Детальніше

Мікардис плюс 80 мг + 12,5 мг таблетки №28

Обліковий номер: 328938

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник: Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0465/01/02

Мiжнародна назва : Гідрохлоротіазид+тельмізартан

Форма выпуску: Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

МікардисПлюс&reg

(MicardisPlus)

Склад:

діючі речовини: телмісартан гідрохлортіазид

1 таблетка містить телміcартану 40 мг або 80 мг та гідрохлортіазиду 12 5 мг

допоміжні речовини: повідон (Е 1201) меглюмін натрію гідроксид сорбіт (Е 420) магнію стеарат (Е 470b) целюлоза мікрокристалічна заліза оксид червоний (E 172) натрію крохмальгліколят лактоза моногідрат крохмаль кукурудзяний.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 40 мг/12 5 мг:

таблетки по 80 мг/12 5 мг:

Фармакотерапевтична група. Антагоністи ангіотензину II і діуретики. Код АТХ С09D А07.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Телміcартан ефективний при пероральному застосуванні та є специфічним антагоністом рецепторів ангіотензину II (субтип АТ11-рецепторами. Не виявляє будь-якого часткового агоністичного впливу на АТ112 та інші менш характеризовані АТ-рецептори. Телмісартан не інгібує ренін плазми крові людини і не блокує іонні канали. Телміcартан не інгібує ангіотензинперетворювальний фермент (кіназу II) фермент що також руйнує брадикінін. Тому не слід очікувати потенціювання брадикінінсупроводжуючих побічних ефектів.

Препарат у дозі 80 мг майже повністю пригнічує гіпертензивну дію ангіотензину ІІ у людини. Дія препарату триває понад 24 год і відзначається до 48 год.

Після першої дози телміcартану антигіпертензивна активність поступово проявляється протягом 3-х годин. Максимальне зниження артеріального тиску виявляється через 4-8 тижнів після початку лікування та підтримується при довготривалій терапії. Гіпотензивний ефект утримується постійно протягом 24 год після прийому препарату включаючи останні 4 год перед прийомом наступної дози. Це підтверджується вимірюваннями артеріального тиску в точці максимального ефекту та безпосередньо перед прийомом наступної дози (відношення найменших і максимальних показників вище 80 % після прийому доз 40 і 80 мг телмісартану в ході плацебо-контрольованих клінічних досліджень).

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією телміcартан знижує як систолічний так і діастолічний тиск без впливу на частоту пульсу. Антигіпертензивна ефективність телміcартану порівнянна з такою інших класів антигіпертензивних препаратів (продемонстровано в ході клінічних досліджень при порівнянні телміcартану з амлодипіном атенололом еналаприлом гідрохлортіазидом лозартаном і лізиноприлом).

У ході клінічних досліджень порівняння двох схем антигіпертензивної терапії випадки сухого кашлю були значно меншими у пацієнтів які застосовували телміcартан ніж у тих хто приймав інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту.

0 49 % відповідно [RR 1 43 (довірчий інтервал 95 % 1 00-2 06)] частота сепсису з летальним наслідком була вищою серед пацієнтів які приймали телмісартан (0 33 %) порівняно з пацієнтами які приймали плацебо (0 16 %) [RR 2 07 (95 % довірчий інтервал 1 14-3 76)].

Гідрохлортіазид

6-12 годин. Епідеміологічні випробування виявили що довготривале лікування гідрохлортіазидом зменшує ризик серцево-судинної захворюваності та смертності.

Вплив фіксованої комбінації телмісартан/гідрохлортіазид на смертність та серцево-судинні захворювання невідомий.

Фармакокінетика.

Сумісне застосування гідрохлортіазиду і телміcартану не впливає на фармакокінетику кож-ного з препаратів у здорових людей.

Всмоктування.

Телміcартан.max і AUC) що перевищує пропорційне. Телміcартан не накопичується в плазмі значною мірою при повторних призначеннях.

Гідрохлортіазид.

Розподіл.

Телміcартан

Гідрохлортіазид.

Біотрансформація.

Телміcартан14С-міченого телміcартану глюкуронід демонструє приблизно 11 % виміряної радіоактивності у плазмі. Цитохром Р450 ізоензимів не залучається до метаболізму телміcартану.

