Олія рослинна Ароматика мигдальна, 50 мл
Виробник | Ароматика ТОВ (Україна, Київ) |
---|---|
Форма товару | Олія |
шт. | 1 |
Бренд | Ароматика |
Об'єм | 50 мл |
Олія рослинна Ароматика мигдальна (Оleum Аmygdalarum) інструкція застосування
Олія мигдальна Ароматика - це олія, отримана з насіння солодкого мигдалю. Мигдальне масло – це своєрідний універсал із широким спектром застосування. Це відмінний засіб для зростання та зміцнення волосся. Воно підходить для будь-якого типу шкіри, але особливо ефективно діє на в'яне, дуже суху, подразнену і чутливу шкіру, пом'якшуючи та зволожуючи її. Мигдальне масло для особи з природним вмістом вітамінів і жирних кислот уповільнює процеси старіння клітин епідермісу, а завдяки вітаміну F попереджає розширення пір і налагоджує роботу сальних залоз. При регулярному використанні масло мигдалю надає шкірі рівного бархатистого відтінку. Особливо цінне мигдальне масло для масажу.
Метод виробництва
Мигдальне масло (Оleum Аmygdalarum) отримують з насіння солодкого мигдалю (Аmygdalus communis L. vаr. Dulcis), сімейство Рожевоцвітих (Rosасеае), методом холодного пресування з наступною рафінацією. Це дуже ефективна, але досить дешева олія.
Мигдаль звичайний - невелике дерево або чагарник 6-10 м заввишки з білими або світло-рожевими квітками. Плід – кістяноподібний, зверху повстяний, із сухим шкірястим екзокарпієм, який при дозріванні легко відокремлюється від дерев'янистої кісточки. Існує дві морфологічно мало відмінні форми мигдалю – гірка та солодка. У дикоростучого гіркого мигдалю поверхня кісточки гладка, а ядро насіння гірке. У солодких форм поверхня кісточки дірчасто-ямчаста, а насіннєве ядро солодке.
Солодкі форми мигдалю широко культивуються у всьому світі. Первинний осередок формування знаходиться в Передній Азії та прилеглих районах, включаючи Середземномор'я та Середню Азію. Сировина для виробництва олії мигдалю ТМ Ароматика поставляється з Італії.
Зовнішній вигляд та склад
Мигдальна олія – невисихаюча, майже безбарвна або жовтувата, без запаху, з приємним смаком.
Насіння солодкого мигдалю містить 30-62% жирної олії, до 20% білка, до 10% сахарози, глюкозу, слизу, ферменти, вітаміни (В1, В2, В5, В6, РР, С, каротин), дубильні речовини, аспарагін, холін , близько 20 макро- та мікроелементів. У складі мигдальної олії містяться жирні кислоти та неомильні речовини (близько 0,5%) – фітостерин, вітаміни (у тому числі вітамін Е). Жирні кислоти переважно представлені гліцеридами олеїнової (70%), лінолевої (20%), пальмітинової (3%) кислот.
Косметична користь
Жирна мигдальна олія відноситься до класичних видів косметичної сировини. Воно входить до складу багатьох косметичних засобів, переважно поживних та нічних кремів. Олія проявляє регенеруючу, зволожуючу, тонізуючу дію.
Мигдальне масло рекомендують у чистому вигляді і у складі косметичних мазей або емульсій як пом'якшувальний засіб для догляду за шкірою як дітей, так і людей похилого віку. Його використовують для масажу проблемних зон, ефективно мигдальне масло від целюліту, для обробки огрубілих ділянок шкіри та при видимому судинному малюнку на шкірі.
Мигдальна олія в чистому вигляді, а також у складі аромасмесей або готових косметичних засобів є ефективним тонізуючим засобом для шкіри всіх типів. При повсякденному догляді за шкірою сприяє її омолодження, це дієве косметична олія від зморшок, і їх усунення, і профілактики. Мигдальне масло для тіла усуває сухість, лущення, подразнення шкіри, які спричинені впливом агресивних факторів зовнішнього середовища.
