Виробник | Ароматика ТОВ (Україна, Київ) |
---|---|
Форма товару | Олія |
шт. | 1 |
Об'єм | 50 мл |
Форма продукту | Масло |
Олія Шипшини
Олію шипшини отримують методом пресування з наступним рафінацією з насіння шипшини (Роза сімейство Рожеві (Rosá ceae)) методом екстракції з подальшим рафінацією. Культивується шипшина переважно в Марокко і Болгарії.
Виявляється, в давнину за цією дивовижною рослиною споряджали спеціальні державні експедиції. Цілющі властивості шипшини були відомі ще в XVII столітті. Його плоди і олія вважалися дуже дорогим ліками і цінувалися як надзвичайно ефективний лікувальний засіб. Знахарі, травники здавна використовували її в своїх зіллях. Олія шипшини не дарма має титул « короля натуральних олій» . Властивості її надзвичайно різноманітні. Вона знімає подразнення шкіри, підвищує її еластичність, нормалізує роботу сальних і потових залоз, дарує обличчю рівний і красивий колір, знімає сліди втоми і стресу.
Властивості:
антимікробна, тонізуюча, вітамінізуюча, протизапальна, регенеруюча, пом'якшувальна.
Застосовується:
- для лікувально-профілактичного масажу
- для тонізуючого масажу шкіри обличчя
- для підвищення еластичності шкіри при передчасному старінні і ранніх зморшках, особливо навколо очей і губ
- для догляду за роздратованою, потрісканої, лупиться шкірою
- для догляду за в'ялою, що в'яне, з численними зморшками шкірою
- при тріщинах сосків у годуючих жінок
- для регенерації шкіри і слизових при опіках, післяопераційних швів, пролежнях, трофічних виразках, екземах, дерматозах (знижує формування келоїдних ран і знімає почервоніння рубців).
Способи зовнішнього застосування:
олія шипшини може застосовуватися в чистому вигляді, у складі сумішей з іншими оліями, як базова олія для створення композицій з натуральними ефірними оліями, для збагачення готових косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, бальзамів. Використовується для аплікацій, пов'язок, змазувань, приготування масажних і косметичних сумішей.
Домашні рецепти від « Ароматики» :
Пов'язки: змочені в олії шипшини марлеві серветки накласти на уражені ділянки шкіри, забинтувати. Міняти щодня.
Олія масажне проти ожиріння: 1 частина масла шипшини, 1 частина кедрового масла, 1 частина оливкової олії і 1 частина олії звіробою. Масажувати проблемні ділянки тіла щоденно.
Олія масажна для в'янучої шкіри: 1 столова ложка олії шипшини, 3 краплі лавандової ефірної олії, 3 краплі лимонної ефірної олії, 4 краплі ефірної олії меліссової. Цю пропорцію при необхідності збільшити в 10-20 разів.
Протизапальна маска для обличчя (для зняття набряків): 1 столову ложку (з гіркою) пшеничних висівок або пшениці перемолоти, додати 1 чайну ложку олії шипшини і 1 столову ложку відвару кропиви. Кашку нанести на обличчя. Через 30 хвилин змити теплою водою.
Маска очищає, живить, зволожуюча для сухої шкіри: 2 столові ложки вівсяного борошна, 2 яєчних білка, 1 столову ложку меду, 1 чайну ложку олії шипшини, 1 чайну ложку олії волоського горіха перемішати до отримання однорідної маси. Нанести на обличчя на 30 хвилин, а потім змити маску теплою водою.
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість олії шипшини.
Увага!
Тільки натуральні олії торгової марки « Ароматика» відповідають описаним властивостей та методів застосування. При складанні рекомендацій ми враховуємо відомості про зонах вирощування рослин, методи отримання олій, їх основний склад. Дана інформація не може бути використана в повному обсязі при застосуванні натуральних олій інших торгових марок.
Зберігання:
в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці в щільно закупореній тарі при температурі не вище +25° С. Термін зберігання зазначений на упаковці.