Мембратон 3 г саше №30
Виробник | ФарКоС (Україна, Київ) |
---|---|
шт. | 30 |
Кількість в упаковці | 30 |
Мембратон інструкція по застосуванню
Мембратон рекомендований
Як додаткове джерело іонів магнію і амінокислот при підвищених фізичних і розумових загрузках, що дозволяє легше переносити навантаження
Сприяє нормалізації кровообігу головного мозку
Сприяє покращенню діяльності головного мозку
Покращує функцію пам'яті і мислення
Покращує психоемоційний стан.
Застосування Мембратона
особливо буде корисно для людей з порушеннями мозкового кровообігу, з залишковими явищами порушень мозкового кровообігу, з підвищеною дратівливістю, а також у людей з порушеннями пам'яті, уваги і мислення.
Які функції виконує Магній і ГАМК в організмі людини?
Іони магнію дуже важливі для організму людини в будь-якому віці і необхідні для функціонування понад 300 ферментів. Ці ферменти беруть участь в синтезі основного енергетичного з'єднання - АТФ, джерела енергії для всіх процесів, що відбуваються всередині клітин.
А також іони магнію беруть участь у метаболічних процесах, впливають на роботу нейронів головного мозку і передачу нервових імпульсів, виступають в якості фізіологічних регуляторів активності іонів кальцію. Це важливо, тому що в надмірній кількості кальцій всередині клітини має шкідливу дію. Як природний антагоніст кальцію, магній бере участь в мембранному транспорті, тобто перенесення корисних речовин в клітку, в регуляції тонусу судин і має гіпотензивну дію, знижує збудливість нейронів і має заспокійливий ефект, підвищує активність антиоксидантної захисної системи організму, проявляє антиагрегантну (протизгортаючу) ефекти стосовно еритроцитів і тромбоцитів.
Гамма-аміномасляна кислота (ГАМК), будучи природним нейромедіатором (речовина бере участь в передачі нервових імпульсів), робить позитивний вплив на мозковий кровообіг, покращує енергетичні процеси, підвищує утилізацію глюкози в нервових клітинах і органах серцево-судинної системи. ГАМК об'єднує заспокійливу і м'яку психостимулюючу властивості, покращує концентрацію уваги і допомагає мозку фільтрувати "сторонній шум". У головному мозку людини підвищення рівня гамма-аміномасляної кислоти супроводжується зменшенням тривоги, поліпшенням настрою і сну. В екстремальних ситуаціях ГАМК розщеплюється з виділенням великої кількості енергії, тим самим забезпечуючи максимальну швидкість роботи мозку.
Які причини і наслідки дефіциту магнію і ГАМК для організму?
Дефіцит магнію на тлі недостатнього надходження даного елемента з їжею може розвиватися при стресі, неправильному харчуванні, інтоксикації, інфекційних процесах, тривалому психоемоційному перенапруженні, важкому розумовій праці, при черепно-мозкових травмах і при порушенні мозкового кровообігу.
Дефіцит іонів магнію проявляється порушеннями сну, головним болем, дратівливістю, коливаннями настрою, м'язовою слабкістю, тремором, порушеннями ритму серця (серцебиттям), зниженням інтелектуальної і фізичної працездатності. Дефіцит магнію в організмі може призводити до таких захворювань, як астма, артеріальна гіпертензія і діабет. Вживання достатньої кількості магнію попереджає інсульт та інфаркт міокарда.
Теоретично дуже небагатьом людям потрібно турбуватися про прийом добавок ГАМК, але в дійсності все може бути інакше. Дія естрогенів, вільних радикалів, саліцилатів або харчових добавок може впливати на наші внутрішні джерела ГАМК. Її вироблення можуть ускладнювати низькобілкова дієта, а також недостатні кількості цинку і вітаміну В6, які допомагають організму синтезувати це цінне поживна речовина.
Недостатня кількість ГАМК призводить до зайвої стимуляції головного мозку. Люди з недоліком ГАМК схильні до неврозів і можуть бути схильні до алкоголізму. Низький рівень ГАМК також пов'язаний з біполярним розладом, манією, недостатнім контролем над спонуканнями, епілепсію і судорожним синдромом. Належне функціонування ГАМК є необхідним для сприяння розслабленню, аналгезії та сну, а дисфункція системи ГАМК пов'язана з патофізіології кількох нервово-психіатричних розладів, таких як психоз страху і депресія. ГАМК особливо важлива при судинних захворюваннях головного мозку, зниження інтелектуальних функцій, енцефалопатії, депресії.
Ефективність застосування хелатних сполук.
Хелати були виділені в самостійний клас координаційних з'єднань завдяки їх унікальним фізико-хімічними та біологічними властивостями, обумовленим наявністю хелатного циклу. Структура хелатов практично ідентична природній структурі - ось чому хелати біологічно активні і відрізняються прекрасною засвоюваністю.
Хелатні сполуки являють собою комплексне з'єднання амінокислот з іонами мінералів. Вся справа в тому, що іони мінералів, перебуваючи в оболонці амінокислоти, не вимагають додаткових перетворень в організмі, вони є готовими до використання та транспортуванні клітинами епітелію тонкої кишки, де відбувається основний процес засвоєння.
Якщо ви підключаєте хелатний, то спочатку необхідно пов'язати його з частинками їжі в шлунку, перш ніж воно може бути використано. З віком, цей процес, стає менш ефективним. Якщо ж цей процес не відбувається, то наш організм не дізнається мінерал як речовиною, необхідною для засвоєння і відмовляється його використовувати.
Рекомендації щодо застосування
по 1-2 пакетику-саше 2 рази на добу перед їдою. Перед застосуванням вміст 1 пакетика-саше розчиняють у склянці теплої води.