Це чудовий засіб для активації росту волосся, його рекомендують для зміцнення волосся у вигляді масок або у складі миючих засобів. Відновлююча дія олії солодкого мигдалю проявляється в оновленні еластичності волосся і припинення їх випадання.
Позитивно впливає олія з ядер солодкого мигдалю та на стан шкіри рук, ніг та нігтів.
Способи зовнішнього застосування
Масло мигдальне можна використовувати в чистому вигляді для догляду за шкірою тіла, обличчя, рук і волоссям, для збагачення косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, гелів, лосьйонів, а також у суміші з іншими рослинними маслами і як основу-носій для розчинення натуральних ефірних олій, деяких лікарських та косметичних засобів.
Домашні рецепти від Ароматики
Збагачення косметичних засобів: можна додавати до рідких кремів, шампунів, лосьйонів, гелів, пляжних кремів у такому співвідношенні: для сухої шкіри та волосся 7 мл мигдальної олії на 100 мл косметичного засобу; для нормальної шкіри та волосся – 5 мл; для жирного волосся - 3 мл, 15-20 мл на 100 мл пляжної косметики, можна використовувати мигдальне масло для душу.
Масаж: для масажу шиї, особи при сухій шкірі до 1 столової ложки мигдальної олії або її суміші з маслом жожоба, авокадо або олією пшеничних зародків (1:1) можна додати по 1-2 краплі ефірних олій рожевого та санталового або санталового, ліметтового та неролієвого; при жирній шкірі – 1-2 краплі ефірних олій іланг-ілангової, грейпфрутової та бергамотової. Олію з ядер солодкого мигдалю добре змішати з маслом жожоба в рівних пропорціях і, попередньо нагрівання суміш до температури +37 °C - +38 °C, використовувати протягом 1-2 хв. для масажу обличчя та шиї. У нас Ви можете купити мигдальне масло для масажу.
Моделюючий масаж: мигдальне масло, збагачене ефірними маслами (на 1 столову ложку по 1-2 краплі) апельсина, мандарину, пачулі, фенхелю, розмарину, ялівцю, санталу, грейпфруту є чудовим засобом для моделюючого масажу, також допомагає мигдальне масло проти.
Маски для будь-якого типу шкіри:
- основа – кашка з вівсяного борошна (2-3 столові ложки вівсяного борошна розвести гарячою водою до отримання сметаноподібної консистенції), до якої додаються 5-10 мл мигдальної олії та по 2-3 краплі ефірних олій лимона, троянди та санталу, або по 1- 2 краплі ефірних масел санталу, апельсина, пачулі та рожевого дерева;
- гаряча масляна маска: на бавовняну серветку, змочену в гарячій воді та віджату, нанести 20-25 мл мигдальної олії, накласти на обличчя та шию на 20-30 хв., накривши зверху рушником;
- до 1 столової ложки мигдальної олії додати по 1 краплі ефірних олій ліметтового, рожевого та санталового;
- до 1 столової ложки мигдальної олії додати по 1 краплі ефірних олій кипарисової, лавандової, рожевої, лимонної або ліметтової.
Суміші для волосся: при жирному волоссі мигдальне масло використовується в чистому вигляді: перед миттям голови втирають масло по кілька крапель, починаючи від коренів до кінців волосся. При сухому волоссі масло втирають після миття голови у вологе тепле волосся у такий же спосіб. Для отримання більш сильного ефекту до мигдального масла або його суміші з маслом жожоба можна додати ефірні олії: при жирному волоссі – на 1 столову ложку основи по 2 краплі ефірної олії кедрової або кипарисової, або бергамотової та лимонної; при сухому волоссі – по 2 краплі ефірних олій апельсинової та іланг-ілангової, або мандаринової та санталової. Ці композиції можна використовувати для нанесення на гребінь та прочісування волосся 2-3 рази на день.
Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування.
Протипоказання
індивідуальна непереносимість олії мигдалю.
Умови зберігання
зберігати щільно закритим, у недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25 °С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів. При температурі зберігання нижче +5 °С допускається легке помутніння олії, яка зникає при нагріванні олії до +20 °С.
Склад
Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol.
Не містить консервантів, барвників та синтетичних добавок.