Гідрохлортіазид. Не метаболізується у людини.

Виведення.

Телміcартан. Після внутрішньовенного або перорального застосування 14

Гідрохлортіазид

Особливі категорії хворих.

Пацієнти літнього віку. Фармакокінетика телміcартану не відрізняється у пацієнтів літнього віку і пацієнтів віком до 65 років.

Стать. Концентрація телміcартану в плазмі у жінок загалом у 2-3 рази вища ніж у чоловіків. Однак за даними клінічних досліджень рівень зменшення артеріального тиску у жінок суттєво не зростає а також і кількість випадків ортостатичної гіпотензії. Необхідності в коригуванні дози немає. У жінок спостерігається тенденція до більшої ніж у чоловіків концентрації гідрохлортіазиду але клінічного значення це немає.

Пацієнти з порушеннями функцій нирок

Пацієнти з порушеннями функції печінки. Фармакокінетичні дослідження у пацієнтів з порушеннями печінки виявили ріст абсолютної біодоступності майже до 100 %. Період напіввиведення у цих пацієнтів не змінюється.

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія.

МІКАРДИСПЛЮС таблетки у фіксованій дозовій комбінації (40 мг або 80 мг телмісартану/

Протипоказання.

Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

Холестатичні та біліарні обструктивні порушення.

Тяжкі порушення функції печінки.

Рефрактерна гіпокаліємія/гіпонатріємія гіперкальціємія.

Годування груддю.

Симптомна гіперурикемія (подагра).

Дитячий вік (до 18 років).

2

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Літій.

Лікарські засоби асоційовані з втратою калію та гіпокаліємією (наприклад інші діуретики що виводять калій проносні засоби кортикостероїди АКТГ амфотерицини карбеноксолони пеніцилін G натрію саліцилова кислота та похідні).

Лікарські засоби які можуть підвищувати рівень натрію та спричинити гіперкаліємію (наприклад лікарські засоби що пригнічують ренін-ангіотензинову систему калійзберігаючі діуретики калієві добавки замінники солі що містять калій циклоспорин або інші лікарські засоби такі як гепарин натрію).

Лікарські засоби які спричиняють порушення рівня калію в сироватці. Рекомендується проводити періодичний моніторинг рівня калію в сироватці крові та знімати ЕКГ пр. застосуванні препарату МІКАРДИСПЛЮС із нижчезазначеними препаратами які спричиняють порушення рівня калію в сироватці крові (наприклад з глікозидами дигіталісу антиаритмічними препаратами) та лікарськими засобами які стимулюють мерехтіння шлуночків серця (включаючи деякі антиаритмічні препарати) гіпокаліємію що є провокуючим фактором мерехтіння шлуночків:

- антиаритмічні лікарські засоби Іа класу (наприклад хінідин гідрохінідин дизопірамід)

- антиаритмічні лікарські засоби ІІІ класу (наприклад аміодарон соталол дофетелід

ібутелід)

- інші (наприклад бепридил цизаприд дифеманіл еритроміцин ІV галофантрин мізоластин пентамідин спарфлоксацин терфенадин вінкамін ІV).

Глікозиди дигіталісу.

Дигоксин. При одночасному застосуванні телмісартану з дігоксином відмічали підвищення середніх значень пікової (49 %) та мінімальної (20 %) концентрації дігоксину в плазмі крові. На початку терапії під час корегування дози та при відміні терапії телмісартаном необхідно контролювати рівні діоксину для того щоб підтримувати рівень у терапевтичних межах.

Інші антигіпертензивні препарати. Телміcартан може підвищувати гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних препаратів.

Антидіабетичні лікарські засоби (пероральні препарати та інсулін).

Метформін. Метформін слід застосовувати з обережністю через ризик виникнення лактатаци-дозу при одночасному застосуванні з гідрохлортіазидом.

Холестирамінова та холестиполова смоли. Абсорбція гідрохлортіазиду послаблюється у присутності аніонообмінних смол.

Нестероїдні протизапальні препарати. НПЗП (а саме: ацетилсаліцилова кислота в протизапальних дозах інгібітори ЦОГ-2 неселективні НПЗП) можуть зменшити діуретичну натрійуретичну та антигіпертензивну дію тіазидних діуретиків та антигіпертензивний ефект антагоністів рецепторів ангіотензину II. У деяких пацієнтів із порушенням функції нирок (у пацієнтів зі зневодненням або пацієнтів літнього віку з порушенням функції нирок) одночасне застосування антагоністів рецепторів ангіотензину II та агентів які пригнічують циклооксигеназу може спричинити погіршення ниркової функції включаючи можливу гостру ниркову недостатність яка зазвичай є оборотною. Тому комбінацію слід застосовувати з обережністю особливо пацієнтам літнього віку. Після початку терапії комбінацією лікарських засобів та на періодичній основі пацієнтам необхідно забезпечити адекватну гідратацію і проводити ретельний контроль функції нирок.

0-24) та максимальної концентрації в плазмі крові (Cmax) раміприлу та раміприлату. Клінічна значущість цього спостереження залишається невідомою.

Вазопресорні аміни (наприклад норадреналін). Дія вазопресорних амінів може бути зменшена.

Лікарські засоби які застосовуються для лікування подагри (наприклад пробенецид сульфінпіразон та алопуринол). Може виникнути необхідність у корекції дози медикаментів що сприяють виведенню сечової кислоти оскільки гідрохлортіазид може підвищити рівень сечової кислоти в сироватці крові. Може бути необхідним збільшення дози пробенециду або сульфінпіразону. Одночасне застосування тіазиду може збільшити частоту виникнення реакцій гіперчутливості до алопуринолу.

Солі кальцію. Тіазидні діуретики можуть підвищити рівень кальцію в сироватці крові внаслідок зниження екскреції. У разі необхідності призначення добавок кальцію слід проводити моніторинг рівня кальцію в сироватці крові та відповідно коригувати дозу.

Бета-блокатори та діазоксид. Гіперглікемічна дія бета-блокаторів та діазоксиду може бути посилена тіазидами.

Антихолінергічні лікарські засоби (наприклад атропін біпериден) можуть збільшити біодоступність тіазидних діуретиків шляхом підвищення гастроінтестинальної моторики та ступеня випорожнення шлунка.

Амантадин. Тіазиди можуть збільшити ризик побічної дії спричиненої амантадином.

Цитотоксичні лікарські засоби (наприклад циклофосфамід метотрексат). Тіазиди можуть зменшити ренальну екскрецію цитотоксичних препаратів та посилювати їх мієлосупресивний ефект.

З огляду на фармакологічні властивості очікується що баклофен та аміфостин можуть посилювати гіпотензивну дію усіх антигіпертензивних лікарських засобів включаючи телмісартан. Крім того ортостатична гіпотензія може посилюватися застосуванням алкоголю барбітуратів наркотичних засобів або антидепресантів.

Саліцилати. При застосуванні високих доз саліцилатів гідрохлортіазид може посилювати їх токсичний вплив на центральну нервову систему.

Метилдопа. Повідомлялося про окремі випадки виникнення гемолітичної анемії при одночасному застосуванні гідрохлортіазиду та метилдопи.

Циклоспорин. При одночасному застосуванні циклоспорину може посилюватись гіперурикемія та зростати ризик ускладнень на зразок подагри.

Вплив лікарських засобів на результати лабораторних аналізів.

Карбамазепін. З огляду на ризик симптомної гіпонатріємії необхідно здійснювати клінічний та біологічний моніторинг.

Йодовмісні контрастні засоби. У випадку індукованої діуретиками дегідратації підвищується ризик розвитку гострої ниркової недостатності переважно при застосуванні високих доз йодовмісних контрастних засобів. Пацієнти потребують регідратації до введення йодовмісних препаратів.

Амфотерицин В (для парентерального введення) кортикостероїди АКТГ та стимулюючі проносні засоби. Гідрохлортіазид посилює порушення електролітного балансу переважно гіпокаліємію.

Особливості застосування.

Вагітність.

Порушення функцій печінки.

Ниркова гіпертензія.

Ниркова недостатність та трансплантація нирки.

МІКАРДИСплюс такі стани необхідно коригувати.

Подвійна блокада ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РААС).

Існують докази що супутнє застосування інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту блокаторів рецепторів ангіотензину ІІ або аліскірену підвищує ризик гіпотензії гіперкаліємії і знижує ниркову функцію (у тому числі гострої ниркової недостатності).

Якщо подвійна блокада вважається абсолютно необхідною вона має відбуватися тільки під наглядом спеціаліста та за умови постійного ретельного моніторингу функції нирок електролітів і артеріального тиску.

Інгібітори АПФ і блокатори рецепторів ангіотензину II не повинні використовуватись одночасно у пацієнтів з діабетичною нефропатією.

Інші стани що потребують стимуляції ренін-ангіотензин-альдостеронової системи.

Первинний альдостеронізм. Пацієнти з первинним альдостеронізмом загалом не реагують на антигіпертензивні препарати що діють шляхом блокади ренін-ангіотензинової системи. Тому застосування препарату МІКАРДИСплюс не рекомендується.

Стеноз аорти та мітрального клапана обструктивна гіпертрофічна кардіоміопатія. Як і стосовно інших вазодилататорів необхідна особлива обережність при лікуванні пацієнтів які страждають на стеноз аорти та мітрального клапана або обструктивну гіпертрофічну кардіоміопатію.

Метаболічна та ендокринна дія.

Порушення електролітного балансу. Див розділ Побічні реакції).

- Гіперкаліємія. Навпаки через антагонізм рецепторів ангіотензину II (АТ1

- Гіпонатріємія та гіпохлоремічний алкалоз. Немає доказів що МІКАРДИСПЛЮС знижуватиме або запобігатиме гіпонатріємії спричиненій діуретиками. Дефіцит хлору в основному є слабким і зазвичай не потребує лікування. У теплу пору року у пацієнтів з набряками може виникати гіпонатріємія за рахунок розрідження крові.

- Гіперкальціємія. Тіазиди можуть знизити сечовиділення кальцію та спричинити стрибкоподібне і незначне підвищення рівня кальцію в сироватці крові за відсутності відомих порушень обміну кальцію. Значна гіперкальціємія може бути ознакою прихованого гіперпаратиреозу. Слід припинити приймання тіазидів перед проведенням аналізів функції паращитовидної залози.

Сорбіт та лактози моногідрат. Лікарський засіб містить лактози моногідрат та сорбіт. Тому пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози та/або спадковими формами непереносимості галактози дефіцитом лактази або порушенням всмоктування глюкози-галактози не слід приймати цей лікарський засіб.

Расова приналежність. Як і при застосуванні інших антагоністів рецепторів ангіотензину II телмісартан ймовірно менш ефективний для зниження артеріального тиску у пацієнтів із темним кольором шкіри очевидно через поширений низький реніновий стан у цієї популяції хворих з артеріальною гіпертензією.

Інші. Як і при застосуванні будь-якого іншого антигіпертензивного препарату значне зниження артеріального тиску у хворих з ішемічною кардіопатією або у пацієнтів з ішемією міокарда може призвести до інфаркту міокарда або інсульту.

Загальні відомості.

Гостра міопія і вторинна закритокутова глаукома. Гідрохлортіазид сульфонамід можуть викликати реакцію підвищеної чутливості та як наслідок гостру перехідну міопію та гостру закритокутову глаукому.

Симптоми включають різкий початок падіння гостроти зору або очний біль і як правило спостерігаються від кількох годин до тижнів після початку лікування. Нелікована гостра закритокутова глаукома може призвести до необротної втрати зору. Необхідно відмінити лікування гідрохлортіазидом як можна швидше. Може виникнути необхідність невідкладного медичного або хірургічного лікування у разі якщо внутрішньоочний тиск залишається неконтрольованим. Фактори ризику розвитку гострої закритокутової глаукоми можуть включати алергію на сульфонамід або пеніцилін в анамнезі.

Препарат може впливати на результати наступних лабораторних аналізів:

лікування препаратом слід припинити перед проведенням лабораторного обстеження з метою оцінки функції паращитовидних залоз

препарат здатний підвищувати концентрацію вільного білірубіну в сироватці кров

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Мікардис плюс 80 мг + 12,5 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Мікардис плюс 80 мг + 12,5 мг таблетки №28

Обліковий номер : 328938

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Boehringer Ingelheim (Германия)

Виробник : Boehringer Ingelheim (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0465/01/02

Мiжнародна назва : Гідрохлоротіазид+тельмізартан

Форма выпуску : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО