ефект який може спостерігатися навіть при дуже низьких дозах

- гальмування скорочень матки що призводить до затримки або подовження пологів.

Отже Наклофен протипоказаний у ІІІ триместрі вагітності.

Годування груддю.

не слід застосовувати жінкам у період годування груддю щоб уникнути небажаного впливу на немовля.

Фертильність у жінок.

Як і інші НПЗЗ Наклофен може негативно впливати на жіночу фертильність тому не рекомендується призначати препарат жінкам які планують вагітність. Для жінок які мають проблеми із зачаттям або проходять дослідження на безпліддя слід розглянути доцільність відміни препарату Наклофен.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Пацієнтам у яких під час терапії препаратом Наклофен виникають порушення зору запаморочення вертиго сонливість порушення з боку центральної нервової системи млявість або втомлюваність не слід керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Для того щоб мінімізувати небажані ефекти слід застосовувати мінімальну ефективну дозу протягом найкоротшого періоду часу необхідного для контролю симптомів. Таблетки бажано приймати перед вживанням їжі запиваючи рідиною їх не можна ділити або розжовувати.

Початкова доза препарату зазвичай становить 100-150 мг на добу. При невиражених симптомах а також при тривалій терапії достатньо дози 75-100 мг/добу. Добову дозу розподіляють на 2-3 прийоми. Для уникнення нічного болю або ранкової скутості суглобів лікування гастрорезистентними таблетками Наклофен можна доповнити призначенням ректальних супозиторіїв Наклофен перед сном. Добова доза препарату не повинна перевищувати 150 мг.

При первинній дисменореї добову дозу підбирати індивідуально в цілому вона становить

50-150 мг. Початкова доза може становити 50-100 мг на добу при необхідності її можна збільшити протягом кількох менструальних циклів до максимальної що становить 200 мг/добу. Застосування препарату слід розпочинати після виникнення перших больових симптомів та продовжувати декілька днів залежно від динаміки регресії симптомів.

Пацієнти літнього віку: хоча у пацієнтів літнього віку фармакокінетика препарату Наклофен не погіршується до будь-якого клінічно значущого ступеня нестероїдні протизапальні препарати слід застосовувати з особливою обережністю пацієнтам літнього віку які як правило більш схильні до розвитку небажаних реакцій. Зокрема для ослаблених пацієнтів літнього віку або для пацієнтів з низьким показником маси тіла рекомендується застосовувати найнижчі ефективні дози також пацієнтів необхідно обстежити щодо шлунково-кишкових кровотеч при лікуванні НПЗЗ.

Діти.

Препарат не застосовувати дітям через високий вміст діючої речовини.

Передозування.

Симптоми. Немає типової клінічної картини передозування диклофенаку. Симптомами передозування диклофенаку можуть бути головний біль нудота біль в епігастрії блювання шлунково-кишкова кровотеча діарея запаморочення дезорієнтація кома сонливість збудження шум у вухах судоми. У випадку значного отруєння можливі гостра ниркова недостатність і пошкодження печінки.

Лікування.

Протягом 1 години після застосування потенційно токсичної кількості препарату перорально слід розглянути можливість застосування активованого вугілля. Крім того у дорослих слід розглянути можливість промивання шлунка протягом 1 години після застосування потенційно токсичної кількості препарату. При частих або тривалих судомах необхідно внутрішньовенно ввести діазепам. З урахуванням клінічного стану пацієнта можуть бути показані інші заходи. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції.

Побічні ефекти що можуть виникнути під час вживання диклофенаку класифіковані в наступні групи згідно з їх частотою:

-

-

-

-

-

-частота невідома (не можна оцінити за наявними даними).

Нижчезазначені небажані ефекти включають явища про які повідомлялося за умов короткострокового або довготривалого застосування препарату.

З боку крові та лімфатичної системи:

З боку імунної системи:

Психічні порушення:

З боку нервової системи:

З боку органів зору:

З боку органів слуху та лабіринту:

З боку серцево-судинної системи:

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння: рідко

З боку шлунково-кишкового тракту:

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Наклофен 50 мг капсули №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Наклофен 50 мг капсули №20

Обліковий номер: 326675

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
KRKA (Словения)

Виробник: KRKA (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/3480/01/01

Назва російською: Наклофен таблетки киш./раств. по 50 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва: Диклофенак

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина: Диклофенак натрия

Температура зберiгання: Не вище +25

Фрамацевтична форма: Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО